Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Який вибрати зварювальний напівавтомат новачкові?

Наша сеть партнеров Banwar

25.03.2019

2019

Який зварювальний напівавтомат вибрати з безлічі моделей на ринку? Таким питанням задаються багато новачків і початківці майстра, які, нарешті, відклали певну суму грошей і вирішили, нарешті, то його придбати.

Щоб зрозуміти як підібрати потрібну модель, враховуються всі характеристики, переваги і недоліки роботи пристрою.

Розглянемо, які бувають зварювальні напівавтомати за своїм устроєм. Вони діляться на два основних типи:

  • трансформаторні;
  • інверторні.

Перші виготовляються вже дуже давно, і основа їх конструкції - це безпосередньо сам трансформатор і випрямляч.

такі зварювальні апарати , Незважаючи на свою досить давню конструкцію, дуже надійні, довговічні і невибагливі. А якщо щось вийде з ладу, то такі пристрої не складно відремонтувати.

Основний їх недолік: це більшу вагу, ніж у агрегатів інверторного типу. Але слово недолік тут не особливо підходить, якщо Ви купуєте напівавтомат, тільки лише для гаражного використання, а не для робіт на виїзді. А якщо і потрібно буде перемістити апарат по площі робіт, то всі такі пристрої мають коліщатка. Ну а щоб не тягати за ним вуглекислотний балон, слід з'єднати їх більш довгим шлангом.

До того ж слід врахувати ще один важливий нюанс: при виборі з моделей з рівними технічними характеристиками (наприклад, сила струму) слід завжди вибирати більш важкий варіант, незважаючи на незручність зайвої ваги. До того ж треба враховувати як правильно варити полуавтоматом.

Чому?

  • по-перше, те, що багато виробників (особливо азіатські) часто завищують характеристики своїх виробів, економлячи на залозі і дорогий міді. Адже фізику не обдуриш і важчий агрегат, буде більше відповідати заявленій в паспорті потужності, ніж більш легкі;
  • по-друге, у більш важкого пристрою, велика товщина і вага електротехнічної сталі і міді, гарантує більш стабільні (якісні) показники струму (запас потужності по току).

Ну і ще один для деяких важливий плюс - це їх менша ціна, в порівнянні з інверторними моделями, про які нижче. Зварювальні напівавтомати інверторного типу з'явилися набагато пізніше, ніж трансформаторні, і в них використані нові технології, що дозволяють відмовитися від важкого агрегату, тим самим значно полегшивши їх вага.

І саме відчутно меншу вагу і є їх головною перевагою. Ще одна перевага це трохи більше точне регулювання струму.

Так само в зварювальних інверторах, як правило, більше додаткових функцій, але часто про них забувають і не користуються, так як в більшості випадків вони не потрібні. Хоча наявність цифрового індикатора, що показує силу струму і інші параметри, не завадить.

A при бажанні, цифровий індикатор (вольтметр, амперметр) можна встановити і на трансформаторний апарат. А на деяких фірмових зварювальних трансформаторах, вже з заводу встановлено і індикатор і безліч додаткових функцій, яких майже не менше, ніж на инверторе.

А на деяких фірмових зварювальних трансформаторах, вже з заводу встановлено і індикатор і безліч додаткових функцій, яких майже не менше, ніж на инверторе

З основних мінусів інверторних напівавтоматів слід зазначити, що при виході їх з ладу (а дешеві азіатські моделі часто ламаються), їх складніше відремонтувати, так як деякі радіодеталі придбати не так-то просто. Та й щоб їх замінити, бажано звернутися до фахівця, якого в глибинці не так-то просто знайти.

Є й серед інверторів, і серед трансформаторів гідні моделі, наприклад від американських чи європейських фірм, але як правило, коштують вони не дешево, а зварювальний інвертор завжди дорожче.

При покупці слід керуватися основним правилом: краще придбати зварювальний напівавтомат трансформатор з середньої цінової категорії, ніж купувати найдешевший інвертор. Хоча саме вони вважаються кращими зварювальними полуавтоматами.

Тим більше, що основні переваги інвертора - це більш легкий вага для робіт на виїзді, а роботи на виїзді у деяких майстрів бувають досить рідко, або взагалі не бувають.

Та й про яке легкій вазі можна говорити, якщо доводиться постійно возити з собою вуглекислотний балон. Можна звичайно заправити маленький балончик, але його надовго не вистачить, а мати кілька балончиків клопітно. Можна використовувати дріт, яка дозволить варити без балона з вуглекислотою, але на апараті повинен бути для цього спеціальний перемикач полярності, так якість зварювання буде дещо гірше.

Головна перевага інвертора - це можливість більш точної електронної регулювання і контролю струму і від цього більше число різних програм зварювання (наприклад, імпульсний режим). Хоча для новачків ці функції, як правило, не потрібні, і ці функції більш корисні на аргонно-дугових инверторах.

Першим параметром вибору зварювального напівавтомата - це звичайно ж величина напруги і кількість фаз, на які розрахований агрегат. Звичайно ж, більш якісні та потужні професійні апарати, як правило, розраховані на трифазну мережу в 380 (400) В, але такого напруження і трьох фаз, в більшості гаражних кооперативів немає.

Зварювальні напівавтомати, розраховані на трифазну мережу (380) як правило, більш потужні і вони дозволяють вести більш стабільний процес зварювання.

Ну а якщо крім робіт з листовим металом, ви розраховуєте варити якісь металоконструкції з більш товстого профільного матеріалу, то Вам слід купувати саме більш потужний агрегат, розрахований на трифазну мережу.

До того ж слід врахувати, що зараз на ринку є апарати, що мають і той і той вольтаж, тобто здатні працювати як на однофазної мережі 220 В, так і з трифазної на 380 (400 В).

Потрібний вольтаж на них включається одним клацанням перемикача.

Ще на що слід звернути увагу при покупці напівавтомата, так це похибка мережі живлення. Тобто у кожної моделі, в паспорті заявлена ​​величина, при якій пристрій здатний нормально працювати при падінні напруги.

Наприклад, в паспорті написано 220 ± 15 вольт - це значить, що така установка здатна нормально працювати при падінні або підвищенні напруги в мережі на 15 вольт. І чим більше число похибки, чим краще. Адже дуже часто в наших розетках напруга падає досить відчутно.

Зварювальні напівавтомати умовно діляться на три групи: побутовий, напівпрофесійний і професійний і від групи залежить їх ціна. Точніше сказати не від групи, а від потужності струму, а кожна група має відповідну потужність.

Зварювальні апарати для дому та дачі мають, як правило, не більше 200 А максимального струму, напівпрофесійні апарати мають не більше 300 А потужності, а професійні - більше 300 А і здатні проварити досить товстий метал Зварювальні апарати для дому та дачі мають, як правило, не більше 200 А максимального струму, напівпрофесійні апарати мають не більше 300 А потужності, а професійні - більше 300 А і здатні проварити досить товстий метал.

І чим більше потужність агрегату, тим більше потрібно затратити міді і інших металів на виробництво приладу, а раз витрати виробництва більше, значить і ціна буде більше.

Напівавтомати можуть ще відрізнятися один від одного способом подачі дроту, тобто механізмом подачі.

А механізми бувають:

  • типу, що штовхає;
  • тягне привід;
  • толкающе - тягне механізм подачі.

Найпоширеніший спосіб подачі дроту - це перший спосіб штовхає типу, які і встановлений в більшості сучасних моделей.

Багато сучасні зварювальні напівавтомати мають можливість змінювати режим «GAS» або «NO GAS». Що це за режими? Це режими роботи, які ви вибираєте в залежності від того, чи будете ви працювати з використанням вуглекислотного балона і звичайної дріт обмідненний, або не будете використовувати балон, але при цьому будете застосовувати спеціальну флюсових дріт.

Цей дріт являє собою форму трубки, заповненої всередині спеціальним порошковим флюсом, який при зварюванні утворює газову захисну оболонку (вона перешкоджає проникненню кисню в зварювальну ванну), яка замінює вуглекислоту.

Тобто при включенні режиму NO GAS і з використанням флюсового дроту, від балона з вуглекислотою можна відмовитися і це буває зручно при виїзних роботах.

Тобто при включенні режиму NO GAS і з використанням флюсового дроту, від балона з вуглекислотою можна відмовитися і це буває зручно при виїзних роботах

Але зате флюсова дріт коштує дорожче, ніж звичайна обміднений, та й полярність підключення пальника слід поміняти, і на багатьох моделях якраз це і роблять спеціальні перемикачі режимів.

Більш якісна зварювання зі звичайною дріт обмідненний і з подачею газу в зону зварювання виходить, напевно, тому, що мідь на дроті відчутно покращує електричний контакт дроту і пальника, а значить менше втрат струму і різних пульсацій струму.

До того ж вуглекислотний захисний газ подається в зону зварювання під деяким тиском, а з флюсового порошкового дроту газ виходить тільки після початку зварювання (з флюсу) і без будь-якого тиску.

Якщо у Вас залишилися питання про те, який зварювальний напівавтомат вибрати, телефонуйте в наш відділ продажів, і ми постараємося Вам допомогти!

Який зварювальний напівавтомат вибрати з безлічі моделей на ринку?
Чому?
Що це за режими?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов