Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Який водяний насос вибрати: ручний, відцентровий, вібраційний або вихровий

  1. Види водяних насосів
  2. Технічні характеристики обладнання

Наша сеть партнеров Banwar

Далеко не в кожному селищі є доступ до центрального водопостачання. Забезпечити доступ до води в цьому випадку можна шляхом створення автономної системи водопостачання, основним елементом якої є водяний насос. Далеко не в кожному селищі є доступ до центрального водопостачання

Принцип роботи відцентрового насоса.

Для створення автономного водопостачання необхідна водоносна свердловина. Для подачі води з джерела в будинок її потрібно транспортувати під напором по трубопроводу. Для здійснення транспортування і потрібен водяний насос. Всілякі різновиди даного пристрою можуть використовуватися в цілях. На призначення насоса і слід спиратися при його виборі. Крім того, рекомендується не менш відповідально підійти до вибору додаткових пристосувань: вузлів, труб, фільтрів. Бажано купувати комплектуючі, рекомендовані виробником обладнання.

Види водяних насосів

Схема пристрою вібраційного насоса.

При виборі водяних насосів необхідно враховувати завдання, для яких вони підходять. Крім того, не слід нехтувати умовами, в яких планується їх експлуатація. Принцип роботи загальний для будь-якого типу пристроїв: у внутрішній порожнині агрегату створюється вакуум, вода надходить з резервуара в вакуумну камеру і виходить назовні під впливом сили.

Основний критерій класифікації побутових водопідйомних насосів - це спосіб створення вакууму. Залежно від конструкції насос може бути:

  • вихровий;
  • вібраційний;
  • відцентровий;
  • ручний.

Основний функціональний елемент вихрового насоса - вихровий колесо, яке представляє собою плоске колесо з периферійними лопатками, розташованими радіально. Його обертання і створює вакуум. При обертанні колеса вода потрапляє в спеціально відведену порожнину в корпусі агрегату і потім виштовхується назовні шляхом обертання лопатей.

При обертанні колеса вода потрапляє в спеціально відведену порожнину в корпусі агрегату і потім виштовхується назовні шляхом обертання лопатей

Схема підключення насосної станції та ручного насоса до абіссінським криниці.

Основними перевагами даного типу конструкцій є висока всмоктуюча здатність і стійкість до повітряних бульбашок. Механізм чутливо реагує на зважені частинки, що містяться у воді, тому якщо перекачується вода брудна, то робота приладу може бути утруднена. Це найбільш вагомий недолік даного типу пристроїв.

Вібраційні насоси, також звані електромагнітними, містять в собі електромагніт, який і зумовлює їх роботу. Електромагніт притягує до себе якір в результаті подачі змінної напруги на обмотку. Коли полярність змінюється, якір займає вихідне положення. Швидкість коливання якоря становить приблизно 100 за 1 секунду. Якір передає коливання поршня. Вода потрапляє в напірний патрубок через клапан внаслідок вібрації, створюваної коливаннями. Популярність даної моделі пов'язана з відсутністю обертальних елементів і електричного двигуна в ній.

Принцип дії відцентрового насоса пов'язаний з дією відцентрової сили, яка створюється лопатями колеса. Рух води створюється напором під впливом відцентрової сили. Моделі таких насосів можуть мати деякі особливості. Так, відомі поверхневі і занурені відцентрові насоси, а також з вертикальним або горизонтальним робочим валом.

Схема вихрового насоса.

Найбільш проста і недорога модель насоса - ручна. Цей варіант оптимальний в тому випадку, якщо немає доступу до електрики або потрібна добувати воду в невеликих обсягах. Пристрій не має холостого ходу і запускається вручну. Існує 2 види ручних насосів: крильчасті і поршневі. Поршневі моделі більше поширені. Вони більш громіздкі, але мають більшу всмоктуючої здатністю. З їх допомогою з глибини 20 м за один цикл можна добути від 0,5 л до 2 л води. Крильчасті пристрою за 1 раз всмоктують не більше 1,5 л. Однак ці моделі більш компактні.

Технічні характеристики обладнання

Підбір оптимальної моделі насоса для потреб конкретного дачної ділянки або заміського будинку необхідно здійснювати з урахуванням технічних характеристик моделі.

Перш за все потрібно звернути увагу на потужність приладу. Це головна характеристика, яка впливає на продуктивність насоса. Продуктивність потрібно вибирати з урахуванням існуючих потреб у воді.

Також важливо звернути увагу на максимальний напір насоса. Ця величина визначає, на яку висоту прилад зможе піднімати воду. Необхідно визначити, які параметри будуть оптимальними ще на етапі складання проекту системи автономного водопостачання.

Неправильно обраний з технічної точки зору насоси не буде здатний забезпечити необхідне в системі тиск або, навпаки, створюватиме зайве.

Таким чином, вибрати водяний насос, найбільш відповідний поставленим завданням, можна, якщо враховувати його основні технічні характеристики ще на етапі планування системи подачі води. Це дозволить створити коректно працюючу систему з достатнім, але не надлишковим тиском води в ній. Який насос вибрати, рекомендується вирішувати з урахуванням його конструктивних особливостей.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов