Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Якими будуть автомобілі майбутнього?

  1. 1. Нинішні тенденції розвитку автопрому
  2. 1.1 Зменшення витрати палива
  3. 1.2 Зменшення габаритів автомобіля
  4. 1.3 Збільшення потужності двигуна
  5. 1.4 Екологічний транспорт
  6. 1.5 Безпека перш за все
  7. 1.6 Збільшення обтічності
  8. 2. Зовнішній вигляд автомобіля майбутнього
  9. 3. Зміни двигуна
  10. 4. Паливо майбутнього
  11. 5. Гаджети
  12. 6. Можливості автомобілів майбутнього
  13. 6.2 Літає
  14. 6.3 Повний автопілот

Наша сеть партнеров Banwar

Коли мова заходить про засоби пересування з майбутнього, багато хто з нас відразу представляють літаючі автомобілі Коли мова заходить про засоби пересування з майбутнього, багато хто з нас відразу представляють літаючі автомобілі. Це й не дивно, адже всі фільми саме такими їх зображують. Ну що ж, немає нічого нереального, тому давайте поговоримо про те, які машини будуть в майбутньому, а також про їх можливих технічних характеристиках.

1. Нинішні тенденції розвитку автопрому

Існує кілька моментів, які дуже турбують сучасних автовиробників: витрата палива, габарити транспортного засобу, потужність автомобіля, а також екологічність і безпеку. Саме ці параметри впливають на думку покупців, а значить, доводиться максимально відповідати заявленим вимогам.

1.1 Зменшення витрати палива

Не можна не відзначити, що двигуни сучасних автомобілів споживають значно менше палива, ніж їх предки. Така динаміка дозволяє сподіватися на подальше скорочення паливної залежності, і, цілком ймовірно, скоро буде знайдено нове джерело енергії для автомобілів. Не виключено, що паливо буде мати природне походження, як, наприклад, біодизельне пальне, що грунтується на тварин або рослинних маслах (жирах) і продуктах їх етерифікації.

Головним девізом транспортного засобу майбутнього повинен стати повна відмова від шкідливих викидів і максимальне зниження ризику виникнення аварійних ситуацій.

Звичайно, в останньому випадку багато залежить від самого водія, тому найкраще передати управління машиною її електроніці.

Сьогодні багато водіїв уже відмовляються від бензинового палива, замінюючи його газовими установками або прибрати машини з електродвигуном. Ця тенденція дозволяє сподіватися на те, що незабаром вже не буде такого поняття як «двигун внутрішнього згоряння», що працює на нафтовому паливі. Цей факт підтверджує і підписана німецькими виробниками угоду, яка зобов'язує їх до 2050 року повністю виключити виробництво звичних для нас двигунів. Хоча, наприклад, японські компанії не такі оптимістичні, стверджуючи про можливість реалізації такого плану не раніше 2060 року.

1.2 Зменшення габаритів автомобіля

Розвиток автомобільної промисловості призвело до того, що у великих містах уже не вистачає місця для стоянки транспортних засобів, а на дорогах постійні «пробки». Тому все більшої популярності набувають машини невеликого розміру. Однак існує і протилежна тенденція, яка грунтується на збільшенні розміру авто з метою забезпечення кращої безпеки і підвищення комфорту всіх пасажирів.

З огляду на всі вимоги покупців, є всі шанси побачити в майбутньому два типи машин: один для їзди по місту (вони будуть відрізнятися компактністю і невеликими формами, а також можливістю самостійного управління), а другий - спортивний матиме вже великі габарити і призначатися для подорожей на вихідних З огляду на всі вимоги покупців, є всі шанси побачити в майбутньому два типи машин: один для їзди по місту (вони будуть відрізнятися компактністю і невеликими формами, а також можливістю самостійного управління), а другий - спортивний матиме вже великі габарити і призначатися для подорожей на вихідних.

Також слід зазначити рухливий дизайн «міських» автомобілів, який дозволить змінювати їх форму в залежності від ситуації, наприклад, коли місце на парковці обмежена.

Цікаво знати! Вже існує транспортний засіб, здатний складатися. Його назва - «Hiriko Citycar EV», і він являє собою двомісний електромобіль, довжина якого може змінюватися. Так, в розкладеному стані машинка займає 2,5 метра, а в максимально складеному - всього 1,5 метра. Максимальна швидкість такого транспортного засобу становить 110 км / год.

1.3 Збільшення потужності двигуна

Одним з важливих показників сучасних автомобілів є потужність їх двигуна, адже чим більше це значення, тим крутіше машина Одним з важливих показників сучасних автомобілів є потужність їх двигуна, адже чим більше це значення, тим крутіше машина. У цій області основна тенденція - це установка нагнітачів на мотор з метою підвищення цього показника. Так, потужність сучасних двигунів з 1 літром робочого об'єму трохи вище, ніж у їхніх предків 10 років тому. Збільшення питомої потужності силової установки дозволяє створювати компактні мотори, які до того ж будуть витрачати набагато менше бензину.

1.4 Екологічний транспорт

Як ми вже відзначали, авто майбутнього не має забруднювати навколишнє середовище, що є одним з головних правил його подальшого розвитку. З кожним роком ця тенденція простежується все чіткіше, а значить, водіння обов'язково стане екологічніше, безпечніше й ефективніше. Принаймні, саме так вважають провідні виробники автомобілів.

На сьогоднішній день існує два варіанти можливого розвитку технічних особливостей машини в цьому напрямку: використання електромотора (авто живиться від звичайної електромережі або за допомогою спеціальних зарядних станцій) і застосування водневих двигунів На сьогоднішній день існує два варіанти можливого розвитку технічних особливостей машини в цьому напрямку: використання електромотора (авто живиться від звичайної електромережі або за допомогою спеціальних зарядних станцій) і застосування водневих двигунів. В останньому випадку прогнозується зменшення виробничих витрат на виготовлення водню, а значить, саме цей варіант буде більш вигідним для автомобілістів.

1.5 Безпека перш за все

Крім комфорту і технічних характеристик того чи іншого транспортного засобу, важливою складовою його використання є безпека пересування. Саме ця вимога послужило основою для створення різних активних і пасивних систем, які покликані зменшити можливу шкоду для водія і пасажирів при ДТП. У той час як активні системи борються з наслідками аварійних ситуацій, пасивні націлені на їх попередження. До останніх варто віднести адаптивний круїз-контроль , Здатний самостійно зупинити автомобіль при несподіваній появі перешкоди на дорозі.

Більш того, більшість сучасних автомобілів вже обладнані безліччю подушок безпеки, що захищають пасажирів від ударів в аварійних ситуаціях. Звичайно, це далеко не всі можливості сучасних транспортних засобів, і «рости» завжди є куди. Хто знає, до чого ще додумаються світила автомобільної інженерії. Більш того, більшість сучасних автомобілів вже обладнані безліччю подушок безпеки, що захищають пасажирів від ударів в аварійних ситуаціях

1.6 Збільшення обтічності

Ця тенденція, скоріше, є похідною від двох інших: підвищення економічності транспортного засобу і збільшення його потужних показників. Чим більшою буде обтічність кузова, тим менше енергії йому потрібно для подолання сили тертя з набігаючим повітрям. З цього випливає, що машини з більш високим рівнем обтічності споживатимуть менше палива, і для досягнення максимальної швидкості їм необхідно буде менше потужності двигуна. Відповідно, в майбутньому автовиробники постараються максимально зменшити коефіцієнт аеродинамічного опору автомобільного кузова.

2. Зовнішній вигляд автомобіля майбутнього

З огляду на той факт, що людина завжди прагнув до досконалості, зовнішній вигляд транспортних засобів майбутнього обов'язково зазнає кардинальних змін З огляду на той факт, що людина завжди прагнув до досконалості, зовнішній вигляд транспортних засобів майбутнього обов'язково зазнає кардинальних змін. Варто лише порівняти автомобілі, що випускаються років 10-20 назад з сьогоднішніми транспортними засобами, і ви відразу помітите приємну різницю.

Взяти хоча б той же Volkswagen Golf IV, який був розроблений на кордоні двох тисячоліть, і порівняти його з моделлю сьомого покоління, випущеної два роки тому. Це два абсолютно різних транспортних засоби, що тільки підтверджує теорію про повну зміну зовнішності майбутніх автомобілів. Основними стратегіями зовнішнього вигляду авто стане наступне:

- зміна ліній буде проходити в сторону сьогоднішніх концептуальних уявлень відомих виробників;

- збільшиться і продуктивність технологій в салоні автомобіля;

- дизайн машини буде розраховуватися на кілька років експлуатації, а не на підставі багаторічної практичності;

- відбудеться повна персоналізація «зовнішності» автомобіля майбутнього, тобто ви зможете придбати машину універсального кольору, а бажану забарвлення або навіть вінілові візерунки можна буде налаштувати за допомогою звичайного смартфона (над цією можливістю вже працює концерн Toyota) - відбудеться повна персоналізація «зовнішності» автомобіля майбутнього, тобто ви зможете придбати машину універсального кольору, а бажану забарвлення або навіть вінілові візерунки можна буде налаштувати за допомогою звичайного смартфона (над цією можливістю вже працює концерн Toyota).

Одним словом, ідей і прагнень в плані створення бездоганного вигляду автомобіля дуже багато, але їх реалізація буде коштувати автовиробникам досить дорого.

3. Зміни двигуна

Як відомо, бензинові двигуни все більше йдуть в історію, поступаючись місцем сучасним технологічним розробкам. Сьогодні все частіше можна зустріти автомобілі, які рухаються за допомогою електромотора. В одних випадках він виступає самостійним силовим агрегатом, в інших використовується в парі з традиційним двигуном, але його переваги зауважує все більшу кількість автолюбителів.

Основними достоїнствами електромотора є компактні розміри і можливість підзарядки від звичайної електричної мережі. Природно, підтримувати отриманий від розетки заряд покликана акумуляторна батарея, але на сьогоднішній день саме вона викликає проблеми в масовому використанні електромобілів. Справа в тому, що основною проблемою розвитку даної технології виступає велику вагу АКБ, що впливає на загальну масу всієї конструкції.

Другий варіант, який напевно отримає подальший розвиток в майбутньому, - це воднева силова установка Другий варіант, який напевно отримає подальший розвиток в майбутньому, - це воднева силова установка. Концерн Toyota вже випустив перший автомобіль Toyota Mirai, принцип роботи якого грунтується на паливних елементах, що містять водень. Запаси цієї речовини поповнюються на спеціалізованих автозаправних станціях.

Крім того, в автомобілі встановлений хімічний реактор, в якому проходить процес окислення водню киснем, що допомагає створювати електрику, що використовується для роботи компактного електромотора. Як і в попередньому варіанті, тут також існує проблема великої ваги акумуляторних батарей.

Ще однією причиною зміни двигуна транспортного засобу є використання сонячних панелей, розміщених на даху автомобіля. Сонячна енергія трансформується в електроенергію і через акумулятор подається в Бесщеточний двигун.

Чи знаєте ви? Перший автомобіль на «сонячному» двигуні вже створений. Ним став електромобіль Archimede, розроблений італійською компанією Futuro Solare. Ця машина здатна розігнатися до 100 км / год без єдиної краплі палива.

Ще одним альтернативним варіантом двигуну внутрішнього згоряння є мотор, що працює на стисненому повітрі. Треба сказати, що індійський концерн TaTa вже підписав угоду про розробку повітряного силового агрегату для екокарів.

4. Паливо майбутнього

Як бачите, зміни двигуна автомобіля ґрунтуються на пошуку альтернативного виду палива Як бачите, зміни двигуна автомобіля ґрунтуються на пошуку альтернативного виду палива. Вже зараз очевидно, що основним його джерелом буде електроенергія, здобута самими різними шляхами: через сонячні батареї або безпосередньо від джерела електроживлення.

Єдиною істотною проблемою на сьогодні (крім великої маси АКБ) є дуже обмежена кількість спеціалізованих заправок, що не дозволяє повністю відмовитися від використання гібридних автомобілів на користь електрокарів. Однак в майбутньому, крім електрики, є серйозний шанс масового використання в якості палива водню або навіть звичайного повітря.

5. Гаджети

Розвиток автомобільних технологій не стоїть на місці, і, поряд із зовнішніми змінами, удосконалюються і технічні можливості транспортних засобів. Так, автомобілі майбутнього напевно матимуть цілий список пристроїв і систем, що полегшують роботу водія.

Зокрема, до них відносяться такі гаджети як бортовий комп'ютер з системою штучного інтелекту (входять камери широкого огляду, радар, ультразвукові датчики і т Зокрема, до них відносяться такі гаджети як бортовий комп'ютер з системою штучного інтелекту (входять камери широкого огляду, радар, ультразвукові датчики і т.д.), навігаційна система, яка інформує про дорожню обстановку, система автоматичного аварійного гальмування, система нічного бачення і діагностичні сканери, що дозволяють уникнути серйозних поломок транспортного засобу.

Крім того, слід окремо згадати про цифрових пристроях, які зможуть виводити будь-яку інформацію у вигляді голографічних зображень. Більшість з цих нововведень вже давно розробляється провідними компаніями, а нам залишається тільки дочекатися їх установки на серійних автомобілях.

6. Можливості автомобілів майбутнього

6.1 Плаває

Звичайно, транспортні засоби майбутнього повинні не тільки пересуватися по суші, а й мати можливість переміщення по воді Звичайно, транспортні засоби майбутнього повинні не тільки пересуватися по суші, а й мати можливість переміщення по воді. Цієї думки дотримуються і розробники швейцарської компанії Rinspeed, які створили автомобіль-амфібію sQuba. Їх творіння здатне занурюватися на глибину до 10 метрів і має вбудовані балони з стиснутим повітрям, що дозволяють дихати під водою не тільки водієві, але і його пасажирам.

Однак це далеко не єдина розробка такого роду, причому перші спроби створення універсальної машини робилися ще півстоліття тому. Наприклад, одним з перших автомобілів-амфібій є Volkswagen Typ 166, також відомий під назвою Schwimmwagen, що з'явився на світ в лютому 1942 року.

У наш час подібну машину можна замовити навіть в Росії, але коштувати вона буде недешево. Наприклад, ціна повної комплектації WaterCar Panther обійдеться в 135 000 доларів США. Це повноцінний транспортний засіб, який здатний розганятися до 200 км / год на суші і 70 км / год у воді. Логічно припустити, що на цих досягненнях інженери не зупиняться, і в майбутньому ми побачимо ще більш удосконалені варіанти автомобілів-амфібій.

6.2 Літає

Перевантаженість сучасних доріг змушує задуматися про використання інших можливих способів і місць для швидкого переміщення, де не було б обмежень у вигляді узбіч і довгих «пробок» Перевантаженість сучасних доріг змушує задуматися про використання інших можливих способів і місць для швидкого переміщення, де не було б обмежень у вигляді узбіч і довгих «пробок». Перше, що спадає на думку - це повітря. Саме тому, думаючи про майбутнє, багато письменники-фантасти, та й звичайні люди уявляють собі літаючі машини. Якщо 20-30 років тому це було схоже більше на сценарій книги, то сьогодні літаючий автомобіль - реальність. Так, розробки таких суперкарів вже активно ведуться в різних країнах світу, а найбільш цікавими є наступні концепти машин майбутнього:

Volkswagen Hover Car - автомобіль, здатний пересуватися по повітрю в електромагнітних вимірах за допомогою підтримуючого магнітного поля. З точки зору фізики, проблем в цьому плані не виникне.

SkyCar M400 - концептуальний транспорт, що володіє чотирма потужними турбінами, з можливістю зміни напрямку за бажанням водія.

Terrafugia Transition - автомобіль-літак, який незабаром може з'явитися в продажу, але для зльоту йому потрібно близько 500 метрів злітної смуги.

Pal-V One - автомобіль-вертоліт, здатний підніматися в повітря при мінімальному розгоні.

Як бачите, цікавих ідей досить, але головним каменем спотикання є неможливість реєстрації літаючих автомобілів, а значить, і серійного випуску, так як поки ні в одній країні не дозволено використовувати такі машини.

6.3 Повний автопілот

У нашій свідомості поняття «автопілот» більше асоціюється з літаками, проте в сучасному світі багато автовиробників використовують його в своїх розробках У нашій свідомості поняття «автопілот» більше асоціюється з літаками, проте в сучасному світі багато автовиробників використовують його в своїх розробках. Такі транспортні засоби полегшують водієві завдання управління та інформують його про можливі перешкоди на дорозі.

Звичайно, в наш час присутність водія все ще необхідно, але в майбутньому існує шанс використання транспортного засобу без нього. Розвиток такої системи буде проходити в трьох основних напрямках:

1. Для допомоги в «пробках» (автомобіль може сам зупинитися за різко загальмувала машиною або перед світлофором, а потім самостійно почати рух в потрібний момент).

2. Для допомоги в стеженні за дорогою (система стежить за їдуть попереду автомобілем і на певній відстані «зчіплюється» з ним, починаючи слідувати траєкторії його руху).

Виробники вважають, що це найбільш зручна версія автопілота, так як водій може повністю довірити управління електроніці Виробники вважають, що це найбільш зручна версія автопілота, так як водій може повністю довірити управління електроніці. Шкода тільки, що автопілот цього типу ще не почали випускатися серійно, хоча і мінусів їх експлуатації також вистачає. Наприклад, ніколи не можна точно знати, який маневр виконає водій їде попереду автомобіля.

3. Для створення комунікації між автомобілями - найбільш ефективний тип автопілота. Він створений на основі складних комунікацій між усіма автомобілями, які знаходяться на трасі, а також взаємодіє з дорожньою інфраструктурою. З огляду на цей факт, все такі системи поділяють на два типи: vehicle-to-vehicle (реалізують зв'язок між автомобілями) і vehicle-to-infrastructure (взаємодіють з інфраструктурою).

Зараз ведуться розробки даної технології практично всіма великими автоконцернами, а представники «Дженерал Моторс» заявляють про випуск її елементів до 2020 року. Саме цей варіант автопілота можна вважати найповнішим, ефективним і безпечним.

Звичайно, всі існуючі технології пройдуть ще дуже довгий шлях подальшого розвитку і вдосконалення, але, в кінцевому рахунку, ми з вами повинні отримати автомобіль мрії.

Чи знаєте ви?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов