Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Якщо перестала працювати клавіатура на ноутбуці

  1. Причини поломки клавіатури ноутбука
  2. Некоректна робота програмного забезпечення
  3. Як ввести символи при непрацюючому пристрої, встановити або оновити драйвера
  4. Що таке екранна клавіатура і як їй користуватися
  5. Застосування USB-клавіатури і Bluetooth-пристрої
  6. качаємо драйвера
  7. Проблеми з контактами шлейфа
  8. Пролита рідина або згорілий мікроконтролер

Наша сеть партнеров Banwar

Проблему виходу з ладу клавіатури стаціонарного ПК вирішити нескладно. Досить змінити пристрій на нове або, розібравши його, спробувати провести чистку. В останньому випадку потрібно відкрутити декілька гвинтів, що кріплять нижню панель, і зняти її. Далі акуратно видаляємо пил, яка опинилася між плівками з нанесеними на них контактами у вигляді доріжок, або вологу. Опинитися всередині можуть навіть волосся або шерстинки домашньої тварини. Такий самостійний ремонт під силу практично будь-якому користувачеві. Але що робити, якщо зламалася клавіатура ноутбука?

Складність подібної ситуації полягає в наступному: клавіатура портативного пристрою - невід'ємна частина конструкції. З метою привести її в робочий стан необхідно розібрати ноутбук. Якщо користувач в цьому розуміє погано, залишається єдиний варіант - візит в спеціалізований центр, де фахівці вирішать проблему. Але не потрібно поспішати, приймаючи поспішні рішення. Варто зробити спробу власноручного ремонту.

Зміст статті:

Причини поломки клавіатури ноутбука

Іноді можна почути висловлювання про існування якогось "чорного" списку виробників, що випускають ноутбуки, в яких збої в роботі клавіатури - це звичайна справа. Ні. Такий перелік не існує, а вірити в подібні казки - обманювати самого себе. Зламатися може будь-який пристрій, що є як бюджетною моделлю, так і коштує великих грошей. До поломок клавіатури ноутбука, які можна спробувати усунути своїми руками, можна віднести:

  • Програмний збій;
  • Окислені або віджаті контакти шлейфа;
  • Пролита на комп'ютер рідина.

Некоректна робота програмного забезпечення

Одна з можливих причин виходу з ладу клавіатури портативного пристрою - збій в роботі драйверів, що приводить до помилок функціонування ОС Windows. Можливий шлях виходу з ситуації - використання BIOS. Черговість дій тут наступна:

  1. Перезавантажуємо комп'ютер;
  2. При завантаженні утримуємо клавішу Del;
  3. Намагаємося переміщатися по пунктах меню в BIOS.

Якщо пристрій функціонує (переміщення по пунктах меню відбувається), потрібно спробувати завантажити комп'ютер у безпечному режимі з метою тестування системи на предмет роботи клавіатури з мінімальним набором служб і без драйверів.

Якщо в якості ОС - Windows XP, 7 або Vista, завантажити комп'ютер у безпечному режимі є можливість наступним чином:

  1. Тиснемо F8, утримуємо при завантаженні;
  2. У який з'явився на екрані меню вибираємо "Безпечний режим без запуску драйверів".

Якщо ноутбук працює під управлінням ОС Windows 8 або 8.1, для отримання доступу до запуску в безпечному режимі потрібно здійснити деякі попередні налаштування. Для цього переходимо:

  1. "Панель управління", далі - "Адміністрування", потім - "Конфігурація системи";
    Проблему виходу з ладу клавіатури стаціонарного ПК вирішити нескладно
  2. Переходимо у вкладку "Завантаження";
  3. Відзначаємо "Безпечний режим" (ставимо галочку);
  4. Клацаємо "Застосувати", далі - "ОК";
  5. Перезавантажуємо ноутбук, перевіряємо клавіатуру на предмет працездатності.

Якщо пристрій введення інформації функціонує, то проблема полягає в некоректності роботи драйверів.

Якщо клавіатура не працює в безпечному режимі, BIOS відгукується на введення даних, проблема криється в самій ОС.

Важливо: в залежності від моделі та конфігурації портативного пристрою для входу в BIOS можуть використовуватися інші клавіші (F2, F1, Esc, F10) або їх комбінації. Для уточнення цієї деталі слід звернутися до інструкції або іншим доступним джерелам інформації.

Як ввести символи при непрацюючому пристрої, встановити або оновити драйвера

Визначивши, що несправність можна усунути шляхом поновлення або установки драйверів, переходимо до здійснення цієї операції. Необхідно запустити комп'ютер в звичайному режимі, після чого приступити до подальших дій: пошуку і завантаження ПО, його інсталяції. Але тут виникає питання: як ввести символи в рядку пошуку, якщо потрібно знайти необхідні програмні компоненти в мережі? Відповідь проста: користуємося мишею і екранною клавіатурою.

Що таке екранна клавіатура і як їй користуватися

Клацаємо на кнопці "Пуск", вибираємо "Спеціальні можливості", далі - тиснемо "Екранна клавіатура", запускаючи, таким чином, штатний додаток, емулює клавіатуру фізичну.

У будь-якій області відкритого вікна запущеної програми, де можна вводити символи, або в пошуковому рядку встановлюємо курсор, клацаємо на екранній клавіатурі, вводячи даним методом інформацію. При необхідності додаток можна налаштувати "під себе" з метою підвищення ступеня комфорту в роботі.

Функціонал Windows 8 і 8.1 в цьому плані дещо ширше. Крім штатного додатки тут можна скористатися і альтернативним варіантом - сенсорною клавіатурою для ноутбуків і планшетів. Це виїжджає плавно вікно з великими кнопками. Якщо використовувана операційна система - "вісімка" або 8.1, клацаємо на панелі завдань кнопкою (правої) маніпулятора, викликаючи контекстне меню, вибираємо "Властивості". далі:
Функціонал Windows 8 і 8

  1. У вікні переходимо на вкладку "Панелі інструментів";
  2. Ставимо галочку біля тексту "Сенсорна клавіатура";
  3. По черзі тиснемо "Застосувати" і "ОК".

Після проведених маніпуляцій в системному треї з'явиться ярлик, клацання по якій запускає додаток.

Застосування USB-клавіатури і Bluetooth-пристрої

З метою введення інформації до USB-порту комп'ютера можна підключити USB-клавіатуру. Існує і ще один альтернативний варіант - підключення пристрою через Bluetooth, якщо є така можливість.

качаємо драйвера

Процес пошуку і підбору необхідних драйверів можна здійснювати вручну, але є варіант полегшити собі життя. Потрібно лише встановити на ноутбук спеціальний додаток - "драйверпак". Що це дає? Програма автоматично сканує систему, визначає драйвера, необхідні в конкретному випадку, вилучає їх зі своєї бази, виробляє інсталяцію. До найбільш популярних додатків даного плану варто віднести:

  • Slim Drivers;
  • Driver Pack Solution.

ПО можна знайти в мережі і завантажити його абсолютно безкоштовно в образі DVD з базою драйверів, але краще скористатися програмним клієнтом. В останньому випадку скачаний і встановлений софт сам знайде в мережі і встановить на комп'ютер тільки необхідні драйвера новітніх версій.
ПО можна знайти в мережі і завантажити його абсолютно безкоштовно в образі DVD з базою драйверів, але краще скористатися програмним клієнтом

Якщо після всіх маніпуляцій клавіатура не запрацювала, слід перевстановити Windows або оновити її до більш пізньої версії.

Проблеми з контактами шлейфа

За час експлуатації ноутбука контакти шлейфа можуть окислюватися або віджатися. Це одна з можливих причин збоїв в роботі обладнання. Для усунення подібних несправностей пристрій доведеться розібрати. Якщо ви не впевнені в своїх силах, зверніться до інструкції до ноутбука. Керівництва можна знайти і в Інтернеті. Це книги, навчальні ролики.

Розібравши комп'ютер, діставшись до шлейфу клавіатури, слід витягнути його із гнізда, уважно оглянути. Наявність явних пошкоджень на увазі заміну даного комплектуючого.

При відсутності дефектів, контакти слід протерти вушної паличкою, попередньо змоченою спиртом. Інший варіант - звичайний ластик. По завершенню чищення шлейф встановлюється назад, здійснюється тестування ноутбука.

Пролита рідина або згорілий мікроконтролер

Насправді причиною поломки можуть стати дії, що відбулися деякий час назад - пролита на клавіатуру кави або чай. Згодом це призвело до окислення контактів, виходу клавіатури з ладу. Якщо трапилося, що рідина пролилася на ноутбук, негайно необхідно зробити наступне:

  1. Вимикаємо пристроїв;
  2. Виймаємо акумулятор;
  3. Сушимо ноутбук феном, встановивши щадний режим сушіння волосся.

Якщо в моделі фена є функція подачі холодного повітря, потрібно застосовувати саме цей режим. Такі дії можуть сповільнювати процес окислення плат, мікросхем, контактів. Але якщо комп'ютер перестав працювати саме з цієї причини або з ладу вийшов мікроконтролер, візиту в спеціалізований центр не уникнути. Висновок: рідина і техніка - несумісні. Бережіть гроші і нерви, не пийте кави над ноутбуком.

поділіться з друзями:

Але що робити, якщо зламалася клавіатура ноутбука?
Але тут виникає питання: як ввести символи в рядку пошуку, якщо потрібно знайти необхідні програмні компоненти в мережі?
Що це дає?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов