Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Якщо падає тиск в системі опалення: порядок дій

  1. різновиди тиску
  2. величини тиску
  3. Чому падає тиск
  4. Пошук витоків
  5. усунення витоку
  6. Визначення справності котла
  7. Поради. Відео

Наша сеть партнеров Banwar

У деяких випадках падає тиск в системі опалення. З метою усунення перепаду слід швидко прийняти своєчасні заходи. Коливання показників компресії ведуть до поломок опалювальних приладів аж до повного припинення їх роботи. Для того щоб усунути причини несправності, слід вивчити деякі теоретичні основи. Це допоможе зрозуміти, чому проявилася несправність. У деяких випадках падає тиск в системі опалення

Елементи контролю тиску в системі опалення

різновиди тиску

У закритій системі опалення розрізняють кілька різновидів тиску:

  1. статичне;
  2. динамічне;
  3. допустимий робочий.

Статична компресія відображає показник сили, якою володіє теплоносій в стані, що покоїться. Показник визначається висотою водяного стовпа. Динамічне тиск виникає при русі теплоносія. Цей показник впливає на стінки опалювальних труб. Допустима робоча компресія відображає максимально можливий показник сумарного тиску. Воно не повинно бути перевищено.

Перепад тиску визначається різницею величин компресії на ділянці обратки і ділянці подачі.

величини тиску

У разі автономних систем показник компресії повинен бути в межах півтора-двох атмосфер. Величина в три атмосфери буде вже критичної і призведе до розгерметизації і поломок приладів опалення.

При закачуванні рідини тиск не повинен перевищити півтори атмосфери. Потрібно розуміти, що при прогріванні системи теплоносій підвищує обсяг згідно фізичним законам. Тоді тиск підвищиться до оптимальної робочої величини.

Манометр для визначення показника тиску

Для підтримки оптимального тиску в опалювальній системі передбачаються розширювальні бачки, що не допускають зайвого підвищення напору. Вони починають використовуватися при досягненні компресії в дві атмосфери. Надлишки теплоносія при його розширенні відбираються в розширювальні бачки.

При недостатньому обсязі розширювального бачка може спостерігатися підвищення величини компресії до критичних величин.

Для корекції цієї проблеми передбачаються запобіжні клапани. Вони спускають зайва кількість теплоносія, підтримуючи роботу опалювальної системи будинку в межах норми.

Функціонування запобіжних клапанів при некоректному розрахунку обсягу розширювального бачка в деяких випадках призводить до зниження величини компресії.

Чому падає тиск

Важливо зрозуміти, чому знижується показник компресії. Зниження величини тиску в опалювальній системі можуть спровокувати такі фактори:

  • збій функціонування котла;
  • протікання в трубах;
  • протікання в приладах опалення.

При перевірці опалювальної системи слід послідовно вивчити герметичність трубопроводу, радіаторів, а також перевірити справність котельного обладнання. Це дозволить визначити рівень виникнення проблеми і вжити своєчасних заходів для її усунення.

Це дозволить визначити рівень виникнення проблеми і вжити своєчасних заходів для її усунення

Схема пристрою закритої системи опалення

На схемі представлений приклад пристрою опалювальної системи закритого типу. До її складу входять: опалювальний котел, радіатори, розширювальний бачок, насос, а також трубопровід. Синіми і червоними лініями показано рух нагрітого і остиглого теплоносія по трубопроводу. Знання пристрою опалювальної системи приватного будинку допоможе у визначенні причин падіння показників компресії.

Пошук витоків

Спосіб пошуку протікання теплоносія залежить від типу розводки труб в опалювальній системі приватного будинку. При відкритому варіанті розводки труб опалення виявити розташування місця протікання не так складно. Слід оцінити якість установки опалювальних труб і герметичність приєднання кожного елемента. Вода під трубами і опалювальними батареями говорить про протікання.

Потрібно ретельно перевіряти секції опалювального приладу для виявлення слідів корозії. Сліди іржі на радіаторних приладах говорять про його пошкодженні.

При зниженні компресії в опалювальній системі з прихованою розводкою труб виявити місце протікання досить складно. Для цього потрібно викликати сантехніка, який за допомогою професійного обладнання визначить локалізацію протікає ділянки труби.

Після цього слід повністю зливати теплоносій. Щоб це було здійсненно, при проектуванні системи опалення будинку передбачена установка зливного крана. Після зливу в трубопровід з використанням компресора закачується повітря. До цього потрібно за допомогою кранів відсікти котел і батареї опалення. Повітря, що надходить в трубопровід під тиском, з характерним звуком випускається в місцях слабких під'єднання і мікроскопічних тріщин.

Витік в трубопроводі - найбільш часта причина зниження тиску

усунення витоку

Після виявлення місця протікання проводиться необхідний ремонт, він передбачає наступні дії:

  • вирізання та заміна пошкодженої ділянки трубопроводу;
  • закріплення слабких під'єднання;
  • підмотування ущільнювальної стрічкою;
  • заміна несправних вузлів системи робочими елементами.

Ремонт поломок трубопроводу повинен проводити кваліфікований сантехнік. Якщо не визначені втрати тиску, то слід перевірити, чи справно котельне обладнання.

Визначення справності котла

Котельне обладнання досліджує інженер з відповідним рівнем кваліфікації. Постійне і повільне зниження тиску, яке фіксує манометр котла, повинно вимагати періодичного проведення підживлення системи. Несправність котла можлива в наступних випадках:

  • поява мікроскопічних тріщин в теплообменівающіхся вузлі;
  • пошкодження в результаті гідроудару;
  • поломка підживлювального крана.

Слід розуміти, що після включення опалювального котла спостерігається зниження компресії в системі протягом декількох днів. Це нормальне явище, яке може бути з-за присутності в системі розчиненого у воді повітря. Він з часом усувається автоматично або при ручному обезвоздушіванія батарей.

Протягом деякого часу після включення слід часто підживлювати опалювальну систему для приведення величин компресії до допустимих значень. У разі якщо експлуатація вже перевищила місяць, але все одно падає тиск в системі опалення, обсяг розширювального бачка виявився неправильно розрахований. Ось чому спрацьовує запобіжний клапан і скидається рідина. При зниженні температури води спостерігається зниження величини тиску. У тому випадку, якщо обсяг бачка розрахований вірно, а компресія все одно зменшується, слід визначати ділянки розгерметизації.

Поради. Відео

Грамотні поради експерта про те, що потрібно робити при падінні тиску в системі, представлені в цьому відео.

Таким чином, до зниження тиску призводять або протікання в трубах опалення, або некоректна робота котла, або неправильний розрахунок обсягу розширювального бачка. При зниженні величини тиску слід перевіряти всі ці фактори і усувати їх при виявленні.

Не слід намагатися виправити проблему самостійно, якщо немає професійних сантехнічних навичок. Тільки досвідчений фахівець в короткі терміни визначить локалізацію проблеми і зможе вжити заходів для її усунення.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов