Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Акт про прийом-передачу обладнання в монтаж (ОС-15) - форма бланка, зразок заповнення, фундамент споруди, приклад крім будівлі, проводка

  1. особливості процедури
  2. Зміст акта про прийом-передачу обладнання в монтаж
  3. Приклад оформлення граф
  4. Нюанси заповнення бланка

Наша сеть партнеров Banwar

На сьогоднішній день стала досить поширеною практика передачі замовником різного технологічного устаткування підрядникам з метою монтажу, і будь-які такі операції повинні проводитися з обов'язковим оформленням акта про прийом-передачу обладнання.

Типовим бланком для даного акту є документ, складений за формою ОС-15, який затверджений відповідною постановою Держкомстату. Уповноважена особа замовника повинно скласти два примірника такого документа, один з яких передається підряднику, в той час як другий відправляється в бухгалтерію.

При цьому потрібно правильно розуміти, як правильно оформляти акт про прийом-передачу обладнання в монтаж відповідно до чинного законодавства.

особливості процедури

Акт прийому-передачі обладнання в монтаж являє собою первинний документ, складання якого є підтвердженням того факту, що певна техніка або обладнання було надано компанії-виконавцю з метою приведення об'єкта в робочий стан. Оформлення цього акту потрібно тільки в тому випадку, якщо проведенням монтажу займається стороння організація, яка не має відношення до цього устаткування.

Цей документ являє собою додаток до договору поставки, підтверджуючи факт надання обладнання від однієї сторони іншій і, відповідно, його введення або виведення з числа виробничих потужностей організації.

Заповнення і використання даного акту досить докладно регламентується чинним законодавством, а сам він застосовується для того, щоб забезпечити контроль над витратами різних організацій.

Завантажити акт прийому-передачі обладнання в монтаж (зразок)

Завантажити акт прийому-передачі обладнання в монтаж (бланк)

Таким чином, оформляти даний акт потрібно всім особам, які займаються передачею майна б / у, значиться у здавача, а також в разі придбання нового обладнання через торгову компанію, фізична особа або шляхом власного виробництва.

Серед особливостей оформлення таких актів варто виділити:

  • наявність угод, які повинні мати як додаток оформлений акт прийому-передачі обладнання;
  • обов'язкова нумеровка договору, а також проставлення в ньому дати складання;
  • оформлення документа повинно здійснюватися виключно приймаючою стороною, якщо об'єкт є новим, і обома сторонами в разі придбання основного засобу, що був у використанні.
На сьогоднішній день стала досить поширеною практика передачі замовником різного технологічного устаткування підрядникам з метою монтажу, і будь-які такі операції повинні проводитися з обов'язковим оформленням акта про прийом-передачу обладнання

Бланк форми ОС-15

Бланк повинен оформлятися в двох примірниках, один з яких надається передавача, в той час як другий відправляється одержувачу.

У документі має бути присутня наступна інформація:

  • найменування компанії-замовника;
  • унікальний номер договору;
  • найменування компанії-виконавця;
  • найменування, номер і дата проведення робіт;
  • повний перелік обладнання, яке приймається в монтаж, а також дані про його відповідність нормативним документам;
  • дані про виявлені дефекти;
  • відмітка про те, наскільки придатне надане обладнання до проведення процедури монтажу.

Крім цього, в документах обов'язково повинні стояти печатки та підпису представників кожної зі сторін, і розписатися на ньому має і те обличчя, яке несе відповідальність за забезпечення збереження обладнання в процесі проведення монтажних робіт.

Об'єкт повинен бути переданий тому працівнику, який несе відповідальність за забезпечення його схоронності, а після закінчення проведення монтажних робіт об'єкт вводиться в число основних засобів компанії.

При проведенні робіт, пов'язаних з монтажем спеціального устаткування, повинна бути сформована приймальна комісія, одним з членів якої є представник компанії-виконавця, і в такому випадку окреме оформлення акту не потрібно. В отриманні обладнання на відповідальне зберігання уповноваженому представнику потрібно буде розписатися прямо в акті, і згодом він, відповідно, отримає його копію.

Зміст акта про прийом-передачу обладнання в монтаж

В процесі оформлення цього документа в ньому потрібно вказати наступні дані:

  • інформація про організації здавача і одержувача (про перший вносити не потрібно, якщо об'єкт новий);
  • договір, на підставі якого проводиться процедура;
  • дата, коли об'єкт приймається до обліку;
  • назва компанії-виробника;
  • амортизаційна група;
  • підпис кожної зі сторін і дата оформлення.

Перший розділ цього документа потрібно заповнювати передавальній стороні, і зокрема, їй потрібно буде вказати інформацію про термін експлуатації даного обладнання.

Другий розділ вже оформляється одержувачем, і тут потрібно буде вказати наступні реквізити:

  • амортизаційна норма;
  • стартова ціна;
  • загальний термін використання (встановлюється відповідно до технічних можливостей об'єкта, якщо закінчується на момент отримання).
Бланк форми Т-60

оформляється бухгалтером і є запискою-розрахунком.

Як складається повідомлення про втрату права на застосування УСН - розповімо далі .

Третій розділ включає в себе інформацію про технічні характеристики об'єкта, а при наявності в певних деталях і вузлах дорогоцінних металів, потрібно вказати їх тип, масу і назва комплектуючих.

Комісія, що займається прийманням об'єкта і перевіркою його технічного стану, повинна зробити на третій сторінці акта кілька позначок про те, коли проводилася перевірка, наскільки об'єкт відповідає технічним нормам і чи потрібно йому доопрацювання.

В кінцевому підсумку складений документ повинен бути переданий бухгалтеру, а обладнання відправляється тій особі, яка приймає об'єкт. Передача всіляких верстатів, машин, стендів та інших видів обладнання завжди повинна супроводжуватися оформленням акту в підприємствах незалежно від їх галузі, причому основні вимоги до оформлення практично завжди залишаються незмінними.

Передача всіляких верстатів, машин, стендів та інших видів обладнання завжди повинна супроводжуватися оформленням акту в підприємствах незалежно від їх галузі, причому основні вимоги до оформлення практично завжди залишаються незмінними

Зразок заповнення форми ОС-15

Приклад оформлення граф

Розглянути приклад оформлення такого документа стоїть на підставі витягу ПЛ5-01 УХЛ4:

Форма ОС-15

коди:

ОКУД - 0501037

ОКЮЛП - 690259156

Компанія-замовник ВАТ «Под'емніксервіс»

Цех діагностики підйомників

Підстава для оформлення акту - наказ №17, дата оформлення - 14.01.2017.

Акт про прийом-передачу обладнання в монтаж №403, дата оформлення - 15.01.2017.

Код аналітичного обліку - 08

Дата передачі обладнання в монтаж - 15.01.2017

Дата передачі обладнання в експлуатацію: відповідно до угоди - 20.01.2017; фактична - 20.01.2017.

Місце оформлення акту: г. Москва, ВАТ «Под'емніксервіс», по ОКЮЛП 690259156.

Компанія-виробник: ВАТ «Спецпод'емнікі», Росія

Компанія-постачальник: ВАТ «Агростільсервіс», по ОКЮЛП 609123543.

Компанія-виконавець: ВАТ «Монтажмастер», по ОКЮЛП 654134456.

Перераховане нижче обладнання було надано з метою монтажу в цех діагностики підйомників.

«Вказується повний перелік обладнання із зазначенням його назви, заводського і паспортного номера, дати надходження на склад замовника, загальної кількості, а також вартістю кожної одиниці».

При прийомі обладнання було встановлено:

Надана техніка повністю відповідає кресленням (якщо виявлені які-небудь невідповідності, потрібно обов'язково вказати, в чому саме воно полягає).

Устаткування надано комплектно (обов'язково повинен вказуватися повний склад комплекту та технічних документів, відповідно до яких здійснювався прийом, а якщо техніка була передана некомплектно, то в такому випадку пишеться, в чому полягає некомплектність) відповідно до наданої монтажної схеми і паспортом.

При проведенні зовнішнього огляду обладнання дефектів не було виявлено (якщо виявлені, вказується повний їх перелік, а також складається окремий акт за формою ОЗ-16).

Висновок про придатність до монтажу: отримане обладнання придатне до проведення монтажу.

Здав: представник компанії-замовника - начальник цеху Александров Г.В. 14 січня 2019 року.

Прийняв: представник монтажної компанії - начальник монтажного цеху Васильєв Г.М. 14 січня 2019 року.

Дане обладнання було прийнято на відповідальне зберігання. Особа, яка несе матеріальну відповідальність за його збереження: майстер Петренко І.К.

14 січня 2019 року.

Нюанси заповнення бланка

Таким чином, можна розподілити сам бланк на три рівні частини. У верхній частині потрібно обов'язково вказати найменування компанії-замовника, після чого вже під ним написати точну дату оформлення документа із зазначенням його найменування та індивідуального номера. З правого боку обов'язково вказуються коди компанії-замовника по ОКПО і ОКУД.

Нижче складається інформація в осередках із зазначенням номера оформлюється акту, а також точною датою його оформлення. В основній частині документа вказується місце його оформлення, а також найменування кожного з учасників із зазначенням їх кодів по ОКПО .

Однією з найбільш важливих складових цього документа є вказівка ​​того, коли проводилися монтажні роботи, і чи відповідає це датою оформлення за договором. Крім цього, обмовляється термін передачі обладнання в експлуатацію.

У другій частині акта вказується таблиця, в якій перераховуються найменування тих видів техніки, яка була надана підряднику для проведення монтажу. Обов'язково прописуються всі типи номерів обладнання, а також його позиції в технологічній схемі.

Після цього обов'язково пишеться, коли відбулося надходження техніки на склад замовника, а також унікальний номер складеного акта-приймання. В обов'язковому порядку зазначається загальна кількість одиниць обладнання і вартість кожного окремого примірника.

Остання частина цього документа оформляється на зворотному боці, і в ній спеціальної комісії потрібно зробити позначки про те, наскільки обладнання відповідає технічній документації, чи є на ньому дефекти і наскільки воно в принципі придатне до монтажу.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов