Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Активна 5.1-акустика SVEN Audio 385 з вбудованим Dolby ProLogic / Dolby Digital 5.1 / DTS-декодером

  1. Технічні характеристики
  2. Комплектація
  3. Фронтальні і тилові колонки
  4. Центральна колонка
  5. сабвуфер
  6. Пульт ДУ
  7. Декодер і підсилювач
  8. підключення
  9. суб'єктивне прослуховування
  10. музика
  11. Фільми
  12. ігри
  13. Вимірювання АЧХ і КГИ

Наша сеть партнеров Banwar

Сьогоднішній огляд буде присвячений комплекту активної 5.1-акустики SVEN Audio 385. Ця модель з'явилася зовсім недавно і позиціонується виробником як набір для створення домашнього кінотеатру початкового рівня.

На відміну від моделей SVEN IHOO 5.1 і SVEN 475 (трохи модернізований варіант YF-IA ), Тестований комплект має вбудований декодер, значніший за габаритами сабвуфер і однакові колонки на фронт і тил. Цим обумовлюється і порівняно висока ціна комплекту - $ 399.

Звертаємо особливу увагу читачів: 385-й комплект не дуже підходить для комп'ютера, так як не має можливості аналогового шестиканального підключення. Замість цього, передбачені аналоговий стереовход, цифрові входи і внутрішній універсальний DPL / DD5.1 ​​/ DTS-декодер.

Технічні характеристики

  • потужність: основні канали - 5 х 25 Вт, сабвуфер - 100 Вт;
  • частотний діапазон (за рівнем ± 3дБ): сабвуфер 20-120 Гц, сателіти 120-20000 Гц;
  • співвідношення сигнал / шум (для лінійного входу)> 68 дБ А;
  • дифузорів (по підвісу): ВЧ - 25 мм, СЧ - 115 мм, сабвуфер - 220 мм;
  • розміри колонок - 167 × 300 × 197 мм, сабвуфера - 350 × 400 × 420 мм;
  • маса комплекту - 38 кг.

Ми неодноразово говорили, що з усіх технічних характеристик для аудіотехніки самими об'єктивними є геометричні розміри і маса. Інші параметри слабо пов'язані зі звучанням і не годяться для заочного порівняння апаратури навіть одного класу.

Комплектація

Тестований набір поставляється в трьох окремих коробках досить значних габаритів і маси. Основний внесок належить коробці з сабвуфером - 18,5 кілограм.

У комплект SVEN Audio 385 входять:

  • чотири однакові колонки для фронту і тилу;
  • колонка для центрального каналу;
  • сабвуфер з вбудованим підсилювачем і декодером;
  • пульт ДУ і дві батареї до нього;
  • монопровод RCA-RCA для підключення по цифрі;
  • стереопровод RCA-RCA для аналогового підключення;
  • 30 метрів дроту для підключення акустики;
  • інструкція по експлуатації російською мовою.

Інструкція є невеликою брошурку з докладним описом призначення всіх елементів і прийомів управління режимами роботи декодера і підсилювача.

Фронтальні і тилові колонки

Акустичним оформленням цих колонок є схема з фазоінвертором. Отвір фазоінвертора виведено на задню панель. Судячи по діаметру (3 см) фазоинвертор розрахований на не дуже низьку частоту. Корпуси колонок нерозбірні. Товщина стінок становить 10 - 12 міліметрів. Усередині корпусу розташований звукопоглотитель (як ми пам'ятаємо, в попередніх колонках SVEN звукопоглотитель був відсутній).

Твітер, який використовується в цьому наборі, є, мабуть, найпоширенішим серед комп'ютерної дерев'яної акустики. Подібна пищалка з пластиковим дифузором і пластмасовим фазовирівнююче ковпачком відрізняється характерною забарвленням звучання і застосовується в мультимедійних дерев'яних стереоколонками SVEN.

СЧ-динамік більш цікавий, тому що являє собою хороший приклад правильного поєднання дизайну і функціональності - за рахунок видалення кріпильного обода, з боків вдається розмістити дифузор більшого діаметру, що благотворно позначається на повноцінності середніх частот і рівномірності звукового поля.

Діаметр дифузора СЧ-динаміка разом з гнучким підвісом становить 11,5 сантиметрів. Сам підвіс зроблений з досить м'якої гуми. Всі колонки мають магнітне екранування. Основний динамік і твітер з'єднані паралельно; в якості розділового фільтру використовується електролітичний конденсатор ємністю 2,2 mF.

Провід підключаються через пружинні затиски. Знизу передбачено по чотири прокладочки, які не дозволять подряпати лаковані поверхні. Габарити колонок складають 17 × 30 × 20 см (Ш × В × Г).

Центральна колонка

Центральна колонка має 2 среднечастотника і одну пискавку, на манер «дорослих» наборів. Діаметр дифузора, виконаного з паперу, складає 9 сантиметрів, що дещо менше, ніж в інших колонках. Гнучкий підвіс виконаний також з м'якої гуми.

Твітер, який використовується в центрі, абсолютно ідентичний пищалки у фронтальних і тилових колонках. Усередині корпусу на задній стінці розташований шар звукопоглотітеля. Динамічні головки мають магнітне екранування. Корпус центральної колонки також має чотири гумові прокладочки, щоб вона не дай бог не сповзла з верхівки телевізора. Ззаду на колонці розташовані пружинні затискачі для підключення і один отвір фазоінвертора.

сабвуфер

Найцікавішим в цьому комплекті є сабвуфер. Значні розміри 35 × 40 × 42 см і вага в 18 кг змушують очікувати чогось вражаючого, однак про звучання поговоримо пізніше. Корпус саба за формою нагадує куб з округленими гранями.

Дифузор НЧ-динаміка і отвір фазоінвертора виведені на нижню панель і спрямовані в підлогу. При такій схемі значна частина звукової енергії витрачається на струс підлоги, так що сабвуфер по конструкції не музичний, а чисто кінотеатральний.

Діаметр паперового дифузора становить 22 сантиметри. Подивись виконаний з гуми. Судячи з жорсткості, НЧ-динамік розрахований на високий рівень гучності. Сабвуфер встановлюється на гумові ніжки висотою п'ять сантиметрів. Так що відстань від підлоги до дифузора прийнятне.

Нижня панель, на якій закріплений низкочастотник, має товщину 28 міліметрів! Решта стінки трохи менше - 18 мм. Такий товщини в принципі достатньо для сабвуфера даного класу. Як ви можете бачити на фотографії, всі бічні стінки обклеєні шаром звукопоглинального матеріалу. Усередині корпусу ніяких перегородок немає. Всі розташовується в одній акустичній камері. Підсилювальна плата і тороидальний трансформатор кріпляться безпосередньо до задньої панелі.

На задній панелі сабвуфера розташовані такі елементи комутації:

  • аналоговий стереовход з роз'ємом RCA;
  • коаксіальний цифровий вхід;
  • оптичний цифровий вхід;
  • вимикач харчування;
  • пружинні затискачі для підключення колонок.

На лицьовій стороні сабвуфера розташований світлодіодний екранчик, регулятор гучності, і дві кнопки: Menu і Select. Практично всі основні настройки доступні як з пульта дистанційного керування, так і за допомогою регулятора і цих двох кнопок.

На світлодіодному екрані відображаються кількість задіяних в даний момент динаміків, режим декодування, рівень гучності.

Пульт ДУ

У порівнянні з попередниками, бездротової пульт дистанційного керування в цьому наборі виглядає дуже пристойно. :) Легкий, невеликих розмірів (5 × 1,5 × 14,5 сантиметрів) і досить зручний в зверненні. Харчування здійснюється від двох батарей типу ААА, які входять в комплект.

З пульта доступні наступні стандартні функції управління:

  • режим енергозбереження (stand by);
  • відключення звуку (mute);
  • почергова подача тестового сигналу в задіяні канали (noise);
  • Скидання всіх параметрів (reset);
  • режим тихого звучання (night);
  • перемикання режимів роботи декодера (mode);
  • перемикання режимів комутації (cd, digital 1, digital 2);
  • регулювання гучності (vol);
  • вбудований еквалайзер (bass, treble);
  • баланс між фронтальними колонками (balance);
  • роздільне регулювання гучності кожного каналу (center, surr, woofer);
  • затримка тилових каналів (delay).

Перед початком роботи потрібно вибрати потрібний вхід (кнопками cd, digital 1, digital 2). Зміна режиму відбувається безшумно. Пауза при перемиканні становить 1..3 секунди. Кнопка mode включає два різних режиму 3D Stereo і Pro Logic. Перший додає до 2.1 тільки центральний канал, режим Pro Logic додає і центральний, і тилові канали. Кнопка delay здійснює виставлення затримки тільки для тилових каналів. Затримка регулюється в діапазоні від 15 до 30 мс з кроком в 5 мс.

Загальна гучність регулюється в діапазоні від 0 до 80. При цьому, є дуже великий діапазон регулювання при невисокій гучності - практично половина. Можливе регулювання відносної гучності будь-якого каналу (від -10 до +10), виключаючи фронтальні - у них є баланс. За такою ж шкалою регулюється і рівень низьких (bass) і високих (treble) частот в електронному регуляторі тембру.

Декодер і підсилювач

У декодере виробник використовує перетворювачі марки Crystal, а саме декодер СS492604-CL і кодек Crystal CS4226-KQ. Дані мікросхеми призначені для установки в Hi-Fi ресивери та декодери. За паспортними характеристиками і звучанням ЦАПи перевершують перетворювачі в AC'97-кодеків на мультимедійних звукових картах і недорогих побутових DVD-плеєрах. ЦАП кодека має вхідний формат 16-20 біт і забезпечує якість сигналу з показниками SNR = 101..108 дБ А, DR = 93..98 дБ А.

У підсилювальної частини нам вдалося розгледіти три підсилюючих мікросхеми від ST Microelectronics. Це одна мікросхема LM1875 і дві LM1876.

Мікросхеми нам з вами дуже добре відомі своїми хорошими показниками потужності при невисоких рівнях спотворень. Нижче ви можете бачити графіки залежностей нелінійних спотворень від потужності цих двох мікросхем.

Нагадаємо, що підсилювальна мікросхема LM1875 є одноканальної. При напрузі живлення в ± 25 В значення потужності досягає 15 Вт при 0,02% THD, що дуже непогано.

Дві інші мікросхеми LM1876 двоканальні, і мабуть використовуються для фронтальних і тилових колонок. Видно, що ці дві мікросхеми потужніший. При підведенні живлення ± 20 В потужність досягає 20 Вт. При цьому рівень спотворень становить 0,01%.

підключення

Провід для підключення колонок поставляється у вигляді бухти довжиною 30 метрів. Виробник вирішив не обтяжувати себе і залишити вибір довжини проводів за користувачем, в залежності від його потреб.

Сам провід хоча і тонкий (менше 1 мм), але виконаний з досить високоякісної міді. Набагато краще, ніж дроти, які йшли в комплекті до IHOO 5. Особливо аудіомнітельние можуть замінити дроти на більш товсті.

суб'єктивне прослуховування

При суб'єктивному тестуванні комплект акустики підключався по цифрі до шестиканальної звуковий картці Terratec DMX 6fire, яка була обрана за досить якісний аналоговий і «правильний» цифровий виходу.

Цифровий вихід дало трохи більше якісний звук, ніж аналогове. Не варто з цього робити далекосяжних висновків щодо якості звучання карти 6fire. Справа в тому, що сигнал з лінійного входу оцифровується, потім потрапляє в ефект-процесор і вже потім надходить в ЦАП, а подвійне перетворення не йде звуку на користь. Тому, ми рекомендуємо використовувати аналогове підключення лише для джерел Dolby Pro Logic, на кшталт VHS-відеомагнітофона. В інших випадках потрібно використовувати «цифру». До слова, комплект не має проблем при цифровому підключенні до DVD-програвачів від того ж виробника - SVEN Audio 1020, 1050.

Важливо відзначити, що при включенні або зміні режиму ніяких шумів і клацань з динаміка не лунає.

музика

Для прослуховування музики набір має три режими: Stereo, 3D Stereo і Dolby Pro Logic. Останні не дуже підходять для музики, так як погіршують стереопанораму. Ми вважали за краще слухати музику в стандартному режимі стерео. При цьому, впоратися з басами фронтальним колонкам, зрозуміло, допомагає сабвуфер.

Музика на цьому наборі звучить непогано. Фронтальні колонки з успіхом відтворюють середні частоти і захоплюють верхню частину нижнього регістра. Однак звучання досить затиснуте, неяскраве. Високих частот в колонках замало і вони досить невиразні. Від цього погіршується стереопанорама і пропадає детальність звучання.

Сабвуфер в цьому тесті отримує оцінку «середньо». Його звучання абсолютно немузичних - звук гучний, але якийсь безглуздий. Повноцінно розгойдати що використовується динамічну головку вдається тільки при дуже великому рівні гучності (70% і вище), але тоді вам знадобиться акустично-заглушене приміщення. В іншому випадку сабвуфер вступає в резонанс з власними частотами приміщення, так що дзвеніти і резонувати буде все, що знаходиться в кімнаті. На низькому рівні гучності в звучанні саба переважає гулкость. Крім цього, невдалий з нашої точки зору обраний розділовий фільтр забезпечує проникнення в спектр частот непотрібних з комплектними полночастотний сателітами середніх частот.

Фільми

Якщо в попередньому тесті набір проявив себе, скажімо так, не блискуче, то тут можна поставити оцінку «добре». При правильній розстановці та налаштування можна отримати непогану об'ємне звучання. Завдяки тому, що тилові колонки абсолютно однакові з фронтальними, звучання більш збалансовано. В меню налаштувань набору можна відбудувати рівень гучності кожного каналу окремо. Крім того, якщо в сигналі на тилові колонки присутній музичний фрагмент, він озвучується повноцінно, як і на фронтальних колонках.

Центральний сателіт добре озвучує діалоги, але доводиться кілька повозитися з оптимальним балансом гучності між каналами, роблячи центр голосніше, ніж за замовчуванням.

Сабвуфер в цьому тесті проявив себе значно краще: величезний запас по гучності і більш збалансоване звучання в цілому. Сабвуфер озвучує все гуркотливі сцени з великим ефектом, але гулообразності в звуці все-таки хотілося б мати поменше.

ігри

І, нарешті, питання, що цікавить більшою мірою користувачів PC - про можливість застосування набору для озвучування ігор.

Так як багато читачів зверталися до нас з листами, в яких скаржилися на придбану акустику і «всесвітню змову виробників», ми ще раз робимо спеціальне нагадування: в таких наборах, як SVEN Audio 385, а також всіх інших з вбудованим декодером, включаючи побутові ресивери , по цифрі 5.1-звуку в іграх не буде, буде тільки стерео. Це пов'язано з фізичною неможливістю передати по протоколу S / PDIF нічого, крім нестислого PCM-стерео або DolbyDigital / DTS / etc. На 5.1-звук в іграх здатні тільки комплекти з шестиканальним аналоговим підключенням, або зв'язка «акустика Creative + звукова карта Creative», які мають спеціальний цифровий роз'єм чотирьохконтактний миниджек, де для передачі 6 каналів паралельно задіяні 3 S / PDIF-інтерфейсу. Не допоможуть ні «справжній оптичний» вихід, ні танці з бубнами. Або ще один варіант - материнська плата з nForce / nForce2, де багатоканальний звук кодується в DolbyDigital на льоту за рахунок застосування спеціального апаратного звукового процесора (APU).

Отже, якщо ви берете комплект для комп'ютера, в іграх буде звук 2.1, або псевдо-5.1, якщо включити режим 3D-Stereo або Dolby Pro Logic.

Вимірювання АЧХ і КГИ


висновки

Взагалі, виносити вердикт продуктам, що потрапляють в категорію «домашній кінотеатр початкового рівня», надзвичайно складно. Ваша думка може розійтися з нашим, тому ми завжди радимо послухати кандидата на покупку особисто і самостійно прийняти рішення. Ми ж обмежимося своїми особистими враженнями.

Протестований набір SVEN Audio 385 присутніх справив на нас двояке враження. З одного боку, набір має досить потужний і грає без перевантаження сабвуфер, якісні динаміки в колонках, відмінний декодер і ЦАПи від Crystal. З іншого боку, розташована в корпусі сабвуфера підсилювальна частина не дозволяє набору розкрити всі свої переваги - з зовнішнім підсилювачем колонки грають набагато краще.

На наш погляд, набір SVEN Audio 385 не повторить успіху своїх попередників - SVEN IHOO 5.1 і SVEN HT-475. Істотно зросла ціна змушує очікувати якихось докорінних змін у звучанні, а їх не відбувається. При ціні в $ 399, набір стає прямим конкурентом молодших комплектів компонентної апаратури SVEN Audio (Наприклад, зв'язки 514 + 920 + 620). І тут порівняння явно не на користь 385-го. Звичайно, залишаються такі аргументи, як потужніший сабвуфер і вбудований декодер. Однак наявність декодера при підключенні до побутового DVD-плеєра з вбудованими декодерами і неможливість підключення до комп'ютера по аналогу ставить під сумнів його потрібність, а сабвуфер не підійде для музики. Звичайно, якщо порівнювати з поширеними зараз мініатюрними домашніми кінотеатрами «в одній коробці», то тут становище SVEN Audio 385 набагато стійкіше. Набори за аналогічну ціну він без праці «переграє».

Таким чином, ми можемо рекомендувати протестований набір людям, які дуже далекі від усіх технічних тонкощів і хотіли б не замислюючись просто купити набір для домашнього кінотеатру початкового рівня в єдиному комплекті, підключити і дивитися DVD-фільми c Dolby Digita 5.1 і DTS-доріжкою, а також зі звуком Dolby Pro Logic, підключивши по аналогу VHS-магнітофон. При цьому, користувача порадує відмінний зовнішній вигляд набору, легке і продумане управління режимами роботи з пульта дистанційного керування, а також потужний бас величезного за розмірами сабвуфера.

плюси

  • цифровий вхід, якісні перетворювачі;
  • універсальний Dolby ProLogic / Dolby Digital 5.1 / DTS-декодер
  • тилові колонки з високочастотної голівкою;
  • величезний сабвуфер;
  • зручний пульт ДУ;
  • відсутність клацань при включенні і комутації.

мінуси

  • вузьке місце за якістю звучання - підсилювальна частина;
  • відсутність аналогового шестиканального підключення.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов