Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Активні стереоколонки з пультом ДУ Microlab SOLO 6C


Наша сеть партнеров Banwar

Активні стереоколонки Microlab SOLO 6 заслужено завоювали нагороду "Лідер класу" в нашому порівняльному тестуванні « кришталевий звук ». Причини успіху цієї моделі не випадкові. Виробник доклав чимало зусиль, щоб досягти якості при дуже невисокою ціною кінцевого продукту. Як відомо, найбільш сильна сторона азіатських заводів - виробництво, але не розробка. У нових моделях колонок, починаючи з SOLO 4, компанія Microlab зробила серйозний крок в напрямку власної розробки.

Динаміки створив за спецзамовленням данський фахівець Пітер Ларсен. Він відомий розробкою динаміків для іменитих виробників Vifa, Scan-Speak і Dynaudio. Він же консультував Microlab в створенні підсилювача на дискретних елементах (транзисторний, класу AB). Щоб ні в кого не залишалося сумнівів, на передній панелі колонок варто автограф данського інженера. Мембрана високочастотного динаміка розроблена конструкторським бюро Dr. Kurt Mueller, також розробляють випромінювачі для Scanspeak, Seas. Фахівцям всі перераховані марки скажуть багато про що.

Підсумковий результат не змусив себе чекати: SOLO 6 вийшли вельми збалансованими колонками з прекрасним звучанням для свого класу. З цієї ж оцінкою згодні навіть самі злісні критики з різних форумів мережі.

У сьогоднішньому огляді мова піде про невелику модифікації даної моделі, Microlab SOLO 6С. Приставка в назві означає наявність у колонок бездротового пульта дистанційного керування. Відразу скажемо, що наявність пульта і електронного управління не привело до подорожчання моделі.

Технічні характеристики Microlab SOLO 6С

  • Вихідна потужність: 2 × 50 Вт RMS
  • Діапазон частот: 55 - 31 000 Гц
  • Матеріал корпусу: дерево (MDF)
  • Співвідношення сигнал / шум:> 88 дБ
  • Гармонійні спотворення: 6.5 "поліпропіленовий СЧ / НЧ
  • 1 "тканинний купол ВЧ
  • Магнітне екранування динаміків
  • Два комутованих стерео-входу
  • Вага: 13.7 кг

За заявою представника компанії, Microlab не стали поліпшувати і без того вдалу модель. Тому динаміки і підсилювач залишилися колишніми. Змінилося тільки управління.

Пульт дистанційного керування виконує роль регулятора гучності і тембру. Також є кнопка mute для тимчасового відключення гучності. Всі значення відображаються на цифровому індикаторі на передній панелі правою колонки. У попередній моделі SOLO 6 в цьому місці є резистивний регулятор гучності.

На задній панелі колонок розташовані два рівноправних входу, AUX і PC - стерео RCA роз'єми. Поточний вхід вибирається з пульта дистанційного керування. Регулятор гучності на задній панелі дублює пульт. Це цифровий безупорний регулятор. Механічний вимикач живлення на задній панелі скидає установку гучності і тембрів.

На відміну від SOLO 6, в новій моделі гучне клацання при включенні / відключенні колонок більше не лунає. Це плюс, так як електронний захист береже динаміки від небажаної перевантаження під час неминучих викидів.

Чи є якийсь негативний момент в нових колонках? Основне питання у нас викликає електронний регулятор рівня. Виробник з переможними фанфарами звільнився від мікросхемних підсилювачів потужності і тут же вплутався в мікросхемний передпідсилювач з цифровим управлінням з паспортними спотвореннями в соті відсотка. У цьому місці огляду відразу поспішаємо заспокоїти читачів: судячи з нашими тестами, відчутною деградації звуку від цього не відбулося ні на слух, ні за вимірюваннями.

Наявність підсилювача на дискретних елементах в дійсності також може бути предметом для дискусій. Одного принципу мало, все вирішує реалізація. Сучасні мікросхеми забезпечують дуже високі параметри і без проблем застосовуються в студійних моніторах, де на якість ніхто не скаржиться. Але і ціна там інша. У той же час підсилювачі на транзисторах дозволяють реалізувати якісь специфічні задумки конструктора. Докладний аналіз схеми підсилювача, проведений ентузіастами-радіоаматорами в мережі, не виявляє якихось особливих ноу-хау. Можливо, Пітер Ларсен порадив застосувати перевірений часом рішення, але з більшим запасом по потужності щодо типових мікросхемних підсилювачів.

Характер АЧХ повністю відповідає виміряної характеристики попередньої моделі. Все той же підйом на межа діапазону, який благотворно позначається на паспортних параметрах, збільшуючи діапазон частот. Низьких частот, судячи з графіку, навіть забагато. В реальній ситуації ефективність роботи фазоінвертора залежить від розташування колонок щодо столу і стіни. Наші вимірювання відповідають поведінці АС в чверть-просторі (стіл і стіна, далеко від кутів).

Вимірювання в різних положеннях регуляторів тембру підтверджують значення цифр на індикаторі. Картина на спектрі повторює вимірювання моделі SOLO 6 з аналоговим блоком регулювання тембру.

Як видно з вимірів, у виробника найбільш вдався середньочастотний динамік. Спотворення на малій гучності невеликі, але ростуть зі збільшенням рівня до значних величин (див. вимірювання Microlab SOLO 6 з нормуванням по SPL для високих значень гучності). При використанні з комп'ютером зазвичай не потрібно великих значень гучності. Тому проблему зростання спотворень зі збільшенням гучності в даному випадку не варто драматизувати.

Про звучання колонок з моменту виходу SOLO 6 сказано практично все. Ми ж тут зауважимо, що колонки як і раніше актуальні і є одним з кращих придбань за свої гроші.

Головна відмінність моделі SOLO 6C - пульт дистанційного керування. Спочатку він викликає відчуття несерйозності. Однак на практиці регулювання з пульта - вельми зручна. Кнопки чуйні, а індикація дозволяє краще контролювати значення тембрів і гучності. У минулій моделі регулювання тембру, часто, здійснювалася рукою на дотик.

Що хотілося б бачити в колонках Microlab SOLO в майбутньому? Прямий (direct) вхід для сигналу в обхід всіх мікросхемних Тембе-блоків і предпідсилюючий каскад, з розрахунком на підключення якісного джерела. Вихід на навушники на передній панелі, що є у моделей деяких конкурентів. Інші варіанти забарвлення корпусу, крім наявної класичної.

Колонки надані представництвом Microlab в Росії.

Чи є якийсь негативний момент в нових колонках?
Що хотілося б бачити в колонках Microlab SOLO в майбутньому?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов