Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Яку рацію Мегаджет вибрати. Вибираємо автомобільну рацію за основними характеристиками

  1. Яку рацію Мегаджет вибрати. Вибираємо автомобільну рацію за основними характеристиками У самих різних...
  2. Як вибрати рацію для далекобійників
  3. Яку рацію вибрати: якісні варіанти
  4. Якісний вибір - запорука успішної і продуктивної роботи далекобійника
  5. Як самостійно встановити рацію в машину - відео
  6. Чи так це?
  7. Чи можна за допомогою рації дізнаватися про засідках ДПС?
  8. Чи можна з'ясувати за допомогою рації якість автозаправки?
  9. Чи можна за допомогою рації отримати паливо?
  10. Автомобільні рації: як вибрати їх таксисту?
  11. Авторація - це ...
  12. Хто входить до кола користувачів автораціей
  13. Автомобільна рація: як вибрати? Основні критерії та технічні характеристики
  14. Як вибрати рацію далекобійникові?
  15. Автомобільна рація для таксиста - яка вона?
  16. Якому виробнику віддати перевагу

Яку рацію Мегаджет вибрати. Вибираємо автомобільну рацію за основними характеристиками

Наша сеть партнеров Banwar

У самих різних ситуаціях на дорозі водій відчуває себе більш впевненим, відчуваючи надійне плече своїх товаришів, готових прийти на допомогу. Не завжди є можливість підтримувати зв'язок за допомогою мобільного телефону, але завжди готові виручити автомобільні рації для далекобійників.

При організації вантажоперевезення по Росії не слід забувати про цю важливу аксесуар і економити на безпеці водія. Неважливо, як далеко від будинку знаходиться автомобіль і куди він прямує - на всьому просторі Росії і в країнах СНД все подібні прилади використовують діапазон 27 МГц, який відомий, як канал №15 сітки С. Так склалося історично, тому при виборі мобільного радіостанції потрібно враховувати ці параметри. У цьому діапазоні працюють стаціонарні радіостанції великої потужності, які розповсюджують сигнал на кілька кілометрів, і портативні рації, оснащені передавачами на 20 Вт.

Цього виявляється цілком достатнім, щоб підтримувати зв'язок з іншими водіями фур, що займаються міжнародними перевезеннями вантажів в діапазоні 3-5 км на одній трасі і звернутися до них за допомогою в разі потреби або при непередбачених ситуаціях на дорозі.

На що звертати увагу при покупці

При необхідності до пристрою можна підключити підсилювач і збільшити потужність передавача до 100 Вт. У більшості сучасних моделей застосовується режим FM, що працює на коротких хвилях, але для зв'язку водіїв вважають за краще використовувати режим амплітудної модуляції (АМ), тому при виборі рації потрібно звернути увагу на наявність в ній цього режиму. У великих транспортних компаніях всі автомобілі оснащуються сучасними засобами зв'язку та системою ГЛОНАСС для збереження вантажів і контролю безпеки водіїв.

Навіть якщо парк транспортної компанії становить кілька малотоннажних вантажівок і газелей, які здійснюють вантажні перевезення по Москві і області і регіонах, наявність автомобільної рації виявляється абсолютно необхідним для зв'язку з диспетчером компанії і підвищення якості її роботи. В автомобільних вантажоперевезеннях по місту важлива мобільність і швидкість доставки вантажів, а наявність радіостанції дозволяє швидко виходити на зв'язок, приймати замовлення і уточнювати неясні моменти, які не витрачаючи бюджет компанії на послуги стільникових операторів.

Водії автотранспортних засобів є найактивнішими покупцями рацій. Вони дозволяють виконувати безліч всіляких функцій, які роблять в основному робочий процес більш комфортним.

Найактивнішими споживачами рацій є люди, що представляють такі професії, як:

  • таксисти;
  • далекобійники;
  • кур'єри;
  • перевізники.

Використання транспорту з метою роботи зобов'язує мати рацію, за допомогою якої можна передавати і отримувати необхідну інформацію.

Порада. Якщо ви звичайний водій, то рація такого типу може знадобитися і вам. В дорозі можливі аварійні ситуації, при яких слід максимально швидко зв'язатися з рятувальниками, щоб вони допомогли.

У рацій існує два діапазони дії. Один призначений для загального використання, тобто скористатися ним зможе кожна людина з присутніх за необхідне пристроєм. Працює хвиля в діапазонах довгих і середніх хвиль, а назва трактується як СВ. Допустимість значень від 26 до 30 МГц. Якщо говорити про другий тип хвиль VHF з частотністю від 136 до 172 МГц, то вони доступні лише при наявності спеціального дозволу. Обидва типи радіостанцій працюють справно практично скрізь, навіть у віддалених місцевостях.

Як вибрати рацію для далекобійників

Існує безліч різних рацій для далекобійників, яку вибрати - це складне питання, тому що нинішній ринок пропонує кілька різних варіантів. В першу чергу потрібно сказати про те, для чого ж взагалі потрібні такі пристрої водіям фур, які можуть щодня долати тисячі кілометрів, перевозячи різні вантажі не тільки між містами, а й країнами.

За допомогою рацій далекобійники можуть спілкуватися між собою, обмінюючись якимись даними і корисною інформацією. Це одне з основних напрямків для застосування пристрою підтримки зв'язку. Наприклад, завжди є доступ до інформації про якість дорожнього полотна, яке в сучасному світі не скрізь відповідає нормам і стандартам. У разі якоїсь проблеми завжди можна викликати підмогу. Мова йде про фурах, тому тут самостійно вирішити виниклі поломки дуже важко.

Рація - це відмінний спосіб завжди бути в курсі обстановки на дорозі на певній ділянці, ще не доїхавши туди самостійно. Якщо буде інформація про те, що, наприклад, на деякій трасі виник затор, людина цілком спокійно може згорнути на більш зручну для їзди дорогу. Це заощадить час, і збільшить шанси на успішну і своєчасне перевезення товару.

Людина, будучи далекобійником, може перебувати в дорозі і добу, і тиждень. Природно, без відпочинку такий час перебувати не можна. Спеціально придумані придорожні готелі, де водій може переночувати і підкріпитися. Співробітники таких закладів і готелів можуть вільно передавати інформацію про наявність місць за допомогою звичайної рації.

Порада. Мати при собі рацію необхідно, адже повідомити навіть про будь-якої дрібниці по телефону не завжди можливо, а ось розглядається пристрій для підтримки зв'язку в більшості випадків здатне допомогти передати новина.

Яку рацію вибрати: якісні варіанти

Рація Alan 100 Plus - варіант для тих, хто цінує якість. Незважаючи на якісне виконання пристрою, ціна на рацію цілком прийнятна. В ряд переваг обладнання можна віднести:


В ряд переваг обладнання можна віднести:

Рація Megajet MJ-300 - другий варіант пристрою. В основному, показники і технічні характеристики нічим не гірше, ніж у перших. Навіть є деякі переваги. Тепер вихідна потужність передавача дорівнює 8 Вт, що в два рази більше, ніж у Alan 100 Plus. Працює рація в «європейській сітці» і «російської сітці», що робить такий вибір більш доцільним через наявність великих можливостей. Показник кількості каналів також бере верх (40/120). Ціна цілком прийнятна, тому купивши таку рацію, приводів і причин для переживань не буде.

Рація President Teddy ASC - третій варіант пристрою, який є кращим рішенням. Тут є такі переваги, як:

  • Висока чутливість приймача. Це забезпечує високу якість зв'язку як під час передачі інформації, так і в період її прослуховування.
  • Потужність передавача дорівнює 4 Вт, чого достатньо для справного функціонування обладнання.
  • Присутній ручний, а також автоматичний шумоглушник. Це ще більше говорить про те, що рація дійсно призначена для якісної передачі даних, без будь-яких спотворень звуку.

Якісний вибір - запорука успішної і продуктивної роботи далекобійника

Описані рації - це одні з кращих представників устаткування для зв'язку між далекобійниками. Виробники, наведені як приклад, роблять все у високій якості, виставляючи в кінцевому рахунку низьку і доступну ціну.

Виробник Megajet відомий не тільки за рахунок наведеної моделі рації. Є ще безліч успішних розробок, які справно справляються зі своїми завданнями.

Наявність гарної рації у далекобійника - це запорука безпеки. Тому не можна економити, чи не купуючи обладнання для зв'язку. Якщо щось трапиться і не буде можливості передати інформацію про це, під загрозою може опинитися цінний вантаж, а це по грошах набагато більше, ніж вартість навіть найдорожчої рації.

Сучасні дороги повні сюрпризів, тому завжди потрібно бути на стрьомі. Вчасно передана інформація може зберегти не тільки час, сили і гроші, але ще й чиєсь життя.

Як самостійно встановити рацію в машину - відео

Основні користувачі автомобільної радіозв'язку - хто вони? В принципі, не сильно погрішимо проти істини, якщо виділимо спрощено 4 основні категорії «юзверей»:

1 - таксисти, які отримують по радіо заявки від базового офісу;

2 - водії-далекобійники;

3 - джипери-екстремали, любителі рейдів по глушині і колективних виїздів;

4 - звичайні автовласники, які «щось чули про користь автомобільної радіозв'язку».

- не маючи в цьому комерційної або «хоббійной» потреби;

- не маючи ніякого розуміння про радіозв'язку взагалі і про Сі-Бі-автоканале зокрема.

Але якщо ви думаєте, що ми приготувалися нудно вчити «чайників» основам поширення радіохвиль і правилам вибору і покупки рації, то помиляєтеся! Такої інформації в Мережі море, шукає та знайде! Ми ж все прекрасно користуємося смартфоном, не маючи ні найменшого уявлення, як функціонує в ньому GSM-модуль, MP3-плеєр, фотокамера і інші вузли, вірно? А значить, спробуємо наплювати на фізику процесів в сфері радіозв'язку і підійти до неї виключно з споживчої точки зору!

Наше завдання - зрозуміти, чи потрібна радіозв'язок на автомобільному каналі звичайнісінького автовласникові, який від знайомих краєм вуха почув, що Сі-Бі-станція може істотно полегшити йому життя, замінивши антирадар, навігатор і телефон і зробивши пересування по дорогах стрімким і безпечним.

Чи так це?

Щоб з'ясувати практичну користь від радіозв'язку на автомобільному радіоканалі 27,135 мГц, сайт поставили в редакційний автомобіль найпростіший комплект устаткування (радіостанція без всякого монтажу, просто покладена на противоскользящий килимок на торпедо і підключена до гнізда прикурювача + магнітна антена) і кілька днів каталися по Москві і області для усвідомлення корисності цього гаджета для звичайної людини, що здійснює пересічні поїздки «дім-робота-магазин-дача» + обласні маршрути вихідного дня.

Головною метою була неупередженість і об'єктивність - відсутність досвіду використання автомобільної радіозв'язку і проблем на пов'язаних з нею міфах і легендах. Ми перевірили кілька типових ситуацій, коли рація могла б допомогти пересічному автовласнику в його повсякденних поїздках і потребах.


Ми перевірили кілька типових ситуацій, коли рація могла б допомогти пересічному автовласнику в його повсякденних поїздках і потребах

Чи можна за допомогою рації дізнаватися про засідках ДПС?

І так, і ні ... На великих трасах система оповіщення між далекобійниками працює досить ефективно, завжди можна почути про засідку, та й самому запитати. Однак якщо ви їдете по місцевій дорозі через якусь село, де причаїлися даішники, дізнатися про них за допомогою радіозв'язку вам майже напевно не вдасться - дуже мала ймовірність того, що перед вами за цим маршрутом проїхала машина з рацією, і зараз вона ще перебуває в радіусі зв'язку. Тут все як з миготінням фарами - більшість, проїхавши засідку, блимне однієї-двох машин, і все. А треба б блимати довго і інтенсивно, пару кілометрів і до найближчого повороту. А ось так майже ніхто не робить ...

Так чи інакше, під час нашого експерименту ми вчасно отримували інформацію практично про всі засідках на великих федералке, а один раз навіть були попереджені про засідку з радаром-треногой за селом на кільці А-107 - переносний радар стояв прямо на виїзді з населеного пункту, спрямований на розганяються після села. Цікаво, що даішники сиділи біля триноги в особистому Suzuki SX4, а не в робочій машині з бортовою розфарбуванням і синіми номерами!


Цікаво, що даішники сиділи біля триноги в особистому Suzuki SX4, а не в робочій машині з бортовою розфарбуванням і синіми номерами


Чи можна з'ясувати за допомогою рації якість автозаправки?

Малозначима дорога в Московській області. Автозаправка з сумнівним назвою «У Максима» зі старими і брудними паливороздавальними колонками і незрозумілим якістю бензину. Зупиняємося біля неї навмисно і без конкретної потреби - просто уявимо, що лампочка рівня палива горить вже кілометрів двадцять, і «У Максима» нам кров з носу потрібно заправитися.

Як не налетіти на «палене» паливо? Спробуємо запитати в ефірі - можливо, хтось знає цю заправку і скаже, що бензин там «лівий», і заправлятися категорично не можна. Або навпаки - «заправка непрезентабельна, але паливо зазвичай без нарікань» ... Однак півгодини стояння на узбіччі біля «Максима» і майже безперервні крики про допомогу в ефірі ні до чого не приводять - дорога місцевого значення, великовантажних по ній майже не їздять, та й легковий трафік слабкий, потрібних нам машин з характерними антенами не видно. Невдача ...

Автозаправка великого бренду на великий трасі - зупиняємося і повторюємо питання. У зв'язку з тим, що у заправки розташована стоянка дальнобоев, де ночують десятки машин, відповідь приходить відразу:

- Заправляйся, що не бійся! Соляру відмінна, бензин теж!

Спасибі, звичайно, але ця інформація, на жаль, малокорисна - великі мережеві колонки і так зазвичай не викликають нарікань за якістю палива, так що ефективність рації в цьому питанні - під сумнівом.


Чи можна за допомогою рації отримати паливо?

Інша ситуація. Уявімо, що ми, як кажуть досвідчені шоферюги, «обсохнули» - не розрахували бензин до найближчої заправки, зловжили їздою «на лампочці» і двигун заглох. Встаємо на узбіччі і виходимо в ефір - просимо літрів п'ять бензину або допомогти з'їздити з каністрою до найближчої заправки і привезти пальне.

- Хлопці, допоможіть - стою на А-108 між Маліно і Карпово, бензин скінчився, прогавив «лампочку» - виручайте!

Відповідають досить активно, але часто-фури. Вони готові відлити літрів 5-10, у них завжди є електронасос зі шлангами для перекачування з бака в бак, але ось паливо - тільки дизельне. А нам-то потрібен бензин! Ясна річ, що відвезти мене з «банкою» до заправки і привезти назад клянчити марно, жоден вантажівка не стане переривати свій рейс для цього.

Міняємо тактику - виглядаємо в потоці легкові машини з характерними сібішнимі антенами і кричимо їм вже адресно:

- Гей, на чорному Ховер, виручай - стою на узбіччі на сріблястому Фольксвагені, ти його тільки що проїхав. Бензин скінчився! Відвези з каністрою до заправки!

На жаль, тут вже відповіді просто немає - або люди не в ефірі, або не чують через музику, або (що більш ймовірно) вдають, що не чують ... І їх, в общем-то, можна «зрозуміти і пробачити» - ситуація сумнівна, можливо, про допомогу просять борсеточніка, кидали або якісь послідовники «банди GTA», пам'ять про яку ще свіжа. Словом, будь у нас дизельна машина, проблема була б вирішена за допомогою далекобійників хвилин за 10-15, а ось з бензиновою "запальничкою» нічого не вийшло ...


Словом, будь у нас дизельна машина, проблема була б вирішена за допомогою далекобійників хвилин за 10-15, а ось з бензиновою запальничкою» нічого не вийшло

Отже, далекобійники. Для чого їм необхідні вони? Рації, це прекрасний засіб зв'язку з колегами в дорозі. З їх допомогою завжди можна викликати підмогу, дізнатися про якість дорожнього покриття, допомагають дізнатися про засідках ДПС, попередити про затори та аварії. Власники придорожніх кафе і готелів можуть давати інформацію про наявність вільних місць, про меню та інших корисних дрібницях.

Радіостанції працюють в CB-діапазоні, є найбільш популярними у далекобійників. Так вже історично склалося, що всі ці водії «сидять» на діапазоні в 27 Мгц. Відповідно, вибравши потрібний канал, можна легко зв'язатися з колегою по «керма».

Стаціонарні радіостанції, здатні працювати в цьому діапазоні, можуть забезпечити відмінну дальність. Їм не страшні ніякі перешкоди у вигляді лісу або пагорбів, які можуть утворитися в гірській або лісистій місцевості, з петляє дорогою.

Зрештою, щоб не виникало питання про те, як вибрати рацію для далекобійника, потрібно звертати увагу на такі деталі:

  1. Можливість вести переговори в діапазоні 27 Мгц, на 15 каналі радіомережі.
  2. Наявність в рації амплітудної модуляції.
  3. Потужність радіостанції.

Автомобільні рації: як вибрати їх таксисту?

На що звернути увагу:

  • Число каналів.
  • Потужність.
  • Надійність.
  • Функціонал.

Число каналів особливо важливо для таксистів. Адже в місті, різні диспетчерські станції в різних фірмах можуть працювати на певних каналах. І, якщо ви тільки починаєте роботу водієм, або вирішили змінити фірму, рація з найбільшою кількістю каналів - від 200 і вище, буде краще. Звичайно, це твердження справедливе для великих міст. І тут прекрасними прикладами можуть бути рації MegaJet MJ-600, MegaJet MJ-600 Plus, Alan 48 Plus, Midland 278 та інші.

Для маленьких міст, цілком згодяться пристрої, що мають від 40 каналів і більше. До цієї категорії відносяться такі рації, як Alan 100 Plus, MEGAJET MJ-300, MegaJet MJ-350.

Потужність - не менш важливий параметр. Адже у таксистів існує такий закон - хто голосніше кричить - той і отримує клієнта. Тому, рація повинна бути досить потужною, щоб ЇЇ власник міг «диктувати свої умови». В цьому випадку, оптимальною потужністю по співвідношенню ціна / якість / можливість поліпшення, є міць в 10 Вт. Саме з нею буде якісно працювати зовнішній підсилювач. А він, у свою чергу, допоможе збільшити потужність девайса до 200 Вт.

Ну і, звичайно ж, надійність і функціонал. Для людей, які працюють в складних обставинах, рації повинні бути простими в управлінні і мати багато корисних функцій (запам'ятовування каналів, наприклад). До того ж, навіть в умовах суворої і тривалої експлуатації вони не повинні ламатися.

Мобільні телефони настолько міцно увійшлі в повсякдення життя кожного з нас, что ми Вже НЕ уявляємо своє Існування без мобільного зв'язку . Але, на жаль, бувають Такі ситуации, коли користуватись сучасним зв'язком Неможливо. Тут на допомогу прийде авторація. Придбати її може будь-хто, але при цьому здійснити оптимальний вибір під силу далеко не всім.

Авторація - це ...

автомобільна портативна рація - альтернатива мобільному телефону . Це доступний і економічний вид зв'язку.

Рації автомобільні відносяться до специфічної категорії товарів. Це свідчить про те, що виробничі витрати, пов'язані з їх виготовленням, в кілька разів перевищують аналогічні витрати на виробництво продукції масового сегмента.

Хто входить до кола користувачів автораціей

Автомобільна рація може використовуватися як в професійних цілях, так і в аматорських. Без радіостанції неможлива так як цей прилад є єдиним засобом зв'язку між фурами. Таксисти, водії маршруток за допомогою цього пристрою підтримують зв'язок з диспетчером, який передає замовлення, і зі своїми колегами - іншими водіями. У сфері правоохорони автомобільна рація прижилася вже давно. Поліцейські, інспектори патрульної служби потребують постійної і оперативного зв'язку для передачі особливо важливої ​​інформації, що стосується їх роботи (наприклад, про втечу злочинця, характерних рис зловмисника, відомостей про пересування того чи іншого автомобіля і т. Д.).


Автомобільна рація: як вибрати? Основні критерії та технічні характеристики

  • Потужність. Оптимальний показник - 10 Ватт. Така потужність дозволить забезпечити справне функціонування пристрою, а в разі надзвичайної ситуації існує можливість підключення зовнішнього підсилювача.
  • Корпус. Може бути виготовлений з металом і просто з металу. Автомобільна рація, відгуки про яку підтверджують її практичність і максимальний рівень захищеності, - це пристрій з металевим корпусом.
  • Вага. Одна з основних технічних характеристик радиоустройства. Може становити 56-700 грам. Вказується фірмою-виробником. Відзначимо, що якщо модель обладнана змінним або ААА, то вагові показники вказані без урахування ваги таких акумуляторів. Якщо ж використовується літієвий джерело живлення, вагові параметри такої рації враховують його масу.
  • Висота. Так само як і попередній параметр, відноситься до технічних характеристик. Варіюється в межах 80-585 мм.
  • Висота з антеною. У більшості випадків вказується ще й цей показник. Знаходиться в межах 118-228 мм.
  • Антена. Як правило, рація оснащується антеною. Вона може бути знімною або незнімної. Незнімної антеною обладнуються недорогі моделі радіосистем.

Незнімної антеною обладнуються недорогі моделі радіосистем

  • Робочі діапазони. Тут слід пам'ятати, що для використання певних діапазон-частот необхідна ліцензія. Неліцензованими на території Російської Федерації робочими діапазонами є CB, PMR і LPD.
  • Кількість підтримуваних каналів. Для експлуатації рації на невеликих дистанціях підійде пристрій з 40-100 каналами. Відповідно, якщо призначенням приладу буде зв'язок на великих відстанях, то число підтримуваних каналів повинна перевищувати 100 найменувань.
  • Тип модуляції. Авторація може функціонувати в (АМ), частотної (FM) або і в першій і другій одночасно.
  • Водонепроникний корпус. Це доповнення по достоїнству оцінять завзяті рибалки, туристи.
  • Час роботи без підзарядки. Залежно від потужності акумуляторних батарей час функціонування рації в може варіюватися від 5 до 65 годин. Взагалі мається на увазі, що рація працює в режимі 90/5/5: 90% в сплячому режимі і по 5% на прийом і передачу.
  • Час роботи в режимі очікування. Споживає мінімальну кількість енергії. Може становити від 10 до 100 годин.
  • Час роботи в режимі прийому. Споживає середня кількість енергії між режимом «очікування» і «розмова». Становить 1,6-12 годин.
  • Час роботи в режимі «розмова» або «передача». Може становити 1,4-16 годин. Якщо рація купується з метою частого використання за призначенням (розмови), то на цей параметр слід звернути особливу увагу.
  • Наявність в автораціі вбудованого GPS-приймача. Дозволяє безпомилково і максимально швидко визначати своє місцезнаходження і супутникові координати. Точність ідентифікації залежить від чисельності супутників, які знаходяться в області бачення приймача GPS.
  • Комплектація. Ідеальним варіантом буде, якщо автомобільна рація, що купується для експлуатації в систематичних автомобільних поїздках, в комплекті буде мати гарнітуру, зарядний пристрій , Акумулятори. Останні можуть бути літієвими або в форматі АА, ААА.


Останні можуть бути літієвими або в форматі АА, ААА

  • Можливість блокування клавіатури приладу від випадкового натискання.
  • Підтримка миттєвої настройки на канал SOS. Рації автомобільні, які підтримують цю функцію, розпізнати легко: на клавіатурі розташовується спеціально призначена окрема кнопка відповідного позначення.
  • Підтримка функції вібродзвоника. Завдяки цій особливості рацію можна використовувати в місцях, де дотримання повної тиші є обов'язковою умовою перебування.
  • Підтримка функції «ліхтарик». У верхню частину автомобільної рації вбудовують світлодіод, який і виступає в якості освітлювача.
  • Можливість регулювання рівня шумозаглушення. Має на увазі наявність у автораціі регулятора, що дозволяє здійснювати раціональний вибір щодо рівня спрацьовування шумоподавителя.
  • Виробник. Якщо рація купується в зв'язку з особливостями трудової діяльності, рекомендується вибирати відомі торговельні маркі.Автомобільная рація, своїми руками зібрана, буде економічним і мегаінтресним заняттям для конструкторів-любителів.

Як показує практика, перш за все, при виборі радіостанції слід керуватися не технічними особливостями будови і його якісними характеристиками, а метою придбання. І потім вже, виходячи з цього, визначати оптимальні технічні характеристики. Адже якщо вам потрібна рація для примітивних потреб, наприклад, підтримки зв'язку на відносно невеликих відстанях, який сенс в покупці дорогого приладу з широким діапазоном дії? Якщо пристрій буде використовуватися рідко (1-2 рази на рік), необхідності в придбанні дорогих моделей також немає.

Як вибрати рацію далекобійникові?

Основа всіх основ в далекобійний справі - автомобільна рація. Як вибрати такий девайс далекобійникові? У цій категорії користувачів найбільшим попитом користується радіостанція, яка функціонує в СВ-діапазоні.


Стаціонарні автомобільні рації, що спеціалізуються на роботі в цьому діапазоні, забезпечують чудову дальність. При цьому на наявність сигналу і його якість такі перепони, як ліси, пагорби і гори, впливу не мають.

Таким чином, вибираючи рацію, далекобійник звертає увагу на:

  • підтримку зв'язку в діапазоні 27 Мгц на 15-му каналі радіомережі;
  • підтримку амплітудної модуляції;
  • потужність автораціі.

Автомобільна рація для таксиста - яка вона?

Вимоги до радіостанцій для таксистів і водіїв маршруток трохи відрізняються від таких, що пред'являються для експлуатації пристроїв далекобійниками. Головне з вимог - можливість оперативного зв'язку з кімнатою диспетчерів в міських умовах.


Крім цього, звернути увагу необхідно на наступне:

  • Функціонування рації в діапазоні СВ.
  • Кількість каналів. Певною диспетчерської станції належить відповідний канал. Тому чим більше кількість каналів, тим краще. Для невеликих населених пунктів цілком підійдуть рації з 40 каналами і більше, для мегаполісів - понад 200.
  • Потужність. Переважний показник - 10 Вт.
  • Функціональні можливості. Рація повинна бути простою в управлінні і мати корисні функції (пам'ять каналів, визначення місцезнаходження за допомогою супутників і т. Д.).

Якому виробнику віддати перевагу

На ринку автомобільних комплектуючих зарекомендували себе рації ТМ MegaJet, Midland, Alan, Kenwood. Надійний виробник - запорука якості, практичності та надійності. Звичайно, пристрій світового товарного знака коштує недешево, але якщо є бажання мати дійсно якісний товар, можна придбати рації автомобільні БО.

Чи можна за допомогою рації дізнаватися про засідках ДПС?
Чи можна з'ясувати за допомогою рації якість автозаправки?
Чи можна за допомогою рації отримати паливо?
Автомобільні рації: як вибрати їх таксисту?
Автомобільна рація для таксиста - яка вона?
Ми ж все прекрасно користуємося смартфоном, не маючи ні найменшого уявлення, як функціонує в ньому GSM-модуль, MP3-плеєр, фотокамера і інші вузли, вірно?
Чи так це?
Чи можна за допомогою рації дізнаватися про засідках ДПС?
Чи можна з'ясувати за допомогою рації якість автозаправки?
Як не налетіти на «палене» паливо?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов