Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Акваріумний фільтр своїми руками

Наша сеть партнеров Banwar

Як зробити акваріумний фільтр своїми руками і самому організувати фільтрацію свого акваріума? Будь то зовнішній, внутрішній або донний. Які інструменти та обладнання для цього знадобляться? На всі ці питання Ви знайдете відповідь, прочитавши цю статтю.

Існує безліч варіантів по виготовленню різних видів фільтрів. Ми ж розглянемо основні з них.

Види фільтрів:

  1. внутрішній
  2. навісний
  3. зовнішній
  4. донний

внутрішній фільтр

Це найпростіший вид фільтра. Який, досить непогано очищає воду (як для свого типу). Зробити внутрішній фільтр своїми руками дуже просто. Для цього знадобляться: пластикова пляшка (невеликого розміру)

  • шматок губки
  • наповнювач (галька, «проходить» за розміром в горлечко пляшки)
  • компресор, шланг і одна присоска

У кришці проробляємо чотири великих дірки. У шийці, відразу під кришкою робимо отвір, в яке повинен щільно «увійти» один кінець шланга (другий кінець підключений до компресора). На дні пляшки, по колу робимо отвори, для виходу очищеної води. Не забуваємо виконати ще один отвір для присоски, трохи нижче дна пластикової пляшки.

Наповнюємо наш фільтр (пляшку) галькою (або іншим наповнювачем), закручуємо кришку. Потім надягаємо на горлечко шматок губки (бажано що б він був правильним, акуратною форми) - це буде дном нашого пристосування. У відповідні отвори вставляємо шланг і присосок. Розміщуємо фільтр в акваріумі, і включаємо компресор. Готово!

Як зробити акваріумний фільтр своїми руками і самому організувати фільтрацію свого акваріума

Схематичне зображення внутрішнього фільтра

навісний фільтр

Навісний фільтр для акваріума своїми руками зробити теж не складе труднощів. Але «погратися» доведеться більше ніж зі внутрішнім.

Для нас будуть потрібні:

  • будь-який пластик, скло, оргскло (будь-нейтральний матеріал наявний під рукою)
  • компресор
  • шматок губки (синтепону), шланг

Робимо ємність, або знаходимо готову (щось на кшталт довгого пластикового горщика для рослин. З пластика робимо перегородки (наочніше видно на схемі). Перший відсік (куди подається вода) заповнюємо шматком синтепону, інші секції - різним або одним і тим же наповнювачем . В останньому відсіку, вгорі, робимо отвір, і жолобок для виходу очищеної води. Саму конструкцію підвішуємо до задньої стінки акваріума.

Подачу води здійснюємо за допомогою компресора, за аналогією із зовнішнім фільтром.

Схема навісного фільтра

зовнішній фільтр

Зовнішній або виносної акваріумний фільтр своїми руками зробити вже важче. Для його виготовлення можна використовувати пластикову високу круглу каністру або пластиковий бочонок з кришкою. Якщо такої немає, можна пустити в справу шматок садової труби великого діаметру. Правда в цьому випадку кришку і дно потрібно приробити самостійно.

знадобляться:

  • помпа
  • каністра пластикова
  • синтепон, наповнювач
  • шланги, трубки

У нижню частину каністри вкручується пластмасовий, або металевий штуцер з одностороннім впускним клапаном. У кришці робляться два отвори. Одне для штуцера з випускним клапаном, друге для електронасоса, який, в свою чергу, кріпиться до внутрішньої частини кришки.

Тепер потрібно зробити картриджі для наповнення. Підійдуть пластикові квіткові горщики, такі ж по діаметру, як і внутрішня частина каністри. На дні таких горщиків проробляємо безліч дірок, для циркуляції води.

Перший картридж-шар розміщуємо трохи вище впускного штуцера. І заповнюємо його синтепоном. У наступні шари поміщаємо будь-який інший наповнювач. Можна використовувати різні: гальку, вугільний наповнювач, вулканічну породу і інші. Потрібно що б останній картридж, не торкався до помпи.

Потужність помпи залежить від обсягу акваріума. Чим обсяг вище, тим потужніше помпу слід вибирати.

Схема зовнішнього фільтра

донний фільтр

Варто згадати і про донних фільтрах. Елементом, що фільтрує у якого є грунт акваріума. Вода проходить через нього, тим самим проводиться грубе очищення. Найбільш краще очищення виходить при використанні піщаного ґрунту. Даний вид фільтрів мало використовується, але тим не менше ми його розглянемо.

Буде потрібно:

  • помпа
  • трубки + трубки з отворами на дно, під грунт
  • компресор (в одному з варіантів)

Трубки з отворами прокладаємо під грунт. Зверху, на них, потрібно покласти пластикову сіточку, з дрібними отворами, для того що б грунт не забивав отвори в самій трубці. Помпу маємо ближче до поверхні. Готово!

У випадку з прямоточним донним фільтром використовуємо компресор. Більш наочно конструкцію можна розглянути на схемі.

Донний фільтр. схема

На закінчення скажемо, що всі види фільтрів цілком легко зробити самому, і при цьому заощадити значну суму грошей. А при більш «щільному» підході Ви можете поліпшити і вдосконалити дані варіанти виготовлення фільтрів.

Схожі статті:

Як зробити акваріумний фільтр своїми руками і самому організувати фільтрацію свого акваріума?
Які інструменти та обладнання для цього знадобляться?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов