Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Акваріумний насос для перекачування води: помпа для акваріума погружная

  1. Водяна помпа - призначення
  2. Принцип дії і конструктивні особливості
  3. Критерії вибору аквариумного насоса
  4. вид установки
  5. продуктивність
  6. потужність споживання
  7. Висота H
  8. Рівень шуму
  9. Матеріал виготовлення
  10. Догляд за акваріумний помпою

Наша сеть партнеров Banwar

У природних умовах риба самостійно вибирає для себе середовище існування з відповідною чистотою, температурою, швидкістю потоку води і насиченістю киснем. В умовах домашнього стаціонарного акваріума необхідні умови для її виживання створюються штучно за допомогою електромеханічного обладнання. Найважливішим пристроєм, без якого вся акваріумна рибка буде плавати на спині, є акваріумний насос для перекачування води, що виконує одночасно декілька функцій.

Зміст статті:

Водяна помпа - призначення

Акваріумний насос, який використовується для перекачування води - обов'язкова частина обладнання акваріума, що дозволяє підтримувати його в чистоті. Для цього на виступаючу зовнішню частину насоса встановлюється фільтр у вигляді поролоновою губки, проходячи через нього, вода очищається і повертається в акваріум. Ще одне призначення помпи - створення циркуляції води, в деяких випадках (акваріумні корали) без цієї функції акваріум не зможе оптимально функціонувати.

Принцип дії і конструктивні особливості

Конструкція акваріумний помпи дуже проста. У корпусі розташований малогабаритний електричний двигун, на валу якого закріплена крильчатка з лопатями. При подачі напруги живлення на двигун через герметичний електричний кабель, виведений назовні, вал починає обертатися разом з крильчаткою. При круговому русі лопатей акваріумна вода втягується і переміщається уздовж жолоба в корпусі насоса, потім виштовхується назовні.

При круговому русі лопатей акваріумна вода втягується і переміщається уздовж жолоба в корпусі насоса, потім виштовхується назовні

Рис 1.Внешняя вид стандартного аквариумного насоса

Багато моделей насосів додатково оснащуються ежекторним вхідним отвором для подачі повітря в акваріум, в основному це не замінює звичайну акваріумну аерацію від окремого електричного насоса і є доповненням до основної системи насичення води киснем.

Вихідний патрубок насоса в багатьох моделях можна переміщати в різних напрямках, залишати всередині або висувати над поверхнею води для створення водоспадів. Усмоктувальна частина корпусу насоса зазвичай має циліндричну форму у вигляді пальця з перфорованими отворами. На неї одягається масивний багатошаровий губчастий фільтр, функцією якого є очищення води від забруднень.

У деяких видах акваріумних помп фільтруюча губка для додання більш естетичного вигляду поміщається в пластиковий стакан. Недоліком такої конструкції є малий обсяг губки, що зменшує ефективність очищення і не вітається досвідченими акваріумістів.

Критерії вибору аквариумного насоса

На ринку представлений широкий асортимент акваріумних насосів вітчизняного та зарубіжного виробника, при виборі для акваріума необхідно враховувати наступне.

вид установки

Всі акваріумні помпи можна розділити на два види: зовнішні і заглибні. Перші розташовуються за межами акваріума і зазвичай кріпляться до його стінок зовні, найбільш поширений тип - погружная помпа розміщується всередині акваріума.

Практично кожна акваріумна помпа, яка використовується для перекачування води, має присоски або спеціальні фіксатори в нижній частині корпусу, її можна легко встановити на стінки акваріума як зовні, так і всередині.

Зовнішні насоси практичніше використовувати в акваріумах малого обсягу, щоб не відбирати корисний простір і не псувати естетичний вигляд.

Зовнішні насоси практичніше використовувати в акваріумах малого обсягу, щоб не відбирати корисний простір і не псувати естетичний вигляд

Рис.2 Приклад установки помпи в акваріум

продуктивність

У паспорті кожної погружной помпи зазначений обсяг води, що перекачується в літрах в одиницю часу (продуктивність).

При виборі помпи для конкретного акваріума необхідно помножити його обсяг в 3 - 5 разів, отримане значення має відповідати паспортним даним продуктивності помпи, вимірюваної в літрах на годину.

потужність споживання

Помпа працює безперервно, тому для економії електроенергії слід вибирати моделі з меншим значенням.

При виборі насоса враховується не тільки обсяг акваріума, але і його внутрішній мікроклімат: кількість живих мешканців, рівень рослинності, наявність декоративних елементів. Більш потужна модель в маленькому акваріумі або навпаки можуть призвести до порушення його роботи і згубно впливати на мікроклімат.

Висота H

Одним з параметрів електричних насосів, зазначених в паспортних даних, є висота підйому рідини h, безпосередньо пов'язана з потужністю і продуктивністю помпи. Це значення може бути важливо в разі використання насоса для поступового наповнення з підйомом води або відкачування її з акваріума.

Рівень шуму

Якщо основні технічні параметри практично однакові у всіх виробників, то за рівнем шуму провідні бренди перевершують своїх конкурентів.

Слід вибирати помпу з невеликим рівнем шуму від відомого виробника в разі розташування акваріума в іншій кімнаті.

Матеріал виготовлення

Корпуси всіх акваріумних насосів виготовляються з пластика, єдина їхня відмінність - вісь двигуна. У прісноводних акваріумах використовується помпа з металевою віссю, для солоної морської води вона виготовляється з кераміки.

Догляд за акваріумний помпою

Стандартний графік догляду за акваріумом - щотижнева чистка, в цю процедуру входить і обслуговування помпи.

Стандартний графік догляду за акваріумом - щотижнева чистка, в цю процедуру входить і обслуговування помпи

Рис.3 Помпа з фільтром в пластиковому стакані

  1. Відкачувати воду, потім відключаєте помпу від мережі.
  2. Знімаєте і промиваєте зовнішню систему фільтрів губку. Для цих цілей використовується тільки акваріумна вода, інакше будуть вимиті корисні мікроорганізми, які живуть в губці і відповідають за очищення води.
  3. Пластикові частини очищаєте від нальоту за допомогою щітки або жорсткої губки.
  4. Усередині кожної помпи є свій внутрішній поролоновий фільтр, який потрібно чистити у міру необхідності. Для цього корпус помпи розбираєте (зробити це досить легко вручну), внутрішню губку витягаєте з корпусу насоса і промиваєте.

Помпа є найважливішим елементом для підтримки необхідної мікрофлори в акваріумі. Вибирати необхідно модель, найближче підходить до обсягу акваріума - будь-які відхилення можуть негативно позначитися на його функціонуванні. Віддавати перевагу слід пристроїв від провідних виробників з низьким рівнем шуму - невелика переплата позбавить вас від постійного дратівної звуку і неприємних наслідків від несподіваної поломки.

Радимо почитати: Помпа для відкачування води

Можливо вам також буде цікаво почитати:

Користуючись сайтом oBurenie.ru ви автоматично погоджуєтеся з політикою конфіденційності для використання будь-яких доступних засобів комунікації таких як: коментарі, чат, форма зворотного зв'язку і т.д.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов