Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

AMD Ryzen 5 2400G - кращий процесор для бюджетного відеомонтажу

Наша сеть партнеров Banwar

Всім привіт! Буквально пару днів назад я поділився з вами своїми роздумами про одне з двох нових процесорів від AMD - Ryzen 3 2200G . Якщо ви не читали минулої публікацію, то я рекомендую вам з нею ознайомитися, тому що сьогоднішня стаття буде логічним продовженням. Отже, Ryzen 5 2400G. У чому відмінності від молодшої версії? Наскільки успішним вийшов новий продукт? Які особливості у даного процесора? Чи варто купувати? І головне, для яких користувачів камінь підійде найбільше? На всі ці питання я і спробую вам дати свої суб'єктивні, але аргументовані відповіді.

Характеристики Ryzen 5 2400G.

Сокет: АМ4

Кількість ядер: 4

Кількість потоків: 8

Базова частота: 3.6 Ггц

Турбо частота: 3.9 Ггц

Кеш L3: 4 Мб

Графічне ядро: Radeon Vega 11

Кількість ядер GPU: 11

Частота GPU: 1250 Мгц

Тепловиділення: 65 Вт

Тепловиділення: 65 Вт

Минулого разу я прийшов до висновку, що новий Ryzen 3 2200G це практично той же самий Ryzen 3 1200 , Тільки з вбудованою графікою. Ситуація зі старшим братом Ryzen 5 2400G точно така ж, це вже добре нам знайомий Ryzen 5 1400 , Якому додали графіком. Так, частоти трохи вище, обсяг кешу трохи менше, працює з пам'яттю на більш високій частоті, але по факту процесори дуже і дуже схожі. На мій погляд, всі перераховані вище зміни не сильно впливають на загальну картину, але, звичайно ж, теж приємні для покупця.

На мій погляд, всі перераховані вище зміни не сильно впливають на загальну картину, але, звичайно ж, теж приємні для покупця

Що ж стосується ціни, то ми отримуємо цілком адекватні і демократичні ціни.

Що ж стосується ціни, то ми отримуємо цілком адекватні і демократичні ціни

Всього лише близько тисячі рублів новобранець додав в ціні щодо старшого покоління в вітчизняних магазинах, якщо порівнювати бокс версії продуктів. Різниця в ОЕМ виконанні, як правило, ще менше. Однак, я нагадую вам, що з розгоном обох каменів цілком успішно здатний впоратися і боксового кулер. Чи не переплачуйте зайвого.

Чи не переплачуйте зайвого

У даній ціновій категорії найсвіжішим і привабливим процесором у синіх є i5 8400 (ціна 13000 рублів), з яким я теж пропоную зробити порівняння.

У даній ціновій категорії найсвіжішим і привабливим процесором у синіх є i5 8400 (ціна 13000 рублів), з яким я теж пропоную зробити порівняння

6 ядер, 6 потоків, 4000 Мгц в бусте і UHD Graphics 630 у синіх проти 4 ядер, 8 потоків 3900 Мгц в бусте і RX Vega 11 у червоних. Хто ж в цій сутичці залишиться переможцем? Висновки традиційно в самому кінці.

  • i3-8350k я не беру до уваги, тому що вважаю процесор з 4 ядрами і 4 потоками недоцільно купувати в 2018 році за майже цілих 12 тисяч рублів. Плюс ще й материнські плати на відповідному чіпсеті, які мають на увазі можливість розгону каменів з розблокованим множником, мають не найприємніші ціни на вітчизняному ринку.

Плюс ще й материнські плати на відповідному чіпсеті, які мають на увазі можливість розгону каменів з розблокованим множником, мають не найприємніші ціни на вітчизняному ринку

який нас завжди виручає. Спочатку пара 2400g і 1400.

Спочатку пара 2400g і 1400

Як ми бачимо, що в розгоні (6%), що в стоці (13%), оновлена ​​версія процесора попереду, але не забуваємо, що вона і дорожче на 1000 рублів. Комусь може здатися, що різниця в продуктивності незначна і переплати не варто, однак я поспішаю нагадати вам, що ми ще не добралися до десерту, яким є вбудована графіка, про яку ми поговоримо трохи пізніше.

А що ж там з i5 8400, запитаєте ви? А ось що.

Як ми бачимо перевага на боці синіх. Близько 17% в стоці і близько 9% при розігнаної ряжанка виграє Intel. Результат цілком очікуваний, 6 реальних ядер і 6 віртуальних краще, ніж 4 реальних і 8 віртуальних. Більш високі частоти і знаменита обчислювальна потужність у i5 8400 дають свої плоди. Однак що ж стосується ціни, то вона традиційно завищена.

Однак що ж стосується ціни, то вона традиційно завищена

Цілих 14000 рублів, що на 2000 рублів дорожче, ніж червоний четирехядернік. Комусь може здатися, що за 17% бонусної стокової продуктивності стоять цих грошей, адже для того, щоб розігнати Ryzen потрібна спеціальна мати, яка у червоних в середньому на 1000 рублів дорожче, ніж звичайнісінька у синіх. І ось різниця збірок майже повністю нівелюється і все одно i5 залишається попереду, скажете ви. Так, це так, відповім вам я, але прошу вас не забувати, що більш відповідним каменем, вкладається в 14000 рублів, є вже Ryzen 1600, який має 6 фізичних ядер і цілих 12 потоків! Я не буду сильно відхилятися від теми, скажу лише те, що ми сьогодні зібралися заради вбудованої графіки, яка у нас на черзі наступна. про порівняння Ryzen 5 1600 і i5 8400 можете прочитати окрему публікацію. Отже, борт Ryzen 5 2400g оснастили графічним ядром Vega 11, яке по продуктивності перевищує вбудовану графіку сучасних процесорів Intel UHD 630 майже на 150%

Отже, борт Ryzen 5 2400g оснастили графічним ядром Vega 11, яке по продуктивності перевищує вбудовану графіку сучасних процесорів Intel UHD 630 майже на 150%

і трохи випереджає саму бюджетну ігрову відеокарту GT 1030, всього лише на 10%. Я нагадую вам, що GT 1030 коштує 5000 рублів!

Я нагадую вам, що GT 1030 коштує 5000 рублів

Vega 8, яка стоїть в Ryzen 3 2200g відстає від GT 1030 на 20%.

Vega 8, яка стоїть в Ryzen 3 2200g відстає від GT 1030 на 20%

Відповідно, якщо вибудувати графічні рішення в порядку убування отримуємо: Vega 11> GT 1030> Vega 8. Для тих, хто проігнорував мою рекомендацію по прочитанню попередній публікації, я ще раз висловлю своє обурення щодо вбудованої графіки в сині процесори. Минулого разу я прийшов до висновку, що UHD Graphics 630, яка вбудована в нові i3, програє за продуктивністю відеокарти r7 240, яка вийшла цілих 4 роки тому!

Минулого разу я прийшов до висновку, що UHD Graphics 630, яка вбудована в нові i3, програє за продуктивністю відеокарти r7 240, яка вийшла цілих 4 роки тому

Та ніхто навіть і не користується встройкой, заперечите ви. І так, дійсно такий вбудованою графікою дійсно ніхто не буде користуватися. Але тоді, спливає наступне питання. Навіщо вона взагалі потрібна і навіщо за неї переплачувати? Відповідь дуже проста, Intel люблять гроші більше, ніж своїх користувачів. І зараз я спробую вам аргументувати цю гучну заяву.

Поставимо питання наступним чином. У яких процесорах взагалі потрібно вбудоване графічне ядро? Ось кілька найбільш очевидних, на мій погляд, варіантів.

1.Офісное рішення, яке використовується тільки для роботи з документами. Встройка в таких процесорах виглядає цілком логічно, адже камінь все одно не потягне практично ніякі гри.

2.Профессіональное рішення, яке використовується для роботи з важкої графікою. Обробку важких обчислень, як правило, на себе бере процесор і в такому випадку, покупка відеокарти, яка просто потрібна тільки для виведення зображення - не найкращий варіант. Встройка знову ж прийде на допомогу.

3.Ігровое рішення самого початкового рівня, де вмонтовувані в плані продуктивності добре гармонує з обчислювальною потужністю процесора.

І тепер визначимося з призначенням i3 8100. Є процесором, який підійде в ігрові збірки початкового рівня, але в які ігри у вас вийде пограти з UHD Graphics 630? Warcraft 3? Counter Strike 1.6? Doom 1993 року випуску? Ні, проти вищеперелічених ігор я не маю нічого проти, вони прекрасні, але тоді навіщо така надмірна продуктивність процесора? Не зрозуміло. А якщо захочете пограти в більш сучасні проекти, то будьте ласкаві купити собі GTX 1050 або хоча б GT 1030. Про комфортному і швидкому монтажі на даному камені можете навіть і не думати. Для офісних програм - надлишкова потужність. Загалом, несостиковочка, Intel.

А що з більш потужним i5 8400? Так він так само не піддається поясненню. Для офісу - ще більша надмірність, ніж у i3. З приводу стареньких ігор - те ж саме. І ось, здавалося б, що для графічної станції початкового рівня процесор підходить. І так, я можу з цим погодитися, але виникає наступне питання. Навіщо з покоління в покоління виробляти апгрейд вбудованої графіки, яка при монтажі потрібна тільки для виведення зображення? Так за часів Skylake ми бачили HD 530 і HD 510 в залежності від моделі. За часів Cabylake - HD 610 і HD 630. У нинішніх Coffee Lake ми бачимо вже UHD 630, тільки в i3 і в i5 вона відрізняється, і різниця в продуктивності становить незначні 10%.

У нинішніх Coffee Lake ми бачимо вже UHD 630, тільки в i3 і в i5 вона відрізняється, і різниця в продуктивності становить незначні 10%

Так і щодо попередніх поколінь зберігається хід в 10% продуктивності. Кому взагалі потрібен цей незначний приріст? Виглядає просто, як дешева спроба обдурити своїх покупців, накинути підсумкової вартості продукту і створити видимість, що є прогрес. Ні, Intel, не за такі рішення ви маєте величезний натовп фанатів, не за такі. У Рязані ж, різниця в продуктивності між Vega 8 і Vega 11 в Ryzen 3 2200g і в Ryzen 5 2400g відповідно, становить цілих 30%! Цілком логічний і закономірний приріст на мій погляд. Сильніше процесор - сильніше встройка, причому відчутно. Такого приросту сині домоглися, змінивши цілих три покоління! Три покоління, Карл! Чи не думаю, що були вичавлені всі соки з використовуваних технологій виробництва. Загалом, я для себе зробив висновки, а погоджуватися зі мною чи ні, вирішувати тільки вам.

Наостанок пропоную вам повернутися до AMD. В які категорії збірок підійдуть нові червоні процесори? Тут все просто, Ryzen 3 2200g дуже добре вписується в ігрову рішення початкового рівня і добре тримає баланс між продуктивністю процесора і вбудованої графіки.

А ось Ryzen 5 2400g добре вписується в бюджетну монтажну станцію, тільки ще й дозволяє вам пограти в легені гри і за цю можливість просить вас віддати скромну 1000 рублів. Безумовно, є і такі користувачі, яким дана можливість не потрібна зовсім, але, по-перше, їх значно менше, а по-друге, я думаю, AMD скоро випустять продукцію і під такі потреби, адже політика компанії в останні роки активно розвивається і націлена на те, щоб задовольнити навіть найвибагливішого покупця. На сьогодні це все, до швидких зустрічей!

У чому відмінності від молодшої версії?
Наскільки успішним вийшов новий продукт?
Які особливості у даного процесора?
Чи варто купувати?
І головне, для яких користувачів камінь підійде найбільше?
Хто ж в цій сутичці залишиться переможцем?
А що ж там з i5 8400, запитаєте ви?
Навіщо вона взагалі потрібна і навіщо за неї переплачувати?
У яких процесорах взагалі потрібно вбудоване графічне ядро?
8100. Є процесором, який підійде в ігрові збірки початкового рівня, але в які ігри у вас вийде пограти з UHD Graphics 630?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов