Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Аналіз імпорту рибного борошна. Підсумки 2014 року

Наша сеть партнеров Banwar

Наталія Крилова, аналітик інформаційно-аналітичної компанії VVS ( «ВладВнешСервіс»)

Рибне борошно - кормовий продукт, що виробляється сушінням і помелом відходів переробки риби, морських ссавців, ракоподібних, а також з відходів, отриманих при розбиранні і переробці на харчову продукцію морських продуктів. Вона є джерелом високоякісного білка тваринного походження. Білок рибного борошна у великій кількості містить незамінні амінокислоти: метіонін, лізин, треонін і триптофан. Рибне борошно містить багато жиру, багатого незамінними жирними кислотами. До складу рибного борошна входить велика кількість мінеральних речовин, в тому числі фосфору, кальцію, заліза, в зручній для споживання тваринами формі і вітамінів, включаючи холін, біотин, ціанокобаламін, вітамін А і вітамін D. В основному, рибне борошно використовується для виробництва кормів для сільськогосподарських тварин і риб.

Крім вітчизняних виробників, ринок рибної муки в Росії представлений і зарубіжними компаніями-виробниками. Далі розглянемо, як йдуть справи на ринку імпорту рибної муки в Росії.

Останні 3 роки обсяги імпорту рибної муки падають. Так, якщо в 2012 році на територію Росії надійшло 106,5 тис. Т рибного борошна загальною вартістю 108,2 млн. Дол., То в 2013 році імпорт склав 87,6 тис. Т в натуральному вираженні і 104,1 млн. Дол . в вираженні грошовому. За підсумками 2014 року російськими споживачами було закуплено за кордоном 32,9 тис. Т рибного борошна (-62,5% до обсягів 2013 року) загальною вартістю 47,8 млн. Дол. (-54,1% до результатів попереднього року).

Середньоконтрактна ціна на імпортну рибну муку за 3 роки зросла. Якщо в 2012 році вона не піднімалася вище 1,21 дол. За кг продукції, то в 2014 році вартість 1 кг не опускалася нижче 1,34 дол.

За кг продукції, то в 2014 році вартість 1 кг не опускалася нижче 1,34 дол

Рис.1. Динаміка імпорту рибного борошна


Рис.2. Динаміка середньоконтрактна імпортних цін, дол / кг

У розрізі країн-виробників лідируючу позицію за підсумками 2014 року обіймає Марокко. Там було виготовлено близько 71% рибного борошна, завезеної в Росію. Роком раніше на виробників з Марокко доводилося 30,6% від усього обсягу імпорту. Такому зростанню своєї частки дана країна зобов'язана не збільшення особистих обсягів імпорту, а в першу чергу їх найменшому падіння серед інших країн-лідерів. По відношенню до 2013 року рибного борошна марокканського походження в 2014 році надійшло на 23,9% менше. На другому місці серед країн-виробників влаштувалася Мавританія з часткою 21,1% проти 11% в попередньому році. Обсяги мавританської борошна в натуральному вираженні скоротилися за рік на 27,8%. Трійку лідерів замикає Перу, виробникам якій дісталося 2,6%. Обсяги імпорту перуанської борошна скоротилися на 30,0%, що дозволило (або не завадило) даній країні збільшити свою частку на 1,2%.

Обсяги імпорту перуанської борошна скоротилися на 30,0%, що дозволило (або не завадило) даній країні збільшити свою частку на 1,2%

Рис.3. Структура імпорту рибного борошна в розрізі країн походження, тис. Т.

Серед виробників рибної муки, чия продукція йде в Росію в якості імпорту лідируючу позицію займає компанія Copelit SARL (Марокко), на частку якої за підсумками 2014 року припало 22,0%. Роком раніше частка виробника становила всього 11%. Обсяг же імпорту компанії скоротився за рік на 24,7% .На другому місці розташувався також марокканський представник Sovapec SARL Частка підприємства в 2014 році склала 13,7% проти 5,1% в 2013 році. При цьому обсяги в натуральному вираженні залишилися приблизно на одному рівні. Трійку лідерів замикає компанія KB Fish SA (Марокко), якій, не дивлячись на падіння обсягів імпорту в 2 рази вдалося збільшити частку ринку з 10,8% до 13,5%. Ще один представник Марокко - Sepomer Sahara - розташувався на четвертому місці з часткою 9,0%. Далі слід компанія Omaurci SA (Мавританія), якій не тільки вдалося збільшити свою присутність в імпорті з 1,9% до 7,6%, але і істотно - на 54% - наростити обсяги імпортованої в Росію продукції.


Рис.4. Структура імпорту рибного борошна в розрізі виробників, тис. Т.

Лідером за обсягами закупівлі імпортної рибної муки серед російських регіонів за підсумками 2014 року став Калінінградська область. На її частку довелося 39,1% від усього обсягу імпорту. Покупцями тут виступили ТОВ ТД «Співдружність», ТОВ «ПВЛ», ТОВ «Агропромсервіс». На другому місці розташувалася Вологодська область з часткою 15,9% в особі ЗАТ НВО «Аконіт» і ЗАТ НВО «Північний стандарт». Трійку лідерів замикає Псковська область, яка відстала від другого місця всього на 0,1%. Тут покупцями імпортної борошна стали ТОВ «СВК-Термінал плюс», ТОВ «Псковінвестмаркет», ТОВ «Ідаванг».


Рис.5. Структура імпорту рибного борошна в розрізі російських регіонів

Не дивлячись на зниження обсягів закупівель рибного борошна, імпорт залишається невід'ємною частиною російського ринку даної продукції. Тому найближчим часом варто очікувати якщо не зростання обсягів імпорту, то, по крайней мере, стабілізації його обсягів.

Так само Ви можете ознайомитися з докладною інформацією по ринку рибного борошна в роботі Щомісячний аналіз імпортних поставок рибного борошна .

© ТОВ «ВладВнешСервіс» 2009-2019. Всі права захищені.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов