Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Англійська бойлер або мистецтво виживання

Наша сеть партнеров Banwar

Я і чверть води у ванні - все одно що для жирафа скупатися в струмку. Я був так здивований подібною вимогою, що уточнив, в чому справа. Виявляється, в економії. Я ж тоді ще не знав, що в англійських будинках немає центрального опалення. Вода нагрівається за допомогою бойлера, а це дороге задоволення. Просто полежати у ванні, а потім ще й витратити воду на мило і шампунь - немислиме марнотратство з точки зору мого лендлорда, тобто власника квартири.

Я був готовий до життя «в чужий монастир» і свій «устав» не збирався приносити. Однак сам факт того, що вода, а разом з нею і обігрів британських будинків, - це розкіш, а не звичне досягнення цивілізації, привів в легке замішання.

Відразу згадалися твори Діккенса, якісь замурзані діти; але у мене багата фантазія, тому давши їй волю, я випустив «пар» і забув про цю вимогу. Ні, я звичайно, не розорив господаря своєї кімнати, але все ж не зміг дотримати його прохання, що не намагався. Лендлордів і мені пощастило - моє перебування обмежилося місяцем, так що питання «на чверть ванни» не позначилася на наших відносинах.

Євген Ксьонзенко

Євген Ксьонзенко - журналіст, власник компанії "Watch us".

У 2002 році з відзнакою закінчив факультет журналістики МГУ. У 2006 році захистив дисертацію в University of Westminster.

З серпня 2001 року кореспондент "НТВ".

З листопада 2006 року по листопад 2011 - директор-кореспондент представництва ВАТ "Телекомпанія" НТВ "в Великобританії

Ну і щоб закрити тему фантазії про замурзаних дітей на англійських вулицях, скажу, що в Британії немає нічого подібного. Є діти з соплями, але цілком собі чисті малюки, а грязнуль, за якими б полював «Мойдодир», тут не так багато. Та й самі дорослі виглядають доглянуто і елегантно. По крайней мере, багато - в місті не зустріти джентльменів і леді, у яких би явно відчувалися проблеми з відвідуванням ванни або душу. Є, звичайно, бездомні, але це вже зовсім інша історія.

Є, звичайно, бездомні, але це вже зовсім інша історія

Втім, британці дійсно економлять на опаленні і воді. Оплата за газ або електрику (в залежності від типу бойлера) - серйозна стаття сімейних витрат. У відсутності центрального опалення кожен відповідає за обігрів свого будинку. Відповідає, перш за все, гаманцем. Тарифи в Англії такі, що рука сама тягнеться вимкнути цей бойлер-розтратник, ну або, принаймні, запрограмувати його так, щоб він працював всього лише кілька годин в день.

Це, до речі, дуже популярна опція. Багато британців дійсно включають опалення за графіком. Можливий «розпорядок дня для англійської бойлера» або комфорт за таймером: 6:30 ранку - перше включення, прокидаєшся в теплій квартирі - прощай крижана ніч, потім бігом в душ (вода якраз нагрілася) і до вечора можна «не топити».

Далі за графіком наступний «сеанс обігріву» починається о 19:00, тривалість роботи годину або два, щоб кімната нагрілася, а потім знову «профілактичне відключення». Ну і, нарешті, бойлер може ще попрацювати якийсь час перед сном, щоб сусіди не прокинулися від методичного стуку зубів в спальні.

Картина не дуже приваблива, але в той же час не така вже й страшна. Можна говорити про загальну тенденцію в Європі до економії, втішати себе тим, що не в теплі ж щастя - наші предки взагалі жили в печерах, лягати спати в піжамах, а вечорами ходити вдома в кофті. Однак робота бойлера - справа все ж глибоко інтимне. Кожен повинен вирішити сам, як йому жити і скільки витрачати на опалення. Адже можна увімкнути котел та на весь день, а потім оплачувати рахунки за 200-300 фунтів на місяць. Інший варіант - плаваючий графік за 100 фунтів.

З плюсів відсутності центрального опалення: ніяких планових відключень гарячої або холодної води в Англії не буває, та й опалювальний сезон може розпочатися в будь-який час року за вашим бажанням. Найжахливіше, що може статися, - у вас зламається бойлер або засмітиться труба, але все це можна виправити. Спасибі польським слюсарям, які переїхали до Англії. Проблему вирішать, але не факт, що швидко і якісно. Це як лотерея - повезе, все буде добре, ну а якщо ні, то доведеться викликати ще одного сантехніка, тобто знову витрачати гроші.

З мінусів: дорого, дуже дорого і не завжди зручно. Якщо бойлер старий, то це як життя з незадоволеним сусідом в комунальній квартирі - він може бути вічно чимось незадоволений, кричати і фиркати в будь-який час. У нових будинках, звичайно, такої проблеми вже немає - там встановлені сучасні бойлери. Можна, до речі, замінити старий на прогресивний новий, що, звичайно, дуже дорого.

Тепер про страшний. Щороку в газетах повідомляють про збільшення смертності взимку серед пенсіонерів, які не можуть собі дозволити оплачувати комфортне опалення. Люди вмирають від застуди і серцевих захворювань. Виходить страшна статистика: холодні будинки в Британії вбивають більше людей, ніж шкідливі звички - алкоголь або наркотики.

При цьому віриться в таке з працею - зима в Королівстві дуже м'яка, особливо в Англії. У Лондоні взагалі сніг випадає вкрай рідко, але все одно в місті взимку холодно і холодно. Уряд намагається допомогти пенсіонерам. Щороку їм надають невелике «зимовий посібник», але все ж ці гроші не рятують - не нагрівається будинку, як слід. В результаті страшна зимова статистика - кожні 7 хвилин в Англії вмирає пенсіонер.

Британська система опалення шокує багатьох іммігрантів. Пам'ятаю розповідь однієї російської дівчини, яка переїхала в Англію до молодої людини. Їх любов не витримала випробування холодним будинком. Її дуже засмучувала підхід британця до економії.

«Він вічно ходить в кофті, а я навіть сплю в ній». В результаті бойлер і комунальний рахунок розбили сімейне щастя. Насправді, коли перестаєш порівнювати свій російський досвід, то швидко звикаєш до британських реалій. Та й вибір скромний: платиш більше за комфорт, вчишся керувати бойлером або ж в тобі народжується спартанець.

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов