Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Анод для водонагрівача (бойлера) - магнієвий і титановий. Навіщо потрібен і як замінити

  1. Для чого потрібен
  2. C титановим покриттям (активний анод)
  3. Заміна магнієвого анода
  4. Своїми руками

Наша сеть партнеров Banwar

Зараз ви дізнаєтеся для чого потрібен магнієвий і титановий анод у водонагрівачі (бойлері). Так само розглянемо як замінити анод своїми руками.

Дізнатися ціну і купити опалювальне обладнання та супутні товари ви можете у нас. Пишіть, телефонуйте і приходьте в один з магазинів у вашому місті. Доставка по всій території РФ і країн СНД.

Часто буває так, що власникам водонагрівачів приходить час чищення бака від накипу і корозії, потрібно робити заміну анода. Але що таке анод, людині не відомо. Зі статті ви дізнаєтеся, що це таке і взагалі, навіщо він потрібен у водонагрівачі.

Зараз ви дізнаєтеся для чого потрібен магнієвий і титановий анод у водонагрівачі (бойлері)

анод водонагрівача

Для початку з'ясуємо, що анод - це елемент бойлера у вигляді товстого стрижня з металу (магнію або титану).

Головний матеріал, який використовується для виробництва внутрішніх баків, це нержавіюча сталь (сплав заліза з вуглецем). Нагріте кисень, перебуваючи у воді, починає виділятися і взаємодіє з ємністю бака зі сталі. Після всього починається утворення оксиду.

З метою захисту внутрішньої поверхні водогрійних конструкції застосовують захисну емаль. Вона робить термін експлуатації більш тривалим і одночасно безпечним.

Переваги, які дає емалеве покриття, такі:

  • протистоїть розпаду в будь-якій воді, навіть у морській або з вмістом азотних сполук;
  • невіддільне від металу, і це запобігає утворенню корозії під покриттям;
  • не старіє, воно зносостійкість;
  • емаль стійка до перепадів температур;
  • не токсичне і гігієнічно;
  • емаль нейтральна біологічно (це не найкраще середовище для розмноження бактерій);
  • технологія покриття така, що є можливість нанести емаль в ємності будь-якого обсягу.

Щоб не з'являлася іржа на баку, встановлюють аноди - магнієві або титанові. Їх кріплення відбувається за допомогою різьбової частини з нагрівальним приладом.

Для чого потрібен

Спробуємо розібратися, для чого потрібен магнієвий анод для водонагрівача.

Від самого анода виходить ток до пошкодженим ділянкам. Тим самим, через розпаду більш активного матеріалу, корозія не виникає.

Анод, який вбудований в бак, складається практично повністю з магнію, тому конструкцію досить перевіряти раз на рік. Перевірку дотримуватися необхідно, так як через неякісної води термін служби виробу може скоротитися.

Магній і залізо контактують з водою, проте магній активніший, ніж сталь. Магнієві атоми залишають анод і виробляють оксид. Тим самим атоми стали залишаються недоторканими, а бак не отруйні. Ось і весь принцип його роботи.

Магнієвий анод для водонагрівача має невисоку ціну, а його використання буде досить ефективним. При взаємодії з таким стрижнем сіль не буде зникати, а просто залишиться на його поверхні.

C титановим покриттям (активний анод)

Робота анода з титановим покриттям трохи відрізняється. В даному випадку струм подається джерелом напруги ззовні. Стабільний струм, який потрібен для запобігання корозії, подається і регулюється зовнішнім електронним управлінням. Активний анод функціонує як живить і вимірювальний електрод.

Час від часу подача струму припиняється. У ці хвилини анод аналізує стан внутрішньої частини конструкції на наявність руйнувань, і з точністю регулює силу подачі струму для відновлення.

При функціонуванні водонагрівача з титановим анодом він не схильний до руйнування, тому не потребує заміни протягом усього терміну експлуатації водонагрівача.

У продажу можна знайти титановий анод з зовнішнім живленням компанії Austria Email. Модель - CORREX. Його вартість досить значна - більше 15 000 рублів.

Заміна магнієвого анода

Як часто потрібно міняти анод у водонагрівачі, ви вже знаєте: титановий - не вимагає заміни у весь час користування, а ось магнієвий слід перевіряти в середньому раз на рік. При частому користуванні пристроєм - частіше ніж один раз на рік.

При частому користуванні пристроєм - частіше ніж один раз на рік

Новий і схильний до корозії анод

В процесі заміни варто також видалити накип з внутрішньої поверхні бака і елемента нагрівання. Це дозволить продовжити термін служби нагрівального приладу і підвищить якість води.

Тепер розглянемо, як поміняти магнієвий анод у водонагрівачі своїми руками. Не важливо прилад якого виробника ви набували, процес очищення кардинально відрізнятися не буде.

Варто сказати, що заміна анода у водонагрівачі повинна відбуватися, якщо є такі ознаки забрудненого трубчастого електронагрівача:

  • бойлер все частіше включається і вимикається;
  • є легке шипіння при роботі;
  • вода гріється довго, або взагалі не гріється (адже якщо ТЕН покритий нальотом вапна, то на підігрів рідини йде більше часу і електричної енергії).

Своїми руками

Для заміни анода потрібно зробити наступні роботи:

  1. Варто відключити бойлер від мережі електроживлення і перекрити потік холодної води. Злити повністю через місце підведення води (рекомендовано під'єднати шланг, так як потік води буде складно контролювати і є ймовірність залити все навколо).
  2. Наступним етапом буде відкручування і зняття захисного кожуха. Краще після зняття сфотографувати нагрівальний елемент з усім підключенням, щоб після всіх робіт не заплутатися і відновити конструкцію в первісному вигляді.
  3. Потім потрібно відкрутити все гайки, зняти датчики, фланець і почати з обережністю розхитувати трубчастий електронагрівач. Після того, як дістанете його, поставте чашу, куди буде зливатися вода.
  4. ТЕН в робочому стані легше почистити, так як наліт ще не затвердів і його можна легко зняти плоскою викруткою. Якщо все ж наліт став твердим, то його розчиняють в лимонній кислоті (50 грам кислоти лимонної на літр води - витримувати в розчині близько двох діб).
  5. Після проведення всіх робіт з очищення, потрібно відкрутити магнієвий анод для водонагрівача і вставити новий. Збірку потрібно робити в зворотному порядку.

Тепер ви в курсі, що потрібно стежити за станом анода у водонагрівачі і вчасно його міняти.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов