Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Апарат точкового зварювання

  1. Основні складові апарату для точкового зварювання
  2. Виготовлення апарату в домашніх умовах
  3. Трансформатор і його основне призначення
  4. установка електродів
  5. Важіль і вимикач
  6. Особливості механізму точкового зварювання

Наша сеть партнеров Banwar

апарат точкового зварювання дозволяє виконувати роботи будівельного і монтажного плану. Пристрій точкового зварювання часто використовується в сфері промисловості. Воно поділяється на два типи: великогабаритна техніка з високою потужністю, і компактна з низькою потужністю. апарат   точкового зварювання   дозволяє виконувати роботи будівельного і монтажного плану

Схема саморобного апарату для точкового зварювання.

Основні складові апарату для точкового зварювання

Силовий блок і зварювальний маніпулятор - це дві основні складові частини апарату для точкового зварювання. На корпусі знаходиться система управління, а всередині нього розташований силовий блок. Він з'єднується зі зварювальним маніпулятором гнучким кабелем.

Головна перевага апарату точкового зварювання полягає в точності дозування витрати енергії в зварювальному імпульсі. Це виключає пропалювання або «недоваріваніе» під час роботи. Малопотужні механізми можна використовувати в домашніх майстерень, так як вони не займають багато місця. Апарат точкового зварювання є головним помічником багатьох майстрів. Деякі використовують механізм, створений своїми руками, не витрачаючи кошти на придбання магазинного варіанту.

Читайте також:

Як зробити верстат для холодного кування своїми руками .

У чому особливості аргонодугового зварювання .

Про зварюванні оптоволокна читайте тут.

Виготовлення апарату в домашніх умовах

Електрична схема апарату для точкового зварювання.

Створити апарат точкового зварювання без регулювання сили струму досить легко. Управляти зварюванням можна за допомогою зміни тривалості імпульсу (використовуючи реле) або вручну (звичайним вимикачем).

Щоб створити апарат точкового зварювання в домашніх умовах, будуть потрібні наступні матеріали й інструменти:

  • трансформатор від старої мікрохвильовій печі;
  • стрижні з міді;
  • вимикач;
  • шнур живлення;
  • товстий провід з міді;
  • саморізи, цвяхи.
  • дерев'яні доски;
  • ножовка по металу;
  • Кутова шліфувальна машина;
  • дриль;
  • свердла;
  • викрутка;
  • ізоляційна стрічка;
  • молоток.

Корпус апарату для зварювання можна зробити з дерева, підібравши розміри і форму на свій розсуд. Схема складання може бути різною. Стінки корпусу прикручуються саморізами.

Трансформатор і його основне призначення

Схема зварювального трансформатора.

Він є основною частиною. Можна використовувати трансформатор від старої мікрохвильовій печі з невеликою потужністю. Підвищуючий трансформатор має високу потужність. Це дозволяє зварювати метал товщиною до 1 мм. Для збільшення потужності можна з'єднувати кілька трансформаторів відразу.

Трансформатор складається з сердечника і двох обмоток. Первинна обмотка має велику товщину проводу і менше число витків. Сердечник скріплений за допомогою двох зварних швів. Щоб розрізати шов, знадобиться кутова шліфувальна машина і ножівка. Дістатися до обмотки трансформатора можна за допомогою молотка.

Не варто перевіряти напругу трансформатора на виході, т. К. Воно може досягати 2000 В.

Для зварювального апарату потрібна первинна обмотка і муздрамтеатр. Вторинну обмотку потрібно акуратно зрізати, не подряпавши і не погнувши первинну обмотку. Щоб не пошкодити муздрамтеатр, можна висвердлити вторинну обмотку свердлом. Витягти вторинну обмотку може бути досить складно, т. К. Вона щільно намотується. Якщо вона не знадобиться в подальшому, то можна витягати її по частинах.
Якщо в трансформаторі є шунти для обмеження струму, то їх теж слід видалити. При цьому потрібно бути уважнішими, оскільки, наприклад, в мікрохвильовій печі є деталі, які можуть вдарити струмом навіть без підключення до електричної мережі.

Коли всі непотрібні елементи вилучені з трансформатора, то залишається тільки первинна обмотка і сердечник, розділений на дві частини. Сердечник потрібно ретельно очистити, і намотати на нього нову вторинну обмотку.

Електросхема трансформатора.

Для того щоб досягти сили струму близько 1000 А, потрібен мідний дріт товщиною від 1 см або пучок тонких проводів того ж діаметру. Ізолювати провід можна, ретельно обмотавши його ізоляційною стрічкою. Для меншого опору, провід повинен бути якомога коротшим. Потрібно з дроту зробити 2-3 витка, щоб на виході виходило напругу не більше 2 В, але сила струму повинна бути не менше 800 А. Цього буде достатньо, щоб забезпечити міцну зварювання деталей. Якщо збільшити кількість витків, то збільшиться і напруга на виході, отже, потужність апарату стане більше. Після того як зроблені витки, можна закріпити підставу сердечника. Для склеювання деталей можна використовувати двокомпонентну епоксидну смолу. Деталі краще залишити склеиваться, помістивши їх в лещата.

Якщо об'єднати пару трансформаторів разом, то вийде апарат точкового зварювання з більшою потужністю. Це дозволить працювати з металом більшої товщини. Для цього потрібно з'єднати висновки вторинної та первинної обмотки з висновками того ж назви. Поєднуючи висновки, не можна помилятися, інакше це призведе до замикання. Якщо при об'єднанні двох потужних трансформаторів розміри одного з них не дозволяють зробити необхідну кількість витків, то потрібно послідовно з'єднати вторинні обмотки. Один провід проходить спочатку через один, а потім через інший трансформатор. При цьому створюється рівне число витків і в тому, і в іншому місці. Важливо узгоджувати напрям витків, щоб не отримати протифази.

Щоб зробити пристрій більш потужним, можна з'єднати кілька трансформаторів. Головне, щоб витримала мережу. Потужний апарат викликає скачки напруги, через що може спрацьовувати запобіжник. Найчастіше саморобний апарат дає силу струму близько 2000 А. Якщо такої сили струму недостатньо, то необхідно збільшити час зварювання.

установка електродів

Таблиця електродів для зварювання.

Як електроди можна використовувати мідні стрижні, вони витримують необхідну температуру, мають гарну тепло і електропровідністю. Краще, щоб товщина стержня була якомога більше. Електрод повинен бути товщі дроти. Для малопотужних пристроїв можна застосовувати стрижень від паяльника.

Електроди вимагають періодичної заміни, а щоб продовжити термін служби, їх потрібно підточувати.

Також рекомендується інтенсивне охолодження електродів водою.

Провід, що з'єднує трансформатор з електродами, повинен бути якомога коротший і мати мінімум з'єднань, щоб не втрачати потужність. Мідні наконечники з обох кінців дроту, що з'єднуються з електродами, будуть ідеальним варіантом з меншою втратою потужності.

Наконечники проводів необхідно споювати, т. К. Мідь окислюється, і це сприяє опору струму. Згодом апарат може зламатися. Якщо наконечники просто стиснути, то опір буде вище, ніж при пайку.

З'єднання наконечників з електродами теж піддається окисленню. Його потрібно періодично зчищати, щоб не довелося кожен раз припаювати нові.

Важіль і вимикач

Контакт деталей, що зварюються з електродами забезпечує шар стиснення між електродами. На товсті зварюються деталі потрібно більше зусиль для стиснення. Тому необхідно, щоб підстава апарату було масивним, а важіль міцним. Можна вибрати різні матеріали для виготовлення важеля, наприклад, дерево.

Велику силу стиснення допоможе забезпечити гвинтовий механізм. Можна знайти й інші способи збільшення сили стиснення.

Вимикач встановлюють в ланцюзі первинної обмотки, щоб створювалося менший опір. Через занадто великого струму у вторинній обмотці контакти можуть розплавитися.

Вимикач дуже зручно встановлювати на важелі. Це дозволить включати апарат, одночасно натискаючи на важіль. Другою рукою буде зручно притримувати зварюються деталі.

Особливості механізму точкового зварювання

Вмикати і вимикати апарат можна тільки при стислих електродах. Це дозволить уникнути сильного іскріння.

Щоб не перегріти пристрій, можна використовувати спеціальний вентилятор для охолодження. Якщо вентилятора немає, то доведеться самостійно перевіряти, наскільки нагрілися деталі під час роботи. Щоб апарат і його деталі охолонули, необхідно робити перерви.

З першого разу досить важко правильно витримувати імпульс. З досвідом якість зварювання обов'язково покращиться, а також буде правильно витримуватися потрібна тривалість імпульсу струму.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов