Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

«Армату», «Володимир» і бойові боліди: які машини складають танковий кулак Росії

Наша сеть партнеров Banwar

В даний час танкові з'єднання залишаються головною ударною силою Сухопутних військ Збройних сил РФ. Вони призначені для ведення бойових дій як самостійно, так і взаємодіючи з мотострілковими частинами і артилерією.

На озброєнні стоять різні модифікації танків Т-72, ​​Т-80 і Т-90, які постійно удосконалюються. на минулому форумі "Армія-2017" Міноборони РФ і корпорація "Уралвагонзавод" (УВЗ) підписали контракти щодо постачання нових танків Т-90М і капітального ремонту танків Т-72Б, Т-80БВ і Т-90.

У 2016 році в Сухопутних військах відтворена 90-а гвардійська Витебско-Новгородська двічі Червонопрапорна танкова дивізія (Центральний військовий округ, Челябінська область), надходження нових і модернізованих танків дозволило переоснастити 12 мотострілкових і танкових батальйонів. В Повітряно-десантних військах було сформовано шість танкових рот. На 2017 рік запланована поставка у війська 905 сучасних танків і бойових броньованих машин.

З 2019 року планується почати великосерійному виробництво нового танка Т-14 на уніфікованої важкої гусеничної платформі "Армата". Згідно з держпрограмою озброєнь, до 2020 року частка сучасної бронетанкової техніки в танкових військах повинна скласти не менше 70%.

У 2011 році для модернізації стоять на озброєнні Росії танків Т-72Б була розроблена модифікація Т-72Б3. Вона створена як недорогий альтернативи Т-90А до отримання російською армією танків нового покоління.

Машина знаходиться на озброєнні з 2012 року. Завдяки щорічним успіхам на "Танковому біатлоні" , Т-72Б3 заслужив почесне звання головного спортивного бойового боліда російської армії.

У лютому 2017 року перша партія танків Т-72Б3 новітньої модернізації надійшла на озброєння з'єднань і військових частин Московської області. Відмінними рисами нових машин в порівнянні з попередніми версіями є більш потужний двигун, що перевершує старий на 1130 к.с., покращений комплекс озброєння, прицілювання і управління. Знаряддя 2А46-5 отримало оновлений автомат заряджання, доопрацьований для використання нових боєприпасів. Гладкоствольна гармата калібру 125 мм залишилася колишньою.

Для механіка-водія передбачений автомат перемикання передач, цифровий дисплей і телевізійна камера заднього огляду. Також модернізація торкнулася захисту корпусу: комбінована багатошарова броня посилена бортовими екранами з модулями динамічного захисту "Релікт", навісними гратчастими екранами і додатковими модулями динамічного захисту в "м'якому" корпусі.

На думку розробників, Т-72Б3 має значні переваги перед сучасними зарубіжними танками. Перш за все це стосується його найменшої маси і габаритів, високого запасу ходу, а також наявності комплексу керованого озброєння, що дозволяє вести вогонь з танка ракетою на дальностях до 5000 м з місця вдень і вночі. Машина може використовуватися в умовах високої запиленості і температури навколишнього повітря +50 ° С і вище за рахунок застосування двоступеневої системи очищення повітря і високоефективної системи охолодження силової установки.

Машина прийнята на озброєння в 1976 році і стала першим в світі серійним танком з основною силовою установкою на базі газотурбінного двигуна. Виробник - Омський завод транспортного машинобудування (входить в УВЗ).

В інтерв'ю німецькому журналу Der Spiegel колишній міністр оборони Сирії Мустафа Тлас, який керував бойовими діями сирійської армії в Лівані в 1981-82 роках, назвав танк Т-80 кращим в світі.

Танк має класичну схему загального компонування (екіпаж - три людини). Передбачено обігрів робочого місця механіка-водія. Бойове відділення по компоновці подібно бойовому відділенню танка Т-64Б. Загальний запас палива становить 1140 літрів. Танк оснащений обладнанням для самообкопування і для навішування мінного трала.

Основним озброєнням танка є танкова 125-міліметрова гладкоствольна гармата зі спареним кулеметом ПКТ калібру 7,62 мм, зенітним кулеметним комплексом "Скеля" калібру 12,7 мм, а також комплексом захисту від керованого озброєння і системою пуску димових гранат "Хмара". Гармата може використовуватися для стрільби як звичайними боєприпасами, так і керованими ракетами на дальність до 5 км. Комплекс озброєння також включає приціл-далекомір, нічний приціл і механізм заряджання.

Т-80У являє собою подальший розвиток танка Т-80БВ. Удосконалення торкнулися всіх основних бойових і експлуатаційних властивостей. Перш за все, значно підвищена живучість танка за рахунок зміни конструкції броньових перешкод, включення вмонтованого динамічного захисту, деякого збільшення маси матеріалу, відпущеного на бронювання.

Поліпшено можливості ведення як далекого, так і ближнього вогневого бою, завдяки використанню нового комплексу керованого озброєння ПТУР "Рефлекс" з наведенням ракет по лазерному променю, що дозволяє запускати їх на будь-яких швидкостях танка. Також на Т-80У встановлено комплекс управління зброєю "Іртиш".

Бойова маса основного бойового танка Т-80У становить 46,5 т. Він оснащений трехвальние газотурбінним двигуном потужністю 1250 к.с. і здатний розвивати швидкість по шосе 70 км / ч (середня по грунту - 40-45 км / ч). Запас ходу по паливу на шосе - 500 км.

Танк захищений багатошарової комбінованої бронею, оснащений вбудованою динамічним захистом, системою колективної захисту від зброї масового знищення.

В цьому році стало відомо , Що Міноборони Росії готує до випробувань модернізований танк Т-80БВМ. За словами начальника Головного автобронетанкового управління військового відомства Олександра Шевченко, досвід бойових дій в Сирії показав недоліки серійних зразків бронетехніки, тому управління прискорило розробку нових і модернізацію існуючих зразків.

Також в цьому році, зазначив генерал, буде прийнята на озброєння бойова машина підтримки танків, інтерес до якої проявили вже багато країн , В першу чергу Ізраїль і Сирія, і модернізований танк Т-72Б3 з поліпшеними бойовими характеристиками.

Зроблено на рубежі 80-90-х років і являє собою серйозну модернізацію Т-72Б. Спочатку носив назву "Т-72Б вдосконалений". Був перейменований в 1992 році. Коли помер головний конструктор машини Володимир Іванович Поткин, танку було присвоєно його ім'я "Володимир".

основною відмінністю Т-90 від Т-72Б є введення комплексу оптико-електронного придушення ТШУ-1 "Штора", комплексу управління вогнем 1А45 "Іртиш", апаратури дистанційного підриву осколково-фугасної снаряда зі спеціальним підривником в заданій точці траєкторії польоту, зенітно-кулеметної установки з дистанційним керуванням, бортових екранів з вбудованою динамічним захистом.

"Штора" забезпечує додатковий захист танка шляхом створення перешкод в оптичному діапазоні лініях управління ПТУР, що мають оптичну зворотний зв'язок, або з лазерним наведенням. На башті танка Т-90 встановлено 12 гранатометів для постановки аерозольних завіс. У боєкомплект 125-міліметрової гладкоствольної гармати Т-90 введений осколково-фугасний снаряд з електронним дистанційним підривником.

Вбудований динамічний захист "Володимира" включає вісім секцій на верхньому лобовому листі корпусу, сім блоків і один контейнер на лобовій частині башти, а також 20 контейнерів на даху вежі. Уздовж бортів корпусу встановлюється по три знімних екрана з вбудованою динамічним захистом. На танку встановлено дизельний двигун потужністю 1000 к.с.

Створений на основі радянського танка Т-72, ​​Т-90 став найбільш комерційно успішним танком XXI століття. Зарубіжні аналоги поступаються вітчизняної машині по співвідношенню "ціна / якість". За даними з відкритих джерел, всього було випущено більше 2000 модифікацій Т-90, з них близько 1500 пішли на експорт. При цьому контракти на цей танк продовжують виконуватися.

Також відомо, що в ході аналізу бойового застосування танка Т-90А в Сирії проти терористів не було виявлено бойових ушкоджень і експлуатаційних відмов танка, машина показала високу ступінь захисту.

Основний російський бойовий танк Т-14 на важкої гусеничної платформі "Армата". Спроектовано як основний танк російських Сухопутних військ. Виробник - УВЗ. Танк, який повинен стати основою майбутнього озброєння російської армії , Називають машиною нового покоління.

Як заявляють розробники, ця машина значно перевершує своїх попередників і конкурентів за такими найважливішими показниками, як вогнева міць і захищеність.

В Т-14 застосована революційна компоновка - вежа танка ненаселена, екіпаж розташовується в спеціальному захищеному капсулі в корпусі з посиленим лобовим бронюванням, що серйозно збільшує безпеку. Автоматизована вежа зможе продовжувати вогонь навіть в тому випадку, якщо екіпаж виведений з ладу. Додаткові паливні баки втоплені за броню, що ще більше посилює безпеку. Модульна система дозволяє замінювати озброєння і обладнання танка в залежності від завдань.

За даними з відкритих джерел, танк оснащений дизельним двигуном потужністю 1500 к.с. У ходової частини вперше застосована семіопорная конструкція (раніше використовувалися шість ковзанок).

Т-14 оснащений танкової інформаційно-керуючою системою, яка контролює всі вузли і агрегати машини. Управління ходової і рухової частиною роботизоване, завдяки чому машина при русі автоматично підлаштовується під характер місцевості. Можливі характеристики: швидкість по шосе - до 75 км / год, вага - до 55 т, запас ходу - до 500 км.

Т-14 став першим сучасним танком, обладнаним радаром на активній фазированной антеною решітці, яку можна використовувати в якості РЛС артилерійської розвідки, тобто визначати по траєкторіях снарядів позиції танків і артилерії противника. Система може діяти в умовах засліплення аерозольними мультиспектрального завісами, коли звичайні оптичні приціли марні.

Т-14 - не просто танк, а універсальна ударна машина, що включає в себе одночасно тактичний ракетний комплекс, зенітну систему ППО , Комплекс армійської розвідки і цілевказівки - і сам бойовий танк.

За словами фахівця, завдяки новому комплексу дії командира і навідника танка під час бою зводяться до мінімуму: командир просто наводить курсор на ціль і натискає для її захоплення кнопку.

Вперше широкій публіці Т-14 був продемонстрований в 2015 році на Параді Перемоги в Москві. Через рік, на Міжнародному військово-технічному форумі "Армія 2016" в Підмосков'ї, були вперше показані його бойові та ходові можливості.

Роман азан

У матеріалі використані дані "ТАСС-Досьє"

Редакція сайту ТАСС дякує операторів РІА "Армія Росії" МО РФ за надані відеозйомки танка Т-14 "Армата" і підводного водіння танка Т-90

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов