Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Авто з Польщі без розмитнення з правом їздити

  1. Головна »Питання
  2. Як пригнати авто з Польщі самому в Росію, Україну, Білорусь і ДНР: покрокова інструкція
  3. Як пригнати автомобіль з Польщі - загальна інструкція
  4. Крок перший - підготовка
  5. Крок другий - шукаємо варіанти покупки
  6. Крок третій - визначаємося з покупкою
  7. Крок четвертий - переговори з продавцем
  8. Крок п'ятий - їдемо в Польщу
  9. Крок шостий - вибираємо авто
  10. Крок сьомий - оформляємо покупку
  11. Крок восьмий - дорога додому
  12. Відомий блогер перегоняющий авто з Європи розповідає про свою роботу:
  13. Особливості перегону в Росію
  14. До Росії без розмитнення
  15. Як пригнати автомобіль з Польщі в Білорусію
  16. Як пригнати автомобіль з Польщі на Україну
  17. Без розмитнення на Україну
  18. Як ввезти без розмитнення
  19. Можливі Наслідки
  20. Як пригнати автомобіль з Польщі в ДНР
  21. Як пригнати автомобіль в Росію на запчастини
  22. Підведемо Підсумки
  23. Висновок

Головна »Питання

Наша сеть партнеров Banwar

Головна »Питання

Як стати нашим партнером?

Щоб стати членом нашого великого і дружного механізму Вам потрібно:
- зателефонувати нам, домовитися про зустріч в нашому офісі;
- в офісі Ви отримаєте безкоштовну повну юридичну консультацію в сфері придбання автомобілів з Європи;
- Чи будете володіти достовірною інформацією по «розмитненні» автомобіля з конкретними параметрами;
- Дізнаєтеся про митні режимах ввезення автомобілів, які звільнені від сплати митних зборів і мит;
- Укладіть договір з нашою компаніейі станете нашим партнером.

наверх наверх

наверх

Де можна подивитися пропозиції авто і зрозуміти цінову політику:

ru. autogidas.lt

наверх наверх

наверх

Чи потрібно, на автомобілі з європейськими номерами, раз на рік перетинати кордон?

Багато хто, почувши про їзді на машинах з європейськими номерами, помилково вважають, що ці автомобілі повинні виїжджати за кордон ну як мінімум раз на рік. Так, така практика є, але наші юристи знають як їздити до 5 років без перезаїздів! З а більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном, вказаним в контактах.

наверх наверх

наверх

Законне ввезення і експлуатація європейських авто

Автомобілі з іноземною реєстрацією вже прижилися на дорогах України. З кожним днем ​​все більше автолюбителів вибирають європейські автомобілі, адже вони поєднують в собі і якість, і комфорт, і доступні ціни. Ні для кого не секрет, що в Україні купити автомобіль з Європи на українській реєстрації - практично неможливо, адже ціни на них просто захмарні. Та й вітчизняний виробник особливо не балує ціною. А якість не аналогічно європейського. Ось і дивляться наші автолюбителі на вторинний європейський ринок автомобілів, як кіт на олію.

Як же зробити все в правовому полі, щоб і придбання, і експлуатація названих машин були законні.

наверх наверх

Чи часто зупиняють авто на іноземних (литовських, польських) номерах?

Почнемо з того, що цих зупинок не варто боятися, тому що нічого незаконного в їзді на іноземному авто немає. У співробітників Поліції є чіткий перелік ПІДСТАВ для зупинки транспортних засобів. У цьому списку немає пункту про «перевірці авто на іноземній реєстрації». Тому зупинки подібного роду - дуже малоймовірні. З багаторічної практики - були рідкісні випадки таких зупинок співробітниками ДАІ. Дані факти по суті були «перевищенням посадових повноважень». Повідомивши про це - представнику закону, всі питання про митницю відпадали, перевірявся список документів з ПДР п.2.1 і на цьому все!

Зупиняти автомобіль для з'ясування про Ваші європейські номери це не в компетенції поліції або інспектора дорожнього руху!

наверх наверх

Як пригнати авто з Польщі самому в Росію, Україну, Білорусь і ДНР: покрокова інструкція

Навіщо ганяють авто з країн Європи? Вигідно, стан краще, комплектації багатшими, вибір більший. Хоча не знаю, чи вигідно з курсом Євро за 60 р. ганяти авто чи ні, вирішуйте самі. Але про те, як пригнати авто з Польщі я вам розповім, причому не тільки в Росії, а ще й в Республіку Білорусь, Україну і ДНР. Люди від туди теж читають мій блог Це Кулик Ілля. Погнали!

Як пригнати автомобіль з Польщі - загальна інструкція

Польща розташована так, що з одного боку межує з Німеччиною, основним постачальником старих авто в Європі, а з іншого - з Україною і Білорусією, що знаходяться в безпосередній близькості від Росії і ДНР.

Близькість до слов'янських країн робить її зручним місцем покупки для їх жителів в плані мінімальних витрат коштів і часу на дорогу. У той же час на вторинному авторинку Польщі багато цікавих пропозицій завдяки не тільки хорошим умовам експлуатації автомашин в ній, але і сусідством з ФРН і іншими країнами Євросоюзу.

Якщо ви сумніваєтеся в своєму досвіді і можливості, краще довірити перегін авто професійно займаються цим людям або компаніям. Але, по-перше, до всіх платежах доведеться додати ще й ціну за перегін, хоча частково вона і компенсується за рахунок того, що Вам самим не треба платити за дорогу та проживання за кордоном. По-друге, Ви не зможете повністю контролювати весь процес.

По-друге, Ви не зможете повністю контролювати весь процес

Крім того, в разі самостійної поїздки, можна поєднати придбання нового залізного коня з подорожжю.

Так як основна частина дій відбувається в одній країні - Польщі, то спочатку я дам загальну інструкцію, а потім опишу особливості перегону автомобіля для кожної з країн окремо.

Крок перший - підготовка

Щоб купити машину в іншій країні і пригнати її Вам знадобиться:

  • оформити шенгенську візу;
  • отримати міжнародні водійські права;
  • обзавестися валютної банківською картою, прийнятої там, де Ви збираєтеся зробити покупку.

Звичайно, оформляти все це треба, коли Ви точно вирішили, що будете самі переганяти машину з іншої країни.

Крок другий - шукаємо варіанти покупки

Простіше і правильніше за все шукати машину на спеціалізованих сайтах. Деякі сайти переведені на національні мови інших країн. На інших знадобляться словники і онлайн-перекладач, наприклад, від Яндекса. Основні польські слова по темі покупки авто треба знати, наприклад, samochody (самохід) - автомобілі.

На сайті зазвичай є коротка форма пошуку: марка, модель, рік випуску, ціна, і розширений пошук, що дозволяє задати технічні характеристики, наявність додаткового обладнання і навіть колір.

В оголошеннях іноді вказуються дві ціни: брутто (з ПДВ) - для продажу на внутрішньому ринку, і нетто (без ПДВ) - для вивезення за кордон. При виїзді за межі ЄС Вам повинні повернути ПДВ - близько 19% від вартості авто, якщо він був включений в неї. Але для цього потрібно спеціально оформити вивезення на кордоні.

Також, на деяких порталах оголошень вказується рік не виробництва, а першої реєстрації, який не завжди збігається з роком випуску.

Крок третій - визначаємося з покупкою

Вибравши список відповідних Вам автомобілів, ретельно розглянете всі оголошення, зважте за і проти. Якщо в оголошенні вказано VIN-код авто, скористайтеся спеціальними інтернет-сервісами, що дозволяють перевірити комплектацію та юридичну чистоту авто.

Не біжіть за мінімальною ціною. Будьте уважні! На сайтах-майданчиках оголошень багато шахраїв, поетом ніколи не вносите заставу! Хороший варіант - купувати автомобілі на солідних торгових майданчиках, у дилерів, які мають позитивними відгуками.

Додайте до ціни авто, який Ви хочете купити, вартість митних зборів у Вашій країні, витрати на дорогу, харчування та проживання під час поїздки. Після цього подивіться оголошення про продаж аналогічних авто в своїй країні, і вирішите, в якому випадку вийде більш вигідна покупка. Звичайно, якщо Вам потрібно рідкісне, ексклюзивне авто, ціна не має значення.

Крок четвертий - переговори з продавцем

Якщо Ви знайшли потрібний Вам автомобіль - пора зв'язатися з продавцем. Це єдиний спосіб переконатися в реальності пропозиції. Можливо, що він знає тільки польську мову, до такої нагоди треба бути готовим. Тут допоможе словник, онлайн-перекладач, або знайдіть когось, хто знає польську. Можливо, переговори вдасться здійснювати по-англійськи.

Якщо Вас все влаштовує, домовляйтеся про місце і час зустрічі, і збирайтеся в дорогу.

Крок п'ятий - їдемо в Польщу

Чи отримуєте візу, берете необхідні документи, банківську картку з достатньою сумою, і відправляєтеся в дорогу. Маршрут виберіть заздалегідь. Шляхів багато, можна дістатися на поїзді, автобусі, літаку.

Крок шостий - вибираємо авто

Ретельно огляньте обраний автомобіль, перевірте роботу основних агрегатів. Добре провести діагностику. Сумлінні продавці обов'язково нададуть це. Якщо до цього не користувалися сервісами для перевірки юридичної чистоти автомобіля, зробіть це при огляді. Перевірити автомобіль на предмет угону можна в будь-якому поліцейській дільниці, правда, за гроші, але зате Ви точно будете впевнені, що у купленого авто немає кримінальної історії.

Вірити на 100% записів в сервісній книжці можна тільки тоді, коли є можливість підтвердити її справжність у дилера. Не соромтеся задавати питання, торгуватися. Пам'ятайте, що Ви виконали чималий шлях, витратили час і кошти. Тому не поспішайте визначатися з вибором, щоб не шкодувати про покупку.

Зверніть увагу на номери автомобіля! Авто можуть привезти з Німеччини, тоді на ньому будуть транзитні німецькі номера з червоною смужкою і зазначенням терміну, до якого вони дійсні. Обов'язково перевірте термін. Якщо смужка на номері жовта, або номера взагалі постійні німецькі, то таку машину купувати не можна.

Крок сьомий - оформляємо покупку

Оформлення відбувається, як правило, відразу на місці огляду. Продавець сам заповнить всі документи. Ви обов'язково повинні отримати на руки договір купівлі-продажу (umowa sprzedazy samochodu [Умова спшедази самохід]) і техпаспорт. Не забудьте про страховку (ubezpieczenie [убезпечення]) - «зелену карту». Якщо продавець Вам її не надав, обов'язково застрахуйте авто самостійно відразу після покупки.

Якщо автомобіль був зареєстрований в Польщі, можливо оформити польські транзитні номери (природно, не безкоштовно). Якщо на авто транзитні номери іншої країни - при виїзді доведеться сплатити штраф, який, втім, не набагато перевищує номінальну вартість оформлення транзитів, до того ж і чекати не треба.

Польські продавці воліють приймати оплату в злотих, рідше в євро, зовсім рідко - долари. Тому обмін валюти робіть безпосередньо при покупці.

Крок восьмий - дорога додому

З маршрутом визначитеся заздалегідь. Пам'ятайте, що за дотриманням правил дорожнього руху стежать строго, тому не порушуйте їх. А також в машині обов'язково повинні бути аптечка і хороший вогнегасник.

При перетині кордону, Вам треба буде оформити ввезення транспортного засобу, згідно із законодавством Вашої країни. Після приїзду додому залишиться зареєструвати автомобіль, і отримувати задоволення від користування новим придбанням.

Відомий блогер перегоняющий авто з Європи розповідає про свою роботу:

Обмеження в Митному союзі

На жаль, зараз можливість пригону автомобілів в країни Митного союзу, тобто в Росію, Білорусію, Казахстан, Вірменію і Киргизію, обмежена, відповідно до Технічних регламентів.

Так, в Росії не можна ввезти автомобіль з екологічним класом нижче 5 (Євро-5). Тобто ввезти, звичайно, можна, на кордоні Вас не розгорнуть, але ПТС на нього не видадуть, якщо у свідоцтві про безпеку конструкції транспортного засобу не вказано екологічний клас Євро-5 або вище. В Європі норми Євро-5 почали діяти в 2009 році, тому автомобілі старше 7 років поставити на облік не вийти. Отже, зареєструвати і їздити на такій машині по дорогах загального користування буде неможливо.

Отже, зареєструвати і їздити на такій машині по дорогах загального користування буде неможливо

У Білорусії поки що мінімальний екологічний клас, при якому видадуть ПТС - Євро-4. Це машини приблизного з 2007 року.

З цих правил є винятки. Вимоги Технічного регламенту з екологічного класу не поширюються (тобто їх можна реєструвати, навіть якщо Євро-0) на:

  • легкові автомобілі від 30 років і старше, з оригінальними кузовом (рамою) і двигуном;
  • транспортні засоби, що ввозяться за держпрограмою сприяння переселенню;
  • автомобілі фізичних осіб, раніше зареєстровані у відділах ГИБДД Росії, що знаходяться за межами РФ;
  • автомобілі, що належать переселенцям, які в'їжджають на постійне місце проживання на підставі міжнародних угод.

Крім того, з 1 січня 2017 року і в Росії, і в Білорусі, паспорт транспортного засобу видадуть тільки на транспортні засоби, з пристроєм для виклику екстрених оперативних служб ЕРА-ГЛОНАСС, хоча розмитнювати транспортні засоби без нього можна. Виходить, що це стосується всіх машин, що ввозяться з-за кордону.

Вихід один - самостійна установка системи ЕРА-ГЛОНАСС в сертифікованому центрі, отримання документів в спеціальній сертифікаційної організації, що Ваш автомобіль тепер обладнаний цією системою, і тільки після цього отримання ПТС і реєстрація в ГИБДД.

Особливості перегону в Росію

Перед відправкою за покупкою потрібно сплатити митний депозит - внести на рахунок митниці, суму, рівну очікуваної митного збору. Якщо Ви купите не ту машину, яку планували, при ввезенні Вам повернуть різницю, або доведеться доплатити.

Розмір митних зборів може бути досить значним і при певних умовах виявитися більше вартості самої машини. Він залежить від:

  • віку автомобіля;
  • типу двигуна;
  • потужності;
  • об'єму двигуна.

Митні збори будуть мінімальні для автомобіля віком від трьох до п'яти років. Обов'язково перевіряйте на митному калькуляторі вартість мита, щоб перегін авто з Польщі не виявився нерентабельним.

Деякі торговельні майданчики в інтернеті русифіковані, що полегшить пошук.

Варіантів як дістатися до Польщі багато. Це і автобус, і поїзд, і літак. Автобуси, наприклад, йдуть через Латвію, Литву, Білорусь. Крім цього, можна їхати з пересадкою, наприклад, в Білорусі.

При в'їзді в Росію знадобиться митне оформлення. Для цього треба подати до митних органів:

  • митну декларацію;
  • документ, що засвідчує особу;
  • техпаспорт;
  • реєстраційне посвідчення;
  • документи, що підтверджують право власності.

Далі, сплачується мито і, якщо ніяких перешкод не виникло, представники митниці видадуть Вам паспорт транспортного засобу. Залишається тільки поставити його на облік в ГИБДД.

До Росії без розмитнення

Якщо не платити мито, можна істотно заощадити. Однак законно це можна зробити в обмеженій кількості випадків, а за нелегальне ввезення без розмитнення передбачена адміністративна і навіть кримінальна відповідальність.

Чи законно не платити збір при ввезенні іномарки з Євросоюзу можна тільки у випадках:

  • тимчасового ввезення;
  • ввезення за федеральною програмою переселення;
  • в разі отримання авто в спадок.

«Сірі» схеми при перегоні автомобілів з Польщі практично не працюють, крім, мабуть, ввезення за соціальними програмами благодійництво та опіки, яка підходить тільки для вузького кола осіб.

Як пригнати автомобіль з Польщі в Білорусію

Білоруська мова дуже схожий на польський, тому, підучивши пару-другу слів, Ви зможете без проблем розуміти продавця-поляка.

До Польщі щодня ходять автобуси і поїзди. Прокласти маршрут, забронювати та оплатити квиток можна в інтернеті.

Прокласти маршрут, забронювати та оплатити квиток можна в інтернеті

Кордон на зворотному шляху краще перетинати через невеликі прикордонні переходи, так як там менше людей, відповідно, кордон перейти вийде швидше, тому що, якщо Вам знадобиться зазначити вивезення товару для повернення ПДВ, доведеться постояти в черзі.

З 2016 року вартість розмитнення сильно зросла, і стала лише трохи нижче російської. Розраховується вона в онлайн-калькуляторах.

Як пригнати автомобіль з Польщі на Україну

Митні збори великі. Але з 1 липня 2016 року протягом двох з половиною років на машини не старше 2010 року, що задовольняють нормам Євро-5, діє знижений акцизний збір. Різниця з базовим може доходити до 14 разів. За зниженими ставками можна розмитнити лише один автомобіль на рік, і в разі його продажу протягом року з дня оформлення доведеться сплатити повний акциз.

Щоб дізнатися, чи можна ввезти авто за зниженим акцизом, треба знати дату випуску, яка не завжди збігається з часом першої реєстрації, яке зазвичай вказується в оголошеннях. Тому для впевненості пробивайте VIN транспортного засобу. Попередню вартість розмитнення порахуйте в онлайн-калькуляторах.

Попередню вартість розмитнення порахуйте в онлайн-калькуляторах

Можете звернутися до послуг митних брокерів. Вони розрахують точну вартість розмитнення і допоможуть з оформленням документів, що дозволить заощадити час при ввезенні транспортного засобу. Список ліцензованих митних брокерів можна подивитися тут.

Для постановки машини на облік потрібен сертифікат відповідності. Його можна зробити в дослідних інститутах у Києві, Львові, Житомирі. Їхати оформляти краще удвох. Тоді один займає чергу на огляд, а другий в цей же час оформляє документи. Плата за отримання сертифіката близько 1000 гривень. Протягом тижня Вам його надішлють на пошту.

Далі машина ставиться в звичайному порядку на облік в МРЕВ.

Без розмитнення на Україну

Єдиний легальний спосіб - тимчасове ввезення (на 1 рік), дозволяє Стамбульська «Конвенція про тимчасове ввезення». Але заковика полягає в тому, що вона передбачає безмитне ввезення тільки комерційного транспорту. До нього відноситься і легкові автомашини, тільки належати вони повинні іноземній юридичній особі, а водій повинен мати документи, що він діє в інтересах юрособи-власника ТЗ.

Як ввезти без розмитнення

Але в інтернеті досить оголошень, в яких пропонується продаж іноземних машин на Україну з ввезенням без сплати мит. Схема дій така. Якась іноземна фірма купує машину собі, а з Вами укладає договір, що Ви нібито її працівник, видаються відповідні папери.

На митниці все представляється так, як Ніби Ви їдете в Україну по робочому дорученням. Вас безмитно пропускають на територію України, і теоретично, рік Ви безперешкодно їздите. Через рік знову доведеться їхати в фірму за кордон і проходити все спочатку. Підкреслюю, що власник транспортного засобу не Ви, а компанія, з якою Ви укладаєте договір.

Можливі Наслідки

Однак, митники відмінно знають всі подібні схеми. Вони можуть і не пропустити новоспеченого «власника» іномарки, поки не отримають собі «винагороду» за пропуск. Ще один крайній варіант - відмова у ввезенні, хоча для цього у митників повинні бути вагомі причини.

Ще один важіль впливу з боку митників - вони можуть зажадати повернення транспортного засобу в країну вивезення «... відразу ж після завершення транспортних операцій, для яких вони були ввезені». Тобто тимчасове ввезення вони законно можуть дозволити тільки на 5-7 днів, після закінчення яких автомобіль буде реекспортований з України.

Також можуть виникати проблеми зі співробітниками ДАІ, таку машину Ви не можете ні продати, ні навіть розібрати на запчастини, тому що вона - не Ваша власність. У будь-який момент власник може зажадати її собі, і формально буде прав. На цьому грунті діють і чисто шахрайські фірми.

Тому перш ніж зважитися на спробу безмитного ввезення автомобіля, добре подумайте, чи варто він тих фінансових і юридичних проблем, які можуть виникнути.

Як пригнати автомобіль з Польщі в ДНР

У ДНР на номерах іншої країни можна їздити не більше трьох місяців. Однак можливе продовження Декларації тимчасового ввезення за плату. Перетинати блокпости іноземною авто - не можна. Перегін автомобіля можна здійснити тільки через територію Російської Федерації. Зате тут найнижча вартість розмитнення з розглянутих країн - від 700 до 1600 доларів. Теж стосується і цін за перегін.

У країні працюють кілька сіркоперегінних, у яких можна замовити автомобіль, в тому числі і з Польщі. Вони не тільки приженуть авто, але і розмитнять, і зареєструють його за Вашим бажанням.

Як пригнати автомобіль в Росію на запчастини

Якщо у Вас рідкісна або стара іномарка, напевно ви стикалися з такою проблемою, як труднощі пошуку запчастин. Може трапитися, що в результаті ДТП, серйозної поломки, просто від часу потрібно буде значна кількість деталей, які купити на території Росії неможливо. Виходом буде покупка за кордоном аналогічного авто в якості донора.

Виникає питання, чи не можна заощадити на митних зборах, раз на облік транспортний засіб ставити не планується?

Заощадити можна, якщо Ви ввезе автомобіль не як транспортний засіб, а як запасні частини. В цьому випадку вартість розмитнення складе 30% від вартостей деталей, але не менше 4 євро за кілограм. Але для цього буде потрібно розібрати автомобіль. Як мінімум двигун відокремити від кузова.

При цьому оформляється окремо ввезення кузова і двигуна, а також інших частин. Процес схожий на ввезення цілого автомобіля тільки розмір мита буде менше.

Процес схожий на ввезення цілого автомобіля тільки розмір мита буде менше

Ще один варіант, якщо авто старе (більше 30 років), і на облік її ставити не збираєтеся, то можна спробувати ввезти його як історичну цінність. Мито на неї платити не треба. Для цього треба подати документи (копії цивільного і закордонного паспорта, техпаспорта, договору купівлі-продажу, фотографії ТС) до Міністерства культури РФ або Росохоронкультури для отримання листа, що підтверджує, що транспортний засіб є культурною цінністю, і оплатити експертний висновок.

Автомобіль можуть і не визнати культурною цінністю, це залежить від рішення експертів.

Звичайно ж, якщо транспортний засіб ввозиться на запчастини не має значення ні рік його випуску, ні екологічний клас, ні наявність пристрою ЕРА-ГЛОНАСС.

Підведемо Підсумки

Переганяючи авто з Польщі, треба пам'ятати про наступне:

  • будуть потрібні такі документи як віза і міжнародні права;
  • мита роблять економічно недоцільним ввезення автомобілів старше 5 років, а також масові моделі авто;
  • ввезення багатьох автомобілів до Росії неможливий, через вимоги до екологічності;
  • як і при будь-якій покупці уживаного автомобіля треба володіти деякими знаннями і завжди бути напоготові, щоб не придбати разом з автомобілем проблеми.

Але якщо автомобіль, який Ви хочете придбати не підпадає під обмеження, у Вас є фінансові можливості, а головне, бажання і впевненість в своїх силах, перегін авто з Польщі - відмінна можливість стати власником машини Вашої мрії, так як її авторинок сповнений гідних пропозицій.

Висновок

Стаття вийшла великий, зате тепер Ви знаєте, як пригнати транспортний засіб з Польщі, про особливості ввезення автомобіля з-за кордону в чотирьох країнах, і чи можна заощадити при цьому. З'явилися питання - задавайте в коментарях.

А гнали ви авто з Польщі або замовляли перегін? Розкажіть про це в коментах. Мені цікаво більше дізнатися про цю тему.

Відео-бонус: 5 найстрашніших тварин в світі:

Буду радий Вашій підписці на мій блог. Діліться посиланнями на статтю з родичами і знайомими. Поки що!

Виникає питання, чи не можна заощадити на митних зборах, раз на облік транспортний засіб ставити не планується?
А гнали ви авто з Польщі або замовляли перегін?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов