Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Автоматичний: конструкція, принцип роботи, монтаж

  1. Пристрій автоматичного повітрявідводчика
  2. Як працює автоматичний?
  3. установка
  4. Причини появи повітря і повітряних пробок в системі опалення

Наша сеть партнеров Banwar

А А А

Наявність повітря і мікропухирців в системі опалення призводить до зниження ефективності і порушень в її роботі:

Наявність повітря і мікропухирців в системі опалення призводить до зниження ефективності і порушень в її роботі:

Автоматичний, макс. температура 110 ° С, 10 bar.

  • Знижується тепловіддача радіаторів. Повітря заповнює верхню частину радіатора, в результаті чого вона стає холодною;
  • Кисень, присутній в повітрі, сприяє корозії внутрішніх стінок обладнання;
  • Знижується або повністю припиняється циркуляція теплоносія;
  • Лопаті і підшипники циркуляційного насоса з мокрим ротором схильні до підвищеного навантаження, в результаті чого насос може передчасно вийти з ладу;
  • Присутні постійні шуми в радіаторах, трубах і циркуляційному насосі.

Одним з найбільш ефективних пристроїв, здатних вирішити всі перераховані вище проблеми є автоматичний - прилад, призначений для автоматичного видалення повітря з системи опалення.

Пристрій автоматичного повітрявідводчика

Конструкція і принцип дії автоматичного Воздухоотводная клапана.

Автоматичний являє собою герметичний латунний корпус, як правило, циліндричної або конусоподібної форми. У корпусі розташований пустотілий поплавок, виконаний з поліпропілену або високоякісного тефлону, який пов'язаний за допомогою важеля з спускним клапаном. Спускний клапан оснащується пластиковим замикаючим ковпачком-заглушкою, який запобігає витоку теплоносія в разі поломки пристрою.

Примітка! Відведення повітря буде працювати тільки при відкритому замикаючому ковпачку. Виробники постачають воздухоотводчики з повністю закрученими ковпачками, це робиться для виключення попадання забруднень всередину корпусу. Для початку роботи пристрою ковпачок слід відкрутити на кілька оборотів.

Для початку роботи пристрою ковпачок слід відкрутити на кілька оборотів

Типи автоматичних Воздухоотводная клапанів.

Існують 3 типи автоматичних клапанів:

  1. Прямі традиційні (монтаж здійснюється вертикально);
  2. Кутові (під кутом 90 °). Використовуються як радіаторні замість крана Маєвського або в тих випадках, коли пристрій опалювальної системи не дозволяє використовувати прямий відведення повітря;
  3. Спеціальні воздухоотводчики для радіаторів.

Як працює автоматичний?

Принцип роботи автоматичного повітрявідводчика можна описати кількома «кроками»:

  • Скупчується в корпусі пристрою повітря чинить тиск на поплавок, завдяки чому поплавок поступово опускається вниз;
  • Опускаючись вниз поплавок тягне за собою важіль і спускний клапан відкривається, випускаючи повітря назовні;
  • У міру виходу повітря з корпусу, поплавок знову піднімається нагору, одночасно закриваючи спускний клапан.

Старий автоматичний Воздухоотводная клапан.

До недоліків автоматичних поплавцевих клапанів відноситься їх вимогливість до чистоти теплоносія. Через неякісний теплоносія частково або повністю забивається Воздухоотводная отвір, що призводить до нещільного замикання випускного клапана. В результаті цього, починається текти теплоносія. Для вирішення цієї проблеми доводиться розбирати відведення повітря і очищати запірний механізм.

Ще однією проблемою автоматичних клапанів є текти в районі нарізного сполучення між верхньою кришкою і корпусом пристрою. Текти відбувається через розрив кільця ущільнювача, яке встановлено між корпусом і верхньою кришкою. Видання, що вийшло з ладу кільце слід замінити на нове, або подмотать різьблення Tangit-му Uni-Lock або льоном.

Технічні характеристики:

ПараметрОд.вим.

Термін служби до 30 років Макс. температура теплоносія 110-120 ° С Макс. температура навколишнього середовища до 60 ° С Тиск 10-12 бар Різьба для з'єднання ½, ¾ дюйма Вимоги до теплоносія вода, рідкі неагресивні середовища

установка

Автоматичні воздухоотводчики монтуються вертикально (так, щоб ковпачок був спрямований вгору) в найвищих точках опалювальної системи (верхні ділянки стояків, приладів опалення, колекторів , Котлів і т.д.). Кутові моделі також встановлюються ковпачком догори.

Перед відводом повітря рекомендується встановити кульовий кран або відтинає клапан . Це дозволить, не зливаючи теплоносій із системи, здійснити заміну вийшов з ладу приладу.

Автоматичний в ЦТП (центральному тепловому пункті).

Причини появи повітря і повітряних пробок в системі опалення

  • Часто в закритих системах опалення в якості теплоносія застосовується звичайна водопровідна вода, яка містить розчинений кисень. При нагріванні такої води, вона виділяє кисень у вигляді великої кількості мікропухирців. Через якийсь час, у міру накопичення, бульбашки утворюють повітряну пробку.
  • При заповненні системи, теплоносій «подавався» з великою швидкістю, в результаті чого повітря не встигав стравлювати. Система повинна заповнюватися поступово, без поспіху, (на заповнення 1 поверху розгалуженої системи опалення повинно йти близько 1 години).
  • В опалювальній системі є витік теплоносія або якісь з'єднання закручені нещільно, в результаті чого в систему надходить повітря.
  • В системі використовуються полімерні труби без антидифузійного покриття стінки яких Киснепроникність.
  • Помилки в монтажі системи також можуть стати причиною утворення повітряних пробок. В особливій мірі це стосується недотримання необхідних ухилів труб, в результаті чого повітря «застоюється» на певній ділянці трубопроводу і не доходить до повітрявідводчика. В цьому випадку рекомендується зробити врізку на проблемну ділянку і встановити автоматичний.
  • Повітря потрапив в систему після проведення ремонтних робіт.

Відео

Схожі записи:

Як працює автоматичний?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов