Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Автомобільні амортизатори, щоб шлях був м'яким + відео »АвтоНоватор

  1. З чого складаються автомобільні амортизатори
  2. Вивчаємо будову та принцип роботи амортизатора
  3. Чому пильовики амортизаторів і відбійники потрібно міняти вчасно

Наша сеть партнеров Banwar

Їзда по природним височин і западин обов'язково призведе до того, що машина клюне капотом, якщо у неї не будуть стояти на кожній підвісці надійні автомобільні амортизатори передні, газові або масляні. Задні теж потрібні, щоб машину не підкидало. А на дорозі, що складається суцільно з вибоїн, пом'якшення контакту кузова з нерівностями необхідно, щоб уникнути згубного впливу тряски на багато вузлів транспортного засобу.

З чого складаються автомобільні амортизатори

Навіть якщо ресори і підвіски у вас в ідеальному стані, і кожне колесо завжди має зчеплення з дорогою, це зовсім не означає, що їзда буде комфортною. Важливими елементами є і, наприклад, газомаслянние задні амортизатори (в тій же мірі, що і передні), особливо для пасажирів, навіть якщо припустити, що водій може бути байдужий до трясці. Саме ці вузли компенсують рух коліс по відношенню до кузова, в результаті чого поштовхи пружин підвісок в салоні практично не відчуваються. З чого ж складається амортизатор?

Перш за все, на сторожі комфорту водіїв і пасажирів стоять пружина і опора амортизатора, переднього або заднього, остання являє собою свого роду металевою тарілкою з отвором посередині. У ній зроблена виїмка для упору в неї кінця пружного елемента, і при складанні потрібно стежити, щоб пружина лягала правильно. Утримується опора за допомогою гайки, накрученою на стрижень штока, далі йдуть шайба і опорний підшипник амортизатора. Знявши все це після стиснення спіралі, ви отримуєте доступ до пильовики, гофрованого чохлу, під яким ховається пружний відбійник. Він необхідний для того, щоб не давати пружині стискатися до кінця.

Вивчаємо будову та принцип роботи амортизатора

Однак все перераховане вище - лише деталі, без яких ми розглядаємо вузол працювати не буде, відбійник і шток амортизатора повністю доповнюють один одного. Отже, пружний елемент сам по собі не є достатнім засобом для ізоляції поштовхів від пружин підвісок. Навпаки, відбулося б посилення тряски, якби основою всього не були різні види амортизаторів. Конструкція їх досить проста, корпус являє собою трубку, закриту з нижнього кінця і з подвійною стінкою, заповнена повітрям порожнина якої з'єднана з центральною ємністю тільки через клапан стиснення. З верхнього кінця трубка відкрита, в цьому місці в неї занурений шток з поршнем, що має клапан відбою.

Пристрій і принцип роботи амортизатора залежить тільки від наповнення. Існує масляний тип, газовий і комбінований, тобто газомасляної. Почнемо з першого. У його центральний резервуар залито масло. Коли поршень рухається вниз, щоб уникнути розриву трубки частина масла видавлюється крізь клапани поршня вгору, повністю покинути камеру не дозволяє встановлений у верхній частині корпусу сальник. Однак більша частина масла при цьому переходить крізь клапан стиснення в зовнішнє порожнину. Повітря в ній стискається і через це легко виштовхує масло назад в робочий резервуар, коли поршень йде в верхню позицію.

Повітря в ній стискається і через це легко виштовхує масло назад в робочий резервуар, коли поршень йде в верхню позицію

Газомасляної тип майже не відрізняється конструкційно, просто він містить не тільки масло для амортизаторів, повітря в ній замінено газом, найчастіше азотом. Справа в тому, що перший варіант, розглянутий вище, має такий недолік, як швидке нагрівання через гасіння енергії стислої пружини. Виникає теплова енергія, і масло практично закипає, починає пінитися, що погіршує роботу вузла. Газ у зовнішній порожнини виключає ефект аерації.

Конструкція газового амортизатора в корені відрізняється, хоча в ньому є ті ж складові, що і в попередньому типі. Відмінність в тому, що труба корпусу одинарна, друга камера розташовується не в стінках, а в нижній частині і відділена від основного резервуара плаваючим поршнем-поплавком. У другу порожнину під тиском нагнітаючи газ (азот). Поршень, на якому крім клапана відбою встановлений і другий (стиснення), рухаючись вниз, вичавлює частина масла вгору, при цьому впливає на поплавок. Газ піддається тиску в малому ступені, тим самим створюючи ефект пружності на штифті, однак такий амортизатор тим жорсткіше, ніж сильніше нагрітий азот. Крім того, при виникненні вм'ятини на стінці вузол обов'язково заклинить.

Чому пильовики амортизаторів і відбійники потрібно міняти вчасно

Кожен раз, коли пружина стискається, відбійник не дає їй повністю опуститися, оскільки при зіткненні витків машину грунтовно струсонуло б. Саме кількість стиснень відбійника і визначає його довговічність, а значить більш короткий варіант, який використовується тільки на нерівностях, прослужить набагато більше часу. Однак міняти потрібно своєчасно як пильовики амортизатора, так і відбійники, оскільки внутрішній діаметр останніх поступово розширюється від руху по шунту. В результаті обидві гумові деталі починають нещільно прилягати, поступово деформуючись через вільних переміщень.

Також слід враховувати старіння гуми, з якої зроблені розглядаються частини вузла. З'являються мікротріщини, в які набивається пил, дрібна металева стружка, еластичність відбійника і пильовика падає, а разом з тим збільшується шорсткість їх поверхні, що дає ефект абразиву при контакті з шунтом. Гірше може бути тільки самостійна спроба фіксації відбійника за допомогою намотаною на шунт ізоляційної стрічки. Вона від нагрівання сповзає разом з гумовою деталлю, поступово слабшає адгезія, і в результаті стрічка може потрапити під кромку сальника, що призведе в протіканні масла.

Якщо відбійник забрудниться до такої міри, що почне покривати подряпинами шток, в результаті постраждає і сальник, що обов'язково закінчиться течею масла.

З чого ж складається амортизатор?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов