Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Бензинові генератори, дизельні генератори продаж в Санкт-Петербурзі, доставка по Росії.

  1. Які параметри слід врахувати при виборі генератора
  2. Бензиновий або дизельний?
  3. Дизельні і електричні станції

Наша сеть партнеров Banwar

Важко переоцінити переваги електричного генератора, коли існує потреба в напрузі при відсутності доступу до централізованої енергомережі. Особливо актуальні в застосуванні генератори на будівельних майданчиках, коли відсутність електрики може дуже негативно позначитися на проведенні робіт. Найбільш поширеними генераторами сучасності є дизельні і бензинові, а фірмами-виробниками - «FOGO» (Польща), «PRAMAC» (Італія), «HONDA» (Японія).

Найбільш поширеними генераторами сучасності є дизельні і бензинові, а фірмами-виробниками - «FOGO» (Польща), «PRAMAC» (Італія), «HONDA» (Японія)

Генератори «FOGO» - високоякісна продукція, яка має найширший асортимент. Дане продуктивне обладнання вважається одним з найбільш надійних, термін безперебійної роботи якого набагато триваліший, ніж у іншої аналогічної продукції. Модельний ряд надано дизельними і бензиновими генераторами, а також такими, які можуть виробляти електрику, що отримується від роботи тракторного приводу. В асортименті продукції фірми «FOGO» є генератори, потужність яких становить від 7,0-8,0 кВт (невеликі побутові моделі) до 63,0 кВт (потужні професійні вироби).

Високонадійні генератори «PRAMAC» займають лідируючі позиції на всьому світовому ринку електростанцій, які акумулювали в собі найкращі якості дизельних двигунів таких брендів, як «MITSUBISHI», «PERKINS», «VOLVO», «YANMAR», «DEUTS», «MTU» . Продукція даного італійського виробника може безвідмовно працювати в самих жорстких кліматичних умовах. Потужність, яку виробляють генератори фірми «PRAMAC», поміщається в діапазон від 6,0 до 2160,0 кВт (велике промислове обладнання). Фірма готова запропонувати своїм потенційним покупцям, як продукцію серійного виробництва, так і ту, яка може бути виконана на замовлення з певними індивідуальними параметрами.

Генератори «HONDA» - продукція високої якості, яка користується величезним попитом у населення країни, і може задовольнити потреби всіх потенційних споживачів. Асортимент генераторів сьогодні представлений інверторними і бензиновими моделями. Електростанції фірми «HONDA» поєднують в собі високу продуктивність, оптимальні розміри, мають чудовий сучасний дизайн, а цінова політика орієнтована на покупців з різними фінансовими можливостями.

Для власників заміських будинків проблема аварійного відключення електроенергії завжди залишається актуальною. Причиною тому стають старі електромережі, не розраховані на сучасні навантаження, погодні умови, аварії на трансформаторних підстанціях. Робота практично всіх систем життєзабезпечення будинку (подача води, опалення, освітлення, засоби комунікації, охоронні системи) залежить від електрики. Тому навіть короткострокові відключення електроенергії створює суттєвий дискомфорт його мешканців.

Вирішити проблеми з перебоями в подачі електрики допоможе домашня електростанція, яку в побуті називають «генератор». Така установка включає в себе бензиновий або дизельний двигун внутрішнього згоряння. Двигун приводить в рух генератор, що виробляє електроенергію. У побуті зазвичай використовують генератори синхронного типу, які виробляють електричний струм частотою 50 Гц з напругою 220 В. Але існують моделі, що виробляють трифазну напругу 380 В.

Які параметри слід врахувати при виборі генератора

Домашні електростанції розрізняються робочими параметрами. До них відноситься потужність електроенергії, що виробляється, тип споживаного палива, економічність, ресурс роботи. Саме показники потрібно враховувати в першу чергу, вибираючи безно- або дизельгенератор. Ресурс безаварійної роботи електрогенеруючій установки вимірюється в мотогодинах. За цим показником генератори можна розділити на три групи. Невелика електростанція з ресурсом до 1000 мотогодин призначаються для сезонного використання. Вони можуть забезпечити висвітлення і роботу необхідних побутових приладів. Електрогенератор ресурсом до 2500 мотогодин може забезпечити електроенергією не тільки побутові прилади, а й будівельний електроінструмент. Їх можна використовувати на будмайданчиках, на яких немає централізованої подачі електрики. Для довготривалого використання підійде бензинова або дизельна електростанція з ресурсом від 3000 мотогодин.

Потужність генератора - один з найважливіших параметрів. Саме від нього залежить кількість і види приладів, які можуть одночасно працювати від домашньої електростанції. Не завжди необхідну потужність генератора можна визначити простим додаванням потужностей цих приладів. Якщо електростанція буде забезпечувати енергією прилади з індуктивним опором (наприклад, холодильник або електроінструмент), то при підрахунку потрібно враховувати не тільки їх робочу, а й пускову потужність.

Бензиновий або дизельний?

Двигуни, якими оснащуються електростанції, працюють або на бензині, або на дизельному паливі. Діапазон потужності бензинових генераторів лежить в межах від 0, 5 до 12 кВт. Мінімальна потужність дизельних електростанцій - від 2 кВт. Бензогенератор (в порівнянні з дизельними установками аналогічної потужності) відрізняється компактністю, більш низьким рівнем шуму і вібрацій. Установки середньої потужності, що працюють на бензині, варто придбати в тому випадку, якщо електрогенератор буде використовуватися періодично (наприклад, при сезонному використанні). Бензогенератор потужністю понад 10 кВт може використовуватися для постійного енергозабезпечення. Але якщо потрібна установка великої потужності, то кращим вибором стане дизельна електростанція. Такі станції набагато економічніше, ніж бензинові. Дизельгенератор кращий і з точки зору пожежної безпеки. Дизельне паливо менш вибухо- і пожежонебезпечні, ніж бензин. Установки, що працюють на дизелі, розрізняються за способом охолодження двигуна. У повітряних охолодження здійснюється за рахунок припливу повітря, у рідинних - за рахунок циркуляції тосола. Рідинне охолодження застосовується, як правило, в потужних стаціонарних установках.

Дизельні і електричні станції

Електростанції представляють собою підприємства, які здатні у великих кількостях виробляти електричну енергію. Сьогодні серед величезної кількості електростанцій можна знайти гідравлічні, теплові, а також автономні. Завдяки постійно розвиваються технологіями, а також використанню інноваційних розробок були значно поліпшені показники механізації та автоматизації управління роботою електростанцій. Сьогодні всі основні функції і інші важливі моменти виконуються за допомогою централізованого обладнання.

На даний момент під час керування електростанціями високо цінується і характеризується великою відповідальністю працю людини, який повинен постійно перебувати в напрузі, щоб стежити за роботою електростанції.

Найсприятливіші умови для виконання роботи і для працездатності людини є на гідравлічних електростанціях. Що стосується атомних електричний станцій, то там є певний ризик для здоров'я людини. Працівник може отримати несприятливі впливу від радіоактивних випромінювань, а також від газів і аерозолів. Основні і головні виробника електричної енергії є досить потужні теплові електростанції блочного типу. Вони використовують в якості палива всім відомі і поширені речовини, такі як сланець, вугілля, мазут, торф, а також природний газ. Але варто відзначити, що досить шкідливими чинниками, якими володіє електростанція є високий температурний режим, який може досягати майже 35 градусів. А на таких ділянках, як майданчик котлів і котло - турбінний цех температурний режим може підніматися до 50 градусів. У зимовий час мікроклімат в електростанції можна охарактеризувати досить різкими і великими температурними перепадами. Не рідко можна спостерігати появу протягів, які несприятливо можуть позначитися на роботі електростанції.

Мікроклімат в електростанції можна поліпшити завдяки ретельній тепловій ізоляції всього має обладнання. Також необхідно ретельно стежити за правильною роботою вентиляції.

У приміщеннях, де перебувають щити, а також в кабінах кранівників необхідно заздалегідь встановити кондиціонер. Під час транспортування і вивантаження основного палива необхідно стежити за основними показниками пилу, які можуть досягати наступного значення - до 100 мг / м3. Під час ремонту, а також при очищенні котлів може утворитися пил до 500 мг / м3. Такі речовини, як зола і мазуту можуть викликати у людини стан отруєння, тому що в них міститься Ванда. Така речовина нерідко ставати причиною виникнення різних захворювань шкіри, яка реагує на домішки сірки, Ванда, нікелю, а також багатьох інших речовин.

Щоб значно знизити відсоток запиленості в електростанції необхідно подбати про досить герметизації для трактів паливної передачі. Також необхідно впровадити біс пилові способи, щоб максимально швидко очистити котли, а також провести ретельне прибирання в приміщенні. На певних ділянках, де спостерігається інтенсивне виділення великої кількості пилу працівникові необхідно використовувати спеціально призначений респіратор.

Але сьогодні вже досить тривалий час особливою популярністю користуються дизельні електростанції.

Як правильно вибрати дизельні електростанції

На сьогоднішній день електрику прийнято вважати великим благом для цивілізації. Але сьогодні настав особливий вік, де досить високо цінується мобільність в будівництві, виробництві, побуті, а також у багатьох соціальних сферах. Саме по цих причин були розроблені дизельні електростанції, які дозволяють перевозити їх у будь-який зручний місце для роботи.

Не завжди для продуктивної і функціональної роботи електричної енергії є електрика. І немає ніякого способу для проведення електрики в поле або на галявини, тому щоб забезпечити безперервне живлення для електричного обладнання необхідно використовувати дизельні електростанції. Вони допоможуть проводити монтажні роботи в полях, надати тепло в будинку, або провести багато інших робіт.

Сьогодні на офіційному сайті якісного і надійного устаткування є величезний вибір різноманітної техніки, такий як дизельні електростанції. Щоб максимально правильно і точно вибрати дизельні електростанції необхідно дотримуватися кількох основних правил:

  1. Під час вибору необхідно точно визначити сумарну потужність, яку в майбутньому будуть споживати всі електричні прилади в будинку. Але варто враховувати, що сумарна сума розраховується на всю техніку, яка може бути підключена одночасно;
  2. Особливу увагу необхідно приділяти різним струмоприймачів, які повинні мати в своєму пристрої переважання індуктивної, а також активного навантаження;
  3. Щоб була можливість підключення до мережі, в яку будуть підключатися всі електричні прилади, активно навантажують електричну мережу необхідно вибирати дизельні електростанції з великим запасом потужності. Дизельні електростанції можуть витримати великі навантаження, коли до мережі підключаються освітлювальні прилади, електричні плити, водонагрівачі, а також багато інших домашні прилади;
  4. Електрообладнання технології індуктивного типу, яка представляє собою прилади та електричні двигуни. Сюди можна віднести прилади, які були розроблені на представленої основі - насос, дриль, пила, компресор, холодильник, а також багато інших. Вони потребують під час запуску споживання великої кількості потужності. Саме з цієї причини необхідно обчислити загальну сумарну потужність, і вибрати дизельні електростанції, які перевищують отриманий показник в 3 рази. Дизельні електростанції відмінно зарекомендували себе в роботі і вже багато користувачів оцінили всі переваги використання такої техніки.
назад

Бензиновий або дизельний?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов