Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

БМП-3 - опис, характеристики, конструкція, історія створення

  1. Розробка
  2. Пристрій
  3. озброєння
  4. БМП-3 «Деривация»
  5. БМП-3М "Драгун»
  6. Машини на базі БМП-3
  7. експлуатація
  8. Епілог

Наша сеть партнеров Banwar

Російська бойова машина піхоти БМП-3, незважаючи на суперечливі думки, виявилася в числі найпопулярніших експортних машин і планується до закупівлі російської армією 2015 року не дивлячись на швидку появу нових Курганец-25 .

Вона здатна швидко переміщати особовий склад на пересіченій місцевості, долати вплав водні перешкоди і використовуватися після застосування ядерної зброї.

Розробка

Російська бойова машина піхоти БМП-3, незважаючи на суперечливі думки, виявилася в числі найпопулярніших експортних машин і планується до закупівлі російської армією 2015 року не дивлячись на швидку появу нових   Курганец-25

У 1977 році в Курганській Спеціальному конструкторському бюро машинобудування почалася розробка Об'єкту 688М, який пізніше став БМП-3. У 1982 році з'явився перший зразок, озброєний 100 мм гарматою. Через 2 роки в Кубинці почалися випробування, що завершилися виявленням проблем, але схваленням машини в цілому.

Найдивнішою проблемою виявилася траєкторія польоту керованих ракет, які потрапляли в ціль, розташовану на дистанції 100 м., Плазом. Справа виявилася в дуловому компенсаторі, точніше, його схилі на кінці. В авральному режимі почалася доробка, в ході якої дульні компенсатори вирішили зрізати прямо на полігоні за допомогою ножівок по металу.

У січні 1985 роки машина потрапила на державні випробування, що проходили в декількох регіонах СРСР з різними погодними умовами. Важкими видалися випробування в Севастопольській бухті, під час яких велася стрілянина на плаву при хвилюванні моря в 3 бали. Проте, бойова машина піхоти показала себе з кращого боку, продемонструвавши високу кучність стрільби зі своєю 30 мм гармати і буквально покалічивши виступає в ролі мішені Т-55.

Завершилися випробування в 1989 році в Білорусії, після чого нова техніка почала надходити на озброєння.

Цікаво, що при її створенні було використано 111 патентів, в момент свого створення БМП-3 стала передовою, ніж та викликала критику, пов'язану із зайвою складністю і ненадійністю.

Пристрій

Корпус має лобове протиснарядне бронювання, що захищає від 30 мм снарядів, дах і борти витримують бронебійні кулі калібром 12,7 мм. Можлива установка накладкою броні і динамічного захисту.

БМП-3 отримала задньомоторне компонування, на відміну від БМП-1 і БМП-2 , Які на сильно пересіченій місцевості сильно розгойдуються і доставляють купу клопотів своєму водієві. Двигуни УТД-29 і УТД-32 потужністю 500 і 660 к.с. відповідно, ставляться на різні модифікації БМП і дозволяють розганятися до 70 км / год на суші і 10 км / год на воді.

У десантному відділенні 5 місць і 2 додаткових, у відділенні управління 3, а в бойовому - 2. Через розташування двигуна ззаду десант змушений розвантажуватися через люки над двигуном, а стрілки через що відкриваються вгору. З іншого боку, стрілки в багатьох конфліктах воліли їхати на броні, в таких випадках відкинуті наверх люки служать додатковим захистом.

озброєння

Озброєння складається з 100 мм гармати 2А70, здатної запускати ПТУР і автоматичною спареної 2А72 калібром 30мм, є стабілізатор. Також є спарений кулемет ПКТ калібру 7,62 мм і 2 курсових в корпусі. Боєкомплект складається з 40 100 мм снарядів, до 8 ПТУР і більш ніж 6000 патронів 7,62 мм.

Гармата 2А72 має велику дуловою енергією, що дозволяє знищувати все зовнішнє обладнання танка при необхідності, залишивши його небоєспроможним. При обстрілі застарілого Т-55 були навіть зафіксовані тріщини в броні башти.

БМП-3 «Деривация»

На виставці Russia Arms EXPO 2015 публіці показали модернізацію «Деревація», що відрізняється безлюдній вежею і збройну автоматичної артустановкою АУ-220М калібру 57 мм. Така гармата призначена для знищення піхоти, розрахунків вогневих точок, легкобронированной техніки, БМП, безпілотників і інших низколетящих повітряних цілей.

АУ-220М - це артилерійська установка, що знаходиться у вежі низького профілю з круговим обертанням. Скорострільність досягає 100 пострілів в хвилину, прицільна дистанція вогню - до 8 кілометрів. Боєзапас складається з 80 снарядів в автоматизованій боеукладке і ще 120. Як допоміжне озброєння установлений спарений кулемет ПКТМ, що володіє боєзапасом у 2000 патронів.

Широко застосовується сучасне цифрове обладнання, що дозволяє застосовувати «Деревацію» в будь-яких погодних умовах і будь-який час доби.

Завдяки використанню нової безлюдній вежі без підбаштового відділення, внутрішній простір стало більше, що дозволило додати 2 місця для десанту.

БМП-3М "Драгун»

Також на виставці продемонстрували ще одну новинку - «Драгун». Машина отримала шасі своїх попередників і нову компоновку при цьому з двигуном і трансмісією спереду, а населеним відділенням ззаду, що помітно збільшило захист особового складу і підвищило зручність вивантаження / навантаження десанту.

Озброєння залишилося колишнім, але розташоване в безлюдному бойовому модулі. Командир і навідник завдяки цьому розташовані всередині корпусу, що збільшило їх захищеність.

Двигун - модифікований УТД-32, що розвиває потужність 816 к.с., що дає машині масою в 21 тонну величезну енергоозброєність і дозволяє розвивати швидкість вище 70 км / год.

«Драгун» обладнаний перешкодостійкою СУО і сучасним цифровим обладнанням, що забезпечує інтеграцію кожної бойової одиниці в єдину бойову систему.

Машини на базі БМП-3

  • БРМ-3К «Рись» - бойова розвідувальна машина, здатна діяти в тилу противника. Відрізняється озброєнням, що складається з 30 мм гармати 2А72 і 4 ПТУР, додатковою системою виявлення цілей і передачі інформації, навігаційним обладнанням. З'явилася в 1995 році, екіпаж складається з 6 чоловік.
  • БТ-3Ф - БТР .
  • БРЕМ-Л «Беглянка» - ремонтно-евакуаційна машина, захищена бронею. Призначена для евакуації легкої техніки з поля бою і ремонту в польових умовах.
  • 2С31 «Відень» - САУ , Оснащена 120 мм знаряддям 2А80.
  • 9П157-2 і 9П157-4 - бойова машина і машина управління батареєю відповідно, складаються в протитанковому ракетному комплексі «Хризантема-С».
  • 9П162 - Бойова машина у складі протитанкового ракетного комплексу «Корнет-Т».
  • ТКБ-841 - зенітна самохідна установка в складі ПЗРК «Панцир-С1-О».

експлуатація

БМП-3 часто піддається критиці, наприклад, за свою ненадійність. Механізм зміни кліренсу погано зарекомендував себе, через що був заблокований або навіть прибраний в нових модифікаціях. Один з режимів механізму заряджання основної гармати не налагоджений і практично не використовується в армії, стартер двигуна дуже любить виходити з ладу, а в циліндри старих модифікацій може затікати масло, в результаті чого може відбутися гідроудар. Важливо, що частина цих проблем вирішується в нових модифікаціях, а сама БМП-3, не дивлячись на свій вік, має великий потенціал для модернізації.

Бойова машина піхоти стоїть на озброєнні багатьох країн, в Росії використовується понад 500 одиниць і ще кілька буде замовлено найближчим часом.

Епілог

Російської армії була потрібна легка і плавуча БМП, і БМП-3 стала саме такою. Вона має великий потенціал для модернізації в майбутньому, а прямо зараз є модифікації або дослідні зразки з додатковою активної бронею і потужнішим озброєнням.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов