Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Браслети протиковзання своїми руками

  1. Що краще ланцюга або браслети проти ковзання
  2. Які бувають браслети
  3. Як зробити браслети протиковзання своїми руками
  4. Як монтувати браслети
  5. Як з ними їздять
  6. сервіс

Наша сеть партнеров Banwar

Майже кожен водій мріє про те, щоб його автомобіль мав відмінну прохідність. Щоб будь-якої якості дорога була прохідна в сніг і бездоріжжя, в машині цілий рік повинна бути противобуксовочную браслети на колеса. Але як зробити браслети протиковзання своїми руками?

Що краще ланцюга або браслети проти ковзання

Браслети з'явилися на колесах машин відносно недавно Браслети з'явилися на колесах машин відносно недавно. Ефективність браслетів була підтверджена на найскладнішому бездоріжжі. Вони допомагають впевнено долати глибокий сніг і непролазні бруд. Водії швидко оцінили переваги цього засобу проти ковзання, і воно швидко набуло поширення. За деякими властивостями браслет перевершив традиційну ланцюг.

Він складається з двох відрізків ланцюга, закріплених по торцях двох металевих шпильок. На кожній з них закріплений дуже міцний противоскользящий ремінь з плетеного поліпропілену, який протягується через отвори колісного диска. На кінці одного з цих ременів закріплений спеціальний замок, який після кріплення на шині фіксує все пристрій. Браслет може встановлюватися на автомобіль з переднім, заднім або повним приводом. Завдяки регулюванню розмірів, він може ставитися на будь-яке колесо, поєднуватися з машинами більшості марок.

Кілька таких виробів, змонтованих на колесі, забезпечують позашляхові характеристики близькі до ланцюга. Причому їх кількість прямо пропорційно плавності ходу машини. Кожен водій в залежності від дорожньої ситуації сам визначає потрібну кількість браслетів і коліс для їх установки.

До переваг цього кошти відносяться:

  • можливість самому здійснити його монтаж на застрягле колесо;
  • поліпшення прохідності машини на слизькій і засніженій дорозі;
  • простота конструкції і малий час кріплення;
  • компактність, що дозволяє зручно розмістити в машині кілька браслетів;
  • демократична ціна;
  • використання на автомобілях різних класів;
  • універсальність, що дозволяє використовувати на колесах різних радіусів;
  • вищий, ніж у ланцюгів рівень безпеки.

Важливо, що конструкція цього засобу дозволяє виготовляти браслети протиковзання своїми руками. Чимало автомобілістів цим користуються, роблячи цілком якісні і надійні пристрої.

Які бувають браслети

Колесо, оснащене браслетом, по суті, отримує знімний підсилювач протектора, який:

  1. Допомагає підняти ходові можливості машини.
  2. Збільшується безпеку машини в дорозі.
  3. Гальмування стає ефективніше.
  4. Мінімізуються бічні замети.
  5. Зменшуються пробуксовки.

Комплектуючі браслета можуть бути з різних матеріалів, різної товщини в залежності від класу машини. Так, у автобусів і вантажних автомобілів товщина металу, з якого зроблена ланцюг, становить 8 мм, а ширина міцною тканинної стрічки близько 50 мм. Для ланцюгів браслетів позашляховиків йде 6-міліметрова ланцюг і товстий ремінь для його кріплення. Легковий автомобіль масою до півтора тонн має ланцюг з перетином прутка в 5 мм і стрічку шириною 25 мм. Зазвичай набір для автомобіля складається з шести браслетів. На кожне колесо по три штуки. Це дозволяє долати грязь, пісок, сніг, глину, розкислу землю. У комплект фабричного виробництва входять також рукавички, інструкція по монтажу та безпечного ведення робіт, прогумований міцний затягується мішок або пластиковий кейс.

Зазвичай використовуються два ланцюги цього антиковзаючого вироби Зазвичай використовуються два ланцюги цього антиковзаючого вироби. Все частіше зустрічаються трехцепние, які ставлять на автомобіль для подолання особливо складної дороги. Кріпляться ланцюга на міцну металеву планку трапецієподібної форми. На гумі їх фіксує особливо міцний ремінь. В останні роки на деяких автомобілях ставлять браслети, в яких функцію протиковзких ланцюгів виконують ремені з поліуретану високої зносостійкості. Зверху них закріплені металеві скоби, що забезпечують прекрасне зчеплення на льоду. Оснащені вони замками з функцією самонатяженія. Бувають зроблені у вигляді металевої скоби з шипами. Зустрічаються зроблені самодельщикамі з відрізка шини більшого розміру.

Різноманітність конструкторських варіантів дозволяє людині з хорошими слюсарними навичками зробити браслети протиковзання своїми руками.

Як зробити браслети протиковзання своїми руками

Перш ніж починати виготовлення таких браслетів, варто звернути увагу на пристрій продаються подібних виробів Перш ніж починати виготовлення таких браслетів, варто звернути увагу на пристрій продаються подібних виробів. Після цього зробити браслети буде простіше. До початку роботи уточнити, які матеріали та інструменти потрібні. Визначити загальну довжину ланцюга, що фіксує ременя, довжину і діаметр високоміцного сталевого прута для нарізування шпильок. Знадобляться металеві трубки, які будуть одягатися на шпильку для зниження стирання ременя.

Потрібні будуть також гайки, шайби, здатні фіксувати замки, пряжки. Ланцюг треба підбирати зварену з антикорозійним покриттям, ремінь з міцного плетеного синтетичного матеріалу. З обладнання для роботи знадобляться інструменти і матеріали для розрізання ланцюгів, нарізування різьблення, обрізання і прошивки ременя.

Куплений матеріал потрібно розмітити, перевірити правильність розрахунків і розрізати по відповідним розмірам. Нарізати різьбу на шпильках, заготовити металеві трубки для них. Більш короткі шматки ременя йдуть на кріплення замку, ті, що довше - для затягування браслета. Торці ременя оплавити. З одного кінця кожного ременя зробити петлю з прошивкою, в яку повинна щільно входити трубка.

Після цього безпосередньо виготовляти браслети протиковзання своїми руками. Спочатку слід зробити заготовку шпильок. На їх змащену солідолом поверхню надіти трубки. Потім з двох сторін обох шпильок за допомогою гайок і шайб закріпити кінцеві ланки ланцюгів. На коротку частину ременя ставиться замок. Довга частина пропускається через отвір в диску і зовні з'єднується з замком.

Перший виріб монтується на автомобіль, де перевіряється його працездатність і відсутність контакту з деталями гальмівного механізму. Зазвичай це 2-3 штуки на провідне колесо. Якщо займатися цим у вільний від роботи час, то за 3-4 дні машину можна оснастити повним комплектом.

Як монтувати браслети

Для вмілого поводження з коштами проти ковзання краще на машині заздалегідь в спокійній обстановці провести монтаж і зняття браслетів. Слід постійно пам'ятати, що браслет - це ланцюг, і будь-яке її пошкодження або обрив може пошкодити автомобіль, заподіяти інші неприємності.

Користування саморобним пристроєм вимагає врахування обставин:

  • перед початком і під час руху переконатися в надійності фіксації браслетів;
  • їх не можна використовувати на асфальтованих і бетонних дорогах;
  • рухатися на них можна тільки після правильної установки;
  • при монтажі і знятті використовувати рукавички;
  • при початку руху дотримуватися безпечної дистанції;
  • не допускати, щоб пробуксовувало колесо з браслетом.

Встановлювати антіпробуксовочниє браслети можна як на штамповані диски, так і на звичайні. Виготовлені своїми руками браслети протиковзання вимагають особливої ​​уваги. Їх слід використовувати на невеликих бездорожних ділянках. При цьому треба пам'ятати, що від них немає толку на пухкому піску. Якщо автомобіль повнопривідний, з вільним міжосьовим диференціалом, на кожному колесі має бути однакова кількість браслетів. Якщо міжосьовим блокування включена, можлива їх установка на одній провідній осі. При частих поїздках по складним дорогах, через кожні кілька кілометрів слід перевіряти стан кріплення, підтягувати ремінь.

Як з ними їздять

Навіть найкращі пристрої протиковзання, які зроблені своїми руками, не є панацеєю від бездоріжжя Навіть найкращі пристрої протиковзання, які зроблені своїми руками, не є панацеєю від бездоріжжя. Автомобіль, обладнаний браслетами, вимагає особливої ​​уваги. Тут багато залежить від того, яке покриття має дорога. На слизькому крутому підйомі, в грязі і глині, на щільному снігу браслети показують себе добре. Спроби використовувати їх в піску або пухкому снігу результату можуть не дати.

Якщо влітку машина застрягла в високою колії або села на грунт кузовом, то висока ймовірність того, що браслет виявиться марним. Більш того, одягнене в нього колесо буде все більше занурюватися в грунт. Тут знадобиться лопата, лебідка, буксирний трос і тягач. Такі самі проблеми виникають і в зимовий період, коли сніг пухкий і температура близька до нуля. Браслети виявляються марними, прориваючи яму під машиною.

Важливо також неухильно дотримуватися швидкісного режиму, рухаючись з пристроєм проти ковзання. Неприпустимо їхати з браслетами по снігу або землі зі швидкістю понад 40 км / год. Якщо під колесами кам'яниста або заклякла земля їхати треба особливо обережно зі швидкістю не більше півтора десятків кілометрів на годину.

сервіс

Часом зробити своїми руками такі кошти виявляється простіше, ніж регулярно доглядати за ними. Автомобіль, в багажнику якого знаходяться браслети, регулярно з їх допомогою долає бездоріжжя. Після цього браслети знову закидаються в багажник. В черговий раз виявляється, що ланцюг на них заіржавіла, ремінь порвався, замок його не тримає. Крім того, шина в тому місці, де він ставився, має ознаки потертості.

Тому слід дотримуватися кількох елементарних правил догляду за твором рук своїх:

  • тримати браслети в сухому і чистому місці;
  • після використання очистити від бруду і вимити;
  • перевіряти ремені, ланцюги і замки;
  • змащувати і підтягувати гайки;
  • потерті ремені замінювати;
  • виключити контакт з вологою, паливом, кислотами.

Зроблені своїми руками з якісних матеріалів браслети по своїй ефективності і довговічності зазвичай не поступаються заводським виробам. Однак, щоб витрачені зусилля не були марними, їх потрібно грамотно експлуатувати і підтримувати в працездатному стані.

Але як зробити браслети протиковзання своїми руками?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов