Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Броньовані машини: по одягу протягуємо ніжки

  1. Що можемо ми тепер
  2. Ми ніби в тренді, але ...
  3. Їх гармати проти наших кулеметів
  4. Союзники нам допоможуть?
  5. Грошей немає, але ви тримайтеся

Наша сеть партнеров Banwar

Бойові можливості військової техніки, що надходить на озброєння білоруської армії, безпосередньо залежать від величини коштів, що виділяються на її переоснащення.

Створену на підприємствах ВПК Білорусі версію знаменитого радянського бронетранспортера БТР-70, під індексом БТР-70МБ1, вперше покажуть широкому загалу 3 липня на параді на честь Дня Незалежності в Мінську. Про це днями повідомили пресі представники Міноборони і Госвоенпрома РБ. Машина була створена в ході дослідно-конструкторських робіт в ВАТ «140 ремонтний завод» (м Борисов).

При реалізації тактико-технічних вимог замовника, в ролі якого виступив міністерство оборони, були істотно підвищені ходові та захисні характеристики заслуженою броньованої машини, а також значно поліпшена ергономіка бронетранспортера, прийнятого на озброєння радянської армії ще 21 серпня 1972 року і запущеного в серію в 1976 році .

Що можемо ми тепер

Серйозні зміни торкнулися компонування заброневого простору. Так, для забезпечення більш комфортного розміщення військовослужбовців у десантному відділенні, збільшена його висота на 14 см. Для зручності висадки десанту з машини були розширені отвори бічних люків з установленням в них двостулкових дверей. З метою підвищення стійкості та надійності зв'язку БТР-70МБ1 обладнаний вітчизняної цифрової радіостанцією Р-181-50ТУ «Дрофа», яка забезпечує передачу мовної та цифрової інформації по перешкодозахищеності каналу зв'язку.

Установка водометного рушія від БТР-80 і більш потужного силового агрегату - 8-циліндрового дизельного двигуна КамАЗ-7403.10 з турбонаддувом потужністю 260 л. с. - замість V-образного восьмициліндрового карбюраторного двигуна ГАЗ-49Б (ЗМЗ-4905) потужністю по 115-120 л. с., зажадала змін в конструкції агрегатів трансмісії, в тому числі використання нової роздавальної коробки і приводів її управління, а також доопрацювання корпусу машини.

З метою маскування і прикриття бойової машини від вогню протитанкових засобів, модернізований БТР обладнаний шістьма установками для пуску димових гранат калібру 81 мм, що входять до складу універсальної системи 902У «Хмара-2». Установки відстрілюють заряди на дальність 200-300 метрів і утворюють суцільну димову завісу розміром 50х28 м.

Зміни не торкнулися баштового кулеметного озброєння БТР-70МБ1, воно залишилося аналогічним озброєння його попередників - БТР-70 і БТР-60ПБ (14,5-мм кулемет КПВТ і спарений з ним 7,62-мм ПКТ з боєкомплектом, відповідно, 500 і 2000 патронів), розміщені під обертається вежі з прицілом ПП-61А або ПП-61АМ.

І тим не менше, в результаті доопрацювань маса бронетранспортера збільшилася на півтори тонни і склала близько 13 т (БТР-70 важить 11,5 т, БТР-80 - 13,6 т). Що, втім, ніяк не вплинуло на ходові якості БТР-70МБ1, який в ході випробувань зміг на шосе розвинути швидкість 92 км / ч.

фото 140zavod фото 140zavod.by

Ми ніби в тренді, але ...

Треба сказати, що модернізація легких колісних броньованих машин (ЛКБМ), до яких відносяться і білоруські бронетранспортери БТР-70, цілком відповідає сьогоднішнім світовим тенденціям. Що цілком зрозуміло: ЛКБМ в даний час переважають у парках бойових броньованих машин багатьох армій світу і їх повна заміна була б вельми затратна.

Тому ЛКБМ надійшли на озброєння в останні десятиліття минулого століття, в даний час не списуються, а проходять глибоку модернізацію. Більш того, провідними виробниками цієї техніки реалізується ряд програм значно продовжують термін її служби і поліпшують тактико-технічні характеристики ЛКБМ. Останнім відводиться все більша роль при вирішенні бойових та миротворчих завдань.

У процесі модернізації морально застарілі і / або зношені компоненти машин замінюються новими, більш надійними і сучасними. Перш за все це стосується броньовий захисту і озброєння. Більш того, в ряді випадків нарощування військової потужності за рахунок встановлення автоматичних гармат калібром до 30-мм є основним завданням. Що в свою чергу, через збільшення загальної маси БТР або БМП, породжує потребу в удосконаленні підвіски і в більш потужної силової установки.

(В найбільш просунутих програмах реновації ЛКБМ, що реалізуються розвиненими країнами одним з головних напрямків їх модернізації також є вдосконалення комплексу бортовий електронної апаратури на базі цифрової техніки і створення автоматизованої системи управління бойової машини. За великим рахунком все визначається розміром виділених асигнувань.)

Їх гармати проти наших кулеметів

Як типовий приклад слід привести модернізацію частини парку легких колісних броньованих машин M1126 Stryker 8х8 (це один з варіантів бойової машини Piranha компанії General Dynamics Land Systems - GDLS), що знаходяться на озброєнні американської армії з 2002 року. Вибір цей не є випадковим, так як ці машини в складі підрозділів збройних сил США, розміщених на військовій базі в Польщі, вже дуже скоро можуть опинитися біля кордонів Білорусі.

Броньована машина M1126 Stryker 8х8 Броньована машина M1126 Stryker 8х8. фото armedman.ru

У березні 2015 року, щоб зрівняти можливості БМП Stryker з новітніми російськими аналогами, був запущений проект збільшення ударної потужності цих броньованих машин. Для чого в грудні того ж року компанія General Dynamics Land Systems вибрала вежу Protector Medium Caliber Turret (MCT-30) концерну Конгсберг c 30-мм автоматичною гарматою MCT-30.

Це знаряддя, хоча і не призначене для боротьби з важкими броньованими машинами, але цілком надійно може вражати цілі, що мають броньовий захист здатну витримати попадання куль калібром 12,7-мм. Допрацьована за рахунок установки 30 мм гармати броньована машина отримала позначення XM1296 Infantry Carrier Vehicle - Dragoon.

(Тут, очевидно, доречно буде зазначити, що на попередньому етапі модернізації було проведено посилення захисту машини. Зокрема, змонтовано подвійне V-подібне днище DVH (Double Vee Hull) розроблене компанією GDLS. Додаткове бронювання зажадало посилення підвіски і установки нового 350-сильного двигуна Caterpillar C9.)

Але американські «дракони», стануть не єдиним сильним противником з яким, в разі самого негативного розвитку подій, доведеться зіткнутися нашим військовим.

У квітня 2013 року польський міністерство оборони підписало контракт з фінською компанією Patria, яким передбачається спільне виробництво 570 модульних броньованих машин AMV (Armoured Modular Vehicle) 8 × 8 в Польщі; там ці машини отримали позначення Rosomak. В цю кількість увійшли 313 БМП, оснащені вежею OTO Melara HITFIST-30P, збройної 30 мм гарматою МK44 Bushmaster II.

У жовтні 2013 року Польща замовила ще 307 машин з поставками, запланованими до 2019 року. У ці специфікацію цих контрактів увійшли 122 БМП, оснащені безлюдній вежею, розробленої польськими компаніями HSW і WB Electronics, з 30 мм гарматою і двома пусковими установками ПТУР Rafael Spike.

Союзники нам допоможуть?

На тлі цих «гарматних» ЛКБМ (яких все більше і більше стає на озброєнні евентуального противника) білоруська версія БТР-70, хоча б і оснащена надійним КПВТ калібром 14,5 мм, виглядає помітно програшну.

Тим більше, що і до захищеності БТР-70MБ1 (яка не зросла в порівнянні з його попередниками БТР-60ПБ і БТР-70) є серйозні претензії. Підтвердженням чого можуть служити цифри втрат цієї техніки в Афганістані - за дев'ять років війни радянські війська втратили там 1314 БТР всіх модифікацій, включаючи БТР-60ПБ і БТР-70.

Так що, в разі чого, бронебійні снаряди 30-мм автоматичних гармат американських «драконів» і польських «росомах» зроблять з старого доброго (нехай і подмоложенного) БТР-70 друшляк в буквальному сенсі цього слова.

Звичайно можна втішати себе тим, що на озброєнні союзної нам Росії знаходяться набагато більш просунуті в усіх відношеннях БТР-82А, які є глибокою модернізацією широко відомих БТР-80.

БТР-82А БТР-82А. фото militaryarms.ru

Від попередників БТР-82А відрізняються підвищеною захищеністю, збільшеної на 20% живучістю і вогневою міццю. Замість вежі на ньому встановлений дистанційно керований бойовий модуль з електроприводами і цифровим двоплощинним стабілізатором озброєння: 30-мм автоматичною гарматою 2А72 і спареним з нею кулеметом ПКТ калібру 7,62 мм.

Проведено і ряд інших важливих удосконалень. За рахунок установки нового двигуна КамАЗ-740.14.300 потужністю 300 к.с. (Замість колишнього 260-сильного) максимальна швидкість бронетранспортера по шосе зросла до 80 км / год, на плаву - 10 км / ч.

Грошей немає, але ви тримайтеся

З 2016 БТР-82А з'явилися і на озброєнні білоруської армії. У вересні 2015 року на виставці Russia Arms Expo-2015 року, яка проходила в Нижньому Тагілі, між Білоруссю і Росією було підписано угоду про постачання збройним силам нашої країни 32 таких бронетранспортерів. Які і були поставлені в обумовлені терміни.

Однак, з огляду на величину коштів, що виділяються на потреби оборони, на закупівлі скільки-небудь значної кількості БТР-82А нашим військовим розраховувати не доводиться. Як заявив свого часу міністр оборони Білорусі Андрій Равка, вартість кожного з них - 900 тис. Доларів.

Для порівняння, капітальна модернізація стоять на озброєнні білоруської армії бронетранспортерів буде коштувати близько 300 тис. Доларів. З урахуванням мізерного військового бюджету країни легко передбачити який варіант переоснащення наших військ легкої бронетехнікою буде реалізований.

Зважаючи на вищенаведене мимоволі виникає питання: для протистояння якому противнику модернізуються бронетранспортери БТР-70 збройних сил Білорусі. З такою вогневою міццю і захищеністю їм по зубах тільки нерегулярні формування напівпартизанських типу і / або диверсійно-розвідувальні групи в ході гібридних військових дій.

Проти сучасної техніки регулярних армій сусідніх країн НАТО у білоруських БТРів шансів практично немає. Але ж можливість такого протистояння, нехай і гіпотетична, сьогодні існує.

Союзники нам допоможуть?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов