Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Будинок на колесах

  1. Які бувають удома на колесах
  2. Вибираємо будинок на колесах
  3. вибір кузова
  4. вибір виробника
  5. вибір планування
  6. Будинок на колесах своїми руками
  7. Фургон з причепа
  8. Будинок з автобуса ПАЗ
  9. Пересувний будинок з вантажівки
  10. Плануємо подорож в будинку на колесах
  11. Зануримося в історію
  12. Газель "Мотохата»
  13. УАЗ «Буханець»
  14. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Кожен раз, коли ми збираємося подорожувати, постає питання: де переночувати в незнайомому місті? І тільки володарі будинку на колесах ніколи не задають собі подібних питань. Ночівля завжди з ними. Це транспорт, який разом вирішує проблеми, знайомі багатьом любителям помандрувати. Ці щасливчики не шукають готелів і можуть весь свій звичний побут взяти з собою. З міста в місто вони вільні і незалежні, адже фургон завжди з ними.
Кожен раз, коли ми збираємося подорожувати, постає питання: де переночувати в незнайомому місті

Але не тільки мандрівникам може допомогти такий вид транспорту. Якщо у вас є дача, а будинком для проживання обзавестися не встигли або ще будуєте, то тимчасовий будинок можна взяти з собою. Приїхали, попрацювали, переночували. Без хвилювання про особисті речі, адже вони завжди з собою. Будинки на ділянці ще немає, але дача буде повноцінна. Мисливці, рибалки і любителі відпочинку на відкритому повітрі теж можуть задуматися про придбання будинку на колесах.

Серед росіян такий транспорт поки не популярний, що не можна сказати про американців. І в цьому немає нічого дивного, саме в Америці його і придумали. Починаючи з 60-х років минулого століття цей пересувний мікроавтобус з будинком почав посилено розвиватися і заповнив все американські дороги. Зараз в Америці і Європі є цілі міста з будинків на колесах.

Які бувають удома на колесах

Цей вид автотранспорту являє собою причіп, обладнаний для комфортного проживання кількох людей. Зазвичай в ньому встановлюються звичні для нас прилади: холодильник, плита, меблі для ночівлі та відпочинку. Буксирується звичайним легковим автомобілем. Всередині інтер'єр схожий на трансформер, коли один і той же елемент виконує кілька функцій. Розглянемо які вони бувають і чим один від одного відрізняються:

  • Причіп-намет. На причепі встановлюється якась конструкція, яка більше схожа на намет. Схожість з наметом полягає ще і в тому, що кожен раз її потрібно збирати і розбирати. Усередині зазвичай розміщуються нескладні побутові прилади: плита, умивальник, прості меблі;
  • Причіп-дача. Це більш серйозний транспорт. Він уже більше схожий на справжній будинок, великих розмірів і комфортабельніше. Крім простого обладнання, в ньому вже можуть встановлювати санвузол, обігрівач і навіть душ. Буває двох видів: кемпінговий і автономний. У першому випадку він не має власних джерел харчування і водопостачання, а підключається до вже існуючих, якими часто бувають обладнані кемпінги. У другому випадку - це повністю автономний варіант з дизельним генератором і невеликим запасом води. При використанні такого причепа зупинятися можна де завгодно;

Причіп дача в розрізі

  • Будинок на колесах. Якщо попередні два види були все-таки причепами, то в цьому випадку назва повністю виправдано. По суті це повноцінна квартира, переміщенням якої ще й можна управляти. Схожа на великий мікроавтобус. Він більш місткий, на одночасне проживання в ньому можуть розраховувати 6-8 чоловік. Для водія, як правило, є своє спальне місце, розміщене над кабіною, називається альков. Для комфортного проживання тут є все: кухня, душова кабіна, холодильник, плита, спальні місця;
  • Інтегрований будинок на колесах. У попередньому варіанті кабіна водія не інтегрована в загальний житловий простір. Тут же кабіна і житлова зона є єдиним цілим і мають загальний дизайн. Це збільшує простір, пасажири можуть спостерігати пейзажі завдяки панорамному лобовому склу та великим, широким вікнам з боків фургона. Це самий комфортабельний варіант. Тут прекрасно все, крім ціни. Він дуже великий, і це єдиний його недолік.

Інтегрований будинок на колесах всередині

Вибираємо будинок на колесах

При виборі будинку на колесах грає роль багато факторів. Про них ми зараз і розповімо.

вибір кузова

У попередньому розділі ми дізналися, які бувають вдома на колесах. Ваш вибір залежить в основному від трьох моментів:

  • ступеня комфорту, яку ви хочете отримати при поїздці;
  • кількості людей, яких потрібно розмістити в будинку;
  • ваших фінансових можливостей.

Варіюючи цими параметрами, можна вибрати ідеально підходить вам фургон з будинком на колесах. Забезпечені люди можуть взяти інтегрований фургон на колесах з повним набором функцій, а інші обійдуться причепом-наметом. Але і ті, і інші будуть щасливі.

вибір виробника

Найпопулярнішими виробниками є Mercedes, Ford, Fiat, Volkswagen. За співвідношення ціни і якості кращим є італійський виробник Fiat. Недарма більше половини проданих будинків на колесах в усьому світі належать саме цьому виробникові. Mercedes є найдорожчим з автобудинків, але це тільки за рахунок престижності цієї марки, а за фактом планування і набір обладнання в ньому небагато чим відрізняється від більш дешевих моделей.

вибір планування

При такий не дуже великої площі планування приблизно однакова у всіх і більше схожа на трансформер з предметів. Звертайте увагу на місця для сну. Бажано, щоб ліжко легко перетворювалася в зручний диван, тим самим заощаджуючи місце в будинку . До речі, в мобільних будинках нерідкі випадки багатоярусного розташування ліжок. Краще, щоб планування мікроавтобуса володіла зонуванням, тобто місця відпочинку і зона санвузла та кухні розташовувалися в різних частинах кузова.

Будинок на колесах своїми руками

Увага: перед тим як робити саморобний фургон своїми руками, уважно вивчіть законодавство і дізнайтеся, як регулюючі органи відносяться до такого роду саморобкам. Які до них пред'являють вимоги. Прикро буде витратити багато сил і часу, але так і не скористатися плодами своєї праці.

Коли у вас є дача, ви мисливець або любите подорожувати, а в грошах обмежені, то можна самому зробити будинок з колесами, схожий на трансформер, і відправитися куди завгодно.

При виготовленні свого автобудинки є два варіанти.

  1. Зробити будинок на колесах своїми руками, використовуючи для цього причіп. Самостійно побудувати стіни, якщо їх немає, продумати планування, систему водопостачання і електрики. Головне, щоб покрокова інструкція виготовлення завжди була під рукою.
  2. Або скористатися вже готовим транспортом, але побудувати будинок всередині. Для цього підійде мікроавтобус Газель, автобус ПАЗ або УАЗ «Буханець». Можна зробити навіть з автомобіля Уралу, Соболя або Камаза. У будь-якому випадку, якщо ви володієте достатньою кваліфікацією, то може вийти гарний фургон, як з картинки.

У будь-якому випадку, якщо ви володієте достатньою кваліфікацією, то може вийти гарний фургон, як з картинки

Фургон з причепа

Вам знадобиться причіп або автопричіп. Його довжина може бути різною, якщо вона буде для вас недостатньою, можна самому збільшити до необхідного розміру. На причеп кріпимо заклепками вертикальні балки. Це будуть стійки. Між стійками причепа кріпимо горизонтально дерев'яні бруски. Це буде каркас майбутнього причепа-будинку. В кінці оббиваємо його вагонкою або тентом, як зручніше. Такий причіп буде як транформер, адже при необхідності його можна розібрати і використовувати за прямим призначенням.

Будинок з автобуса ПАЗ

Старий автобус ПАЗ - хороший транспорт для переобладнання в будиночок на колесах. Автобус на базі ПАЗ можна купити за невеликі гроші і приступити до виконання своєї мрії. ПАЗ за формою добре підходить для будинку - не настільки довгий, як інші марки автобуса. Кузов автобуса ПАЗ краще обробити термоізоляційним матеріалом. Для створення більш затишної обстановки, деякі вікна доведеться закрити. У задній частині ПАЗ можна зробити кімнату відпочинку, а ближче до водія буде своєрідна вітальня. У нижній частині ПАЗ кріпиться балон з газом. Найкращий варіант для газу - пропан. Він буде використовуватися для обігріву при необхідності і для приготування їжі. При монтажі балона знадобитися інструкція.

Пересувний будинок з вантажівки

Вантажівка - машина, ще більш схожа на будинок. Багато в ній навіть встановлюють грубки для обігріву, виводячи трубу назовні. В результаті можна побудувати повноцінне житло з кухнею та санвузлом. Якщо його якісно утеплити і обладнати всім необхідним, то вантажівка підійде для постійного проживання в будь-яких кліматичних умовах. Хороший вантажівка тим, що в ньому багато місця, яке можна переобладнати під різноманітні «примочки»: багажний відсік, великий бак для води, потужний генератор. Деякі сміливці комплектують вантажівка сонячними батареями, розташовуючи їх на даху. Іноді вдається знайти місце для мотоцикла і велосипедів. Вантажівка має високу прохідність, тому можна подорожувати по багатьом красивим і недоступним місцях. Доступні теж підійдуть: заміська дача або лісова галявина.

Плануємо подорож в будинку на колесах

Багато хто відмовляється від поїздок через те, що вважають це занадто важким і накладними. І якщо метою вашого візиту не є ваша ж дача, то потрібно просто заздалегідь продумати деякі моменти майбутньої подорожі, тоді і витрати будуть істотно нижче, і задоволення отримаєте більше. Але якщо фургон вже куплений або сконструйований своїми руками, а, може бути, навіть орендований, значить ви готові. Наступні п'ять пунктів саме для вас.

  1. Для початку потрібно визначитися з напрямком поїздки, побудуйте маршрут, перенесіть його на картинки. Зробіть це так, щоб відвідати максимальну кількість цікавих місць, пам'яток, міст. В наш час, при широкому доступі до різної інформації, це не проблема.
  2. Зберіть компанію для поїздки. Можливо, це потрібно зробити навіть до початку планування маршруту. Точно визначитеся з кількістю дорослих і дітей, щоб оптимізувати будинок для поїздки саме для обраного складу. Від цього залежать габарити меблів і її розстановка.
  3. Заздалегідь продумайте не тільки маршрут, але і місця зупинок і ночівель. Для цього добре підійдуть безкоштовні стоянки і кемпінги.
  4. Придбайте навігатор. При поїздках по незнайомій місцевості краще не ризикувати і бути впевненим, що шлях під вашими колесами вірний. Інакше можна втратити багато часу і нервів.
  5. Отримайте візу, якщо подорож планується по закордонних країнах.

Отримайте візу, якщо подорож планується по закордонних країнах

Зануримося в історію

Наостанок зробимо невеликий екскурс в історію і подивимося, які були спроби в виробництві мікроавтобуса з будинком на базі вітчизняних автомобілів.

Газель "Мотохата»

У 1996 році одна московська фірма вирішила зробити автомобільний дім на базі автобуса Газель і назвати її своїм ім'ям - «Мотохата». За основу було взято шасі ГАЗ 33021 «ГАЗель». Головною метою фірми було зробити бюджетний фургон, який не поступається закордонним аналогам.

Ось що в результаті вийшло. Кількість сидячих місць - 4 разом з водієм. Спальних місць в Газелі теж було чотири, але два з них розташовувалися над водійськими кабіною, а решта перевтілювалися в обідній стіл. Укомплектований мікроавтобус був зовсім непогано: холодильник, обігрівач, водонагрівач, душ, санвузол, плита з двома конфорками, два газові балони в загальному на 28 літрів. Газель "Мотохата» вийшла симпатичною, що на картинках, що в житті.

Газель Мотохата» вийшла симпатичною, що на картинках, що в житті

За ціною ця Газель цілком могла конкурувати в іноземними виробниками, але на той момент в Росії був відсутній платоспроможний попит і проект поступово завершився, а Газель «Мотохата» канула в історію. Цей приклад показав, що можна зробити будинок навіть з Газелі або Соболя.

УАЗ «Буханець»

Це самий відмінний варіант для рибалок або мисливців. УАЗ «Буханець» вас навряд чи зможе швидко і з комфортом переміщати між містами, як Газель, але щоб дістатися до важкодоступних місць, та ще й в компанії однодумців, кращого варіанту годі й шукати. І розміри його для цього відповідні, менше, ніж у автобуса ПАЗ. Залишається тільки добре попрацювати і укомплектувати УАЗ усіма потребами, які можуть знадобитися для настільки екстремального відпочинку. Дача теж підійде для відвідування на цьому транспорті.

Свого часу компанія «Schieppati» виробляла на основі УАЗ-452 будинки на колесах двох моделей - «Safari» і «Adventure Camper». Вони навіть проходили випробування в пустелі Сахара і, треба сказати, показали себе з кращого боку. Ці моделі УАЗ відрізнялися кількома особливостями. Передні крісла не зазнали змін, але при бажанні вони могли бути повернені в сторону салону. Всі сидіння УАЗ розкладалися і виконували функцію спального місця. Диван був схожий на трансформер, встановлений в задню частину і на ніч перевтілювався в ліжко.

Рідний бензиновий двигун УАЗ був замінений на дизельний. З обладнання були: газова плита і умивальник з балоном чистої води на 200 літрів. Деякі мандрівники оцінять той факт, що УАЗ був забезпечений збіркою стічних вод. Будинок на базі УАЗ від фірми «Schieppati» мав електричний насос для циркуляції води.

Будинок на базі УАЗ від фірми «Schieppati» мав електричний насос для циркуляції води

висновок

Згадайте картинки, на яких щасливі мандрівники могли відвідувати різні міста і країни, при цьому перебуваючи, по суті, у себе вдома. Метою їхнього візиту могло бути все що завгодно: місто, ліс, дача, чужа країна, але все необхідне завжди було у них під рукою. Не потрібно розпаковувати валізу за валізою, бронювати квитки і постійно підлаштовувати свій шлях під зовнішні обставини.

Всі ці люди використовували найкращий транспорт для подорожей - будинок на колесах. Трансформер, обладнаний усіма благами цивілізації і дозволяє вам одночасно насолоджуватися чудовими пейзажами за вікном і зручністю проведення часу. Це, погодьтеся, буває нечасто.

Автор: С. Розанова

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов