Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чи небезпечно включати кондиціонер взимку

Наша сеть партнеров Banwar

Більшість більш-менш сучасних машин оснащено кондиціонерами, які покликані охолоджувати салон в спеку. Взимку ж охолоджувати нічого не потрібно і в зв'язку з цим не ясно: зламається «кондей» якщо запустити його в мороз?

Перш ніж говорити про зимової експлуатації автомобільного кондиціонера, скажімо, що включати його періодично потрібно в обов'язковому порядку. Просто для того, щоб мастило постійно і рівномірно розподілялася по робочих поверхонь в кондиціонері , Щоб в трубках системи не застоювалася волога і не розвивалася мерзенна мікрофлора і т. Д. Фахівці стверджують, що в профілактичних цілях систему слід включати, як мінімум, раз на місяць. Але в російських умовах зима триває не менше півроку. У зв'язку з цим виникає питання: чи не зашкодять кондиціонеру спроби його експлуатації при негативних температурах?

Щоб дати відповідь на це питання потрібно трохи заглибитися в принцип роботи будь-якого «кондея». Заправлений в його систему фреон в рідкому вигляді надходить у випарник системи кондиціонування і в ньому переходить в газоподібну форму, відбираючи при цьому тепло у прокачується через систему вентиляції машини повітря. Після цього, вже в газоподібному стані він потрапляє в компресор, де знову стискається до стану рідини. Температура кипіння фреону в випарнику при тиску близько 15 бар, типового для більшості автомобільних систем кондиціонування - близько 0 ° C. Тобто взимку для його переходу з рідкого в газоподібний стан може банально не вистачати тепла.

А потрапляння рідкого фреону «на вхід» компресора, швидше за все, призведе до його фатальною поломки. Тобто фізика процесу говорить нам: при негативних температурах на вулиці включення «Кондея» рівносильно його вбивства. Однак не все так категорично трагічно. Справа в тому, що при невеликому морозі температура в підкапотному просторі машини з прогрітим двигуном залишається вище нуля. А адже саме звідси система вентиляції салону машини смокче повітря. Тобто при невеликому "мінусі" - вище приблизно -5 ° C, - кондиціонером цілком можна користуватися.

Зрозуміло, не для охолодження салону, а для підсушування повітря в ньому - щоб уникнути запотівання вікон і лобового скла. Ну, а якщо за вікном стоять по-справжньому сильні морози, трястися над кондиціонером машини теж не варто. Справа в тому, що в систему вентиляції переважної більшості більш-менш сучасних моделей авто вбудований датчик забортної температури. І якщо він виявить, що вона впала нижче критичного для випаровування фреону рівня, включення кондиціонера буде автоматично заблоковано, а водієві при цьому доведеться користуватися однією лише «грубкою».

32904

32904

Взимку ж охолоджувати нічого не потрібно і в зв'язку з цим не ясно: зламається «кондей» якщо запустити його в мороз?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов