Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чи не Відключається Насосна станція: Причини і способи налагодження

  1. Як працює насосна станція
  2. усуваємо несправність
  3. Засмічення блоку управління
  4. Збій в регулюванні насосної станції
  5. витік води
  6. Інші причини несправності
  7. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Фото насосної станції, встановленої на ділянці

Для забезпечення повноцінного водопостачання заміського будинку мало просто встановити насос, краще використовувати комплексне обладнання, а саме - насосну станцію. Вона продовжить термін служби підйомного агрегату, забезпечить запас води та її нормальний тиск в мережі. Але, як і у випадку з будь-яким іншим складним обладнанням, в її роботі можуть виникнути неполадки.

У цій статті ми відповімо на питання, чому не відключається насосна станція, і що можна зробити в такій ситуації.

Як працює насосна станція

Щоб розуміти причини, за якими може виникати така несправність, потрібно розібратися в будову та принцип дії насосних станцій.

Основні вузли, що входять до її складу:

  • Насос. Залежно від виду, глибини та інших характеристик джерела води, він може бути поверхневим (див. Поверхневі насоси для води: як вибрати правильно ), Які встановлюються за на поверхні землі, або занурювальним, що опускається безпосередньо в джерело. Насоси також відрізняються робочими параметрами: потужністю, продуктивністю, напором і т.д .;
  • Гидроаккумулятор. Це ємність з міцного матеріалу, розділена всередині на два відсіки для води і для повітря. За конструкцією гідроакумулятори можуть відрізнятися: у одних відсіки розділені гумовою перегородкою (мембраною), у інших всередині знаходиться гумова ж ємність, в яку надходить вода. Коли відсік для води наповнюється, гума розтягується, збільшуючись в обсязі і стискаючи повітря, що знаходиться у другому відсіку. Він в свою чергу тисне на мембрану, підтримуючи на постійному рівні тиск в трубопроводі;

пристрій гідроакумуляторів

  • Блок керування . Він складається з реле тиску і манометра. Коли кількість води в гидроаккумуляторе зменшується настільки, що тиск повітря знижується до мінімального встановленого значення, реле включає насос і він підкачує воду до тих пір, поки тиск не досягне максимального встановленого значення.

Зверніть увагу. Мінімальний тиск і різниця між ним і максимальним значенням виставляється і регулюється своїми руками. Для цього призначені спеціальні пружини в реле тиску.

Для цього призначені спеціальні пружини в реле тиску

Пристрій насосної станції з поверхневим насосом

усуваємо несправність

Серед безлічі проблем, які можуть виникати в процесі роботи обладнання досить часто зустрічається така: насосна станція не відключається - чому це відбувається?

Ми з'ясували, що вона повинна працювати періодично, відключаючи при максимальному і знову включаючись при мінімальному тиску в гидроаккумуляторе. Це запобігає швидкий знос насоса, який при автономній роботі включався б при кожному відкритті крана на кухні або смивочного бачка в туалеті.

Зверніть увагу. Деякі насоси взагалі не пристосовані для роботи в постійному режимі і можуть використовуватися тільки в складі насосної станції.

Якщо ж ви помітили, що насос працює безперервно, обладнання слід негайно відключити, знайти причину, по якій це відбувається, і постаратися її усунути. Постараємося полегшити вам цю задачу, описавши ті чинники, які найчастіше призводять до подібних несправностей.

Засмічення блоку управління

Якщо перекачується рідина містить в собі нерозчинені забруднення у вигляді частинок піску або мулу, вони можуть забити собою вхідний отвір в корпусі реле тиску. Насамперед потрібно переконатися в тому, що воно чисте, а якщо це не так, то обережно очистити прилад. Якщо після цього робота станції не нормалізувалася, тільки тоді слід шукати іншу причину.

Якщо після цього робота станції не нормалізувалася, тільки тоді слід шукати іншу причину

Блок керування

Збій в регулюванні насосної станції

Моменти включення (див. Чому часто включається насосна станція: що робити ) І виключення насоса залежать від того, на який тиск налаштоване реле. Ці установки можуть збитися, і для відновлення колишнього режиму роботи реле потрібно буде заново відрегулювати, для чого прилад частково розбирають.

Увага! Заходи по регулюванню потрібно робити дуже акуратно, так як застосування надмірної сили може привести до інших поломок.

Інструкція по налаштуванню реле така:

  • Вимкніть все обладнання від мережі;
  • Злийте воду з гідроакумулятора;
  • Підкачайте тиск в ємності гідроакумулятора до робочого, підключивши до вхідного клапану насос з манометром. Можна використовувати автомобільний або будь-якої побутової;
  • Щоб отримати доступ до пружинам регулювання, обережно зніміть кришку з контролюючого тиск реле;
  • Мінімальне значення тиску, при якому насос повинен включатися, встановлюється за допомогою великої пружини. Якщо його потрібно знизити, поверніть викруткою регулювальний гвинт проти годинникової стрілки, а якщо підвищити - за годинниковою;

Реле тиску з кришкою, без кришки (видно обидві пружини) і вид зверху

  • Маленька пружина реле відповідає за різницю між мінімальним і максимальним тиском. Її регулюють аналогічним способом: підкручуванням регулювального гвинта по або проти годинникової стрілки в залежності від того, потрібно збільшити або зменшити цю різницю.

Зверніть увагу. Обов'язково враховуйте максимально допустимий тиск в системі. Тиск, при якому насос повинен відключатися, має становити не більше 95% від нього.

Також збій налаштувань може статися в результаті окислення, підгоряння або забруднення контактів в блоці електрореле. Їх необхідно ретельно зачистити після відключення приладу від електромережі.

витік води

Прихований витік води з системи - це досить поширене пояснення того, чому насосна станція не відключається. Тиск в акумуляторі просто не може досягти заданого через те, що постійно відбувається витрата води, а блок управління прагне його підтримувати.

Тиск в акумуляторі просто не може досягти заданого через те, що постійно відбувається витрата води, а блок управління прагне його підтримувати

Невеликий витік на роботу станції не вплине, але вона може бути не одна

Витік може відбуватися як через постійно відкритий або протікає кран, так і на прихованих ділянках водопроводу. Наприклад, через розрив труби під землею або в свердловині. Рішення проблеми - заміна або герметизація пошкоджених ділянок, ремонт водорозбірних пристроїв.

Інші причини несправності

Є й інші чинники, що впливають на те, що насосна станція працює без зупинки. Перш ніж нести її в ремонт, переконайтеся, що жоден з них не став причиною цієї несправності. Усунути їх ви цілком зможете самостійно, тоді як ціна ремонту і час, проведений без води, змусять понервувати.

  • Перевірте герметичність підключення шланга до вхідного патрубка пристрої. Несправність може бути пов'язана з підсмоктуванням повітря в систему.

Всі системи повинні бути щільними

  • Вона може виникнути і через «скаче» напруги електрики в мережі. Якщо для ваших місць це звичайне явище, допоможе установка стабілізатора напруги або трансформатора.
  • Ще одна можлива причина - нерегульоване підбурювання повітря через аварійний спускний клапан гідроакумулятора. Усунути її допоможе заміна клапана або його регулювання.

висновок

Ми описали як мінімум сім причин, за якими в роботі насосної станції можуть виникати проблеми. Найчастіше вони пов'язані з некоректним настроюванням автоматичного блоку управління, тому в першу чергу перевіряється саме цей момент.

Щоб не помилитися в процесі регулювання і не зіпсувати механізм, радимо вам подивитися відео в цій статті, що описує цей процес.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов