Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чи небезпечно ГБО в автомобілі?

Наша сеть партнеров Banwar

Сучасні газові балони, які встановлюються на автомобілі, не можуть вибухати
Сучасні газові балони, які встановлюються на автомобілі, не можуть вибухати. Навіть якщо їх «підсмажувати» на відкритому вогні!
Але люди, знайомі з темою лише з чуток, переконані: в разі пожежі балони обов'язково вибухнуть. Схоже, провиною всьому кінематограф - в бойовиках автомобілі після аварії неодмінно вибухають. Насправді це вигадка: автомобілі з бензиновими двигунами в таких випадках тільки горять. Щоб переконати навіть самих боязких в тому, що вибуху газу також боятися не варто, ми зважилися на серйозний тест.

БЕЗПЕКА 2001
З цілої низки параметрів газ безпечніше бензину. А якщо врахувати, що з 2001 року в Європі все автомобільні газові балони оснащені чотирма клапанами, що зводять нанівець ризик витоків і вибуху, ми були впевнені в успішному результаті випробувань ще до їх початку.
У разі пожежі головні ролі відводяться перепускному клапану, контрольовано стравлювати газ, коли тиск в балоні перевищить 27 атмосфер, і запобіжної заглушці, розправляються при температурі 120 ° С. Остання не потрібно за нормативами, але її встановлюють на всі балони в країнах ЄС - для більшої безпеки.
ПОЖЕЖНИЙ ДЕЛО
З вогнем жарти погані, тому випробувачі звернулися за допомогою в проведенні тесту до професіоналів з протипожежної служби.
Ми зняли балон з автомобіля і доставили до місця випробувань. Фахівці встановили його на спеціальну газову плиту, включили її. Балон охопило полум'я. За запевненнями експертів, температура вогню - близько 900 ° С. Це набагато більше, ніж при звичайному пожежі - адже вогонь в нашому випадку штучно сконцентрований навколо єдиної мети.
Нагрівання балона відбувався швидше, ніж в реальному житті, тому і перепускний клапан балона відкрився вже через півтори хвилини, і з нього під кутом близько 45 ° раптом вирвався язик полум'я.
Викид газу тривав близько шести секунд, після чого тиск в балоні впало і клапан під дією пружини закрився. Менш ніж через хвилину полум'я з'явилося знову. Процес повторився в цілому сім разів, а інтервал між спалахами з кожним разом збільшувався - вірний знак того, що газу в балоні залишалося все менше і менше.

КЛАПАНИ РЯТУЮТЬ
Після сьомої спалаху ми нарешті перервали тест -погасілі плиту, охолодили балон і навколишнє площа водою з брандспойта. І лише потім оглянули місце «згарища».
Балон був цілий, а легкий шум газу, що виходить свідчив, що запобіжна заглушка виконала своє завдання - розплавилася і не дала балону вибухнути, навіть якби відмовив перепускний клапан. Результат був би зовсім іншим, «підсмаж» ми балон старого типу без клапанів безпеки.

ПЕРЕДБАЧУВАНІ НАСЛІДКИ
Точно такі ж випробування ми проводили в 1999 році -з тією лише різницею, що тоді тестували два балони з клапанами і без них. Перший повівся так само, як і в нинішньому тесті, - періодично травив газ через перепускний клапан. А без-клапанний через три-чотири хвилини перебування на плиті вибухнув, розкидавши осколки в радіусі 80 м, - як справжня бомба. Тому в Європі закон, який набрав чинності з 1 січня 2001 року, наказує власникам автомобілів, що працюють на газі, міняти балони через 10 років після установки. І замість утилізованого встановлювати тільки резервуар з клапанами безпеки.

РИЗИК ВИЛУЧЕНО   Поворотною точкою в забезпеченні безпеки газових балонів в Європі став 2001 рік, коли вступив в силу документ ЕСЕ / ONU R67 / 01 РИЗИК ВИЛУЧЕНО
Поворотною точкою в забезпеченні безпеки газових балонів в Європі став 2001 рік, коли вступив в силу документ ЕСЕ / ONU R67 / 01. Він передбачає оснащення всіх балонів чотирма клапанами безпеки, які зводять нанівець ймовірність витоку газу і ризик вибуху. Розглянемо їх окремо. Перший клапан перериває закачування газу, коли він заповнює 80% ємності балона. За рахунок цього створюється запас місця для розширення газу при збільшенні температури. Другий клапан відкривається лише тоді, коли автомобіль працює на газі, і автоматично закривається навіть в разі, якщо мотор раптом затихне. Третій клапан перекриває подачу газу з балона при виникненні витоку в системі харчування. Четвертий клапан (на фото вгорі вказано стрілкою, схема його роботи наведена внизу) відкривається, коли тиск в резервуарі перевищує 27 атмосфер. Балони, що продаються в Італії, оснащені також запобіжної заглушкою, яка розплавляється при температурі 120 ° С - вона забезпечує додатковий захист від вибуху на той випадок, якщо перепускний клапан з якої-небудь причини не спрацює.

Чи небезпечно ГБО в автомобілі?

4 (80%) 4 голос [а]


Чи небезпечно ГБО в автомобілі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов