Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Цілком таємно

Наша сеть партнеров Banwar

Наступного року глава держави пересяде на автомобіль російської розробки і виробництва. Що це буде за машина і чим поганий нинішній «Мерседес-Пульман»

Перша і основна функція будь-якого автомобіля - звичайно, транспортна. Доставити екіпаж з точки А в точку Б посильно практично будь-якій машині. Але якщо всередині монарх, президент або прем'єр - потрібно ще забезпечити максимальну безпеку, включаючи захист від замахів, надати пасажирам найвищий комфорт, забезпечити спецзв'язком, та ще продемонструвати належний рівень престижу, як технологічного, так і політичного. Нетривіальне завдання - створити автомобіль №1, чи не так?

«Рено» королеви, «майбах» канцслера

Першій особі сильної держави необхідний автомобіль національної марки. З огляду на, скільки дивні зв'язку сьогодні обплутують автомобільний світ, можна говорити про якісь історичні корені нинішніх інтернаціональних брендів, в крайньому випадку - марках, які стали частково явищами культури, а не просто символом на радіаторі. Неважливо, що «Бентлі» вже досить давно належить «Фольксвагену», а широко використовуваний британським двором і урядом «Ягуар» куплений індійцями - на цих споконвічно англійських марках їздити цілком доречно і пристойно. Але до французького автомобіль англійська королева не сяде ніколи!

А чому ж ми не бачили ні фрау Меркель, ні гера Шредера на задньому сидінні «Майбаха», самого розкішного німецького автомобіля, символу престижу і багатства не тільки для німців? Відповідь проста: демократія. Я така ж людина, як і ви, каже своїм виглядом, оточенням, автомобілем глава будь-якого європейської держави. І неважливо, що мій «Мерседес» броньований, головне - ця марка доступна і тобі! Я використовую «Фаетон», як би заявляє пані Меркель, і це теж «Фольксваген», з такою ж емблемою, як у більшості моїх співвітчизників!

Мені розповідали, що служба протоколу ретельно стежить, щоб глава держави приблизно порівну використовував машини великої німецької трійки, охоплюючи таким чином шанувальників і БМВ, і «Ауді», і «Мерседеса». Але переваги є у кожного, по крайней мере, про відносно демократичний «Фаетон» уродженки східних земель Ангели Меркель знають всі.

А «Майбах»? Залишимо розкішні дорогі машини монархам, бізнесменам і диктаторам (тим більше що найчастіше це один і той же чоловік); втім, тепер, коли немає окремої марки, а є виконання «Мерседес-Майбах», у автомобіля з'явилися шанси коли-небудь потрапити і в гараж якогось освіченого прем'єр-міністра ...

Хто на чому

Ще до виборів 2012 року кандидат в президенти Французької Республіки Франсуа Олланд ознайомився з гамою продукції «Сітроен» і залишився цілком задоволений запропонованим для інавгурації автомобілем: невеликий, недорогий, але чертовски елегантний DS5 з величезним люком в даху найкраще відповідав характеру церемонії. Тим більше що у двох інших французьких фірм на той момент не виявилося гідного конкурента. Беззахисний «Сітроен» змусив, звичайно, попотіти службу охорони, але в якості церемоніального автомобіля виступив відмінно. Цікавий факт: під почався проливним дощем автомобіль вимокнув наскрізь, навіть шкіряний салон був, що називається, хоч викрути. Машину замінили прямо по ходу торжеств, причому цього ніхто не помітив, навіть на інші номерні знаки не звернули увагу. Для повсякденних потреб Єлисейський палац використовує і С6, і інші машини, в тому числі, в разі потреби, броньовані.

Італійці, зрозуміло, не уявляють прем'єра ні на що інше, крім ... ні, не «Фіата», а «Мазераті» або «Лянчи», дарма що обидві марки входять в найвідоміший в країні концерн. Урядова «Лянча-Тема» - суть клон трьохсот «Крайслера», що зовсім не дивно, якщо згадати, що американська корпорація нині куплена все тим же «Фіатом».

Я із задоволенням розповів би вам в подробицях про «Кадилак» Барака Обами, але, на жаль, від «Кадилака» там тільки емблеми і стиль, а сама багатотонна і досить незграбна машина побудована на агрегатах вантажівки GMC. Причина - і відсутність серійного «Кедді» настільки велетенських розмірів, і специфічні вимоги замовника. Який, до речі, скоро зміниться: кожному американському президенту будують новий лімузин, а колишній відправляється служити в посольство або структуру типу Фонду Рейгана.

Китайські товариші деякий час назад широко використовували «Ауді», благо ця марка давно вже може вважатися місцевої. Але все ж становище великої країни зобов'язує мати національний автомобіль для першої особи, і такий був створений під маркою «Хунци», що належить компанії FAW (Першому автомобільному заводу, створеного в 1950-х роках за допомогою СРСР). Машина частково нагадує дизайном (але не розміром!) 21-ю «Волгу» і її сучасників, але в респектабельності їй не відмовиш.

Дуже цікавий вибір автомобіля №1 зробили в Бразилії. Це «Форд-Ф'южн» мексиканської збірки, начинений усім необхідним для президентських потреб. Гібридний привод демонструє турботу про екологію, а «чужорідність» марки компенсується тим фактом, що в Бразилії давно і успішно працюють підприємства «Форда». Іноді подібна скромність може здатися надмірною, тому в якості церемоніального автомобіля використовують «Роллс-Ройс» середини минулого століття, який - як вино: чим старше, тим дорожче і крутіше.

До речі, і найновіші, гібридні технології в моді в вищих сферах: ледь не найпопулярніший після «Мерседеса» S-класу президентський автомобіль - японський «Лексус-LS600h». І той і інший люблять країни без власного автопрому ... Звичайно ж «Лексус» знайшов пасажира і в своїй вітчизні - в особі прем'єр-міністра. Це не єдиний його автомобіль, є ще манірний, в стилі ретро, ​​лімузин «Тойота-Сенчури». Таку ж машину, чий родовід нараховує без малого 50 років, використовує імператор - для монаршої родини побудували подовжену версію «Ройял». Любов японців до квадратних машинам дизайну перших «жигулів» відзначають багато побували на островах ...

Завершимо короткий огляд в Кореї: представницький «Хенде-Еквус» змінив БМВ в урядовому гаражі, а тепер, зі створенням всередині концерну окремої люкс-марки «Дженезис», він змінить ім'я, але не суть. Яка, як випливає з вищесказаного, полягає в наступному: лідер сильної держави їздить на машині національної марки. А якщо такої немає - створює її. До недавнього часу було єдине виключення - Росія ...

ЗИС - ЗІЛ - кортеж

Кажуть, Сталіну подобалися «Паккарди», і тому представницькі автомобілі, освоєні заводом його імені, так схожі на американські. Але при цьому і довоєнний ЗІС-101, і післявоєнний ЗІС-110 досить широко використовувалися в звичайному житті. Важенний броньований «сто десятий» возив вождя, а його легені копії працювали в таксі, швидкої допомоги, допомагали знімати кіно. Потім з цивільного сегмента московську машину витіснили «ЗІМ» і «Чайка», так що ЗІС / ЗІЛ з моделями 111, 114, 4104 зайняв «почесне» місце машини тільки для обраних. Це його і згубило. Демократичний європейський підхід «дивись, у мене така ж машина, як твоя» має ще й колосальне технічне і технологічне перевага. Спираючись на масове легкове виробництво, можна створити прекрасний представницький автомобіль. З чого, скажіть на милість, треба було робити ЗІЛ для генерального секретаря, а потім і президента, якщо завод випускав тисячами вантажівки і холодильники? Семилітрова карбюраторних «вісімка» дожила до XXI століття, на хвилиночку. Але багато, дуже багато, було продуктом дуже малотиражних технологій - хочете, називайте це каретної майстерні, хочете - кустарним виробництвом. Це дорого, це ненадійно, це непрестижно.

Місце головного пасажира (варіант 2014 року)

Місце головного пасажира (варіант 2014 року)

Загалом, цілком зрозумілим підсумком стало спочатку поповнення, а потім і заміщення парку ГОН (гаража особливого призначення) іномарками. «Мерседес» в довгому і броньованому варіанті - «Пульман» - виявився хороший всім: і швидкий, і безпечний, і надійний. Ось тільки ... пишатися ним можна, лише будучи німцем.

Мабуть, ключовим моментом, коли стало ясно, що країні необхідний власний урядовий і президентський автомобіль, стало 9 травня 2010 року. Свято 65-річчя Перемоги вшанували своєю присутністю глави багатьох держав, яких наш президент по протоколу зустрічав в Кремлі. Прекрасно пам'ятаю ту вервечку «мерседесів», які підвозили гостей ... і то почуття, коли волею-неволею згадував, що ця марка взагалі-то воювала на боці.

ЗІЛ як завод, а отже, і як автомобіль, відроджувати було вже нерозумно. Дизайн-проект і навіть ходової зразок лімузина представило «Депо-ЗІЛ», але це знову означало штучне, читай кустарне, і наддороге виробництво. Ще один проект прийшов з берегів Волги: ГАЗ пропонував взяти як основу іноземний автомобіль і шляхом відносно недорогих, але значущих змін зовнішності зробити щось оригінальне, під власною маркою. Спосіб не новий, відомий як бейдж-інжиніринг, але він хороший як термінова міра, а дійсно російський автомобіль з перспективою розвитку в такий спосіб не отримати.

Приблизно тоді ж, у 2012 році, в роботу включилася ГК «Ростехнології» і НАМИ (Науковий автомоторний інститут). Вони запропонували зовсім інший підхід: створити не просто новий президентський автомобіль, а ціле сімейство машин, взявши за основу склад урядового кортежу. Крім «борту №1», в ньому йдуть і позашляховики охорони, і мінівени спецслужб, і седани супроводжуючих осіб. У російському ГОН це все машини декількох марок. А що якщо побудувати їх на єдиній, заново розробленої сучасної платформі? І при цьому позашляховик і седан, скажімо, в цивільному виконанні запропонувати ринку? Тоді мова піде вже не про штучний, а про серійне виробництво, а це зовсім інші технології і інший рівень прибутковості. Спочатку, безумовно, проект зажадає серйозних вкладень, зате і перспектива їх повернути справжнісінька!

У підсумку саме цей проект під назвою «Кортеж» в січні 2013 року і був схвалений урядом, виконавцем призначений НАМИ. Ще до цього інститут оголосив конкурс серед дизайнерів, який включав не тільки завдання підготувати скетчі, але змонтувати комп'ютерний ролик: у півфінал вийшли 25 робіт найрізноманітніших стилів, від ретро до футуризму. Після низки показів, погоджень і тверджень зелене світло дали «Кортежу» класичного стилю з елементами ретро, ​​що відсилають до ЗІС-110. Мова, звичайно, не про сліпе копіювання, але про сучасний втіленні найвдаліших елементів, наприклад, набору горизонтальні хромовані смужок. І хоча ми зараз можемо бачити лише макетний зразок, а не остаточний вигляд, вже зрозуміло, яким в загальних рисах буде серійний автомобіль. Точніше, автомобілі, бо в повній відповідності з початковим задумом проект «Кортеж» втілював чотири машини, три з яких у вигляді макетів були побудовані до початку 2014 року: власне лімузин, великий позашляховик і мінівен (саме цей варіант дворічної давності і представлений на фото) . А збудували її, щоб показати основному замовнику, отримати вказівки та можливі зауваження та - команду «діяти».

Три роки на лімузин

... 22 січня 2014 роки три макетних зразка доставили в Ново-Огарьово. Президент Путін і оглянув, і випробував «свій» автомобіль - з місця пасажира - і зажадав назвати терміни (по цій реакції можна вгадати враження, яке справив автомобіль). Ось з тих самих пір і затверджений остаточно рік, коли «Кортеж» піде у виробництво - 2017-й.

З тих пір стало відомо, що цивільні версії буде освоювати «Соллерс», а виготовленням президентської машини займеться дослідне виробництво НАМИ. Що проектування і виготовлення агрегатів і систем пройде з широким залученням іноземних партнерів, але - і це найважливіше! - з освоєнням нами найпередовіших технологій. До речі, молода команда «Кортеж» озброєна найсучаснішими системами проектування - один з найстаріших інститутів країни переозброюється!

Нарешті, остання новина, яка прозвучала від міністра промисловості і торгівлі Дениса Мантурова, - що проект поки реалізується в умовах мовчання, з тим щоб у 2017 році «зробити сюрприз». Він має на увазі і остаточний вигляд, і, можливо, нове ім'я автомобілів.

З надійних джерел нам стало відомо, що дизайн позашляховика і седана прийнятий, як то кажуть, на вищому рівні, в фінальному вигляді; по лімузину є невеликі доопрацювання. Відомо, що двигун готовий конструктивно і буде проводитися в Росії, при цьому базовий варіант - трилітрова турбо-шістка. Нарешті, ми знаємо ім'я розробника двигуна і деякі ідеї для назви майбутньої машини ... але називати їх можна буде тільки через рік.

Маю велику надію, що так і станеться, і сміливий проект з виробництва цілого автопарку особливого призначення, машин, побудованих на єдиній повнопривідній платформі, буде реалізований. І що автомобіль в звичайному, неброньованому виконанні, знайде своїх покупців на російському ринку. І наші керівники не їздитимуть на іномарках - не тому, що це непатріотично, а тому, що у нас є своя машина, краще за багатьох.

І наші керівники не їздитимуть на іномарках - не тому, що це непатріотично, а тому, що у нас є своя машина, краще за багатьох

Нетривіальне завдання - створити автомобіль №1, чи не так?
А чому ж ми не бачили ні фрау Меркель, ні гера Шредера на задньому сидінні «Майбаха», самого розкішного німецького автомобіля, символу престижу і багатства не тільки для німців?
А «Майбах»?
З чого, скажіть на милість, треба було робити ЗІЛ для генерального секретаря, а потім і президента, якщо завод випускав тисячами вантажівки і холодильники?
А що якщо побудувати їх на єдиній, заново розробленої сучасної платформі?
І при цьому позашляховик і седан, скажімо, в цивільному виконанні запропонувати ринку?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов