Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чим відрізняються 2 види акустики: колонки і студійні монітори

  1. Що таке студійні монітори і для чого їх використовують?
  2. Навіщо потрібні студійні монітори
  3. Hi-Fi акустика
  4. Що вибрати?

Наша сеть партнеров Banwar

акустичних систем так багато: є компактні для комп'ютерів, переносні бездротові колоночки, потужні кінотеатри, є моделі зі статусним значком Hi-Fi, а є монітори. Чим вони відрізняються від звичайних колонок, чи є взагалі різниця і чи варто платити за них чималі гроші? Стаття - як раз про це. У ній розповідається:

  • що таке студійні монітори і для чого вони потрібні;
  • чим вони відрізняються від хай-фай пристроїв.

що таке студійні монітори і для чого вони потрібні;   чим вони відрізняються від хай-фай пристроїв

Також в статті даються поради, які допоможуть підібрати варіант за призначенням і не розчаруватися.

Що таке студійні монітори і для чого їх використовують?

Студійні монітори - це не мегамощние комплекти. Їх головна перевага зовсім не в цьому, а в ідеально збалансованих АЧХ. Такі показники необхідні для створення, а не прослуховування треків. Простіше кажучи, вони використовуються в студіях звукозапису. Ось чому монітори відрізняються від звичайних колонок.

Примітка: гідні монітори роблять Yamaha , Klipsch та інші просунуті бренди.

Навіщо потрібні студійні монітори

З розвитком технологій домашні проджект-студії, в яких записується попередня ідея треку, перш ніж потрапити в руки професіоналів, перестали бути рідкістю. Технічні характеристики моніторів дозволяють контролювати баланс всіх інструментів композиції в домашніх умовах.

Можливо, знадобиться: ТОП-10 найпопулярніших портативних колонок

Тільки так можна добитися бажаного результату при зведенні записаних дорожекв один самостійний аудіофайл. Для контролю якості звучання під час запису «живих» студійних сесій теж обов'язкова мониторная акустика.

Примітка: хороший приклад не надто дорогих, але якісних студійників хай-фай класу - JBL Studio Monitor 4365 . Ця двухканальная пасивна система видає 300 Вт звуку, і деталізація у неї відмінна.

Тільки професійні моніторні системи дають можливість почути «чесний» звук робочого матеріалу. Вони орієнтовані на роботу в студії, допомагають звукорежисеру відшукати помилки, допущені музикантами під час запису. З їх допомогою можна почути порушення балансу частот / гучності при створенні міксу. Вибирати монітори, виходячи виключно з «краси» звучання - невірна позиція. Втім, таку акустику можна використовувати і просто, щоб слухати музику.

Цікаво: «студійний монітор» - не обов'язково колонки. Це може бути відеомонітор, на якому контролюють якість картинки (або зображення укупі зі звуком) при студійному монтажі відео.

Читайте також: ТОП-10 найкращих виробників акустичних систем

Hi-Fi акустика

Довгий час такі колонки вважалися апаратом, близьким до референсному звучанням. Аудіотехніка цієї категорії популярна серед аудиофилов і зараз, адже Hi-Fi - гідна альтернатива музичним центрам , Причому дає їм фору.
Як такі недоліки і переваги Hi-Fi і моніторних пристроїв виділити досить складно, адже все залежить від цільового призначення апаратури та особистих вимог.

В тему: ТОП-10 найпопулярніших стереофонических акустичних систем

Вартість студійників вище, ніж ціна системи класу Hi-Fi, однак багато моделей моніторів активні, тобто додаткового посилення не потрібно, і на цьому можна заощадити досить істотно.

Головний нюанс полягає в тому, що акустика Hi-Fi рівня , Тим більше в тому випадку, якщо вона укомплектована відповідним підсилювачем, здатна згладжувати дефекти аудіофайлів, компенсувати якість запису і т.д., дозволяючи слухачеві отримати найбільш комфортний слуху звук.
Монітори універсальні в плані вибору музичного напрямку, і це їх безумовний плюс. Рівень деталізації, частотний баланс і інші параметри також на висоті. Але найменші недоліки міксу відразу ж вилазять назовні, що корисно для професіоналів що працюють в студії, проте абсолютно не потрібно більшості меломанів.

Крута і бездротова: Огляд портативної колонки Sony SRS-XB31

Що вибрати?

Вибираючи акустику, важливо враховувати лише три речі:

  1. технічні характеристики - і у Hi-Fi апарату, і у моніторних моделей вони на висоті;
  2. особисті переваги, а також особливості слуху (доведеться послухати системи «живцем»);
  3. роль, яку відіграватиме система: чи буде вона служити для подзвучки кіно або ж потрібна для професійної роботи.

технічні характеристики - і у Hi-Fi апарату, і у моніторних моделей вони на висоті;   особисті переваги, а також особливості слуху (доведеться послухати системи «живцем»);   роль, яку відіграватиме система: чи буде вона служити для подзвучки кіно або ж потрібна для професійної роботи

Тип акустики

Для чого підійде Звичайний - домашній - акустичний комплект / музичний центр Якщо музика - це просто фон, який потрібен для атмосфери під час відпочинку, роботи, заняття повсякденними справами і т.д. До того ж такий вибір дозволить істотно заощадити: навіть підлогові бездротові колонки як F & D T-60X можуть бути набагато дешевше апарату хай-фай. Hi-Fi системи Це вибір тих, кому в музиці важлива не тільки гучність, але і насичені, чудово збалансовані частоти, які дозволяють насолодитися усіма барвами композиції. Деталізація звучання тут на висоті, так що подібні колонки, наприклад, DALI Zensor 1 підійдуть прискіпливим меломанам. Студійні монітори Оптимальне рішення для людей, мета яких - створювати музичний продукт, причому не на рівні любителя-самоучки, а не гірше, ніж профі в студіях зі світовим ім'ям. Простіше кажучи, якщо матеріал створюється для подальшої публікації на лейблах, радіостанціях і для інших комерційних завдань, то без моніторів тут нікуди, навіть якщо після попереднього продакшена матеріал вирушить на доопрацювання в професійну студію. До речі, досить популярна фірма, яка створює моніторні девайси - JBL.

лікнеп: Двополосні і трьохсмугові колонки - в чому різниця: 3 види динаміків в акустиці

Тим, хто хоче просто збільшити гучність або купує акустику для розваг: перегляду фільмів, вечірок з караоке і музикою, досить просто хорошою стереосистеми або ж домашнього кінотеатру . Більш вимогливим до звуку користувачам варто придивитися до Hi-Fi моделям: запаморочлива деталізація, «вирівнювання» частотного балансу дозволяють розчути кожен інструмент і насолодитися його звучанням. Для створення власних композицій необхідні студійні монітори: в них точно будуть чутні навіть найменші недоліки, а це допоможе домогтися ідеального звуку.

Що таке студійні монітори і для чого їх використовують?
Чим вони відрізняються від звичайних колонок, чи є взагалі різниця і чи варто платити за них чималі гроші?
Що таке студійні монітори і для чого їх використовують?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов