Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ціни на бензин в Україні ростуть - як заощадити

  1. Експерти радять переходити з бензину на газ, рідше їздити по супермаркетах і ринках, але купувати більше...
  2. Що буде
  3. Заощаджуємо
  4. Прогнози: дорожчати буде і в лютому
  5. АВТОР:
  6. Орфографічна помилка в тексті:

Наша сеть партнеров Banwar

22 січня 2018, 7:30 Переглядів:

Експерти радять переходити з бензину на газ, рідше їздити по супермаркетах і ринках, але купувати більше і користуватися громадським транспортом

В українців - нова печаль і турбота. Ціни на бензин в країні злетіли вище за психологічну позначку в 30 грн за літр , І це змушує народ шукати способи на ньому заощадити. Максимальна ціна за літр ходового А-95 вже досягла 32 грн! Як змінилася його вартість за останні 7 років, см. Інфографіку. "Сегодня" опитала експертів, щоб скласти найдієвіші поради, як скоротити витрати на паливо.

Що буде

Нагадаємо, за останній місяць бензин А-95 додав у ціні 1,4 грн, або 5%, середня вартість по країні - майже 30 грн. Економіст Олександр Охріменко підрахував, що паливна складова в ціні різних товарів становить від 5% до 50%.

Найбільша - на пасажирському автотранспорті - в автобусах на міжобласних і зарубіжних маршрутах витрати на бензин і дизпаливо доходять до половини вартості квитка, в маршрутках - до 30%. У таксі, що працюють на бензині, частка палива в собівартості кілометра пробігу доходить до 40% (2,5-3 грн), що працюють на зрідженому (LPG) газі - до 20% (1,3-1,5 грн). У ціні продуктів частка палива - 5-15%, причому вона максимальна у товарів повсякденного попиту - хліб, молоко, молокопродукти, ковбасні вироби.

Директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко каже, що паливна складова удорожит продукти: наприклад, для буханки хліба плюс 6-8 копійок, для літра молока - до 20 копійок, для кілограма недорогий ковбаси - до 1 грн.

Заощаджуємо

На думку економістів, найочевидніший спосіб скоротити витрати на бензин - відмовитися від нього, перейшовши на LPG-газ. Шлях витратний, так як потрібно спочатку встановити газобалонне обладнання, що обійдеться мінімум в 10 тис. Грн. Але витрати окупляться вже через кілька місяців: ціна проїзду одного кілометра на малолітражки (наприклад, Lanos) знизиться з 3 до 1,5 грн, навіть якщо їздити нечасто.

"Бізнес-структури почнуть масово переводити бензинові вантажівки на газ, щоб скоротити витрати, але продукти в роздробі від цього навряд чи подешевшають, - вважає Охріменко. - Також оптимізують логістику перевезень, можливо, зросте частка товарів постійного попиту (насамперед хліб, молоко) , що закуповуються у найближчих виробників. Тут багато залежить від оптових цін, якщо товар знаходиться далі, але коштує дешевше, його привезуть ".

Директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко радить задуматися про електромобілі, які з 2018 року подешевшали більш ніж на 20% в зв'язку зі скасуванням ПДВ і акцизу на їх ввезення. До цього найдешевший електромобіль коштував 10 тис. Доларів.

"Економія складе 2000 доларів, на експлуатації можна зберегти ще до 3000 доларів в рік", - підрахував Назаренко.

Головна стаття економії - зарядити акумулятор - коштує близько 70 грн (на 150 км пробігу), в той час як 20-літрова каністра бензину (на 150-200 км) коштує 600 грн.

Тим, хто використовує традиційні авто, Дорошенко радить рідше їздити за покупками в супермаркети і купувати там побільше продуктів тривалого зберігання, це збереже паливо. Також він прогнозує, що люди стануть рідше їздити за місто на автобусах, а частіше - на електричках, а по місту пересядуть з маршруток на громадський транспорт.

Прогнози: дорожчати буде і в лютому

Експерти паливного ринку прогнозують, що бензин буде ще дорожчати.

"Причини дві - зростання цін на нафту в світі до $ 70 за барель і здешевлення гривні, так як більше 80% пального Україна імпортує, - говорить директор спецпроектів НТЦ" Психея "Геннадій Рябцев. - Ціни можуть піднятися до кінця місяця ще на 50-60 копійок за літр марки А-95 (вище 30 грн / л). Більше нафту дорожчати навряд чи буде, тому все залежить від курсу гривні, адже кожні 10 копійок її ослаблення долара піднімають ціну літра бензину на 8 копійок ".

Згоден з колегою, що зростання цін на паливо продовжиться і в лютому, і аналітик консалтингової групи "А-95" Артем Куюн.

"А ось скраплений газ (середня ціна 13 грн / л) поки дорожчати не повинен", - розповів нам Куюн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В Україні - бензинова лихоманка: як скоротити витрати на паливо". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Олександр Панченко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов