Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому падає тиск в газовому котлі

  1. Як контролюється тиск
  2. Види тиску в системі
  3. причини падіння
  4. Витік в системі опалення
  5. У розширювальному баку
  6. Тріщини на теплообміннику в котлі
  7. Повітря в системі
  8. Кран скидання теплоносія не закрите щільно
  9. Варіанти вирішення проблеми
  10. Як позбутися від повітряної пробки

Наша сеть партнеров Banwar

Тиск в газовому котлі - це один з найважливіших параметрів, що забезпечують нормальне функціонування устаткування і всієї системи опалення в будинку. Варто знати всі нюанси роботи пристрою, і в разі виникнення проблеми з падінням тиску знати, в чому може бути причина, і як її усунути.

Як контролюється тиск

Оптимальним значенням для системи опалення газовим котлом є 1,5-2 атмосфери. Якщо датчики показують значення, що виходить за ці межі, то ситуація ставатиме критичною і обіцяє поломкою обладнання.

Контроль такого показника забезпечує встановлений в систему датчик, манометр, оснащений трубкою Бредана Контроль такого показника забезпечує встановлений в систему датчик, манометр, оснащений трубкою Бредана. Монтують цей прилад в спеціальних точках, зазначених у нормативній документації до обладнання. Крім самого відображення рівня тиску в системі, такі прилади дозволяють виявити ті ділянки, в яких є витоку або іншого роду збої в роботі.

Для полегшення заміни манометра і можливості безперешкодного скидання показників, а також його продувки, робоче середовище направляється до нього через триходові крани, а не напряму. Ставлять прилади або до, або після вузлів, які в разі поломки впливають на рівень тиску в системі. Це також дозволяє діагностувати працездатність того чи іншого агрегату.

Види тиску в системі

Види тиску в системі

У системах опалення буває кілька видів тиску:

  1. Статична. Такий різновид тиску з'являється в разі дії сил тяжіння на теплоносій, що знаходиться в холодному стані.
  2. Динамічне. Спостерігається при русі теплоносія по системі.
  3. Робоча. Представлений сукупністю статичного і динамічного видів тиску.
  4. Надмірне. Є різницею між атмосферним і фактично вимірюваним тиском.
  5. Абсолютна. Його складають в сумі надлишковий і атмосферне вид тиску.
  6. Номінальна. Таким показником характеризують рівень міцності пристроїв, тобто тиск, який здатний витримати обладнання.
  7. Максимальна. Перепад тиску, яке винесе пристрій.
  8. Граничне. Тиск для проведення випробувань, що перевищує робочий в 1,5 рази.

причини падіння

Якщо виникла ситуація з пониженням тиску, то варто звернути увагу на наступні моменти, які є причиною даної проблеми:

Витік в системі опалення

Така причина виникає при порушенні цілісності будь-якого з місць з'єднання або проколу труби, можливо, через тривалого часу експлуатації. Однією з частих причин того, що рівень тиску падає є витік теплоносія.

У розширювальному баку

Утворився розрив або ніпель пропускає повітря Утворився розрив або ніпель пропускає повітря.

Внутрішня порожнина бака представлена ​​двома частинами, що розділяються мембраною з каучуку.

Одна частина цієї порожнини містить повітряні маси, а інша - теплоносій. В процесі нагрівання води в системі, відбувається її розширення, а, відповідно, тиск на гумову прошарок збільшується.

Остання сприяє стисненню газової смесі.Еслі обладнання працює вже тривалий час, то можливо ніпель, розташований в розширювальному баку зносився і почав пропускати повітря, що і призводить до зниження тиску.

Тріщини на теплообміннику в котлі

Також причина, пов'язана з тривалістю користування обладнанням Також причина, пов'язана з тривалістю користування обладнанням.

У стінках теплообмінника можуть повалятися з часом мікротріщини, які пропускають воду з опалювальної системи.

З огляду на, що вода має властивість у газовому котлі швидко випаровуватися, то таку причину виявити самостійно досить важко.

Крім того, тріщини виникають ще й в процесі промивок, які проводять в профілактичних цілях або через заводський брак.

Повітря в системі

Якщо проводилася заміна труб або в трубах є пробою, то ймовірно всередину системи потрапило повітря. Таке явище характеризується наявністю шуму і булькання теплоносія, а тому, визначити наявність повітряної пробки не складає труднощів.

Кран скидання теплоносія не закрите щільно

Можливо, вся справа в такий банальної причини, як нещільно закритий кран, через який скидається тиск в котлі.

Важливо: якщо жодна з причин, пов'язаних з роботою системи опалення не підходить, то варто звернути увагу на обладнання в котельні.

Варіанти вирішення проблеми

Щоб вирішити вищеописані проблеми, можна скористатися наступними рекомендаціями:

  1. Витік в системі опалення. В цьому випадку допоможе тепловизионное обстеження, під час якого виявляють дефекти системи. За допомогою тепловізора можна виявити за легкістю місця витоку, які неозброєним лазом не помітити. Саму витік усувають в залежності від її характеристик: підтягують і ущільнюють з'єднання або замінюють вузол в системі.
  2. У розширювальному баку утворився розрив або ніпель пропускає повітря. Першочергово варто спробувати замінити сам ніпель. Якщо результату від такої маніпуляції не буде, то змінюють бак.
  3. Тріщини на теплообміннику в котлі. Для усунення такої проблеми доведеться скористатися послугами фахівців або протягом тривалого часу спостерігати за роботою газового котла і виявити надходить в нього рідину. Далі провести герметизацію виявленого ділянки.
  4. Повітря в системі. Така проблема вимагає більш скрупульозного підходу, про це нижче.
  5. Кран скидання теплоносія не закрите щільно. Варто перевірити щільність затиснення крана і закрутити його при необхідності.

Важливо: найкраще проводити діагностику газового котла і його роботи в присутності фахівця, який зможе забезпечити безпеку і запобігти аварійній ситуації.

Як позбутися від повітряної пробки

Будь-яка закрита система потребує спеціальному обладнанні для забезпечення можливості відведення з неї повітря Будь-яка закрита система потребує спеціальному обладнанні для забезпечення можливості відведення з неї повітря. Однією з найбільш ефективних систем вважається багатоступенева система розповітрювання.

В цьому випадку відвідників повітря вставляються в декількох ділянках в системі, забезпечуючи можливість видаляти повітря з кожного окремо.

Типи клапанів бувають різні:

  • Ручний. Мають невеликі розміри, монтуються в торці радіатора. Регулювання проводять за допомогою звичайного ключа або викрутки. Однак, продуктивність їх невисока, що робить їх придатними лише для місцевого використання;
  • Автоматичний. Робота такими пристроями здійснюється автоматично і не вимагає ручного регулювання. Ставлять пристрою в залежності від типу: в горизонтальному або вертикальному напрямках. Мають велику продуктивність, але схильні до поломок при забрудненні.

Процес усунення повітряної пробки проводять згідно послідовності:

  1. Спочатку проводять визначення місця, в якому знаходиться пробка. Для цього за допомогою молотка простукують легкими рухами всю систему опалення. Дзвінкий, яскраво виражений звук говорить про наявність повітря.
  2. Знадобиться ємність, в яку буде зливатися вода і ключ з викруткою для відкупорювання клапана.
  3. Далі відкривають до максимально допустимої межі термостат і потім сам клапан.
  4. Підставивши ємність, дуже важливо прислухатися до звуків, які супроводжують зливається рідина. Шипіння булькання в кокой-то момент має припинитися, що і буде свідчити про видалення повітря з системи.
  5. Клапан і термостат повертають в стан, придатний для роботи, закрутивши всі вентилі.

Існує ще кілька варіантів видалення повітряної пробки з системи: Існує ще кілька варіантів видалення повітряної пробки з системи:

  1. Якщо після проведення такої процедури, тиск в газовому котлі продовжує падати, а радіатори при цьому не до кінця нагріваються або гріють недовгий час, то можливо прийшов час для очищення опалювального радіатора.
  2. У разі відсутності результату і після попередньої маніпуляції, батареї перевіряють на наявність повноцінного заповнення теплоносієм. Спустити воду можна через розширювальний бачок системи. Після того, як вода буде видалена з системи, очікують близько півгодини і знову відкривають кран розширювального бака. У цій ситуації повітряна пробка повинна мимоволі усунутися.
  3. Якщо і такий спосіб результату не приніс, то теплоносій призводять до стану кипіння в самій системі. У цьому випадку повітря точно не залишиться.
  4. Якщо пробка утворилася на ділянці трубопроводу, де є перегин, то варто перевірити допустимість параметрів конструкції, а саме кут вигину труби. У разі відхилення від норми, на цій ділянці встановлюють додаткові вентилі для видалення повітря.

Жодне обладнання не застраховане від поломок. У випадку з газовим котлом варто бути особливо уважними і не допустити аварій. Цього можна уникнути, підходячи до обслуговування пристрою грамотно і вчасно. Про інші можливі несправності читайте тут.

Дивіться відео, як прибрати повітря з системи опалення:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов