Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому падає тиск в системі опалення і як це виправити

  1. Причина 1. Скидання надлишків повітря
  2. Причина 2. Виходить повітря з розширювального бака
  3. Причина 3. Текти в системі опалення
  4. Приклади падіння тиску в системі опалення
  5. приклад другий
  6. приклад третій
  7. Які ще причини можливі?

Наша сеть партнеров Banwar

У сучасному світі, в практично кожному будинку, або квартирі встановлена ​​будь-яка система опалення

У сучасному світі, в практично кожному будинку, або квартирі встановлена ​​будь-яка система опалення. Така система не може належним чином обігрівати приміщення, без необхідного для цього тиску. У цій статті ми розглянемо 3 основні причини того, чому падає тиск в системі опалення

Причина 1. Скидання надлишків повітря

При першому запуску з системи поступово йде повітря. Тому і падає тиск в системі опалення. Спочатку, він виходить з самих котлів. А оскільки на котлах і всередині котлів, зазвичай на стінах, є автоматичні воздухоотводчики, то з котлів повітря виходить сам.

Плюс, коли ви запускаєте настінний котел, на його насосі є гвинт, службовець для того, щоб відводити повітря прямо посередині насоса. Якщо Ви його отвёрнете, то спочатку піде повітря. Потім тонкою цівкою потече вода. Після цього гвинтик потрібно злегка затиснути, зазвичай він на резиночки, і після цього настінний котел нічого очікувати утримувати в собі повітря і зможе нормально функціонувати.

Після цього гвинтик потрібно злегка затиснути, зазвичай він на резиночки, і після цього настінний котел нічого очікувати утримувати в собі повітря і зможе нормально функціонувати

Часто при першому запуску сильно падає тиск в системі опалення водяних теплих підлог . Величезні підлоги можуть бути розміром і в сто і двісті квадратних метрів. Під ними розташовуються довгі труби, в яких спочатку міститься повітря. Надалі вони заповнюються теплоносієм. Так що коли ви запускаєте насос циркуляції теплої підлоги, то відразу починають шипіти автоматичні воздухоотводчики, які стоять на колекторі теплої підлоги. Тобто той теплоносій, який запускається циркулювати по водяному теплій підлозі, він починає виштовхувати в колектор це повітря. І в результаті повітря починає інтенсивно, особливо на самому початку, виходити з клапанів. Від цього падає тиск в системі опалення.

Потрібно обов'язково стежити за тиском на групі безпеки і на манометрі настінного котла, і при необхідності його підживлювати. Повітря може виходити зі змійовика бойлера. Він може прориватися і на автоматичний. А можливо і на радіатори інших поверхів. Він буде накопичуватися в радіаторах, тому на них обов'язково повинні бути крани Маєвського. Якщо ви бачите, що радіатор перестав гріти, відкриваєте кран Маєвського . Спочатку також зашипить повітря, потім тонкою цівкою потече вода. Це означає, що повітря повністю вийшов.

Після початку експлуатації ще тиждень чи два, може бути і довше, можливий вихід повітря з водяного теплої підлоги. Відповідно буде падати тиску в системі опалення. Це не повинно вас лякати, бо з часом інтенсивність спадатиме і через кілька тижнів практично припиниться.

Причина 2. Виходить повітря з розширювального бака

Виходить повітря з розширювального бака

Через кілька місяців після початку експлуатації можливо непередбачувано падати тиску в системі опалення, коли виходить повітря з мембранного розширювального бака . На верхівці бака варто ніпель, який поступово, протягом можливо кількох місяців, підбурює повітря. І виходить так, що під дією теплоносія видавити все повітря і весь розширювальний бак заповниться теплоносієм.

Це пов'язано з тим, що при включенні котла нагрівається теплоносій, швидко починає підвищуватися тиск в системі, і відбувається наступне: коли тиск стає вище допустимого, спрацьовує запобіжний клапан і підбурює тиск. І коли тиск убуває, ви його поступово підживлюєте, і це відбувається все частіше і частіше. І непомітно настає такий стан в розширювальному баку, коли весь або майже весь бак заповнений теплоносієм (водою) і повітря в ньому практично немає. Отже, тиск підвищується, коли починає працювати котел, і як тільки воно підвищується вище граничного, спрацьовує запобіжний клапан, який якраз і призначений для захисту системи, і теплоносій скидається. Відповідно падає тиску в системі опалення.

Причина 3. Текти в системі опалення

І, звичайно ж, самий неприємний випадок втрати тиску в системі опалення - це текти. Вона може бути, як і на видному місці, так і проявитися де-небудь, де її важко візуально виявити. Незалежно від її розташування вона рано чи пізно дасть про себе знати.

Наприклад, якщо текти сталася всередині водяної теплої підлоги. Це трапляється коли хтось випадково, або зверху, або знизу просвердлив його гілку. Це легко виявити, тому що відразу проявляється пляма або навіть б'є фонтаном вода. Для усунення цієї проблеми необхідно, звичайно ж, акуратно розібрати підлогу в місці протікання, встановити необхідну муфту, і після закінчення установки заново зацементувати цю ділянку.

Приклади падіння тиску в системі опалення

приклад перший

Припустимо, Ви приходите в проміжку між роботою насоса, побачили, що тиск впав. Підживили його до стандартного положення. І пішли. Далі котел виконав цикл разової відпрацювання, нагрівся і охолов, а ви можете і не знати, що в цей час було спрацювання запобіжного клапана. І не знаючи цього, Вам знову доводиться підживлювати тиск, не розуміючи справжньої причини того, що трапилося з теплоносієм і чому тиск так швидко падає.

приклад другий

Для другого прикладу, наведемо ще більш конкретний випадок. Є бойлер непрямого нагріву, німецької фірми Vaillant, встановлений в ньому змійовик на якомусь невиявлених ділянці продірявився. І відбулося об'єднання області сантехнічної води та області з водою з теплоносія. Це призводить до того, що коли забортної тиск в системі водопостачання високе, то сантехнічна вода заходить в область теплоносія і підвищується тиск в системі. А при зменшенні тиску сантехнічної води, разом з нею і падає тиск в системі опалення.

На жаль, єдиний вихід з цієї ситуації - повна заміна бойлера непрямого нагріву.

приклад третій

приклад третій

Для третього прикладу, ми розглянемо двоконтурні опалювальні котли. Однією з найбільш частих причин чому падає тиску в системі опалення, є спочатку невірний вибір розміру котла. Це один з тих випадків, коли замість невеликих опалювальних радіаторів, що відрізняються розмірами зберігається теплоносія, встановлюються труби, які використовують набагато більшу кількість води. І факт цей не береться до уваги в первісному прийнятті до уваги необхідної площі приміщень, в яких і буде проводитися опалення.

Отже, в розрахунках, зроблених вами, в точності така ж помилка і буде приводити до падіння тиску в системі опалення.

Які ще причини можливі?

Згадки заслуговують ще кілька причин, які вплинуть на падіння тиску в системі опалення.

  • Якщо протікає використовуваний теплоносій в місцях перетину трубопроводів;
  • корозія (місця уражені іржею);
  • неякісна робота при монтуванні опалювальної системи;
  • поява на котловому теплообміннику мікротріщин;
  • або розрив мембрани вже згадуваного розширювального бака;
  • вихід з ладу автоматики котла (таке відбувається тільки при тривалому терміні експлуатації).

Своєчасно помічена або взагалі недопущена несправність, забезпечать ваш будинок або квартиру постійним необхідним теплом, яке буде забезпечуватися безперебійним і стабільним тиском в ваших опалювальних система

Які ще причини можливі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов