Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому тече пральна машинка знизу і як це усунути

  1. причини течі
  2. Наливна або зливний шланг
  3. дозатор
  4. патрубок
  5. манжета дверцята
  6. бак
  7. сальник
  8. Усунення несправностей, ремонт
  9. профілактика поломок

Наша сеть партнеров Banwar

Коли господиня набуває пральний апарат, часто вона розраховує що, пральна машинка буде працювати довгий час, радуючи чистої одягом, не ламаючись. Але можлива несподівана поломка. Поломки бувають найрізноманітніші, але візуально зазвичай апарат підтікає з нижньої частини. Розберемося, чому знизу тече машинка пральна, і що робити в разі такої неприємності. Слід розуміти, що від поломок в пральному апараті не застрахований ніхто, тому може статися з самим бережливим і акуратним господарем. Якщо придбали дорогу техніку, це не означає, що вона не схильна до поломок, таке відбувається з якісними пральними машинами LG. Щоб вчасно зреагувати на виниклу поломку, а потім правильно її усунути, слід уважно вивчити інформацію, дану в цій статті. У ній знайдете пояснення причини течі, виникнення неполадок. Ми розповімо, як усунути поломку, як проводити профілактику техніки, що робити, якщо текти виникла в найнесподіваніший час.

причини течі

Основних причин, чому протікає знизу пральна машинка кілька, ось основні з них:

  • неправильна експлуатація пральної техніки;
  • використання при пранні низькоякісних хімічних засобів;
  • заводський брак при виготовленні деталей або елементів;
  • вихід з ладу деталі або елемента.

Коли повністю спустошили апарат, то слід зрозуміти, де причина течі, яка сталася поломка. Робити діагностику краще майстру. Розглянемо, які бувають причини докладніше і як визначити їх виникнення, якщо пральна техніка тече.

Наливна або зливний шланг

Пральна машина - пристрій, постійно працює з рідкими речовинами, в ній присутні шланги. Визначити поріз або тріщину на шлангах нескладно, якщо вони протікають, причому зробити це можна навіть у непрацюючої машинки. Можете шланг обернути туалетним папером, де вона намокне, там і знаходиться ушкодження, що призвело до течі. Якщо виявилося, що текти виникла на місці стику шланга і корпусу пральної машинки, то демонтуйте від корпусу і проведіть заміну прокладки. Якщо виявилося, що текти виникла на самому шлангу, то потрібно замінити повністю, ремонт буде або неякісним, або позбавить від течі ненадовго.

Якщо виявилося, що текти виникла на самому шлангу, то потрібно замінити повністю, ремонт буде або неякісним, або позбавить від течі ненадовго

Протікання через зливний нанос

дозатор

Якщо пральна машинка потекла, коли її включаєте, після подачі всередину води, може означати, що зламався дозатор прального засобу. Це може статися при користуванні неякісним хімічним засобом, поганою водою, або при засміченні порошком або через потужний напору води. Також в лоток може потрапити сторонній предмет або він може просто забитися порошком.

Також в лоток може потрапити сторонній предмет або він може просто забитися порошком

Протікання через лоток для порошку

патрубок

Патрубок може зламатися вже через 12 місяців з початку експлуатації прального апарату, у машинок LG відбувається рідше. Пов'язана ця поломка з недобросовісними виробниками, які намагаються заощадити на всьому.

Якщо основна текти виникає в ході забору води, то проблема напевно з патрубком. Щоб переконатися в тому, чи дійсно це так, доведеться зняти верхню кришку з машинки.

Трапляється, що починає текти зливний патрубок, що йде до зливної помпи від бака. Упевнитися в цьому можна, нахиливши пральну машинку і заглянувши знизу. Може почати протікати і патрубок затоки води в бак. Щоб це перевірити, доведеться розкрутити передню стінку і оглянути місце з'єднання. Для усунення проблеми знадобиться вологостійкий клей, яким потрібно гарненько змастити місце приєднання патрубка.

Для усунення проблеми знадобиться вологостійкий клей, яким потрібно гарненько змастити місце приєднання патрубка

Патрубок затоки води в бак

Патрубок затоки води в бак

Протікання через патрубки

манжета дверцята

Якщо вода протікає з люка, куди завантажується одяг, значить, пошкодився ущільнювальний манжет. Його можна відремонтувати або замінити, для якісного ремонту слід викликати майстра. Щоб такої поломки не виникло, уважно перевіряйте кишені одягу, перед тим, як завантажувати її в пральну машинку. У кишенях нерідко залишаються дрібні предмети, які загостреними краями можуть завдати шкоди манжеті і привести до протікання.

Незначні порізи в манжеті можна усунути, застосувавши гумову латку і водостійкий клей. При великому пошкодженні потрібно повна заміна манжети.

Протікання через манжету

бак

Проблеми з баком можуть виникнути, якщо часто перете не тільки одяг, але і взуття, ремені, одяг з металевими елементами, які поступово призвести до пошкодження поверхні бака і призводять до поломки. Якщо в баку виникає тріщина, то його доведеться міняти, а це зажадає коштів і багато часу. Можна спробувати заклеїти тріщину, але частіше за все позитивно це не закінчується.

Бак складається з декількох частин, для з'єднання яких використовуються скоби або болти, з прокладкою, що з'єднує їх. Згодом прокладка пошкоджується і тоді виникає текти, після чого може знадобитися заміна прокладки.

Тріщина в баку пральної машинки

сальник

Якщо текти виникає при віджиманні, означає одне - сальник пошкоджений, потрібен негайний ремонт. Важливо пам'ятати, що з часом сальник зношується, що відразу ж призводить до протікання в ході віджиму. Щоб перевірити, в якому стані знаходиться сальник, необхідно оглянути бак. До речі, в ході огляду може виникнути потреба в зміні не тільки сальника, а й підшипників.

До речі, в ході огляду може виникнути потреба в зміні не тільки сальника, а й підшипників

Протікання через зношування підшипника

Усунення несправностей, ремонт

Якщо вирішили обійтися без допомоги майстра і усунути несправності самостійно, то вам слід бути обережними, при неправильних діях, можете зробити тільки гірше. Гарантійне обслуговування не поширюється, якщо займалися ремонтом в домашніх умовах самостійно.

Якщо почалася текти внизу у прального апарату, то слід вчасно виконати по черзі наступні дії самостійно:

  • вимкнути техніку від харчування. Вимикати машинку з розетки слід акуратно, і не дозволяючи воді контактувати з вами. Це попередить можливі неприємності, в першу чергу удар струму. Якщо не можете зробити виключення без контакту з водою, то слід вимкнути всю систему електрики в розподільному щитку;
  • як тільки виникла текти, перекрийте подачу води;
  • як пральний апарат вимкнений, відкрийте дверцята, витягніть весь одяг з пральної машинки. При закінченою пранні, слід злити воду, що залишилася з апарату через зливний фільтр, який внизу, в передній частині пральної машини, по крайней мере, в LG.

Потім приступаємо до виявлення і усунення з'явилася поломки. При пошкодженнях шлангів, після виявлення місця протікання, можна приступити до ліквідації отвори (якщо вирішили провести ремонт, а не зробити заміну шланга). Відремонтувати шланг можна за допомогою клею з водостійким складом, заплатки з гуми. Якщо виявилося що проблема полягає в прокладці між шлангом і корпусом, тоді слід відкрутити і звільнити її. Потім встановити замість старої прокладки нову, придбану заздалегідь. Після маніпуляцій збираєте конструкцію назад.

Якщо виявилося що проблема пов'язана з дозатором і техніка тече, означає що потрібно усунути несправності в ньому. Витягніть касету з апарату, якісно прочистите, при виявленні засмічення, усуньте. Після потрібно повернути дозатор назад і протестувати роботу техніки. Слід перевірити, наскільки сильний натиск, при необхідності трохи прикрити впускний кран, послабивши натиск. Якщо всі ці маніпуляції не допомогли, це може означати одне - впускний клапан сильно пошкоджений, його зможе відремонтувати тільки фахівець в сфері ремонту пральних апаратів.

Ще однією причиною течі пральної машинки може виявитися втрата цілісності і пружності головного манжета, який встановлений на люк для завантаження. Щоб перевірити цілісність манжета, чи не тече він, потрібно відкривши люк вивчити стан. Якщо виявили невеликі пошкодження, то їх можна усунути за допомогою водостійкого клею і латки з гуми. Зніміть фіксатори-хомути і місце, яке залатали, перемістіть на нижню частину люка, після чого поверніть фіксатори на місце. Якщо виявилося що манжет пошкоджений сильно, то потрібно замовити новий замінивши старий.

Якщо виявилося що манжет пошкоджений сильно, то потрібно замовити новий замінивши старий

Заміна пошкодженої ущільнювальної манжети

Якщо вирішили перевірити і відремонтувати патрубок впускного клапана, то вам потрібно буде зняти верхню кришку вашої пральної машинки, потім приступайте до дослідження деталі. Якщо стан патрубків мають видимі пошкодження, або патрубки придбали зовнішній вигляд, що відрізняється від норми, то слід замінити їх, це означає, що патрубок тече. Патрубок цього типу складна деталь, яку замінить кваліфікований фахівець. Може зламатися і заливний патрубок прального бака. Перевірте, чи є вода в місці з'єднання, значить потрібно від'єднати заливний патрубок, прибрати клейові надлишки, усунути всю рідину і гарненько просушити місце з'єднання. Після поверніть патрубок на місце, при цьому зафіксувавши водостійким клеєм високої якості. З цією метою можна використовувати і епоксидну суміш.

Якщо потік зливний патрубок бака, потрібно буде заклеїти місце протікання гумою або ж змінити його

Щоб виправити неполадки в роботі з баком, знадобиться стороння допомога. Нехай помічник схилить пральний апарат і тримає, тоді зможете вивчити загальний стан дна машинки. Якщо у техніки завантаження речей проводиться зверху, то оглядати слід бічну стінку. Мета огляду - виявити сліди рідини. Якщо виявили воду на стінці або дні, значить проблема, точно пов'язана з роботою бака. У цьому один вихід - викличте спеціаліста, самостійно ремонт бака, якщо він протікає, провести неможливо.

Якщо відбувається текти під час віджиму, значить, зламався сальник або прийшли в непридатність підшипники. В цьому випадку потрібно звернутися до майстра, він проведе ремонт апарату і заміну головних підшипників.

профілактика поломок

Термін загальної служби деталей і техніки залежить від того, як їй користуєтеся. Щоб уникнути проблеми течі, потрібно дотримуватися певних рекомендацій:

  • металеві деталі одягу можуть пошкодити барабан, то вам слід дотримуватися певного правила: весь одяг з металевими деталями періть в спеціальному мішку. Також слід чинити з дрібними речами, їх може всмоктати всередину зливного патрубка машинки;
  • перед тим як закрити головну кришку прального апарату, перевіряйте, чи щільно прикрили дверцята барабана. Це в разі якщо ваш пральний апарат з вертикальним завантаженням, як деякі моделі LG. Це запобіжить течі при віджиманні;
  • коли прання закінчене, не забувайте вимикати техніку з розетки - стрибок в напрузі здатний вивести її з ладу;
  • пральний апарат краще встановлювати там, де менша вологість, наприклад на кухні;
  • не перевантажуйте речами, тоді пральна машина буде працювати довго і не трапиться, що вона потекла при віджиманні;
  • якщо у водопроводі тече низькоякісна вода, встановіть в систему фільтр;
  • і головне - не користуйтеся низькоякісними пральними засобами, це обов'язково призведе до поломки, і будете шукати відповіді на запитання, чому ж машина тече, що тепер робити.

Якщо постійно стежити і доглядати за технікою, вона не зламається в найнесподіваніший момент і прослужить досить довгий час, не станеться того, що пральна машинка тече.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов