Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому блимає енергозберігаюча лампа

  1. Конструктивне виконання енергозберігаючої лампи
  2. Робота енергозберігаючої лампочки
  3. Чому блимають енергозберігаючі лампи
  4. Спалахи-різному
  5. Лампа вимкнена, але блимає
  6. Блимає лампочка при включеному вимикачі
  7. Енергозберігаюча лампа блимає після включення
  8. Усунення причин миготіння енергозберігаючих ламп
  9. Енергозберігаючі лампи високої якості
  10. Несправності енергозберігаючих ламп
  11. Розбирання енергозберігаючих ламп
  12. Часто зустрічаються несправності:

Наша сеть партнеров Banwar

Якщо порівняти лампи розжарювання та енергозберігаючі, то другі стоять на щабель вище. Це джерело світла набагато якісніше і прогрессивней. Тому лампи розжарювання зустрічаються все рідше, а економки, хоча і коштує дорожче в кілька разів, впевнено витісняють їх з наших осель. Купивши таку лампу, ми вправі очікувати від неї бездоганної роботи. В основному так і є, але все ж іноді енергозберігаючі лампи починають блимати. Чому моргає енергозберігаюча лампа? На це питання відповість наша стаття.

Конструктивне виконання енергозберігаючої лампи

Конструкція лампи енергозберігаючої включає:

  • колбу. Форма зустрічається найрізноманітніша;
  • дві спіралі;
  • пускорегулюючий пристрій електронне.

Робота енергозберігаючої лампочки

Робота енергозберігаючої лампочки

Як у люмінесцентної, так і у енергозберігаючої лампи принцип роботи один:

  1. Між 2 електродами, поміщеними в колбу, в яку закачаний інертний газ і пари ртуті, виникає тліючий розряд.
  2. Невидиме ультрафіолетове випромінювання атомів ртуті під час проходження через стінки колби, покриті зсередини люмінофором, перетворюється в світло, який ми бачимо. При цьому колір світла різний, все залежить від того, яким складом покрили лампу зсередини.

Цікаво: Незважаючи на те, що в наших мережах напруга змінна, енергозберігаюча лампа працює на постійному. Перетворення напруги постійного в змінну відбувається в електронному пускорегулюючий пристрої за допомогою діодного моста.

Чому блимають енергозберігаючі лампи

Чому блимають енергозберігаючі лампи

Перейнявшись ідеєю економії електроенергії, людина викинув всі наявні в будинку звичні старі лампи і поставив енергозберігаючі. І як же неприємно, коли вони раптом починають блимати.

Спалахи-різному

Блимають енергозберігаючі лампи при різних обставинах:

  • при включеному вимикачі постійно блимають;
  • в момент включення і деякий нетривалий час після;
  • періодично;
  • навіть коли вимикач вимкнений.

Лампа вимкнена, але блимає

Чому блимає енергозберігаюча лампа, адже по ідеї в мережі немає напруги? А справа, виявляється, не в лампі, а в вимикачі з підсвічуванням світлодіодним або неонової. І ось чому:

  1. Силові контакти замикаються, як тільки ми вимикаємо вимикач.
  2. Лампа, підсвічує, починає горіти.
  3. Електричний струм дуже невеликої величини з мережі транзитом проходить через лампу, люстру з енергозберігаючими лампочками на стелі і знову повертається в мережу. При цьому конденсатор в електронній схемі енергозберігаючої лампочки заряджається і лампочка спалахує.
  4. Конденсатор миттю розряджається і знову все повторюється по колу. Ось і весь секрет миготіння виключеною енергозберігаючої лампи.

Висновок: не можна поєднувати вимикач з підсвічуванням і енергозберігаючу лампу. Навіть якщо вас не дратують миготіння, то подумайте про те, наскільки швидше зноситься ваша не така вже дешева лампа. Через велику кількість запусків, вона швидко витратить закладений в неї ресурс і максимум місяця через 2 її доведеться викинути.

Можуть бути й інші причини, а саме:

  • помилки, допущені при монтажі електропроводки;
  • лампа, випущена недобросовісним виробником.

Блимає лампочка при включеному вимикачі

Як тільки включається світло, лампочка починає блимати. Явище дуже неприємне, а в чому ж його причина:

  1. Рівень напруги в мережі наскільки низький, що пускорегулюючий пристрій енергозберігаючої лампи не може запустити її в роботу. Якщо так, то беремо мультиметр, підносимо до розетки і вимірюємо напруга. Якщо є відхилення від нормального (220 В) від 5%, звертаємося в компанію, що займається електропостачанням, зі скаргою на невідповідність якості електроенергії, що постачається встановленому стандарту. Адже зі ладу можуть вийти не лише лампочки, але і побутова техніка.
  2. Пусконалагоджувальне пристрій енергозберігаючої лампи несправне. Тут не залишається нічого іншого, як купити нову лампу, тому що стара ремонту не підлягає.
  3. У мережі спостерігаються скачки напруги. Всі претензії до електропостачальної компанії, якщо, звичайно, ви не виконуєте зварювальних робіт, включивши в мережу будинку зварювальний інвертор. Тоді причина в ньому, та й робити цього не можна.

Енергозберігаюча лампа блимає після включення

Таке явище спостерігається, коли у вас стоїть енергозберігаюча люмінесцентна лампа, що має електромагнітну систему пуску. При такій несправності енергозберігаючих ламп люмінесцентних, як спрацьований стартер, відбувається уповільнений запуск. Затримка до 10 сек. ще допустима, але якщо більше, то міняйте стартер.

Усунення причин миготіння енергозберігаючих ламп

Якщо, купуючи лампи, ви на чільне місце поставили якість, а не найнижчу ціну, то питання несправності енергозберігаючих ламп відпадає. Залишається шукати причину в іншому і усувати її:

  1. Перший і найпростіший спосіб позбутися від миготіння лампи в вимкненому стані - розкрити вимикач з підсвічуванням і розімкнути ланцюг, по якій струм надходить до лампочки. Конденсатор перестане підживлюватися і лампа припинить блимати.
  2. Другий спосіб радикальний - поміняти вимикач з лампочкою на звичайний.
  3. Третій - компромісний, тобто і миготіння усуває і вимикач з підсвічуванням залишиться. Невеликий струм, що заряджає конденсатор, нейтралізується шляхом вкручування в люстру з 2 або декількох лампочок 1 лампочки розжарювання. Звичайно, це дещо зменшить економію електроенергії, зате дозволить відвести струм від конденсатора на розжарювання нитки. Є в цьому способі ще 1 позитивний момент:
  • лампа енергозберігаюча включається поступово, а лампа розжарювання відразу, значить, люстра засвітиться швидше;
  • колір випромінювання енергозберігаючої лампи не завжди комфортний, а в комбінації зі світлом звичайної лампи компенсується цей недолік. Очі, до речі, менше втомляться.

4. Четвертий спосіб в технічному відношенні дублює 3, тільки доповненням стане не лампа розжарювання, а конденсатор або 2 Вт резистор з опір 50 кОм як шунтирующего елемента. Через нього піде струм невеликої, але достатній для того, щоб лампочка підсвічування працювала.

Енергозберігаючі лампи високої якості

Енергозберігаючі лампи високої якості

Купуючи енергозберігаючі лампи, візьміть собі за правило звертати увагу, хто ж є виробником. Можна не сумніватися якість ламп, від такого відомого виробника, як Philips (Філіпс). У цих ламп хороші характеристики:

  • тепловиділення незначне;
  • служить довго;
  • економить електроенергію на 80%;
  • включається без миготіння;
  • забезпечує світловий потік 85%.

Ще один лідер з виробництва світлотехнічного обладнання - Німецька компанія Osram (Осрам). Цей бренд користується великою популярністю, а лампи з серії OSRAM DULUX SUPERSTAR і OSRAM DULUXSTAR відрізняються:

  • теплим, приємним, як у ламп розжарювання світлом;
  • майже миттєвим досягненням запланованого світлового потоку;
  • відмінною світловіддачею;
  • великим терміном служби - 15 тис. годин;
  • компактним привабливим дизайном.

Несправності енергозберігаючих ламп

Які бувають несправності енергозберігаючих ламп і методи їх усунення розглянемо на прикладі PHILIPS 6yr 23W ECONOMY.

Розбирання енергозберігаючих ламп

Корпус енергозберігаючої лампи розбираємо в наступній послідовності:

  • беремо плоску викрутку і, рухаючись акуратно по периметру відтісняє засувки;
  • від'єднуємо балон лампи, відкручуючи 4 дроти, за допомогою яких вона з'єднана з електронним блоком;
  • виконуємо отпайку проводів, що з'єднують цоколь і плату. В руках залишиться блок. Тепер можливо визначити несправність.

Тепер можливо визначити несправність

Часто зустрічаються несправності:

  1. Якщо в мережі спостерігався підвищений напруга, то конденсатор вздуется і потече, а лампа перестане запалюватися. Тут необхідна заміна CD і тестування всіх напівпровідників.
  2. З цієї ж причини виникає і така несправність, як пробій конденсатора С5. Лампа при цьому світиться тільки там, де знаходяться нитки напруження. Конденсатор міняємо.
  3. Причиною неповного світіння лампи може бути досить довга експлуатація. При цьому порушується частково герметизація колби, знижується термоелектронна емісія. Лампу викидаємо.
  4. Коли перегорає одна з ниток напруження, лампа перестає горіти. В цьому випадку перевіряємо справність конденсатора С5. Там, де напруження обірваний, Випаюємо діод, а на його місце вставляємо 10 Ом резистор.
  5. Ще однією причиною виходу з ладу енергозберігаючої лампи, є несправний діодний тиристор (динистор). Виявляється ця причина шляхом виключення несправності напівпровідників, конденсаторів, обмоток дроселів, ниток напруження. Вихід - заміна несправного елемента.
  6. Якщо, прозванивая резистори і напівпровідники, ви бачите, що вони вийшли з ладу, то деталі, звичайно, підлягають заміні. Але подумайте, чи варто це робити, адже такий ремонт обійдеться дорого. Простіше купити нову лампу.

Простіше купити нову лампу

Подивіться, як усуває мигання енергозберігаючої лампи автор цього відео:

Чому моргає енергозберігаюча лампа?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов