Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому кондиціонер шумить, булькає і гуде в неробочому стані

  1. Нестандартні звуки кондиціонера
  2. Булькає в вимкненому стані
  3. Булькає при вітрі
  4. Гудіння і шум
  5. Хлюпання і звук падаючих крапель
  6. Стук і клацання в вимкненому стані
  7. Усунення несправностей
  8. Своїми руками
  9. Чому потрібно звертатися в сервісний центр

Наша сеть партнеров Banwar

Справний кондиціонер повинен робити тільки однорідний монотонний шум. Залежно від якості конкретної моделі, цей шум може бути трохи більше або менш помітний для оточуючих. На слух це сприймається як тихий шепіт, на який згодом людина не звертає увагу. Справний кондиціонер повинен робити тільки однорідний монотонний шум

Кондиціонер, що складається з 2-х блоків: зовнішнього і внутрішнього (спліт-система)

Але іноді кондиціонер булькає, починає гудіти або видавати нетипові для нього звуки. Не завжди це означає серйозну поломку внутрішніх компонентів. Але сильно дратує і приносить незручності тим, хто знаходиться в приміщенні.

Нестандартні звуки кондиціонера

Кондиціонер в принципі не може бути абсолютно беззвучний, як це обіцяють маркетологи. Всередині розташовано безліч рухомих частин (підшипники, мотори та поворотні механізми), які шумлять, і їх практично неможливо замаскувати корпусом або звуковими фільтрами.

І хоча більшість неперіодичних переривчастих звуків не говорять ні про що хороше, все ж деякі з них цілком безпечні і можуть бути усунені самостійно.

Булькає в вимкненому стані

Основна причина булькання всередині кондиціонера - завоздушіваніе траси з фреоном. Це може статися через неякісну установки системи, коли фахівець не провів весь обсяг робіт.

Це може статися через неякісну установки системи, коли фахівець не провів весь обсяг робіт

Процес вакуумізації фреонової траси

Чи не були зроблені вакуумирование, дозаправка фреону, неякісно змонтована фреонова траса. Недостатня довжина трубок або утворення сильних загинів, що заважають рідини переміщатися. Тоді утворюються повітряні пробки в трасі, і коли їх пробиває фреон, виникає звук, що булькає. Також розгерметизація може статися з плином часу.

Самостійно продувати трубку і доливати рідину вкрай не рекомендується. Для цього потрібне спеціальне обладнання та наявність досвіду проведення подібних операцій.

Булькає при вітрі

Якщо булькання лунає тільки під час вітру, це означає, що спрямований з вулиці повітря доходить по трубках до ванни з конденсатом. При цьому виникає звук, схожий на булькання води в склянці, коли туди задувається повітря за допомогою трубочки.

При цьому виникає звук, схожий на булькання води в склянці, коли туди задувається повітря за допомогою трубочки

Дренажний шланг, виведений назовні

Щоб це виправити, достатньо зігнути зовнішній дренажний шланг (виходить на вулицю) так, щоб вітер перестав задувати в систему. Інший варіант - додатково встановити сифон для кондиціонера, який буде зливати зайву рідину в каналізацію. Тоді булькання під час вітру майже повністю виключається.

Ще одна причина - сильний перегин дренажної трубки між зовнішнім і внутрішнім блоками. У згинах накопичується вода, і коли з вулиці задуває вітер, виникає цей самий звук.

Гудіння і шум

Іноді кондиціонер під час експлуатації чомусь періодично гуде. Це стосується зовнішнього блоку (розташованого на вулиці) і внутрішнього (що знаходиться в приміщенні).

Виробляти шум може самоочістітельная система, яку вимкнули. Цей звук - норма.

Зрідка трапляється збій програми, яка управляє взаємодією блоків спліт-системи. Тоді один з блоків може раптом почати працювати в вимкненому стані. В цьому випадку кондиціонер потрібно перепрограмувати, щоб внутрішній блок знову зміг успішно синхронізуватися із зовнішнім.

Однак найчастіші причини гулу - сильне забруднення вентиляторів, потрапляння пилу, пуху або набіг колонії комах (бджоли, оси). В таких умовах лопаті вентиляторів починають давати різне навантаження на серцевину при обертанні. Внаслідок чого відбувається розбалансування внутрішніх конструкцій, вібрація, і пристрій починає сильно шуміти.

Процес очищення зовнішнього блоку спліт-системи

З меншою ймовірністю може відбутися механічна поломка:

  • Підшипник був недостатньо змазаний, а потім вийшов з ладу.
  • Всередину механізму потрапив сторонній предмет або пил.
  • Гудіння при включенні - можливо електродвигуна не вистачає напруги з електромережі для запуску. Потрібно перевірити проводку в приміщенні на працездатність і наявність оголеної ізоляції.
  • Пошкодження або знос внутрішніх деталей кондиціонера (наприклад, деформація однієї з лопатей вентилятора або сильний знос компресора).

Хлюпання і звук падаючих крапель

Звук падаючих крапель або похлюпиваніе рідини при включенні компресора навряд чи означають серйозну поломку. У першому випадку утворюється конденсат під час роботи режиму відтавання. У другому - звук хладагента, що перетікає в нижню точку траси.

Стук і клацання в вимкненому стані

Якщо корпус кондиціонера був виконаний з неякісного пластика, можуть з'явитися різкі гучні клацання до і після включення. Це реакція на перепади температур. Виправити можна тільки покупкою іншої моделі спліт-системи з більш якісним пластиком, де він не буде так сильно деформуватися при перемиканні режимів.

Усунення несправностей

Щоб обладнання служило максимально довго, його необхідно регулярно чистити і проводити технічний огляд. Частота перевірок безпосередньо залежить від частоти використання кондиціонера, а також від запиленості приміщення і зовнішнього середовища, в яку поміщена спліт-система.

Частота перевірок безпосередньо залежить від частоти використання кондиціонера, а також від запиленості приміщення і зовнішнього середовища, в яку поміщена спліт-система

Самостійна чистка кондиціонера від забруднень

Для середньостатистичної квартири досить хоча б раз в пару тижнів очищати внутрішній блок від пилу і бруду. Зовнішній - пару раз в рік. Ще один сигнал, що пора промити внутрішні деталі від бруду - пристрій перестало повноцінно кондиционировать приміщення.

Своїми руками

У домашніх умовах обслуговування кондиціонера зводиться до його очищення від пилу і бруду. Більш складні роботи краще залишити професіоналам.

Перед тим, як починати роботу, потрібно уважно вивчити додається інструкцію. Хоча загальна конструкція всіх кондиціонерів одна і та ж, все таки в дрібницях вона може відрізнятися. А перед розбиранням краще відразу про них дізнатися.

Не забути вимкнути живлення, а після виконаної чистки почекати хоча б півгодини перед його включенням в електричну мережу.

Чистка фільтрів внутрішнього блоку проводиться самим звичайним чином - вони підставляються під струмінь теплої чистої води. Не можна додавати в неї миючі засоби. Рекомендується проводити цю процедуру хоча б раз на тиждень. Для прискорення процесу можна використовувати ручний пилосос , При цьому бути дуже обережним: фільтр може порватися або погнутися.

Зняття фільтрів внутрішнього блоку спліт-системи

Зовнішній блок краще не чистити самостійно, хіба що він прикріплений до стіни будівлі на невеликій висоті. Цю процедуру не треба проводити так само часто: всього 1-2 рази в рік. Зазвичай на такі роботи викликаються майстри, які можуть за допомогою спеціального обладнання провести промивку максимально якісно.

Повітряний теплообмінник теж можна почистити самостійно (пилососом або паром). Часто він розташований відразу під кришкою кондиціонера.

Чому потрібно звертатися в сервісний центр

Природно, лагодити самому внутрішні деталі не рекомендується. Те ж відноситься до заправці холодоагентом і чищенні зовнішнього блоку спліт-системи.

Перед початком технічного обслуговування або ремонту, представник сервісного центру вислухає скарги власника. На їх основі проведе власну діагностику пристрою. Потім буде проведено повний комплекс робіт:

  • Чистка повітряних фільтрів внутрішнього і зовнішнього блоку
  • Промивання дренажної системи
  • Вакуумирование труб і дозаправка фреону
  • мастило деталей
  • Незначний ремонт, якщо потрібно

Однак якщо був зламаний компресор, його лагодження швидше за все буде перевищувати вартість самого кондиціонера. Тут легше купити новий.

Якщо стали чутні незвичайні для пристрою звуки, потрібно якомога швидше з'ясувати причину, інакше проблема може посилитися аж до повної поломки. Для профілактики потрібно регулярне технічне обслуговування.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов