Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому дистильована вода має присмак

  1. Це Вам може сподобатися:

Наша сеть партнеров Banwar

Після знаходження в Інтернет інформації про дистильованої воді, як найчистішою і аналізу зарубіжного ринку, вирішив спробувати дистильовану воду на смак. На форумах до цього моменту читав не раз, що дистильована вода має специфічний присмак, хотілося перевірити самому, тому що не вірилося, що чиста Н2О може мати будь-якої присмак. Висловлювалися різні думки про смак дистильованої води, і те, що в ній немає солей, що змушує її витягати їх з мови, і то, що при перегонці в неї потрапляють особливі речовини. Точного і обгрунтованої відповіді на це питання в Інтернеті я так і не знайшов, але з часом, коли я почав пити дистильовану воду, я зрозумів, в чому справа.

Так як дистилят, що продається в магазинах для авто мені не підходить, то вирішив зробити сам, бо відразу купувати дистиллятор накладно. У нас на фірмі був поламаний американський дистиллятор, з якого я взяв теплообмінник, який мені дуже допоміг. Справжній теплообмінник від дистилятора має вигляд спіралі з двох витків оребренной трубки. Нержавіюча трубка діаметром 10 мм обвита алюмінієвої стрічкою, зовнішній діаметр з ребрами дорівнює 25 мм. До теплообміннику приєднав силіконову трубку, на кінець трубки одягнув новий дитячий силіконову соску від пляшечки, широкий кінець якого вставив в кругле шийку чайника. Чайник поставив на газову плиту, теплообмінник поруч на підставці. Що б як в серійних закордонних зразках трубка радіатора охолоджувалася, поставив навпроти вентилятор. Вільний кінець теплообмінника встановив над трилітрової банкою. Вентилятор був досить потужний, газова камфорка працювала на всю потужність, але остання третина трубки теплообмінника була холодною.

Одержаний дистиллятор мав непоганий ККД - літр води переганявся менше години, крім цього він споживав електроенергію тільки для вентилятора - 20 Вт.

І ось перші краплі дистильованої води! Дочекався, поки набереться достатня кількість води, налив у кухоль. Перший ковток - відчуття розчарування, вода дійсно має присмак. Я б описав цей присмак як земляний або присмак крейди, хоча вода найчистіша на зовнішній вигляд. Пропустив воду через вугільний фільтр «BRITA», знову розчарування - смак не змінився. Я засмутився, тому що вживати цю воду як питну не зовсім приємно.

На наступний день спробував воду ще раз і був приємно втішений - вода приємна на смак, ніяких присмаків, післясмак, запахів тощо, то ж з водою, не пропущеної через фільтр.

Я зробив висновок, що вода після дистиляції настільки чиста, що в ній немає навіть розчиненого повітря. Після «відстоювання» протягом доби вода набирає в себе (розчиняє в собі) складові повітря (азот, кисень, вуглекислий газ) і стає «позбавленою смаку». Для себе зробив висновок - що б пити дистильовану воду, необхідно дати їй добу настоятися.

Через пару тижнів трохи поміняв технологію - замість того, що б набирати дистильовану воду в банку, а потім пропускати через глечик, я підставив замість приймаючої ємності (трилітрова банка) власне сам глечик. Вода відразу вийшла дивовижною - ніяких запахів, смаків і післясмак - ідеально чиста вода. Виходячи з цього можна припустити, що, можливо, справа не в насиченням води повітрям після дистиляції, а в чомусь іншому ...

8 жовтня 2013р.

Користуючись кілька місяців дистилятором Baistra BSC-WD11 зрозумів, що один з коментаторів був прав - радіаторна трубка старого дистилятора була з відкладеннями всередині, які псували смак води. Справа в тому, що дистилятор, з якого була взята трубка був стаціонарного зразка, автоматичний, а чистка таких пристроїв відбувається не часто, упор робиться на якісний вугільний пост-фільтр. Зараз, випробувавши новий дистилятор, я прийшов до висновку, що чиста дистильована вода, не має ніяких присмаків і післясмак, дуже смачна. Що нагадує смак дистильованої води - смак чистоти і свіжості. Після дистилятора вода тепла і в ній немає кисню, охолонувши і відстоявшись 2-3 години (для насичення киснем) маю неперевершену за смаком воду. Бачачи брудний смердючий залишок в бойлері після дистиляції і спробувавши справжню чистою воду впевнений - до будь-якої іншої не повернуся.

13 липня 2016р.

Кілька днів тому спробував дистильованої воду не з крана, а взяти з бювету (стоять такі колонки по Києву). Вода з нашого бювету має невеликий запах твані, але після дистиляції набагато краще, ніж дистилят, отриманий з водопровідної води. Думаю, це знову ж таки пов'язано з хлоркою.

Це Вам може сподобатися:

на Ваш сайт.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов