Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому пилосос викидає воду назовні

  1. Хоча, насправді ...
  2. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Пилосос (будь-якої марки, не тільки Thomas) працює в такий спосіб. Досить потужний двигун, розташований в корпусі, створює розрідження. Під дією розрідження повітря, що знаходиться зовні пилососа, через насадку і шланг спрямовується всередину. Попутно він проходить ті чи інші очисні пристрої (наприклад, мішок з матерії, посудину з водою, циклон і т.п.). Тим самим, повітря очищається і на виході з пилососа виходить "чистий" повітря; по крайней мере, його прийнято вважати чистим. Виняток становлять пилососи, які викидають повітря за межі приміщення.

Пилосос Thomas як очисних пристроїв має наступні:

  1. Посудина з водою, проходячи через який, повітря очищається, так як більша частина пилу осідає у воді і на стінках посудини;
  2. Перший губчастий фільтр, який поряд з пилом затримує і краплі води, що захоплюються потоком повітря;
  3. Другий губчастий фільтр;
  4. Так званий Фільтр НЕРА, що складається з паперу або спеціального матеріалу, що містить мікропори.

Існують, звичайно, і більш складні конструкції (у пилососів інших фірм), але зупинимося на цій. В цілому, треба сказати, вона працює щодо стерпно, що підтверджують численні відгуки в інтернеті. Однак, нерідко ця конструкція починає проявляти себе не кращим чином. Наприклад, вода, якщо вона проходить через перший губчастий фільтр у великій кількості, змушує закритися заслінку (має форму параллеліпіпеда), в результаті пилосос перестає виконувати свою функцію - всмоктувати пил. У такому випадку потрібно зупинка двигуна пилососа і тільки після того, як заслінка відкриється, можна знову включати пилосос.
Іноді вода, проходячи через перший, другий губчасті фільтри, а також через фільтра НЕРА, в результаті потрапляє в двигун, в результаті чого останній досить швидко виходить з ладу. Як мінімум, в ньому при цьому руйнується підшипник, а то може і згоріти обмотка. Поряд з цим, частина води потрапляє в щілину між корпусом і посудиною з водою, в результаті накопичується на дні, іноді досягаючи шару 1 ... 2 ... 3 см.
Ті, хто користуються цим миючим пилососом (Thomas TWIN tt), напевно, звернули увагу, що вода починає потрапляти на дно (і в фільтр НЕРА) не відразу, а через деякий час після експлуатації пилососа. Скажімо, через 1-2 роки.
Причому, чим менше води залити в посудину перед включенням пилососа, тим менше її в підсумку з'являється і на дні корпусу. Однак, в результаті може наступити момент, коли не рятує і зниження кількості води в посудині. До речі, при занадто малій кількості води повітря від пилу очищається вже не настільки ефективно, що призводить до швидкого забруднення фільтра НЕРА.
Що ж робити? Міняти пилосос, сподіваючись на те, що, мовляв, дістався невдалий екземпляр, а ось у знайомого з такою-то вулиці подібних проблем і впоміне немає? Або, все-таки, розібратися в принципах і з'ясувати, чому ж пилосос викидає воду і в підсумку остання потрапляє в двигун?
Кому не цікаво в цьому розбиратися, можуть далі не читати і Повернутися на Головну сторінку нашого сайту .

Розрідження, створюване двигуном пилососа (по суті, представляє собою потужний вентилятор), утворюється в посудині з водою і далі - в шлангу, який засмоктує пил. Повітря (в суміші з пилом або без неї) надходить в шланг, потім в посудину. Потім він потрапляє в воду, а вже з води - до першого губчатому фільтру. Зрозуміло, що вода, перш ніж потрапити в двигун, повинна в обов'язковому порядку пройти через цей фільтр пилососа, іншого шляху конструкція Thomas TWIN tt їй не дає.
Виникає питання: чому в одних випадках пилосос викидає воду, а в інших - ні? Насправді, все дуже просто, на жаль, навіть до банальності.
Площа двох першого губчастого фільтра становить 13,5х5,5 = 74,3 см2. Якщо води налити трохи більше, скажімо, всього на 2 см вище норми, площа фільтра (та, що знаходиться в повітрі, тобто над водою) складе вже 13,5х (5,5-2) = 44,3 см2, тобто буде нижче 40% (!). Це означає, що швидкість потоку сміттєвих -воздушно- водяної суміші буде, відповідно до рівняння Бернуллі, вище номінальної на 40%.

Це означає, що швидкість потоку сміттєвих -воздушно- водяної суміші буде, відповідно до рівняння Бернуллі, вище номінальної на 40%

Так ось, товариші-друзі німці спроектували цей пилосос таким чином, що ... цих 40% перевищення цілком вистачає, щоб перший губчастий фільтр затримував набагато менше водяних крапель. І останні, природно, з більшою швидкістю і в більшому обсязі вдаряються в заслінку, викликаючи незабаром її закриття; а поки вона не закрилася, частина крапель води потрапляє в фільтра НЕРА, а частина - в щілини між посудиною з водою і корпусом. Останні, втративши швидкість, спокійно падають на дно пилососа, утворюючи там спочатку патьоки, а потім - калюжу.
Таким чином, ДУЖЕ важливо, щоб рівень води був нормативним - з точністю плюс мінус 1 см. Але це ще не все. Навіть якщо рівень води в нормі, перший губчастий фільтр має властивість засмічуватися. Справа в тому, що в воді осідає основна частина сміття. Але, далено не вся. Поступово, в процесі збирання (десь вже хвилин через 15-20) цей фільтр стає сильно забрудненим сміттям. Що призводить до зростання його аеродинамічного опору. І весь підступ полягає в тому, що засмічується тільки та частина, яка прихована під водою (бо потік повітря з водяними краплями і сміттям проходить спочатку тільки через неї). А підводна частина не забруднюється.
Після цього частина повітря (разом з водою і сміттям) направляється через підводну частину, що викликає посилене розбризкування води, пилосос починає бризкати водою на НЕРА фільтр і т.д., що вже описувалося. А при сильному засміченні першого губчастого фільтра нижні його краю просто-напросто пригинаються (так як він хисткий ... мабуть, це навіть не те слово ... тому, що він ДУЖЕ хисткий), знову-таки даючи свободу повітряно-водяний струмені і приводячи до посиленого утворення крапель, які прагнуть вгору. До речі, щоб хоч якось запобігти вигинання першого губчастого фільтра назовні, він закріплений в чотирьох місцях дротом (як видно на другому малюнку).

Хоча, насправді ...

Насправді - все ще трохи гірше. Справа в тому, що поки перший губчастий фільтр не засмічений, води - самий мінімум, на чотири форсунки, розташовані в кришці корпусу пилососа (там, де кріпиться повітряний рукав, через який пил подається з підлоги всередину пилососа), подаються струмки води, призначені для змочування повітряно - сміттєвої суміші, що надходить в пилосос зі шланга. Цим досягається підвищення якості очищення повітря. Бо пил, будучи змоченою, потрапляє всередину пилососа вже у вигляді мокрого грудок, а не окремих сухих пилинок. Ці мокрі грудки, під дією сил поверхневого натягу, набагато ефективніше прилипають до води, залишаючись в ній.
Не будемо обговорювати той банальний факт, що якщо вже виробник вирішив таким чином підвищити якість очищення, то необхідно, зрозуміло, не чотири невеликих струмки води, а щось типу водяної завіси. Тут важливо інше: у міру засмічення першого губчастого фільтра, як уже говорилося, підвищується його аеродинамічний опір. В результаті тиск на форсунках знижується до нуля, а потім і зовсім стає негативним! Це призводить до того, що вже не вода витікає з форсунок, а, навпаки, ПОВІТРЯ (в суміші з пилом, природно) входить в них. При цьому форсунки швидко забруднюються.

Напевно, кожен (з тих, хто здатний думати), хто хоч раз чистив форсунки, міг здивуватися: звідки, мовляв, там бруд, якщо є сітчастий фільтр (він показаний на другому малюнку внизу, сітчастий кубик такий невеликий). Мабуть, багато хто думав на те, що фільтр пропустив бруд, що знаходиться у воді; отвори, мовляв, в ньому занадто великі (їх розмір становить приблизно 0,5 мм). Тепер, ми думаємо, всім зрозуміло, звідки там пил.

Але і це ще не все. Так як тиск стає негативним, відповідно, повітря, потрапивши в форсунки, починає виходити з сітчастого фільтра вгору - в обхід першого губчастого фільтра, звичайно ж. І ось цей-то повітря також служить джерелом підвищеного краплеутворення.

Отже, здавалося б, мала проблема: всього-то - невелике (!) Засмічення першого губчастого фільтра. Подумаєш, мовляв. А, подивіться, СКІЛЬКИ проблем вона викликає - при такій конструкції пилососа. Аж до того, що виходить інверсія: замість води, яка подається до форсунок, навпаки, через них подається повітря, змішаний з пилом, чого, звичайно, категорично не повинно бути.

Чи є з цього положення вихід? Так, якщо мити перший губчастий фільтр дуже ретельно, причому кожен раз навіть після 5 хвилинного використання пилососа. А це, скажу Вам, не просте заняття, так як він, цей фільтр, - Губчаста. Сидіти, виколупувати годинами з нього ворсинки застряглого сміття (попутно ризикуючи його зашкодити) - справа на любителя; звичайним душем він очищається не до кінця. А то, що цей фільтр засмітився, з першого погляду буває непомітно. Саме тому в миючому пилососі Thomas вода потрапляє на дно корпусу пилососа і, через фільтр НЕРА - в двигун, коли пилосос трохи поексплуатують; на новому пилососі подібне явище спостерігається рідше, так як в ньому фільтр ще не засмітився. Правда, можна частіше міняти цей фільтр - більш якісного-то при вартості пилососа близько 15 тис. Руб. німці все одно не зроблять. Тільки от, не накладно чи буде змінювати його, скажімо, щомісяця, а то й частіше?

Втім, є ще інший, більш радикальний вихід: переробити конструкцію пилососа (благо, після наведених вище міркувань читачеві, сподіваємося, став ясним принцип його функціонування і визначальний вплив ступеня чистоти першого губчастого фільтра). Ну, або, ще більш радикальне рішення - купити професійний пилосос.

Цікаво, що після заміни двигуна (який зламався в результаті попадання води) пилосос став бризкати водою набагато менше. Попутно знизилася і ступінь розрядження, тобто функціонувати він став гірше. Майстер, який робив ремонт, природно, відповів, що двигун поставлений "рідний".
А у нас склалося враження, що той двигун, який був встановлений спочатку, був набагато могутніше (хоча, судячи із зовнішнього вигляду і потужності - точно такий же, як і новий). Мабуть, справа в тому, що новий двигун створює більш низьку ступінь розрідження і, відповідно, утворює менше передумов для утворення крапель води (до речі, якщо двигун буде мати нульову потужність, то крапель води не буде взагалі!). Тобто в цілому можна сказати, що миючий пилосос Thomas TWIN tt не розрахований на повноцінне функціонування при наявності двигуна підвищеної потужності. Відповідно, чекати від нього високої чистоти при збиранні складних поверхонь (наприклад, килимів) не варто. Це, до речі, не порожні слова. Якщо відразу ж після Ретельна прибирання зазначеним миючим пилососом почати вибивати килим вручну, то ... може вийти додатково ще СТІЛЬКИ пилу, що створюється враження про марність його застосування. Ну, так - з підлоги пил або калюжу води прибрати, або ліквідувати з килимового покриття самий верхній шар пилу і вологи, в тому числі і вовни, наприклад, котячої - з цим він справляється відмінно. Але, на жаль, не більше того.
Примітка. Йдеться про очищення повністю (100%) вовняних килимів. Що зараз є рідкістю. Якщо ж вести мову про типовий килимі з синтетики, то, треба сказати, його очистити від шерсті часто буває складніше.

Втім, треба розуміти, що зазначені міркування, зрозуміло, застосовні не (с) тільки до пилососа Thomas TWIN tt. Зрозуміло, що різні Самсунги, та й багато-багато інших (не пам'ятаю найменувань - за непотрібністю) - теж приблизно такі, а багато - ще й гірше. Щоб очистити килим ТАК, щоб потім при його вибиванні пилу не спостерігалося ... це треба пилосос, напевно, раз в 3 ... 5 могутніше. Який і вагою буде, відповідно, вже не як Thomas TWIN tt, а набагато важче. Втім, для чималої частини населення навіть і Томас вважається, нібито, важким. Тому подальші розмови на цю тему, мабуть, не потрібні.

висновок

Сказане вище зовсім не покликане очорнити конкретну марку пилососа Тhomas TWIN tt, бо це відноситься до переважної більшості миючих пилососів. Маються на увазі практично всі ті моделі, які найбільш популярні в народі і стоять в межах 10-20 тис. Руб. Хоча, зазначимо, ми не знаємо результатів експлуатації пилососів (типу Кірбі) вартістю під 100 тис. Руб. Можливо, там все більш продумано і зроблено з запасом і конструкція забезпечує повноцінне функціонування навіть при наполовину забита сітка. Хоча, це лише припущення, поки нічим не обґрунтовані. А так звані миючі (або з аквафільтром) - побутові ... з ними споживач рано чи пізно приречений почути від майстрів ремонтного сервісу, що вода потрапила в двигун і тому пилосос гарантійного ремонту не підлягає. Правда, деяким, буває, щастить. А деякі ллють менше води, викликаючи передчасне засмічення НЕРА фільтра і знижуючи якість очищення повітря, що виходить з пилососа.

Хоча, якщо ДУЖЕ уважно і з розумом ставитись до першого губчатому фільтру, то, насправді, вода в двигун і, відповідно, на дно потрапляти не буде.

До речі, щодо фільтра НЕРА ... не надто віриться, що він здатний затримувати 99,9% пилу (або більше). Бо, якщо він здатний вільно пропускати воду в двигун, причому в чималій кількості, швидше за все, і пил там затримується далеко не вся. У всякому разі, не 99,9%. Якщо, звичайно, не змінювати цей фільтр після 5-10 прибирань. Та й то, не факт.
Очевидним рішенням обговорюваної проблеми є, здавалося б, найпростіше: рази в 2-3 збільшити площу першого губчастого фільтра, відповідним чином збільшивши розмір пилососа (на 5 ... 10 см вгору, що не дуже-то багато), а також зробивши цей фільтр міцнішим, щоб він не нагадував ганчірку - промокашку. Але навіщо? Сучасним людям не потрібні надійна, безвідмовна техніка. А інакше куди гроші дівати ... на що їх витрачати-то? Потім, це ж нудно - користуватися однією і тією ж, вже набридлої річчю ось уже 2, 3, ..., 7 і т.д. років. Набагато приємніше купити якесь барахло, щоб воно послужило року 2, ну, максимум, 4, не більше (!). Після чого з позитивом (нарешті закономірно зламалося) віднести його на смітник і купити щось нове, знову року на 2 ... 4 (відмовивши собі в чомусь іншому, так як в результаті такого підходу грошей-то перестає вистачати іноді і на нагальні потреби). Фірмам-виробникам - тим більше не потрібні надійні речі, адже інакше їх купувати перестануть.

Втім, з приводу нестачі грошей - не все так погано. Адже переважна більшість продавців, та й самі банки - пропонують кредити. Правда, ось як не прийдеш до суду, дивишся - в переліках засідань так і "світяться" позови від банків щодо стягнення кредитних заборгованостей. Побагато так.

Так, ще й економіка розвивається, бо тим самим стимулюється товарообіг, виплачується заробітна плата виробникам, ремонтникам забезпечується робота і т.д., що теж добре. Так що повна гармонія. Саме тому все так і є; тому дійсно хороші пилососи не коштуватимуть тисячу доларів (а, тим більше, дешевше). Те ж саме, до речі, стосується не тільки до пилососів, а й до переважної більшості інших товарів, робіт, послуг. Вбачається, що люди повинні б розуміти подібну банальну річ. Але, мабуть, розуміють далеко не всі, тому, що в інтернеті "чомусь" стає все більше відгуків, і далеко не всі вони - безхмарні. Але це теж добре: люди ж повинні спілкуватися один з одним. Якщо все відгуки будуть хороші - навіщо тоді вони взагалі будуть потрібні? Спілкування-то стихне, перетворившись в "хитання на хвилях". А коли воно набридне, люди можуть про дещо інше задуматися. Наприклад, про те, чому, здавалося б, в багатющою країні світу - курс валюти штучно занижений, а курс долара, відповідно, штучно завищений .
З повагою до Вас.

Що ж робити?
Міняти пилосос, сподіваючись на те, що, мовляв, дістався невдалий екземпляр, а ось у знайомого з такою-то вулиці подібних проблем і впоміне немає?
Або, все-таки, розібратися в принципах і з'ясувати, чому ж пилосос викидає воду і в підсумку остання потрапляє в двигун?
Виникає питання: чому в одних випадках пилосос викидає воду, а в інших - ні?
Чи є з цього положення вихід?
Тільки от, не накладно чи буде змінювати його, скажімо, щомісяця, а то й частіше?
Але навіщо?
На що їх витрачати-то?
Якщо все відгуки будуть хороші - навіщо тоді вони взагалі будуть потрібні?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов