Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому пральна машина набирає воду і відразу зливає?

  1. Неправильне підключення до каналізації
  2. можливі несправності
  3. Несправність впускного клапана
  4. Поломка датчика рівня води (прессостата)

Наша сеть партнеров Banwar

Пральна машина, в залежності від обраної програми, за одне прання кілька разів наливає воду в бак і зливає її звідти. Це нормальний режим роботи. Але може трапитися так, що пральна машина безперервно набирає і відразу зливає воду. Велика витрата по лічильнику або постійний шум зливається рідини говорять про те, що потрібно негайно усувати проблему. Інакше машина не буде якісно прати, збільшиться даремний витрата миючого засобу, води, електрики, і все це відіб'ється на гаманці. Зволікаючи, можна дочекатися повного виходу приладу з ладу і затопити сусідів.

Існують дві основні причини несправності: неправильне підключення до каналізації і поломка всередині самої пральної машини. У деяких випадках варто викликати майстра, а в деяких - можна впоратися самому.

Неправильне підключення до каналізації

Така несправність стає причиною постійного зливу води і виникає як у щойно встановленої, так і у багато років справно пропрацювала пральної машини. Проблема полягає в тому, що зливний шланг розташовується нижче рівня бака, через це рідина не затримується, а постійно зливається в каналізацію. Машина ж стабільно поповнює пішла воду. Рідина в баку не встигає нагріватися, тому нагрівальний елемент працює постійно, що загрожує його виходом з ладу.

Для правильної експлуатації виробники рекомендують укладати шланг на рівні не нижче 0,5 м від підлоги. Досягається це або установкою його в спеціальні засувки на задній стінці машини з обведені її по контуру, або за допомогою вхідного в комплект гачка-держателя, який потім вішається на край ванни або раковини. Існує можливість підключити зливний шланг як до сифона ванни або раковини, так і безпосередньо до самої трубі каналізації, врізавши в неї відведення. Але тоді слід зробити петлю вище 0,5 м для запобігання передчасного зливання рідини. Це допоможе перешкодити потраплянню неприємних запахів з каналізації в пральну машину. Такого виду роботи можна зробити самостійно.

Такого виду роботи можна зробити самостійно

Якщо не маєте доступу до каналізаційних труб через їх закладення і неможливо побачити, на якому рівні зроблено підключення зливного шланга або наявність петлі, можна перевірити витік рідини з машини. Для цього треба включити будь-який режим і набрати воду в бак. Після чого натиснути паузу і відкрити машину. Падаючий рівень означає неправильно підключений шланг, для усунення цього доведеться розбирати стіну. Якщо ж вода не йде таким способом, а лише під час роботи машини, тоді несправність в одному з пристроїв прального агрегату.

можливі несправності

коли пральна машина заливає воду і не тримає її, постійний слив води разом з порошком в каналізацію стає дуже витратним. Якщо зливний шланг закріплений правильно, але проблема не йде, варто звернутися до фахівця, який зможе виявити і усунути неполадку. Але якщо з якихось причин доводиться усувати поломку своїми руками, потрібно знати, як це робиться.

Перш за все, треба відключити машину від електромережі та системи водопостачання.

Причиною неправильного поводження машини є пошкодження:

  • впускного клапана;
  • датчика рівня рідини.

При правильній роботі цих елементів вода наливається в бак в потрібній кількості і не переливається.

Несправність впускного клапана

Впускний клапан - це пристрій, який дозволяє відкривати і закривати подачу води в бак. Всередині у нього мембрана, що перекриває прохід для рідини, і електромагнітна котушка. Він розташований відразу за входом напірного шланга зверху на задній стінці машини-автомат або внизу у машин з вертикальним завантаженням. Секцій у клапана кілька в залежності від моделі, вони можуть по черзі відкривати і закривати подачу води в різні відсіки лотка для порошку і кондиціонера.

Клапан починає пропускати воду, коли мембрана порвана або під неї потрапив сміття. Виробники рекомендують не чинити, а міняти його. Для цього потрібно відкрутити шланг подачі води, зняти верхню кришку машини і від'єднати від клапана дроти і шланги, відкрутити тримають гвинти і вийняти сам клапан. Знаючи назву і номер моделі, можна купити такий же клапан і встановити його назад.

Перед ремонтом відключіть прилад з розетки!

Поломка датчика рівня води (прессостата)

Прессостат потрібен для визначення і регулювання кількості води в машині. Коли бак наповнюється до потрібного рівня, датчик дає сигнал модулю управління, і набір води зупиняється. При переповненні бака керуючий модуль включає зливний насос. Без прессостата машина не знає, чи є вода в баку, і скільки її. Для віджимання або полоскання, для різних типів тканин або забруднень потрібно свою кількість рідини, що теж регулюється датчиком рівня.

Прессостат являє собою круглий пластмасовий елемент, до якого підведені дроти і трубка з повітрям. Іншим кінцем ця трубка приєднана до компресійної камері, а та до баку. Коли вода набирається, повітря в компресійної камері і трубці стискається. Це тиск повітря передається в прессостат, в якому є стискає мембрана; вона замикає або розмикає контакти, під час чого лунають характерні клацання. При замиканні контактів сигнал відправляється в керуючий модуль, який закриває впускний клапан, перекриваючи подачу води.

При замиканні контактів сигнал відправляється в керуючий модуль, який закриває впускний клапан, перекриваючи подачу води

Причини, за якими виходить з ладу трубка:

  • забивається сміттям;
  • рветься;
  • сповзає з датчика від вібрації при роботі машини.

Такі проблеми легко усунути самому. Потрібно зняти верхню кришку машини, під нею зазвичай розташовується прессостат.

Обов'язково потрібно відключити прилад від електромережі та водопроводу!

Потім від'єднати від датчика всі дроти, від'єднати шланг від компресійної камери або бака. Якщо шланг забитий або порваний, його потрібно промити або замінити.

Потрібно перевірити датчик, дунувши в шланг. Справний прессостат буде видавати клацання, а несправний буде мовчати. Зламаний датчик не підлягає ремонту, тільки заміні.

Виникнення таких несправностей вимагає швидкого усунення причини. Правильно працює пральна машина буде економити воду, електрику і пральний засіб. А елементи її не вийдуть завчасно з ладу.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов