Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому пральна машина тече знизу під час прання і що при цьому робити

Наша сеть партнеров Banwar

Часта поломка пральних машин - підтікання води. Це може бути струмінь з-під корпусу або калюжа від поступового капання. Щоб не допустити розвитку аварії на працюючому апараті, реагувати необхідно негайно. Перш за все, потрібно знеструмити техніку, не входячи в приміщення з залитим підлогою. Нехтування цим правилом призводить до ураження електричним струмом.

Вимкнувши пральну машину, необхідно перекрити подачу води. Частину, що залишилася в апараті рідину злити через фільтр помпи. Після цього відкрити дверцята і через люк витягнути білизну. Прибрати калюжу з підлоги. Тепер можна приступити до огляду і визначення місцезнаходження джерела вологи.

1

Причини утворення калюжі при включеному режимі прання

Протікання з'являються після другого року активного користування, і часто це трапляється при віджиманні. Щоб зрозуміти, де тече пральна машина-автомат, треба знати причини, які можуть привести до поломки. Часто неполадки виникають через жорстку води, зношеність деталей і вузлів низької якості - таке зустрічається на дешевих марках, де можуть встановлюватися неякісні елементи. Виділяють 4 види причин течі:

  • багаторазове невиконання правил експлуатації;
  • застосування протипоказаних хімічних і миючих засобів;
  • прояв заводського браку у деталей;
  • нанесення механічних пошкоджень герметизирующим поверхонь.

Коли поєднуються зазначені причини, ймовірність протікання збільшується в кілька разів. Також слід розглянути місця, де виникають проблеми.

Також слід розглянути місця, де виникають проблеми

Ремонт пральної машини Electrolux своїми руками

1.1

Бачок і підводять канали Бачок і підводять канали

До пошуку дефектних вузлів приступають в напрямку від водопостачальної труби. Ймовірні причини на цій стадії:

  1. 1. Розгерметизація бака. Відбувається при попаданні в нього гострих предметів, здатних зробити пробоїну або тріщину.
  2. 2. Прокол або місцевий знос, потертість напірного шланга заливки.
  3. 3. Несправність дозатора - висувного контейнера для прального порошку. Забивається решітка через нерастворившихся залишків миючого засобу. Вода витікає поверх країв стінок лотка.

Інша причина - зайвий натиск в магістралі. Від цього відбувається вихлюпування надлишкової рідини через дозатор. Усунути проблему просто: треба прикрити кран подачі.

Усунути проблему просто: треба прикрити кран подачі

Чому в пральній машині з'являється вода в барабані і що робити?

1.2

Помпа і обв'язка патрубками Помпа і обв'язка патрубками

Якщо при наборі води з'являється калюжа, а після заповнення бака вже не тече, це означає, що пошкоджений один з патрубків: від заливного клапана до лотка або для подачі води в основну ємність. Проблеми з гумотехнічними виробами притаманні не тільки пральних машин, а й іншим побутовим апаратів: трапляється, що виробники використовують деталі низької якості.

Підтікати може насос на сливі або патрубок, що з'єднує його з баком. Якщо утворилася тріщина, то з'являється вода на підлозі при віджиманні.

Якщо утворилася тріщина, то з'являється вода на підлозі при віджиманні

Чому в пральній машині залишається порошок після прання

1.3

герметизуючі пристрої

Найчастіше з-під пральної машини витікає калюжа через ослаблення або пошкодження ущільнюючих пристроїв. Такими в апараті є:

  • Пробка зливного фільтра (знаходиться справа в основі корпусу, де ніжка). Якщо вона погано затягнута, то з-під неї біжить вода.
  • Гумова манжета на люку барабана. У передній частині бувають щілини і тріщини від тривалого використання.
  • Сальник, встановлений на осі приводу. Виходить з ладу під час прання.

Трапляються і інші казуси, коли тече пральна машина: переповнений бак, порвався шланг для відведення води, розсипалися підшипники. Всі неприємності відбуваються від неправильної експлуатації побутової техніки.

2

Діагностика та способи усунення протікань

Якщо потекла пральна машина, то в екстреному порядку необхідно її знеструмити, що не ступаючи в калюжу і не торкаючись корпусу. Подальші дії виробляють послідовно, за принципом від простого - до складного. Частини, які потрібно оглянути:

  1. 1. Шланг затоки. Оглядають сам рукав і місце приєднання до машинки. При виявленні дефектів гуми його треба замінити новим. Якщо витік з'явилася на стику - викидають стару прокладку.
  2. 2. Лоток. ЗАСОБІВ Знаходиться з лівого кута лицьовій частині апарату, його витягують з гнізда і промивають грати під струменем води. Якщо блок чистий, пробують прикрити кран подачі: обмежують потік щоб уникнути переповнення завантажувального пристрою для миючих засобів.
  3. 3. Пральний бак. Іноді пошкоджується сторонніми гострими предметами. Самостійно ремонтувати бачок не рекомендується - краще звернутися в сервісний центр. Інша справа - патрубки, які контактують з бачком. Якщо в місці їх посадки з'явилася текти, промазують з'єднання гумовим клеєм і затягують кріпильний хомут.
  4. 4. Зливний шланг. Оглядають, включаючи посадку на штуцері помпи. Якщо витік виявилася на ранній стадії під час полоскання, то усунути її просто: обмотують пошкоджену ділянку ізолентою або сантехнічним скотчем. Цього достатньо, щоб закінчити прання, а потім замінюють рукав новим.
  5. 5. Фільтр на сливі. Він може засмітитися або бути не повністю закритим, за рахунок чого протікає вода. Якщо немає окремої кришки, то внизу знімають пластикову панель, демонтують і прочищають фільтр, встановлюють і щільно закручують.
  6. 6. Манжета. Позначає свою дефектність течею через нещільності дверцята. При хороших навичках ремонту усувають несправність самостійно.
  7. 7. Насос. Іноді ламається, і тоді знизу з'являється калюжа. Помпу зазвичай не ремонтують, а міняють.
  8. 8. Сальник. Щоб до нього добратися, заглядають всередину машинки. Для цього демонтують задню панель корпусу. Знос ущільнювача позначає себе патьоками на барабані.

Зрідка трапляється текти через підшипниковий вузол: скрегіт барабана при його повороті вказує на несправність. Обидві останні поломки ремонтувати повинен фахівець, адже для доступу до цих деталей доведеться розібрати всю машину.

3

Особливості протікання у деяких марок

Пральна машина-автомат будь-якої фірми працює за одним принципом, тому і поломки приблизно однакові. Всі розглянуті вище причини протікання є загальними для багатьох марок апаратів. Але складність ремонту відрізняється через конструктивних особливостей виробів різних виробників. Це стосується наступних вузлів і деталей:

  1. 1. Дозатор. Щоб його витягти з пральної машини Самсунг, буде потрібно розібрати всю передню частину корпусу.
  2. 2. Насос. В апарата фірми Samsung дає при поломці текти знизу. Дефектний вузол відразу міняють на новий.
  3. 3. Патрубки. У агрегатів Bosch знаходяться у важкодоступних місцях. Буде потрібно повністю розібрати виріб, щоб затягнути хомути або зробити ремонт гумотехнічних предметів.
  4. 4. Зливний шланг. У пральних машин LG, Samsung, Indesit, Вирпул, Beko, Ardo, Арістон і Candy виконаний однаково. Дістатися до нього можна через дно апарату, поклавши його набік. Зазвичай текти трапляється на приєднання до насоса. У Electrolux і Zanussi знімають задню панель. Доступ до стику шланга і помпи у машин Bosch і Siemens можливий після демонтажу передньої панелі, включаючи лоток і манжету.

Гарантією безаварійної роботи побутової техніки є виконання вимог інструкції з експлуатації. Слід регулярно очищати дозатор і зливний фільтр, не допускати перевантажень при закладці білизни.

Чому в пральній машині з'являється вода в барабані і що робити?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов