Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Дата-центр на "руїнах" радянського минулого

  1. З надр радіозаводу.
  2. провайдинг
  3. ЦОД
  4. PS

Наша сеть партнеров Banwar

Ця поїздка почалася з звичайної цікавості. Нам, співробітникам редакції Nag.ru, дуже хотілося побувати всередині центру обробки даних і на власні очі побачити і, може бути, відобразити, як же все там влаштовано. Прийняти нас у себе погодилася компанія "Дата центр Єкатеринбург" . Але ми навіть і припустити не могли, що в результаті опинимося одночасно в лігві справжнього винахідника і самому серці зароджується технопарку, а також лицем до лиця зіткнемося з історією уральського провайдинга.

Компанія ТОВ "Дата центр Єкатеринбург" - це дітище відомого уральського провайдера "руський", який, в свою чергу, з'явився колись на території заводу радіоапаратури .

І ось ми заїжджаємо на заводську територію, де нас зустрічає охоронець. Він записує номер автомобіля на пожовклий квиток, а потім віддає його нам, попутно роблячи позначку в журналі. На перший погляд і не подумаєш, що десь тут ховаються високі технології. У колишньому заводському приміщенні повним ходом йде ремонт. Лише плакати радянських часів говорять про те, що тут колись випускалася передова радянська радіотехніка.

Лише плакати радянських часів говорять про те, що тут колись випускалася передова радянська радіотехніка

Головна рушійна сила всього цього підприємства - енергетика і невгамовне цікавість одну людину, генерального директора "Дата Центр Єкатеринбург", Миколи Іонова.

Микола Іонов
Микола Іонов

Саме з його приходу на радіозавод майже двадцять років тому, тут зародився оператор зв'язку "руський". А далі, все пішло як по накатаній.

З надр радіозаводу.

"До того як я прийшов на Завод радіоапаратури, а було це в 2002 році, тут вже чотири роки надавалися послуги зв'язку. Це була телефонія. На заводі стояла АТС-коордінатка з бюджетом десь 65 тисяч рублів. Я прийшов сюди на посаду заступника директора по IT. Моїм основним завданням тоді було впровадження автоматизованої системи Обліку на підприємстві. Однак в процесі цієї роботи стало зрозуміло, що зі зв'язком на заводі справи йдуть погано. Не було інтернету і тямущою телефонії. насамперед ми поміняли телефонну станцію. Замість застарілої стан ії на 200 номерів, поставили перший "тисячник". А разом з цим з'явилася технічна можливість продавати телефонні номери. Тоді така послуга коштувала близько 20 тисяч рублів. Для операторів це було золоте дно. З цього і почався розвиток нашого відділу. Нам почали виділяти фінансування , але основний посил від керівництва був такий: Хочеш впроваджувати високі технології? Іди і заробляй ", - розповідає Микола Іонов.

Тоді IT-відділ на Заводі радіоапаратури був хоч і інноваційним підрозділом, але досить витратним. Саме з продажем телефонних номерів вдалося вийти на самоокупність, покриваючи потреби заводу в серверах, кадрах і програмному забезпеченні. Трохи пізніше на територію підприємства провели перший волоконно-оптичний кабель. З'явилася можливість масово надавати Інтернет всім орендарям на території Заводу.

"З часом нам стало мало надавати послуги зв'язку на території заводу, і ми вирішили" вийти в люди ". Перший будинок, підключений нами до телефонії і інтернету, був новобудовою поруч з Заводом. Ми перекинули туди стопарний кабель. Чесно, було дуже страшно, але цікаво. Тоді ми заробили свій перший мільйон - продали сто телефонних номерів. до нас, буквально, вишикувалася черга з бажаючих. Природно, що нам це сподобалося, і ми почали підключати Інтернет. В той час, паралельно з нами, активно розвивався провайдер " кабінет ", а відставати ми не хотіли. Завдяки бурхливому зростанню абонентської бази масштаб IT-відділу роздувся так, що було вирішено виділити його в окреме підприємство. У 2006 році був створений "руський", - згадує Микола Іонов.

провайдинг

На початковому етапі провайдингу на заводі не приділялося належної уваги. Завод радіоапаратури тоді представляв собою холдинг з 30 компаній, що займаються абсолютно різними напрямками діяльності.

"Тодішній глава холдингу мав звичку" розкидати каміння ", тобто вкладати кошти в різні напрямки бізнесу. Взагалі наш IT-відділ починався з IT-аутсорсингу, і тоді ми організували свою платіжну систему з платіжними терміналами власної розробки. На той момент оборот компанії становив мільйон доларів на місяць. Але в силу боротьби банків і держави з платіжними системами, цей бізнес почав валитися. Одночасно з цим почалися масові грабежі терміналів, а поліція робити з цим нічого не хотіла. у підсумку, бізнес ми вдало про продали і з головою занурилися в провайдинг ", - розповідає Іонов.

І "Руський" почав бурхливо розвиватися. Робити це вдавалося, в тому числі і за рахунок регулярного впровадження різних інновацій, батьком яких, до слова, був особисто Микола Іонов. Деякі зі своїх винаходів він паял у власній майстерні на території заводу.

Майстерня Миколи Іонова
Майстерня Миколи Іонова

У 2012 році "Руський" став першим інтернет-провайдером, що почав надавати абоненту персональний гігабіт за міді без будь-яких обмежень. Близько трьох років тому на вузли зв'язку фахівці компанії почали встановлювати власну розробку, яка дозволяє мережі до 10 годин працювати без електроживлення.

"Ми розробили просте, але унікальний пристрій, який дозволяє з звичайного семіамперного акумулятора будь-якого кінцевого пристрою черпати електрику. У той час як у провайдерів резервування існує лише на великих вузлах, у нас це передбачено чи не в кожному під'їзді. Крім того, акумулятор вбудований в систему у вигляді буфера, тому він поглинає статичну електрику. Фактично - це online UPS. Плюс, в цей пристрій ми вбудували монітор електрики, і коли воно пропадає, нам відразу ж подається про це сигнал ", - пояс яет глава "РусКома".

На сьогодні оператор модернізував близько 60% власної мережі. Підсумок вражає: під час відключень електрики в лютому поточного року з 500 модернізованих вузлів, харчування пропадало на 230, але абоненти не відчули жодних незручностей. Мережеве обладнання на вузлах зв'язку з цим не перезавантажувати. Мережа оператора відмінно пережила і період гроз, показавши мінімум відмов роботи обладнання.

Так виглядає винахід РусКома на вузлі зв'язку
Так виглядає винахід "РусКома" на вузлі зв'язку

Це ще один винахід РусКома
Це ще один винахід "РусКома". Апарат забезпечував прямий зв'язок з екстреними службами, як тоді вимагало законодавство. Зараз закон скасували, і такі телефони канули в Лету.

Але потім на інтернет в Росії свій погляд звернуло держава, що призвело до поступового закручування гайок. Апофеозом всього цього став згубний для провайдерів "Пакет Яровий" . "Руський" довелося зайнятися створенням власного центру обробки даних, який відповідав би положенням законопроекту. Благо ЦОД на Заводі радіоапаратури худо-бідно існував. Але все довелося переробляти кардинально. Так в Єкатеринбурзі з'явилася компанія з нехитрою назвою "Дата центр Єкатеринбург".

"Ми повністю розібрали старий ЦОД, перенесли все обладнання в інше приміщення. Укомплектований. На перших порах довелося експериментувати, щоб зрозуміти, яка технологія охолодження обладнання буде дійсно ефективна. Нами було перепробувано все: від фрікулінга до технології фальшполов, яку, до речі, застосовують повсюдно , і мені було незрозуміло чому. Взагалі коли я ставив спецам питання: "А навіщо потрібен фальшпол?" мені відповідали в дусі "Ну так роблять всі". Природно, що мене ця відповідь не влаштовував, і я починав питати ще . Нічого виразного мені відповісти не зміг ніхто. У підсумку вирішено було зупинитися саме на фрікулінг. Зараз ми беремо холодне повітря з вулиці, очищаємо його, якщо необхідно, то воложимо і заганяємо в серверну зверху. Після цього очищений гаряче повітря з серверної направляється в офісні приміщення. В офісі люди отримують чистий, свіжий і вже нагріте повітря ", - розповідає Микола Іонов.

Через деякий час після побудови першого приміщення центру обробки даних, на "руський" з пропозицією об'єднати мережу вийшов інший єкатеринбурзький провайдер Convex. В результаті відбулося злиття двох компаній. Тепер Convex відповідає за роботу телекомунікаційної мережі, а "руський" в особі "Дата центр Єкатеринбург" зосередився на будівництві центрів обробки даних.

ЦОД

Ми на час припиняємо нашу захоплюючу бесіду, щоб, нарешті, зсередини побачити, як влаштовано приміщення, де Майні криптовалюта і зберігають терабайти даних.

"Дата центр Єкатеринбург" сьогодні надає можливість розміщення серверних стійок, серверів типу Unit і типу Tower, а також можливість розмістити Майнінг-ферми, і, так звані, "Асіка" (ASIC ANTMINER - спеціальне обладнання для виробництва криптовалюта). Сам ЦОД складається з трьох приміщень.

Йдучи по темних коридорах поверху будівлі, де колись працював керівний склад Заводу радіоапаратури, відразу ж звертаєш увагу на киплячі навколо ремонтні роботи. Ми заходимо в перше приміщення, призначене для розміщення серверів типу Unit.

"Охолодження в приміщенні влаштовано за принципом" холодний коридор - гарячий коридор ". У холодний коридор нагнітається холодне повітря. Пройшовши через обладнання, нагрівся повітря потрапляє в" гарячий "коридор, а звідти в систему вентиляції. Така система дозволяє істотно скоротити витрати на електропостачання" , - розповідає Микола Іонов.

Така система дозволяє істотно скоротити витрати на електропостачання , - розповідає Микола Іонов

Тут же тимчасово туляться Асіка
Тут же тимчасово туляться "Асіка".

Так виглядають стійки з обладнанням з боку "гарячого" коридору:

В "РусКоме" розробили власну систему моніторингу температури. В усіх приміщеннях центру обробки даних стоять спеціальні датчики.

Свої винаходи Микола Іонов застосовує і в центрі обробки даних
Свої винаходи Микола Іонов застосовує і в центрі обробки даних

"Спочатку ми побудували експериментальну серверну площею 40 квадратних метрів, проте швидко зрозуміли, що об'єднувати" тауери "з юнитами це нерозумно. І зробили ще двадцятиметрову кімнату для серверів типу Tower. Потім, відбудували ще одне приміщення площею 80 квадратних метрів, де будуть розміщуватися Майнінг -ферми. Своїм клієнтам ми надаємо унікальні умови. Так як ми провайдер, у нас дуже широкий канал - 40 гігабіт. ми зістиковано практично з усіма провайдерами, в тому числі і в Москві з DATAIX. до нас часто звертаються деякі провал дери, яким потрібні окремі канали для клієнтів. На сьогодні на дата-центр виділено 300 кіловат потужностей, а заведено (і може бути виділено в будь-який момент) 600 кіловат. Для дата-центру ми викупили електричні мережі і приміщення. Дозволена потужність наших трансформаторів - 13 мегават. У ЦОД заходять три незалежні вводи електропостачання ", - розповідає Микола Іонов.

Друге приміщення центру обробки даних являє собою невелику кімнату, де на стійках компактно розташовані сервери Tower, Майнінг-ферми і кілька "Асіка".

Друге приміщення центру обробки даних являє собою невелику кімнату, де на стійках компактно розташовані сервери Tower, Майнінг-ферми і кілька Асіка

Сервери за типом Tower нагадують звичайні системні блоки. Зараз їх використовують мало, а застосовуються вони в основному для розміщення 1С і інших автоматизованих систем для підприємств.

Все обладнання надійно резервується
Все обладнання надійно резервується

Тут же варто кілька Майнінг-ферм. Устаткування для Майнінг власники ферм надають самі. "Руський" гарантує лише надійну охорону, стабільний вихід в мережу і надійне резервування електропостачання.

Руський гарантує лише надійну охорону, стабільний вихід в мережу і надійне резервування електропостачання

На сусідніх полицях мініатюрні "Асіка" роблять своїм власникам шифровану валюту.

Третє приміщення дата-центру, де зараз повним ходом йде ремонт, буде повністю віддано на відкуп Майнер. Тут буде стояти кілька стійок тільки для розміщення Майнінг-ферм.

Тут буде стояти кілька стійок тільки для розміщення Майнінг-ферм

"Я вважаю, що майбутнє за криптовалюта. Ця тема дико популярна вже зараз, і я думаю буде шаленими темпами розвиватися в майбутньому. Коли ми почали пропонувати послуги з розміщення Майнінг-ферм, то отримали настільки шалений попит, що зрозуміли: у нас просто не вистачить потужностей. Навіть рекламу послуги довелося тимчасово згорнути. Зараз ми збільшили потужність дата-центру і продовжуємо приймати на розміщення майнінг-ферми і Асіка ", - розповідає директор" руський ".

До речі, відмінна риса кожного приміщення дата-центру - стіни в них пофарбовані в російський триколор.

До речі, відмінна риса кожного приміщення дата-центру - стіни в них пофарбовані в російський триколор

На цьому наша екскурсія добігає кінця, але ми не могли не запитати Миколу Іонова про те, яким він бачить подальший розвиток дата-центру, та й перспективи провайдинга в цілому.

"Насамперед ми збираємося завершити всі ремонтні і будівельні роботи. Побудувати надійну систему кондиціонування, яка в найближчій перспективі могла б звести до мінімуму енерговитрати дата-центру. На наступному етапі плануємо викупити у власність дах і розмістити там сонячні батареї. Ми вже викупили у власність цілий поверх - це близько 1000 квадратних метрів і збираємося створити високотехнологічний технопарк з інноваційною системою кондиціонування приміщень, де електропостачання забезпечувалося б за рахунок "зел ної "енергетики", - підсумовує Микола Іонов.

Дата-центр "РусКома", буквально, що виріс на руїнах радянської спадщини Заводу радіоапаратури - це показовий приклад того, як допитливий і допитливий розум може створити щось дійсно нове, відкидаючи геть стереотипи і загальноприйняту практику. Після спілкування з Миколою Іоновим сумнівів в тому, що тут через кілька років з'явиться потужний технопарк, не залишається зовсім. Адже життєве кредо глави "РусКома": "Головне спробувати зробити, адже якщо не спробувати, то нічого точно не вийде".

PS

Як підсумок хотілося б згадати читачеві загадку, на яку Микола Іонов пропонує знайти відповідь кожному новому кандидату на працевлаштування. Здається саме в ній відмінно показано те, з чим у своїй роботі намагається боротися глава "РусКома".

"Клітка. У ній 5 мавп. До стелі прив'язана зв'язка бананів. Під ними сходи. Зголоднілі, одна з мавп підійшла до драбини з явним наміром дістати банан. Як тільки вона доторкнулася до сходів, ви відкриваєте кран і зі шланга поливаєте ВСІХ мавп дуже холодною водою. Проходить трохи часу, і інша мавпа намагається поласувати бананом. Ті ж дії з вашого боку.
Вимкніть воду.
Третя мавпа, одуру від голоду, намагається дістати банан, але інші хапають її, не бажаючи холодного душу.
А тепер, приберіть одну мавпу з клітки і замініть її новою мавпою. Вона відразу ж, помітивши банани, намагається їх дістати. До свого жаху, вона побачила злі морди решти мавп, що атакують її. Після третьої спроби вона зрозуміла, що дістати банан їй не вдасться. Тепер приберіть з клітки ще одну з початкових п'яти мавп і запустіть туди новеньку.
Як тільки вона спробувала дістати банан, всі мавпи дружно атакували її, причому і та, яку замінили першої (та ще з ентузіазмом).
І так, поступово замінюючи всіх мавп, ви прийдете до ситуації, коли в клітці опиняться 5 мавп, яких водою взагалі не поливали, але які не дозволять нікому дістати банан ".

Чому?

Нам почали виділяти фінансування , але основний посил від керівництва був такий: Хочеш впроваджувати високі технології?
Взагалі коли я ставив спецам питання: "А навіщо потрібен фальшпол?
Чому?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов