Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Датчик руху - схема підключення, поради щодо вибору місця установки і електричного монтажу.

  1. Вибираємо оптимальне місце для установки датчика
  2. Для освітлення сходової клітки
  3. У підсобному приміщенні
  4. Для вуличного освітлення
  5. Важливі рекомендації перед підключенням
  6. Як підключити інфрачервоний датчик руху - докладна інструкція
  7. Визначаємося з відповідною схемою установки датчика руху
  8. одного датчика
  9. З вимикачем
  10. кількох датчиків
  11. Як перевірити чи правильно підключені прилади
  12. Налагодження та регулювання датчиків руху для освітлення
  13. Відео про те, як правильно підключити датчик руху

Наша сеть партнеров Banwar

Підключення освітлення через датчик руху дозволяє не тільки економити електроенергію, але і додати комфорту і зручностей в наші оселі. Вибір місця установки, схеми підключення та перевірка не вимагають високого рівня кваліфікації, тому зробити це зможе практично кожен домашній майстер.

Вибираємо оптимальне місце для установки датчика


Стельові датчики з круговим оглядом монтуються зазвичай в центрі приміщення, або в найбільш високою його точці. Куди більше є варіантів установки для настінних приладів.

Для освітлення сходової клітки

У багатоквартирному житловому будинку найкраще домовитися з усіма мешканцями під'їзду і встановити загальну систему освітлення для всіх його прольотів
У багатоквартирному житловому будинку найкраще домовитися з усіма мешканцями під'їзду і встановити загальну систему освітлення для всіх його прольотів. Якщо такої згоди досягти не вдалося, можна зробити персональне освітлення вхідних дверей в квартиру, встановивши над нею датчик і налаштувавши його на мінімальну чутливість спрацьовування, тільки при безпосередньому наближенні.

У заміському будинку або котеджі можна змонтувати систему освітлення сходів, послідовно включає світильники при русі по ній. У мінімальному варіанті потрібно всього два пристрої: внизу і вгорі.

У підсобному приміщенні

У технічному приміщенні будинку, в гаражі, коморі або інших подібних місцях найбільш доцільно встановити вимикач освітлення, поєднаний з датчиком руху, який найкраще монтувати навпроти вхідних дверей, щоб він спрацьовував вже на її відкриття.
При вході в приміщення освітлення буде включатися на час, достатній для перемикання його на постійний режим. Можна організувати роздільні системи: від датчика включається черговий світильник невеликої потужності, а основне освітлення вмикається незалежно своїм вимикачем.

Для вуличного освітлення

Зовні датчики та освітлювальні прилади можна встановити над в'їзною брамою, входом в будинок, гараж, лазню, альтанку або інші приміщення. Можна поставити окремі датчики для кожного вуличного ліхтаря в саду або на стежці біля будинку. Для цілей вуличного освітлення слід використовувати датчики, що мають аналізатор зовнішньої яскравості, що діють тільки при настанні сутінків.

Зараз на ринку освітлювальних приладів можна знайти варіанти світлодіодних ламп для зовнішнього освітлення, суміщених з сонячними панелями і датчиками руху. Вони не вимагають підведення зовнішніх живлять електричних ліній. Існують також і бездротові моделі, що працюють від батарейок або акумуляторів. У цих же цілях раціонального використання електроенергії в домашніх умовах встановлюють фотореле для вуличного освітлення .

Важливі рекомендації перед підключенням

Датчики мають пластикові корпусу, які потрібно берегти від ударів або інших пошкоджень. Особливо дбайливо слід поводитися з пластикової лінзою Френеля, яка є важливим складовим елементом оптичної системи приладу.

При зовнішній установці необхідно стежити, щоб пристрою не піддавалися дії прямих сонячних променів і атмосферних опадів. Краще в таких випадках передбачити для них монтаж захисних козирків. Також слід враховувати, що сенсори в вітряну погоду можуть спрацьовувати від руху гілок розташованих поблизу дерев.

Усередині приміщень ці прилади не рекомендується розміщувати поблизу опалювальних приладів. Бажано, щоб гарячі батареї або грубки також не потрапляли в поле їх зору. Для цього можна відповідним чином відрегулювати висоту і вертикальний кут нахилу пристрою.

Також при роботі датчика руху для включення світла на лампу розжарювання, якщо вона потрапляє в його поле огляду, це може викликати паразитную зворотний зв'язок: нитка такої лампи остигає не відразу, датчик після виключення спрацює знову від зміни її температури, знову вимкнеться-спрацює і далі так і буде періодично включатися-вимикатися.

Не всі датчики руху коректно працюють зі світлодіодними і люмінесцентними світильниками.

Особливо це стосується тих, що мають на виході тиристорний або сімісторний коммутирующий елемент. У працюючих на звичайне електромеханічне реле таких проблем не виникає. Тому при покупці варто обов'язково проконсультуватися у продавця про цю їх особливості.

При будь-яких роботах з мережевим напругою слід неухильно дотримуватися правил техніки безпеки. Під час підключення живлячих проводів до приладів, необхідно їх знеструмити вимикачем на силовому щиті або, вивернувши пробки-запобіжники. Якщо немає повної впевненості в правильному, точному і безпечне виконання всіх процедур по монтажу приладів, краще довірити це майстрам-професіоналам.

Як підключити інфрачервоний датчик руху - докладна інструкція

Для монтажу приладу необхідно вибрати місце, що забезпечує найкращі кути огляду як по горизонталі, так і по вертикалі з максимальною по площі зоною охоплення. Більшість інфрачервоних датчиків руху мають мертву зону, розташування якої слід враховувати при виборі висоти їх розміщення і кута нахилу. Якщо датчик виконаний в нерухомому корпусі і не має регулювання позиціонування, то необхідно звіритися з технічним паспортом, для правильного розміщення пристрою.

Кріплення приладу на стіні має бути надійним, що допускає подальшу орієнтацію його в просторі.

Перед тим, як підключити датчик руху на світло, слід відкрутити задню кришку і уважно вивчити прикладену схему підключення. На відміну від звичайної електролампочки цей прилад зазвичай вимагає наявності не тільки фазного, а й нульового проводу.
А якщо всередині є клема приєднання захисного заземлення, то необхідно забезпечити і його наявність в місці монтажу. Отже, для підключення пристрою не годиться звичайна проводка освітлювальної мережі. Необхідно провести перекомутацію проводів в розподільній коробці або підвести додатковий провід від коробки або розетки.

Визначаємося з відповідною схемою установки датчика руху

Всередині пристрою зазвичай є клемна колодка, на яку виведені стандартно розфарбовані і позначені контакти:

    • L, коричневий чи чорний - фазний провід.
    • N, синій - нульовий провід.
    • A, Ls або L ', червоний - повернення фази на лампи освітлення.
    • ⊥, жовто-зелений - захисне заземлення.

Підключення освітлювальних приладів слід виконувати між контактами A і N. Харчування електричної мережі подавати на L і N, строго дотримуючись фазность підключення.

одного датчика

Класична стандартна схема включення
Класична стандартна схема включення.

З вимикачем

Дозволяє обійти датчик, подавши напругу безпосередньо на освітлювальний прилад
Дозволяє обійти датчик, подавши напругу безпосередньо на освітлювальний прилад.

кількох датчиків

Зазвичай використовується для складних по конфігурації приміщень, довгих коридорів і проходів, сходових клітин
Зазвичай використовується для складних по конфігурації приміщень, довгих коридорів і проходів, сходових клітин.

Крім контактів підключення, багато моделей інфрачервоних датчиків мають органи регулювання:

  • DAY LIGHT або LUX - поріг чутливості по освітленості.
  • TIME - таймер спрацьовування.
  • SENSE - чутливість.

Як перевірити чи правильно підключені прилади

Працездатність цих приладів краще за все перевірити до їх установки, підключивши за тимчасовою схемою. Особливо це стосується простих моделей, які не мають ніяких органів регулювання. Якщо після установки вони не спрацьовують як годиться, швидше за все, справа в неправильно виконаному монтажі.

Більш складні зразки приладів також можна перевірити на їх справність, зібравши тимчасову схему підключення і встановивши регулятор порогу освітленості в максимальне положення, а таймер - в мінімальне.

Якщо прилад має індикаторний світлодіод, то немає необхідності навіть підключати навантаження, його включення при виявленні руху сенсором, буде свідчити про працездатність пристрою. Якщо комутатором в пристрої є електромагнітне реле, то його клацання також буде говорити про справність апарату. Після виконання монтажних робіт обов'язково необхідно провести процедуру регулювання датчика руху для освітлення.

Налагодження та регулювання датчиків руху для освітлення

Всі параметри виставляються в кожному конкретному приміщенні строго індивідуально. Як правило, після первинної установки потрібно більш точне підстроювання параметрів в процесі експлуатації, поки не визначаться найбільш підходящі значення.

Звичайні межі регулювання часу спрацьовування таймера встановлюються в більшості приладів від декількох секунд до десяти хвилин. Поріг спрацьовування світлочутливості можна встановити тільки в приладах, що мають відповідний датчик освітленості. Він визначає яскравість денного світла, при якій пристрій перестає подавати напругу на освітлювальні прилади.

Установка чутливості сенсора - найбільш тонка і примхлива настройка. У будь-якому випадку датчик повинен реагувати на появу в приміщенні людини, а не домашніх тварин. При зміні кута огляду пристрою часто потрібно також і підстроювання його чутливості.

Відео про те, як правильно підключити датчик руху


:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов