Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Датчики тиску: пристрій і принцип роботи

  1. датчики тиску
  2. датчики рівня

Наша сеть партнеров Banwar

Іноді багатьом людям може знадобитися виміряти тиск. Для цього необхідно використовувати датчики тиску. Їх принцип роботи заснований на перетворенні тиску в механічне переміщення.

Їх принцип роботи заснований на перетворенні тиску в механічне переміщення

Крім, механічних систем, для вимірювання тиску також можуть використовуватися механічні та теплові системи.

датчики тиску

Механічні датчики тиску складаються з:

  1. Рідинних датчиків тиску.
  2. Поршневих систем.
  3. Пружинних систем.

Тепер настав час розглянути датчики руху, які зустрічаються найбільш часто. Найбільш часто на сьогоднішній день використовують пружинні датчики тиску. Їх дія буде засновано на тому, що виникнення пружної деформації пружини, яка вважається пружинним елементом приладу. При зміні тиску виникатиме деформація всередині і зовні. Зміна форми певного елемента буде передаватися на рухому частину приладу зі стрілкою. При знятті тиску елемент прийме колишню форму.

У технічних манометрах найчастіше застосовуються пружинні пружини:

  • Одновиткового.
  • Багатовиткові.
  • Плоскі мембрани.
  • Сильфони.

Розкручування пружини буде відбуватися через те, що при збільшенні внутрішнього тиску еліптичне перетин буде прагнути прийняти круглу форму. В результаті цього можуть виникати напруги, які будуть розкручувати пружину. Вільний кінець буде переміщатися прямопропорційно тиску всередині її. Таким чином, можна сказати про те, що вимірюється тиск буде перетворюватися в механічне переміщення вільного кінця пружини. Величина такого переміщення найчастіше становитиме 5-7 мм.

Багатовиткова трубчаста пружина буде мати 6-9 витків. Переміщення вільного кінця пружини значно більше, ніж у одновітковой пружини. Зазвичай датчики у вигляді одновітковой пружини можуть застосовуватися в показують приладах. У більшості випадків це буде пов'язано з тим, що в самописних приладах датчик повинен мати велике зусилля, якого вистачить для подолання тертя. У нашому розділі також є стаття про те, як працює тензодатчик .

Плоска гофрована мембрана буде використовуватися окремо. При необхідності також можна застосовувати плоску прогумовану тканину, яка буде щільно з'єднана з плоскою калиброванной пружиною. Гармонікообразная мембрана відрізняється від інших, так як є більш чутливим.

Сильфонні прилади призначаються для вимірювання і запису надлишкового тиску в схемах автоматизації. Крім цього, подібні пристрої також можна використовувати в якості вторинних приладів до пристроїв, які мають пристосування для пневматичної передачі показань на відстань. Пружинні датчики тиску в схемах дозволяють перетворювати механічне переміщення в електричний сигнал за допомогою індуктивного або контактного датчика.

Пружинні датчики тиску в схемах дозволяють перетворювати механічне переміщення в електричний сигнал за допомогою індуктивного або контактного датчика

На малюнку вище представлена ​​схема датчика тиску типу ПЕД. Тут спочатку тиск буде сприйматися трубчастої манометричної пружиною. Надалі воно буде перетворюватися в переміщення кінця манометричної трубки. Це переміщення також може передаватися плунжеру трансформаторного датчика. Вторинним приладів в цій конструкції вважається пристрій типу епід.

Фахівці повідомляють, що датчики витрати на сьогоднішній день можуть бути:

  1. Механічні.
  2. Термічні.
  3. Іонізаційні.
  4. Індукційні.
  5. Акустичні.

Важливо знати! Механічні датчики витрати поділяються на датчики змінного і постійного перепаду. Також можуть бути датчики із зливним отвором.

Датчики витрати будуть діяти за принципом виникнення перепаду тиску в пристрої звуження потоку. Перепад тиску в цьому випадку є функцією витрат. Звуження потоку вважається сприймає органом датчика витрати. Датчики витрати постійного перепаду (ротаметри) використовуються для регулювання перетину з метою підтримування постійним перепаду тиску. Якщо буде цікаво, тоді можете прочитати про принцип роботи термопари .

Якщо буде цікаво, тоді можете прочитати про   принцип роботи термопари

На малюнку, який розташований вище вам надана схема ротаметра з індуктивним датчиком. Ротаметр складається з:

  • Конічної трубки.
  • Поплавця.

Під час руху рідини або газу в кільцевому зазорі між поплавком і трубками буде створюватися перепад тиску, який в подальшому буде створювати силу, діючу назустріч силі ваги поплавка, який тут розташований. Ротаметри на сьогоднішній день можуть виконуватися, як показують прилади і як датчики. Обмотка індуктивного датчика розташовується на трубці сопла. Залізний поплавок в свою чергу буде сердечником котушки індуктивного датчика. При зміні витрати поплавок може переміщатися і відповідно змінювати індуктивність котушки.

датчики рівня

Останнім часом найбільш поширеними пристроями вважаються поплавкові датчики. Поплавковий датчик буде складатися з: поплавка, проміжного і вихідного органу. Поплавок - це орган, який дозволяє сприймати рівень рідини. Перетворює орган дозволяє механічний вплив вихідного органу.

Датчики рівня можуть бути засновані на вимірі ваги і гідростатичного тиску, а також на використанні електричних властивостей рідини.

Вітчизняна промисловість намагається випускати датчики тиску різноманітного типу. Тепер ви точно знаєте, принцип роботи датчиків тиску, витрати і рівня. Сподіваємося, що ця інформація була корисною і цікавою.

Читайте також: електромагнітне реле .

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов