Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Датчики тиску води в системі водопостачання: установка та регулювання

  1. Підключення до водопроводу
  2. Підключення до електроживлення
  3. Налаштування реле

Наша сеть партнеров Banwar

Наявність такого пристрою, як датчик тиску води, в системі водопостачання вашого будинку - незалежно від того, котедж це або багатоквартирний будинок - забезпечує автоматичне включення і виключення насосної станції, а значить, підтримка постійного напору води.

По суті справи, згаданий датчик являє собою реле тиску води для насоса, яке постійно вимірює його в системі і при досягненні «крайніх» показників забезпечує включення або виключення.

Тобто при зниженні тиску води в системі водопостачання нижче встановленого мінімуму насосна станція включається і наповнює гідроакумулятор. Коли ж реле відзначає вихід на максимально допустиму позначку, насос відключається. Все це відбувається автоматично.

Для того щоб реле тиску насосної станції працювало нормально, необхідно якісно і в правильній послідовності виконати три основні етапи робіт:


  • підключення реле тиску води для насоса до системи водопостачання;
  • підключення датчиків до електромережі, забезпечення правильного електроживлення та заземлення всього обладнання;
  • налагодження та регулювання реле тиску насосної системи.

На кожному зі згаданих етапів є свої важливі моменти, які необхідно враховувати. Однак в підсумку вони допоможуть вирішити питання про те, як відрегулювати тиск води в системі водопостачання.

Підключення до водопроводу


Для під'єднання до системи водопостачання на будь-якому реле тиску для насоса передбачена спеціальна сполучна гайка. Вона жорстко скріплена з самим приладом, тому при установці весь прилад буде обертатися навколо труби разом з гайкою.

Якщо ви вирішили провести збірку насосної станції своїми руками, важливо правильно знайти місце під'єднання датчика. У сучасних системах для цього передбачено спеціальне гніздо, якщо ж такого немає, реле можна встановити за допомогою латунного трійника ( «ялинки», як його називають в народі), який дозволить оснастити систему і датчиком, і манометром, і гідроакумулятором - і все сконцентрувати в одному місці.

При нестандартному наборі труб і устаткування може знадобитися додатковий подовжувач (якщо розташування труб і насосної станції заважають звичайній установці датчика) або латунний перехідник для з'єднання різних діаметрів.

Ще один дуже важливий момент, без якого підключення датчика до системи водопостачання не відбудеться, - це обов'язкове ущільнення нарізного сполучення. Його можна зробити по-старому, за допомогою льону, а можна використовувати для цього спеціальну нитку, яка робить процес трохи дорожче, але зате не пропускає ні води, ні повітря, а значить, забезпечує кращу якість.

Підключення до електроживлення


Цей етап повинен слідувати за підключенням датчика до системи водопостачання. Щоб нічого не переплутати, перш ніж щось підключати, необхідно:

  • знайти на приладі дві замкнуті групи контактів, які розмикаються при досягненні максимального значення, - в цьому вам допоможе інструкція або фахівець-електрик;
  • підібрати кабель, відповідний за своїми характеристиками потужності насосної станції;
  • підготувати окремий провід для забезпечення заземлення.

Тепер прикрутіть жили основного кабелю до одного з контактів кожної пари (і пам'ятайте, що з'єднання контактів однієї пари призведе до короткого замикання). Після цього необхідно зміцнити на корпусі приладу дріт заземлення. Для цього, як правило, передбачений спеціальний гвинт, знайти який допоможе схема, де він позначений особливим символом. Після цього електронне реле тиску необхідно з'єднати з самим насосом відповідним проводом, один кінець якого під'єднують до вільних контактів на реле, другий - до контактів насосної станції. Системи заземлення реле і насоса теж можна об'єднати, хоча це і не є обов'язковим.

Закінчивши установку приладу, необхідно перевірити його роботу. Для цього досить пустити в систему воду і простежити за «поведінкою» датчика. Якщо при максимально допустимому значенні насос відключиться, а потім у міру витрачання води знову включиться в автоматичному режимі, значить, обладнання встановлено правильно.


Налаштування реле

Як правило, настройка реле тиску насосної станції робиться ще на етапі виробництва, і в процесі експлуатації буває досить заводських установок.

Однак в деяких умовах виникає потреба змінити ці настройки, тобто потрібно самостійна регулювання реле тиску води. В цьому випадку дуже важливо дотримуватися крайню обережність, щоб не привести прилад у непридатність невмілим зверненням.

Перш ніж буде проводитися настройка датчиків тиску, необхідно виконати наступні дії:

  • перевірку показника на приладі тиску для гідроакумулятора - необхідно враховувати, що воно повинно бути на 0,2 нижче мінімального порогу, який буде встановлений на реле;
  • відключення насоса від електромережі;
  • очистку всіх фільтрів, які є в системі;
  • повний спуск води із системи (так, щоб манометр «впав» до нуля, а значить, і тиск в насосній станції теж).

Після цього насос знову включається і система замість повітря заповнюється водою. Тепер потрібно почекати, поки відбудеться автоматичне відключення насоса, і відзначити показник, при якому це сталося.

Потім знову спустити воду і в момент, коли насос автоматично включиться, знову зафіксувати рівень тиску. Дані величини можна брати «з повітря», вони повинні бути отримані дослідним шляхом, інакше настройка може виявитися неправильною.

Далі за допомогою великої і малої пружини, які відповідають відповідно за максимальний і мінімальний тиск в насосній станції, проводиться регулювання реле. Коли вона буде закінчена, перевірте, щоб прилади були приведені в порядок, наприклад, укріплена кришка і інші необхідні елементи.

Дивіться також


 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов