Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Де плюс і мінус у прикурювача автомобіля: полярність і особливості роботи пристрою

  1. « Якщо раніше автомобільний прикурювач (АП) використовувався тільки за своїм прямим призначенням,...
  2. Електричне коло пристрої
  3. Фотогалерея «Прикуриватель і його схеми»
  4. висновок
  5. Відео «Заміна автопрікурівателя»
  6. Коментарі та відгуки
  7. 2 »
  8. Як подкдючіть прикурювач: послідовність робіт
  9. 3 »

«

Наша сеть партнеров Banwar

Якщо раніше автомобільний прикурювач (АП) використовувався тільки за своїм прямим призначенням, то останнім часом з'явилося багато девайсів, які можна через нього підключати до бортової мережі. У статті розглядається автомобільний прикурювач: де плюс і мінус, достоїнства і недоліки.

Переваги та недоліки автопрікурівателя

Як тільки з'явився прикурювач в автомобілі, він залишається невід'ємною частиною обладнання.

З розвитком техніки з'явилося багато пристроїв, яким досить живлення від бортової мережі автомобіля. АП став використовуватися в якості автомобільної розетки. Принцип роботи приладу з роками не змінився. Але з'явилися різні трійники і перехідники, які розширили можливості застосування АП (автор відео - Своїми руками).

Основною перевагою автопрікурівателя є можливість підключення великої кількості різних електроприладів, які можуть знадобитися в тривалому подорожі або підвищать комфортність поїздки.

Так як через АП проходять великі обсяги струму, його конструкція ненадійна. Крім того, прилад постійного відчуває додаткову механічну навантаження через постійне підключення різних девайсів. Протягом поїздки за рахунок вібрації контакт між АП і гніздом порушується. В результаті, можуть з'явитися іскри, що може навіть стати причиною короткого замикання.

Електричне коло пристрої

Для успішного ремонту АП необхідно мати хоча б базові знання з електротехніки та знати, як працює електроланцюг пристрої: де знаходиться плюс, а де мінус.

Для пошуку плюса і мінуса можна скористатися мультиметром.

Фотогалерея «Прикуриватель і його схеми»

Фотогалерея «Прикуриватель і його схеми»

У автопрікурівателя як плюса виступає ручка-кнопка, на яку натискає користувач. При натисканні на кнопку замикається електричний ланцюг, і спіраль починає нагріватися. Як мінуса виступають бічні сторони металевого корпусу АП.

Знаючи полярність пристрої, відремонтувати автопрікурівателя буде нескладно.

Для цього потрібно виконати наступні дії:

  1. З тильного боку АП відкручуємо гайку.
  2. Далі розбираємо прилад.
  3. Внизу пристрою знаходиться напівпровідникова пластина. Вона може бути причиною несправності. У цьому випадку її потрібно витягти.
  4. На корпусі потрібно за допомогою напилка спиляти виступ.
  5. Тепер пристрій необхідно зібрати.
  6. Далі слід зачистити дроти не 7 мм, щоб потім їх підключити. Крім того, на них потрібно віджати клеми.
  7. У салоні необхідно демонтувати центральну консоль і відключити підсвічування.
  8. Дістаємо блок і приєднуємо дроти за допомогою спеціальних кліпс. Провід біло-коричневого кольору з'єднуємо з проводом від підсвічування. Залишилося дроти жовтого і чорного кольору підключити до проводів АП.
  9. Потім дроти прокладаються вниз і приєднуються до штекера від автопрікурівателя.
  10. Далі прикурювач повертається на місце, і підключається підсвічування.

висновок

Таким чином, відновити працездатність автопрікурівателя можна своїми руками. Полярність прикурювача автомобіля грає велику роль в процесі його підключення. Тому важливо добре розібратися, де знаходиться плюс і мінус приладу. Бажано порадитися з фахівцем і уважно вивчити інструкцію і рекомендації виробника.

Відео «Заміна автопрікурівателя»

У цьому ролику демонструється, як замінити АП без розбирання тунелю (автор відео - У село!).

Коментарі та відгуки

  • Іван Іванович Баранов

    Досвід роботи на СТО:

    Подивитися всі відповіді

    Avtozam.com - ваш помічник у ремонті і обслуговуванні авто

    Використання вами даного веб-сайту означає вашу згоду з тим, що ви використовуєте його на свій страх і ризик.

    матеріали: http://avtozam.com/elektronika/auxiliary/prikurivatel-gde-plyus-i-minus/

2 »

Корисне для автолюбителів - все про автомобілі

Зайве говорити, наскільки необхідний в машині прикурювач - і це, в основному, не має відношення до паління. Вся справа в тому, що гніздо прикурювача служить джерелом харчування для багатьох електроприладів, коли немає можливості підключити їх до основної розетки.

Які прилади можна підключити через прикурювач:

  • зарядний пристрій для мобільника і планшета,
  • відеореєстратор,
  • навігатор,
  • Радар детектор,
  • порохотяг,
  • автохолодильник,
  • підігрів сидінь,
  • можливо, рацію,
  • на старих ВАЗ-ах - автомагнітолу та т.д.

Зручність прикурювача незаперечно, але є і недолік: потрібно постійно тримати під контролем сумарну потужність всіх підключених до пристрою приладів - вона не повинна бути більше 120 ват, сила струму не повинна перевищувати 10 ампер.

Чим інтенсивніше сила струму, тим надійніше повинні бути контакти прикурювача, які розхитуються від тряски і поштовхів в поїздці. Як наслідок, в автомобілі відбувається коротке замикання і загоряння. Не додають надійності пристрою і різні перехідники та розгалужувачі, які дозволяють підключати до прикурювача відразу кілька електроприладів, і, таким чином, значно збільшують навантаження на нього.

Як подкдючіть прикурювач: послідовність робіт

Процес підключення прикурювача починається з підготовки необхідних інструментів: це напилок або надфіль, паяльник, викрутка і пасатижі.

  1. Для початку, зніміть прикуриватель і розберіть його;
  2. Видаліть з нього напівпровідникову пластину, вона часто перешкоджає нормальній роботі пристрою;
  3. Спиляєте надфілем виступ на корпусі прикурювача;
  4. Зберіть прикурювач;
  5. Перш потрібно зачистити дроти, за допомогою яких він підключається, і обіжміть на них клеми. Чи не переплутайте полярність підключення!
  6. Демонтувати центральну консоль; Іноді може додатково знадобитися демонтаж кожуха важеля і підлокітника, щоб відкрутити саморізи;
  7. Зніміть дроти підсвічування, а після і весь блок;
  8. Тепер підключіть проводи, зафіксувавши їх сполучними кліпсами. Підключення проводів проводиться за такою схемою: коричневий провід з'єднується з проводом підсвічування, чорний і жовтий дроти - з проводкою прикурювача. Не забувайте ізолювати кожне з'єднання;
  9. Витягніть дроти вниз, для під'єднання до роз'єму від прикурювача;
  10. Поставте прикурювач на його посадочне місце, в зворотному порядку. Спочатку протолкніте його кільце, потім - і сам стакан. При необхідності, слід регулювати діаметр кільця під діаметр отвору, за допомогою надфіля;
  11. Поставте на місце подстветки.

На цьому установка прикурювача завершена, залишилося перевірити його роботу.

Відео: Як встановити додатковий прикурювач в ВАЗ 2115

Якщо відео не показує, поновіть сторінку або "style =" color: # CC3333 "> натисніть тут

Як правильно користуватися прикуривателем, щоб він служив довго?

Найголовніше - складати потужність всіх електроприладів, які одночасно підключені до прикурювача через розгалужувач.

Вчасно відключайте від прикурювача всі прилади. Майте на увазі, що якщо навіть двигун вимкнений, а прилади все ще підключені до прикурювача, то вони продовжують працювати, а отже, поступово розряджають акумулятор автомобіля.

Відео: Заміна прикурювача ВАЗ 2110, 2111, 2112

Якщо відео не показує, поновіть сторінку або "style =" color: # CC3333 "> натисніть тут

матеріали: http://autoinfa.com/post.php?id=445

3 »

Дата публікації: 26 червня 2016.

Перші прикурювача з'явилися на світ ще в 1920 році і з тих пір стали одними з найбільш незамінних елементів в автомобілі. За роки становлення і розвитку машинобудування принцип роботи цієї мініатюрної конструкції не змінився, а ось призначення розширилося в рази. Сьогодні за допомогою цього пристрою автолюбителі заряджають телефони, планшети і ноутбуки, підключають автонасоси, пилососи, вентилятори, компресори і багато іншого. Ну і звичайно ж прикурювач просто незамінний для курців, причому як для тих хто як і раніше курить сигарети, так і для любителів електронних сигар, заряджатимуться через USB.

Ну і звичайно ж прикурювач просто незамінний для курців, причому як для тих хто як і раніше курить сигарети, так і для любителів електронних сигар, заряджатимуться через USB

На жаль, незважаючи на появу всіляких трійників для прикурювача, центральний елемент залишається тільки один, і він має ряд переваг і недоліків, які варто враховувати при експлуатації цього корисного пристрою.

Найголовніша перевага прикурювача - це можливість підключення до нього величезної кількості електроприладів, що полегшують життя в дорозі. Однак, через комутації таких великих обсягів струму, конструкція цього пристрою ненадійна. До того ж не можна упускати і той факт, що кожен раз, підключаючи гаджети до прикурювача, ми створюємо механічне навантаження на його елементи. В ідеалі, виробникам автомобілів варто було б задуматися про збільшення міцності, за рахунок більшої кількості притискних лапок. Тоді вилка трималася б в прикурювача більш «впевнене».

На жаль, поки що на велику частину вилок встановлюють лише підпружинений контакт і пару притискних лапок. Під час поїздки і природної вібрації автомобіля, контакт між гніздом і виделкою порушується, в результаті чого прикурювач починає іскрити, а іноді навіть стає причиною короткого замикання і загоряння.

Якщо цей елемент вийшов з ладу, його можна відремонтувати самостійно, головне, дотримати полярність прикурювача автомобіля.

Якщо у вашому автомобілі немає прикурювача або він зламався, то звертатися до автослюсаря необов'язково. Досить зрозуміти, як працює електричний ланцюг.

Досить зрозуміти, як працює електричний ланцюг

Отже, плюс в прикурювача - це сама ручка кнопка. При натисканні на неї відбувається замикання ланцюга, а спіраль починає нагріватися. Якщо ж говорити про те, де мінус в прикурювача, то тут теж немає нічого складного - це бічні стінки самого металевого циліндра.

Якщо ж говорити про те, де мінус в прикурювача, то тут теж немає нічого складного - це бічні стінки самого металевого циліндра

Знаючи цей параметр, ви без зусиль зможете монтувати і виправити пошкоджений прикурювач в автомобіль. Для цього:

  • Скрутіть гайку на тильній стороні приладу.
  • Розберіть прикурювач.
  • Знайдіть в його нижній частині напівпровідникову пластину і видаліть її, якщо вона стала причиною поломки.
  • Спиляєте на корпусі приладу виступ.
  • Зберіть прикурювач.
  • Зачистіть дроти для підключення пристрою (на 7 мм), також необхідно обжати на них клеми.
  • Приберіть центральну консоль в автомобілі і від'єднайте підсвічування.
  • Вийміть.
  • Підключіть дроти за допомогою спеціальних з'єднувальних кліпс. Перший провід (біло-коричневий) необхідно провести до проводу від підсвічування. Два залишилися дроти (жовтий і чорний) підключіть до проводів прикурювача.
  • Простягніть дроти вниз і підключіть їх до гнізда від прикурювача.
  • Встановіть прикурювач на місце.
  • Встановіть підсвічування.

Як бачите, ви можете самостійно «реанімувати» прикурювач. Плюс, мінус в цьому процесі відіграють велику роль, тому перед роботою краще кілька разів все перевірте. Найкраще звернутися до інструкції і рекомендацій виробника.

матеріали: http://avto-moto-shtuchki.ru/zapchasti/85-prikurivatel-gde-pljus-i-minus.html

Php?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов