Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Деренчання гітарних струн. Що робити, якщо струни деренчать?

Деренчання гітарних струн: поширені причини і способи їх усунення.

Наша сеть партнеров Banwar

Мабуть, кожен гітарист стикався з проблемою деренчання струн і "лівого" звуку при грі на гітарі . Це коли струни упереміш з нормальним звуком починають видавати противне - стороннє звучання, просто кажучи, струни деренчать, дзвенять чи є додатковий противний шум.
Набагато частіше деренчання відбувається з якоюсь однією струною, і не факт, що на всіх ладах, а на якихось певних.
Початківці гітаристи в таких випадках або цього не помічають, а якщо помічають, то починають жадібно шукати в мережі потрібні відповіді. Власне, тому я і вирішив викласти сюди цю статейку. Справа нехитра. Мабуть, кожен гітарист стикався з проблемою деренчання струн і лівого звуку при   грі на гітарі

Крок - 1. З'ясовуємо, звідки йде сторонній звук:

З особистого досвіду і з досвіду своїх знайомих-гітаристів, можу відразу вам підказати на що слід звернути свою увагу.

1. На перші лади грифа.
Це коли затиснуті на перших ладах струни деренчать, а ближче до корпусу гітари вже звучать нормально. Причина - низькі або нерівні лади (1,2). Від сюди можна зрозуміти, що причина досить серйозна, і якщо гітара недавно куплена, то шлюб заводської на обличчя. А якщо стара, то швидше за все на першому і другому ладах вже з'явилися виїмки від численного притиснення струн, тим самим лади фактично стерлися - знизилися і струни при затиску, видобуванні звуку зачіпають сусідні лади.

2. На останні лади грифа.
Тут виходить зворотна ситуація. На перших ладах струни звучать чисто, а в міру наближення до корпусу з'являється помітне деренчання. Причина - маленький зазор між 12-м ладом і струнами. Тобто проблема в налаштування анкера .

3. На самі струни.
Якщо не один з вищеописаних причин вами не знайдені, то швидше за все деренчать (дзвенять) відкриті (не затиснуті) струни або одна струна. А це вже проблема вибору відповідного комплекту струн, як правило по діаметру.

4. На кілки .
Нерідко виникає така причина. Це коли деренчать не власними струни а кілки. Тому дана проблема наслідок порушення їх належного функціонування. Який саме кілочок шумить, можна дізнатися так. Брянькаем на гітарі пр. Рукою, а лівою чіпаємо кілки по черзі. На якому брязкіт припиняється, той і винуватець торжества. =)

5. На корпус гітари.
В цьому випадку деренчить матеріал з якого зроблений корпус. Дізнатися це просто. Стукаємо злегка по корпусу. Якщо брязкіт є, значить воно саме. Причина - стара гітара, та й швидше за все падала не раз, після чого всередині барабана частково відірвалася дерев'яна рейка або щось інше.

Крок -2. Усуваємо причини:

1. Якщо гітара нова , І вами виявлена ​​вищеописана причина під номером 1, то сміливо здаємо її назад зі словами "Покладіть її туди звідки дістали!" . 1
А якщо вона стара, то мовчки міняємо перші 2 лада, може бути і 3. Краще звичайно віддати це зробити гітарного майстра, але можна обійтися і без нього. Я сам це робив пару раз на 2-х своїх гітарах, коли часто грав на вулиці. Лади сточувалися у мене за пів року як "здрастє".
Якщо зважилися зробити самостійно, то йдемо купуємо комплект відповідних по ширині гітарних ладів. В упаковці вони дліньше, ніж на грифі. Виймаємо старий лад піддягаючи його край гострим предметом. Новий лад обрізаємо по необхідному розміром і ставимо на місце старого. Якщо ви підібрали (купили) відповідні лади, то встануть без особливих проблем. Краї нового ладу необхідно заздалегідь округлити напилком і зачистити шкіркою, щоб струна не чіпляє при грі. Після того, як поставите його на місце, можна для повної фіксації сильно натиснути на нього дерев'яним бруском, але не в якому разі не стукати.

2. Причина під цифрою 2 виправляється набагато простіше і легше. Для цього всього лише потрібно послабити анкерний болт. Беремо шестигранник або викрутку (дивлячись який болт) і крутимо - роблячи половина його оберти проти годинникової стрілки. Чекаємо 15 хвилин і вимірюємо зазор між 12 ладом і струнами (повинен бути 4 мм). Це найлегший і швидкий спосіб регулювання анкерного стержня гітари.

3. Щоб не дзвеніли відкриті струни (дзвенять зазвичай нижні, а верхні при цьому деренчать). Потрібно вибирати відповідний комплект струн. Можу сказати тільки те, що чим більше їх діаметр, тим менше вони дають такий дефект. У мене стоїть 9-ка. І якщо трохи по сильніше вдарити по струнах, то починають "шуміти". Ставив якось 10-ку і проблеми не стало, але акорди затискати на таких струнах вже складніше. Так що доводиться вибирати або-або.
Буває так, що міняєш комплект струн на той же діаметр, просто іншої фірми виробника, після чого проблема зникає. Тут вже потрібно придивлятися і заздалегідь питати в муз.магазіне.

4. Проблема деренчливих кілків вирішується куди легше. Якщо кілки деренчать, значить відкрутити болтики для кріплення черв'ячного механізму або гайка (у акустичних гітар типу "Вестерн" і "Джамбо "). Беремо викрутку і маленький гайковий ключ (можна і пассатижами). Підтягаємо. Ось і все.

5. У цьому випадку, або віддаємо гітару майстру або знімаємо струни і візуально шукаємо відірвану рейку і т.п. через резонаторное отвір гітари, при цьому постукуючи злегка по її корпусу. По звуку можна швидше знайти проблемне місце. Знаходимо -> клеїмо -> чекаємо скільки вимагає клей -> перевіряємо ще раз-> якщо все окей, то ставимо струни на місце.

nagitaru.ru!

Переглядів сторінки: 5677

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов