Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Десять питань початківця аквариумиста, акваріумні рибки, вибрати підігрівач, температура води, інвентар для акваріума, підсвічування акваріума, як виконати освітлення акваріума, світловий день, скляний пластиковий, грунт акваріума, круглий прямокутний акваріум, аерація, рослини, розмір акваріума, риби

Наша сеть партнеров Banwar

Отже, ви вирішили завести акваріумних рибок і не знаєте з чого почати? А тим часом навіть не підозрюєте, що створення неповторних красот підводного світу доступно кожному. Варто тільки дотримуватися необхідні правила, про які ми сьогодні і поговоримо.

Як правильно вибрати підігрівач для акваріума?

Температура води має величезне значення для життєдіяльності рибок і акваріумних рослин. А взимку в наших квартирах без обігрівача в акваріумі і зовсім не обійтися.

Як же його правильно вибрати? Для підтримки температури на один градус вище навколишнього на кожен літр води потрібно підігрівати потужністю: для 25-літрового акваріума - 0,2 Вт, 50-літрового - 0,13 Вт, 100-літрового - 0,1 Вт і 200-літрового - 0 , 07 Вт. Нагадаємо, це тільки один градус на один літр. Цю цифру треба помножити на кількість літрів вашого акваріума і потрібне число градусів. Наприклад, якщо у вас 100-літровий акваріум і ви хочете збільшити температуру на 6 градусів, вам потрібен 60-ватний підігрівач (0,1 Вт х 100 л х 6 градусів = 60 Вт).

Який інвентар необхідний для обладнання акваріума?

Для обладнання акваріума вам знадобляться: світильник, електрообігрівач, термометр, компресів, сачок, фільтр або помпа, годівниця.

Для чого потрібна підсвічування в акваріумі?

Багато акваріумісти помиляються, вважаючи, що освітлення в акваріумі носить чисто декоративний характер.

Насправді це далеко не так. Крім декоративної функції освітлення виконує дуже важливу - фізіологічну. Постійне утримання в темряві викликає тривале стресовий стан у тварин. Світло необхідне всім мешканцям акваріума. Але і тут, як втім, і скрізь, потрібно знати міру. Мало світла в акваріумі - рослини будуть погано рости і покриватися бурим нальотом. Багато - теж погано, зеленіє і "зацвітає" вода.

Як правильно виконати освітлення акваріума?

Фахівці рекомендують розраховувати освітлення зі співвідношення: близько 1 Ватта на літр води. Наприклад: у вас акваріум 50 літрів, відповідно, вам буде потрібно лампочка потужністю приблизно 50 Ватт.

Класичний варіант: передньо-верхнє освітлення, тобто з передньої верхньої кромки акваріума світло спрямований на заднє скло. Іноді використовується і внутрішній світ, коли на дно акваріума встановлюється герметично ізольований патрон з лампою. Внутрішнє світло має ще й функцію підігріву.

Світловий день повинен становити не менше 10-16 годин.

Скляний або пластиковий акваріум?

Категорично заявити, який краще, напевно, не можна. Професіонали успішно експлуатують і ті і інші. Краще ми назвемо вам плюси і мінуси тих і інших, а вибирати вам.

Скляний акваріум:
+ Легко очищається і не дряпається скребком.
- При взаємодії води і скла відбувається вилуговування скла і в результаті змінюється рівень кислотності води в акваріумі.

Пластиковий акваріум:
+ Пластик на відміну від скла не б'ється і є в цьому відношенні більш безпечним матеріалом.
- Легко дряпається і швидко втрачає привабливий вигляд. В цьому випадку його треба акуратно чистити капроновою губкою або капронових мішечком з дрібною сіллю.
+ За даними акваріумістів, ікра таких рибок, як неон в скляному акваріумі гине частіше, ніж в пластиковому.

Так що сказати пластиковий гірше скляного або навпаки не можна. Швидше, це справа смаку.

Чи потрібен грунт в акваріумі?

Безумовно! Це не тільки прекрасне декоративне оформлення, а й природний фільтр. І ще одна цікава подробиця: якщо немає грунту, то рибки боятимуться дзеркальне поверхні порожнього дня.

В якості грунту найкраще використовувати великий річковий пісок або гальку, розміром не менше 5-8 мм. Дрібний пісок використовувати не рекомендується. Чим менше піщинки, тим швидше вони злежуються і, таким чином, порушується газообмін грунту, в результаті чого в ньому припиняється діяльність корисних мікроорганізмів і грунт загниває.

Грунт бажано укладати на дно шаром від 4 до 7 см., Причому, розподіляючи його біля задньої стінки більше по висоті, ніж у передній.

Багато видів риб люблять порпатися в грунті, для них це фізіологічно необхідно. А мальки сомика після їжі обов'язково повинні потертися по ньому черевцем для нормального травлення.

Перед закладанням в акваріум грунт необхідно ретельно промити, до тих пір, поки вода не стане прозорою. А потім її необхідно прокип'ятити протягом 15 хвилин, для того, щоб знищити шкідливі мікроорганізми.

круглий або прямокутний ?

Для рибок зручніше прямокутний акваріум. Його і легше можна обладнати. А ось щоб обладнати круглий акваріум, потрібно трохи кмітливості. До речі, всі икромечущие рибки в круглому акваріум, як правило, не розмножуються. У такій водойму краще помістити гуппі, мечоносців, пецілій, молінезій і інших живонароджених рибок.

Чи потрібна в акваріумі аерація?

Потрібна. Цілодобова аерація насичує воду киснем, вирівнює температуру у всіх шарах води, стабілізує окислювально-відновний потенціал води. Крім того, струмінь бульбашок повітря призводить воду в рух, а в проточній воді рибки краще ростуть і розмножуються.

Аератор потрібно налаштувати таким чином, щоб було якомога більше маленьких бульбашок. Його можна замаскувати на дні під купою каменів або заховати за корчем, і з-під неї буде ефектно бити струмінь повітря.

Піранья Наттерера (Pygocentrus nattereri)
Піранья Наттерера (Pygocentrus nattereri)

Які рослини краще, штучні або живі?

Для декоративних цілей в мінімальних кількостях підійдуть і штучні. Вони зручні тим, що не вимагають практично ніякого догляду, а виглядають іноді краще справжніх. Але справжньої, живої рослинності вони не замінять. Адже водні рослини забезпечують біологічне рівновагу в водоймі, та й багатьох видів риб просто необхідна рослинна їжа. Наприклад, така рибка, як моллінезія без живої трави може загинути. Також слід пам'ятати, що будь-яка жива трава виділяє кисень, який необхідний для життя риб.

А ось для нересту багатьох риб краще використовувати штучну. На ній легше зберегти ікру.

Маленький чи великий акваріум?

Все залежить від площі вашої квартири і від вашого бажання. Але, взагалі, рекомендується не більш 50 літрів на 1 кв. метр корисної площі. Тобто, якщо ви живете в гостинці 20 квадратних метрів, ви можете дозволити собі акваріум в 1000 літрів.

А також, це залежить від риб, яких ви будете тримати. Рекомендовано заселяти домашній водойму з розрахунку: на сантиметр довжини кожної рибки - один літр води. Якщо ви хочете тримати великих риб, відповідно підбирайте для них скляний будинок.

Слід пам'ятати, що чим більше акваріум, тим, як не дивно, легше за ним доглядати. Тому що там швидше встановлюється біологічної рівноваги і стабільніше будуть умови. Великий акваріум - це від 150 літрів і вище.

Джерело: газета "Виховай собі друга", 2000

Як правильно вибрати підігрівач для акваріума?
Як же його правильно вибрати?
Який інвентар необхідний для обладнання акваріума?
Для чого потрібна підсвічування в акваріумі?
Як правильно виконати освітлення акваріума?
Скляний або пластиковий акваріум?
Чи потрібен грунт в акваріумі?
Чи потрібна в акваріумі аерація?
Маленький чи великий акваріум?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов