Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

DEXP - Черговий російський шильдик

  1. російські ноутбуки
  2. Б.М. Єльцин
  3. DNS
  4. DEXP - ті ж граблі
  5. Відмінності від ноутбуків світових брендів
  6. Відгуки DEXP
  7. Сервісне обслуговування
  8. причини
  9. «Ви женіть, у мене вже рік працює»
  10. висновки

Наша сеть партнеров Banwar

Я обіцяв розповісти про «Російські» ноутбуки, і власне ось

Я обіцяв розповісти про «Російські» ноутбуки, і власне ось ...

Поки світові валюти штормить і ціни нестабільні аналіз цін робити не можна, зате розповісти про ноутбуках можна. Куди подітися, приступимо.

російські ноутбуки

Не так давно я розповідав про ноутбуки Fujitsu . Думаю буде цікаво чим же відрізняються наші від ноутбуків світового бренду.

Невелика історія. На початку 2000-x активно почали просуватися на нашому ринку ноутбуки російських торгових марок RoverBook і iRu. У ті часи люди слабо уявляли що таке ноутбук в принципі, не те що в марках розбиратися. Користуючись цим і граючи на патріотичних почуттях «виробники» дуже швидко завоювали частку ринку.

Треба підтримувати вітчизняних виробників

Б.М. Єльцин

Минуло кілька років і народ прочухал що їхні російські вироби ламаються в рази частіше за своїх західних аналогів. Тихенько почали розумнішати, менше стали купувати. Магазини отримавши купу головного болю, повільно але впевнено перестали завозити. Так і спинилося все.

DNS

Минуло ще кілька років і по всій Росії поширилася мережа DNS. Почалася нова віха «російських» ноутбуків.

Що ж змінилося? Тепер «виробник», продавець і сервіс зосереджені в одній особі, це знижує витрати і дозволяє значно підняти норму прибутку. За інформацією від співробітників продаж техніки під власним маренням брендом винагороджується вище в 3-5 разів, можна зробити висновок що норма прибутку так само пропорційно вище. Величезна прибуток дозволяє компенсувати високі сервісні витрати.

І знову пройшло кілька років (вибачте за повтори). Знову народ обпікся, продажі падають. Що ж робити якщо «бренд» заплямований? І тут прийшла геніальна думка - змінити бренд і далі штовхати ту ж продукцію. Отже зустрічаємо DEXP - новий DNS.

DEXP - ті ж граблі

Історію бренду ми дізналися. Думаю питань на кшталт DEXP що за фірма? більше не буде.

Що ще потрібно зробити щоб стати черговим крутим російським виробником? На сайті в розділ «Про компанію» пишемо будь-яку нісенітницю типу:

Ми є найбільшою IT компанією в РФ. З 1905 року наші інженери розробляли і вдосконалювали ноутбуки щоб в 2015 році випустити ідеальний продукт який вразить вас ....

Адже інформація на сайті не має будь-якої юридичної сили.

Чого ж чекати? Років зо два марка буде продаватися поки в черговий раз не зарекомендуєте синонімом фекалій. Що потім? Я вважаю історія повториться і буде нове ім'я, наприклад D-Book.

Відмінності від ноутбуків світових брендів

Багато посилаюся на те що більшість виробників вдаються до послуг підрядників, стверджують мовляв це теж саме тільки без переплати за бренд. Так дійсно більшість ноутбуків виробляються на заводах Pegatron, Wistron, Foxconn, Compal і т.д. Чим же принципово відрізняються «наші» від буржуйських? Суть криється в двох термінах: ODM і OEM.

ODM (original design manufacturer) - безпосередній виробник вироби, яке створюється за його власним проектом, а не за ліцензією.

OEM (original equipment manufacturer) - підприємства, що виконують по конструкторської документації стороннього замовника лише складання виробів.

Більш детальну інформацію можна знайти при бажанні в тій же вікіпедії.

Підрядники не мають інженерів по розробці складної техніки рівня гігантів на кшталт HP, DELL, ASUS, Lenovo і т.д., тому за визначенням їх ноутбуки власної розробки не можуть змагатися з ними. До цього додається те, що замовники в особі наших брендів просять максимально дешево: з економією на матеріалах, компонентної бази, пост-виробничому тестуванні.

Відгуки DEXP

Що б оцінити продукцію досить просто зайти на гілку форуму на сайті DNS. У одного фарба відходить, у іншого вентилятор крекче, у третього акумулятор і т.д.

Відгуки про товари же велика кількість діферембамі, проте знайти інформацію в інтернеті в т.ч. і з скріншот що негативні відгуки чудесним чином пропадають не складає особливих труднощів. І про черги в сервіс, де 90% народу з DEXP.

Чого вже говорити, в інтернеті працюють десятки тисяч найманих писак які за 50р напишуть будь-відгук. І куплені блогери зразок Камікадзе Ді нахвалюють ці творіння, граючи на псевдопатріотизм (як би ненароком але вельми фальшиво).

Сервісне обслуговування

Так як репутація не головне, то і дорожити їй не треба - головне це прибуток. Як же ще заощадити? Дуже просто, придумати такі умови гарантії щоб можна було послати по будь-якій проблемі, висотаних з пальця.

Невелика історія: Працював я в комп'ютерному магазині. Продали значить RoverBook, а він не заряджається. Клієнту ноутбук замінили, а RoverBook відправили а АСЦ виробника. Виявилося що на акумулятор гарантія не поширюється, вот такой вот сервіс російських виробників.

причини

Причини покупки досить прості - бажання заощадити 5-10%. Люди отримують ноутбуки собівартістю нижче в рази за ціною нижче 1-2 тис.

Причини продажу - величезні надприбутки за рахунок наднизької собівартості виробів.

І ті і ті економлять на якості. Гармонія.

«Ви женіть, у мене вже рік працює»

Є індивіди вперто не визнають і відстоюють свій вибір. Ну це і зрозуміло, хто ж визнає що він лопух. Та й відсоток браку у брендів-героїв сьогоднішнього дня не 100%, само собою буде багато користувачів у яких більш менш все добре. Відсоток браку просто вище в рази.

Так само під шильдиком місцевого розливу іноді зустрічають хороші ноутбуки, наприклад ODM-моделі MSI досить непогані, фірма не опускається так щоб настільки економити на якості, як правило це рідкісний випадок і коштують вони дорожче. Любіть російську рулетку? тоді велкам!

висновки

- DEXP це нова назва всім «добре» знайомої техніки DNS.

- Російські ноутбуки це максимально здешевлені китайські моделі, часто каламутного походження.

- Російські бренди це шильдики наклеєні на китайські дешевки, часом навіть на клеї економлять.

- Люди нічому не вчаться і далі продовжать купувати черговий виріб з новою наклейкою заради копійчаної економії.

Натовпи скигліїв не перестають писати коментарі з фразами «це вигадки, де докази», однак прочитати і зрозуміти не можуть - все розказано очевидно і ніяк не можна парирувати наведені про «виробника» факти.

Трохи конспірології: Навіщо шукати в інтернеті «ноутбки DEXP» якщо у тебе все добре?

Прогноз даний мною, як і очікувалося, збувся. Ноутбуків DEXP немає в продажу, народ наївся і перестав брати це сміття. Ті моделі що були непоганої якості не витримали конкуренції, бо не братимуть нонейм за ціною нормального бренду. Залишилися тільки пародії на ноутбук з процесором Atom, по суті планшет з клавіатурою, і тих дві моделі.

Кому пощастило і ноутбук живий поки, можуть радіти.

Купа народу бігають по магазинах або шукають в інтернеті де купити зарядку / акумулятор / клавіатуру на ноутбук DEXP. А ніде!

Ваша оцінка

[Всього голосів: 744 Середній: 3.2 / 5]

Що ж змінилося?
Що ж робити якщо «бренд» заплямований?
Що ще потрібно зробити щоб стати черговим крутим російським виробником?
Чого ж чекати?
Що потім?
Чим же принципово відрізняються «наші» від буржуйських?
Як же ще заощадити?
Любіть російську рулетку?
Трохи конспірології: Навіщо шукати в інтернеті «ноутбки DEXP» якщо у тебе все добре?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов