Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

ДИЗЕЛЬНІ БЕНЗИНОВІ Інверторні ГЕНЕРАТОРИ

  1. газогенератори

Наша сеть партнеров Banwar

Додано: 21 червня 2016, 21:00

Електрогенератори, що працюють за принципом формування електроенергії шляхом спалювання палива в двигуні внутрішнього згоряння і отримання його електричним генератором. Генератори відрізняються не тільки видом використовуваного пального, а й розмірами, потужністю, а також типом генерується електричного струму.
Буквально все електрогенератори є змонтовані на єдиній рамі блоки живлення, що складаються з двигуна і власне генератора, з'єднаних механічною передачею. За типом генерується електричного струму генератори підрозділяються на однофазні та трифазні. Стандартно виробляють генератори з вихідним змінним напругою в 220 або 380 вольт частотою в 50 Гц. Тобто вони призначені для роботи більшості електроприладів.
Електрогенератори діляться на дизельні генератори, бензинові генератори, газогенератори, а також цифрові.


Дизельний генератор (дизель генератор) являє собою електростанцію, що використовує дизельний двигун
Дизельний генератор (дизель генератор) являє собою електростанцію, що використовує дизельний двигун. Застосовується в якості основного або аварійного джерела електроенергії. Дизельні двигуни мають, як правило, більш тривалий ресурс роботи, але за рахунок більш високої вартості дизельного двигуна, дизель електростанції не набули широкого поширення як джерела резервного енергопостачання.
Деякі помилково вважають, що Дизель генератори видають набагато більше шуму, ніж бензинові аналоги. Проте, таке явище спостерігається лише при роботі агрегату на холостих обертах. У робочому ж режимі різниці між цими двома станціями практично немає. Шум, витікаючий від дизель генератора може свідчити або про неправильну експлуатацію, або про наявність в пристрої якихось несправностей.
Дизельна електростанція (генератор дизель) на паливі буде коштувати трохи дешевше електростанції, що працює на бензиновому паливі, хоча і не на багато, різниця в ціні становить близько 20%. Крім цього, відбувається економія коштів завдяки гарній теплотворної здатності «соляри»: в дизельної станції витрата палива приблизно на одну третину менше, ніж у бензинової. Причому, гарантований термін служби дизельної електростанції при правильній її експлуатації приблизно в 2 рази довше бензинової. Однак запчастини на неї, і вартість ремонту коштуватимуть більше. Але, якщо вже порівнювати, то дизель електростанція в результаті обійдеться дешевше.



Так які, власне, переваги мають бензинові електростанції? Це в першу чергу компактність. Даний тип джерел електроенергії найкомпактніший. Наступний критерій - це відносно низька вартість. Крім цього, відзначаються малошумність і екологічність. Малошумність бензинових генераторів пояснюється особливостями роботи бензинового двигуна внутрішнього згоряння, а екологічність забезпечується за рахунок використання в якості палива високооктанового бензину (поліпшеної очищення в порівнянні з дизельним паливом). Саме екологічність бензо генераторів часто є вирішальним фактором при виборі резервного живлення для лікарень, дитячих садків, магазинів, будинків.
При виборі моделі бензинового генератора (електростанції) необхідно чітко знати потужність, яку вона повинна забезпечувати. Ця потужність розраховуються як сума потужностей всіх електроприладів, які будуть підключені до електро генератору. При цьому необхідно потужність кожного споживача помножити на коефіцієнт пускового струму. Цей коефіцієнт залежить від типу підключається приладу. Він дорівнює одиниці для ламп розжарювання і 3,5 - для холодильника, пральної машини, кондиціонера (т. Е. Пристроїв з електродвигунами), а конкретні значення необхідно уточнювати окремо. До вийшла сумарної потужності потрібно додати 10% -ний запас потужності. Розрізняють генератори однофазні та трифазні. Тут вибір уже залежить від типу навантаження.
Технічне обслуговування бензинових генераторів - це зворотна сторона медалі щасливого власника системи енергозабезпечення. До обслуговування бензинових генераторів необхідно уважно ставитися, т. К. Від цього залежить довговічність роботи бензо генератора. Крім регулярної заміни фільтрів і витратних матеріалів в бензинових електростанціях необхідно регулярно перевіряти затяжку важливих болтових з'єднань, систем автоматичного захисту і клемних з'єднань. Сам генератор обслуговування, як правило, не вимагає довгий час, а проводити його необхідно в спеціалізованому центрі.

газогенератори

Газогенератори - це пристрій, для отримання генераторного газу методом газифікації твердого палива Газогенератори - це пристрій, для отримання генераторного газу методом газифікації твердого палива. Процес газифікації твердого палива - це процес термохіміі перетворення всієї горючої маси палива під дією кисню в горючий газ. Отже, хімічна енергія твердого палива перетворюється в хімічну енергію газу. Процес газифікації проводять в спеціальних апаратах - генераторах (газифікаторі). Для прикладу, процеси аналогічні генераторним, протікають також в доменних печах при виплавці чавуну. В результаті чого доменний процес супроводжується виділенням великої кількості горючого газу, який називається, - доменним.
Генераторний газ використовують як паливо для енергетичних котлів побутових і промислових котелень, паливо для двигунів внутрішнього згоряння, і газових турбін, паливо для сушильних і теплообмінних апаратів різного призначення, тобто як альтернатива природного газу або рідким видам палива, таким як бензин, дизельне паливо, мазут і т. п.


Генератор змінного струму безпосередньо з'єднаний з двигуном, а маховик зупинений Генератор змінного струму безпосередньо з'єднаний з двигуном, а маховик зупинений. У порівнянні з традиційним генератором, цифровий (інверторний) генератор дозволяє заощадити близько 50% простору і ваги, застосовується для багатьох масових заходів та інших міні-операцій з портативними інструментами.
На сьогоднішній день, KIPOR виробляє цифрові (інверторні) генератори, визнані інтелектуальними і надійними, вони виробляють електрику високої якості. При запуску у виробництво зовнішній вигляд і конструкція цифрових генераторів були запатентовані.
Цифрові (інверторні) генераторних KIPOR забезпечені подвійною звукопоглощающей системою, таким чином шум від працюючого цифрового генератора не перевищує 3-9 дБ, що нижче, ніж у традиційного генератора. Високоефективна система згоряння дозволяє до мінімуму знизити рівень викидів. Згідно з протоколом випробувань науково-дослідного центру інверторні генератори KIPOR серії IG 1-3KW ( IG1000 , IG2000 , IG2600, IG3000, IG6000) відповідають вимогам Агентства з охорони навколишнього середовища, 2005 р порівнянні з традиційними генераторними установками цифрові генератори KIPOR - це дійсно «екологічна потужність».
У комплект поставки цифрових (Іверторний) генераторів KIPOR входять різні пристрої, такі як захист від перевантаження, пристрій захисту по низькому рівню масла і т.п., які значно спрощують експлуатацію. Крім того, генератор оснащений унікальним сектором газу, який автоматично регулює частоту обертання двигуна відповідно до навантаження, що знижує споживання палива цифровими генераторами на 20-30% в порівнянні з традиційними, а також збільшує тривалість роботи.

інші статті


Так які, власне, переваги мають бензинові електростанції?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов