Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Дізнайтеся, як зробити гусениці для мотоблока своїми руками

  1. Базова модель мотоблока і можливі модифікації
  2. Гусениці для мотоблока: причини і наслідки
  3. З чого можна зробити гусениці для мотоблока
  4. Виготовлення гусениць для мотоблока покроково

Наша сеть партнеров Banwar

> Конструюємо гусениці для мотоблока своїми руками

Розповідати досвідченому дачнику про користь мотоблока - все одно що вчити кухаря робити обід, він і так знає про всі переваги, особливості, можливості. А ось деякі додаткові опції до сих пір залишаються новинкою.

Наприклад, гусениці для мотоблока - це зручне доповнення, здатне зробити агрегат набагато зручніше і навіть функціональніша. Тому багато виробників пропонують купити гусениці для різних моделей моторизованих блоків додатково.

Ви можете зробити так, але замість цього можете зробити гусениці для мотоблока своїми руками. Цей процес не займе багато часу, а ви отримаєте безцінний досвід і незалежність від брендів-виробників і їх цін на комплектуючі.

Базова модель мотоблока і можливі модифікації

Оскільки мотоблок є різновидом малогабаритного трактора, то його робота проводиться за рахунок тягового зусилля, створюваного колісної ходовою частиною Оскільки мотоблок є різновидом малогабаритного трактора, то його робота проводиться за рахунок тягового зусилля, створюваного колісної ходовою частиною. На основі цієї конструкції створюються різні модифікації, що збільшують функціональність техніки. Найпоширеніші поліпшення:

  • саморобний навісне обладнання;
  • заміна двигуна на більш потужний;
  • установка гусениць на колеса мотоблока.

Кожна доопрацювання, так чи інакше, покращує мотоблок. Їх об'єднує загальна властивість: все це можна зробити своїми руками. Давайте з'ясуємо, як і навіщо це зробити у випадку з установкою гусениць.

до змісту ↑

Гусениці для мотоблока: причини і наслідки

Сам по собі мотоблок вже дуже корисний в господарстві Сам по собі мотоблок вже дуже корисний в господарстві. З його допомогою можна перевозити вантажі, обробляти землю, збирати урожай. Але, з іншого боку, навіть відмінну техніку можна трохи вдосконалити.

Один з методів полягає в зміні колісного ходу на гусеничний. Якщо переваги такої модифікації не здаються вам очевидними, подивіться на цей список:

  1. Збільшується площа тиску мотоблока на поверхню, по якій він пересувається. Відповідно, саме тиск зменшується і стає більш щадним для грунту.
  2. Поліпшується прохідність мотоблока, тому що гусениці НЕ буксують і не грузнуть в снігу, піску, м'якій землі, як це відбувається з колесами, навіть широкими.
  3. Розширюється функціональність. Гусеничний мотоблок стає більш універсальною технікою, здатної працювати в будь-який час року, в будь-яких погодних умовах і з підвищеним навантаженням.

Так, шляхом всього однієї операції оптимізується і прохідність, і корисність мотоблока, який, знайшовши гусениці, стає майже міні-трактором, а значить, повноцінним транспортним засобом.

Можливість охопити широкий фронт робіт, і зробити це ефективно - відмінний стимул сконструювати гусениці для мотоблока.

до змісту ↑

З чого можна зробити гусениці для мотоблока

Перед початком роботи згадайте, в яких умовах доведеться працювати мотоблоку на гусеницях Перед початком роботи згадайте, в яких умовах доведеться працювати мотоблоку на гусеницях. Матеріал повинен витримувати контакт із землею, брудом, водою, рослинною підстилкою, снігом, настом та ін. З боку самого моторизованого блоку теж є певні обмеження.

По-перше, його двигун не може похвалитися великою потужністю, а вага гусениць неминуче збільшить навантаження на нього. Відповідно, вони не повинні бути надмірно важкими, а це багато в чому залежить саме від матеріалу.

По-друге, система охолодження двигуна теж отримає додаткове навантаження. Як правило, повітряне охолодження не справляється, тому при можливості вибору - не радимо використовувати його для мотоблоків з саморобними гусеницями.

Водна система охолодження двигуна впорається з цим завданням набагато краще. Коли ці особливості будуть враховані, можна перейти до вибору матеріалу для гусениць:

Автомобільні протектори великого діаметру. Варіант хороший доступністю старих шин. До того ж, їх власний рельєфний малюнок позбавляє від необхідності виготовляти грунтозацепи на гусеницях. А спочатку замкнутий контур гарантує міцність гусениць.

Стрічка транспортера і втулочно-роликовий ланцюг. Оптимальна ширина стрічки - від 7 до 15 мм. Така ширина найчастіше застосовується в техніці для сільськогосподарських робіт. Головний недолік - велика вага металевої стрічки і навантаження на мотоблок.

Дві неширокі ланцюга однакового розміру. Перевага способу - доступність матеріалів. Недолік способу - необхідність використовувати додаткові грунтозацепи, що виконують роль зчіпки між ланцюгами.

Як бачите, загальною властивістю усіх матеріалів - їх доступність. Тому ми послідовно розглянемо кожен варіант з покроковим описом дій.

Про   альтанках для дачі з фото   читайте разом з нами Про альтанках для дачі з фото читайте разом з нами.

Як вибрати надійну і вірну бензопилу для дачі? про цьому Детальніше.

Карбюратор бензопили Партнер може стати причиною поломки і підлягає ремонту. https://sad-doma.net/inventar/remont/remont-benzopilu-partner.html Дізнайтеся більше і порадійте гарних результатів.

до змісту ↑

Виготовлення гусениць для мотоблока покроково

Який би матеріал для виготовлення гусениць ви не вибрали, ми наводимо опис кожного. На той випадок, якщо інформація стане в нагоді вам не раз і / або знадобиться пізніше:

Щоб зробити гусениці з протекторів, потрібно правильно ці протектори вибрати. Вибирайте покришки від великогабаритної техніки: наприклад, від тракторів або далекобійних вантажівок. Крім розміру має значення малюнок на поверхні шин. Чим він рельєфніше - тим краще.

Вам знадобиться тільки зовнішній шар протектора з рельєфом. Бічні сторони потрібно зрізати електролобзиком. Якщо гусениця після цього виявилася недостатньо м'якою, то витончений її за рахунок внутрішнього шару гуми.

Щоб зробити гусениці з стрічки транспортера, визначте потрібну довжину стрічки по діаметру коліс мотоблока. Потім з'єднайте краю стрічки гнучким шарніром. З'єднання має бути таким, щоб не відрізнятися по гнучкості від основного полотна гусениці.

Щоб зробити гусеницю з двох ланцюгів, потрібно розділити їх крайні ланки і з'єднати в кільце. Потім ланки знову змикаються. Для надійності скористайтеся зварюванням.

Незалежно від того, який матеріал ви виберете для виготовлення гусениці для мотоблока, не забувайте доглядати за готової конструкцією. Її обслуговування полягає в чищенні, акуратному зберіганні в сухому приміщенні і регулярних оглядах на предмет цілісності. В цьому випадку зроблені своїми руками гусениці для мотоблока будуть служити вам довго і надійно.

А для самих цікавих, пропонуємо ознайомитися з відео про виготовлення гусениць для мотоблока

Завантаження ...

Як вибрати надійну і вірну бензопилу для дачі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов